sukcesywne dostawy leków dla Centrum Reumatologii Sp. z o.o. – zamówienie nr 3
Śląskie Centrum Reumatologii im. gen. Jerzego Ziętka w Ustroniu Sp. z o.o.
Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków tzw. podstawowych do Zamawiającego.
TerminTermin składania ofert wynosił 2026-05-26. Zamówienie zostało opublikowane na stronie 2026-04-20.
DostawcyNastępujący dostawcy są wymienieni w decyzjach o przyznaniu zamówienia lub innych dokumentach dotyczących zamówień:
Kto? Co? Gdzie?- • Luxembourg › Luxembourg
- • Warszawski stołeczny › Miasto Warszawa
- • Śląskie › Bielski
Historia zamówień
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-04-20 | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 2026-05-22 | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 2026-08-20 | Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia |
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-04-20)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: sukcesywne dostawy leków dla Centrum Reumatologii Sp. z o.o. – zamówienie nr 3
Numer referencyjny:
Krótki opis: Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków tzw. podstawowych do Zamawiającego.
Rodzaj umowy: Dostawy
Produkty/usługi: Produkty farmaceutyczne 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części ✅
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 6
1️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: część nr 1
Opis zamówienia: dostawa leków tzw. podstawowych
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Bielski 🏙️
Czas trwania: 12 miesięcy
Informacje o katalogach elektronicznych
Oferty muszą być przedstawione w formie katalogów elektronicznych lub zawierać katalog elektroniczny
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
2️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: część nr 2
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
3️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: część nr 3
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
4️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: część nr 4
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
5️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: część nr 5
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
6️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: część nr 6
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
Opis
Adres pocztowy: Szpitalna 11
Kod pocztowy: 43-450
Miejscowość: Ustroń
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-05-26 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-05-26 11:00:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 60 dni
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-05-26 11:00:00 📅
Katalog elektroniczny: Wymagane
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Śląskie Centrum Reumatologii im. gen. Jerzego Ziętka w Ustroniu Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: Szpitalna 11
Kod pocztowy: 43-450
Miasto pocztowe: Ustroń
Region: Bielski 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: zaopatrzenie@reumatologiczny.pl 📧
Telefon: 338545493 📞
URL: https://www.reumatologiczny.pl/ 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://ezamowienia.gov.pl/pl/ 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Zdrowie
Komunikacja
Dokumenty URL: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-43eaab8b-09df-41c2-b97a-6cd6d7a93bd4 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-43eaab8b-09df-41c2-b97a-6cd6d7a93bd4 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: Postępu 17a
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: 224587801 📞
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Nazwa i adresy
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych: stosowane będą terminy określone w ustawie PZP
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 077-272579 (2026-04-20)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: sukcesywne dostawy leków dla Centrum Reumatologii Sp. z o.o. – zamówienie nr 3
Numer referencyjny:
2026.PN.10
Krótki opis: Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków tzw. podstawowych do Zamawiającego.
Rodzaj umowy: Dostawy
Produkty/usługi: Produkty farmaceutyczne 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części ✅
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 6
1️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
2026.PN.10/1
Tytuł: część nr 1
Opis zamówienia: dostawa leków tzw. podstawowych
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Bielski 🏙️
Czas trwania: 12 miesięcy
Informacje o katalogach elektronicznych
Oferty muszą być przedstawione w formie katalogów elektronicznych lub zawierać katalog elektroniczny
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
2️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
2026.PN.10/2
Tytuł: część nr 2
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0002
3️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
2026.PN.10/3
Tytuł: część nr 3
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0003
4️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
2026.PN.10/4
Tytuł: część nr 4
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0004
5️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
2026.PN.10/5
Tytuł: część nr 5
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0005
6️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
2026.PN.10/6
Tytuł: część nr 6
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0006
Opis
Adres pocztowy: Szpitalna 11
Kod pocztowy: 43-450
Miejscowość: Ustroń
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-05-26 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-05-26 11:00:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 60 dni
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-05-26 11:00:00 📅
Katalog elektroniczny: Wymagane
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Śląskie Centrum Reumatologii im. gen. Jerzego Ziętka w Ustroniu Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
5482667715
Adres pocztowy: Szpitalna 11
Kod pocztowy: 43-450
Miasto pocztowe: Ustroń
Region: Bielski 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: zaopatrzenie@reumatologiczny.pl 📧
Telefon: 338545493 📞
URL: https://www.reumatologiczny.pl/ 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://ezamowienia.gov.pl/pl/ 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Zdrowie
Komunikacja
Dokumenty URL: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-43eaab8b-09df-41c2-b97a-6cd6d7a93bd4 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-43eaab8b-09df-41c2-b97a-6cd6d7a93bd4 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
5262239325
Adres pocztowy: Postępu 17a
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: 224587801 📞
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Nazwa i adresy
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych: stosowane będą terminy określone w ustawie PZP
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 077-272579 (2026-04-20)
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-05-22)
Procedura
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-05-29 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-05-29 11:00:00 📅
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-05-29 11:00:00 📅
Zmiany
Inne informacje dodatkowe
zmiana terminu składania ofert
Główny powód zmiany: Aktualizacja informacji
Informacje o modyfikacjach
Poprzednia wersja ogłoszenia, która jest zmieniana: 272579-2026
Źródło: OJS 2026/S 099-356568 (2026-05-22)
Procedura
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-05-29 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-05-29 11:00:00 📅
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-05-29 11:00:00 📅
Zmiany
Inne informacje dodatkowe
zmiana terminu składania ofert
Główny powód zmiany: Aktualizacja informacji
Informacje o modyfikacjach
Poprzednia wersja ogłoszenia, która jest zmieniana: 272579-2026
Źródło: OJS 2026/S 099-356568 (2026-05-22)
Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia (2026-08-20)
Obiekt
Zakres zamówienia
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT): 513418.02 PLN 💰
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Cena (waga): 100
Procedura
Rodzaj wagi: Waga (wartość procentowa, dokładna)
Udzielenie zamówienia
1️⃣
Udzielono zamówienia/części zamówienia ✅
Numer identyfikacyjny działki:
Numer umowy:
Data zawarcia umowy: 2026-07-20 📅
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 2
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 2
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 1
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z państw spoza UE: 0
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z innych państw członkowskich UE: 0
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 212686.31 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Bialmed Sp. z o.o.
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Bialmed Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: Kazimierzowska 46/48/35
Kod pocztowy: 02-546
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: dzp@bialmed.pl 📧
Telefon: 874241195 📞
Wielkość podmiotu gospodarczego: Duże
2️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
Informacje o przetargach
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 0
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 134806.06 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Urtica Sp. z o.o.
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Urtica Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: Krzemieniecka 120
Kod pocztowy: 54-613
Miasto pocztowe: Wrocław
Region: Wrocławski 🏙️
E-mail: przetargi@urtica.pl 📧
Telefon: 7826601 📞
3️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 3
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 3
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 207009.01 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Asclepios S.A
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Asclepios s.a.
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: Hubska 44
Kod pocztowy: 50-502
Region: Miasto Wrocław 🏙️
E-mail: przetargi@asclepios.pl 📧
Telefon: 71 769 81 89 📞
4️⃣
Informacja o nie przyznaniu dotacji
Nie otrzymano żadnych ofert ani wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu lub wszystkie zostały odrzucone
Powód, dla którego nie wyłoniono zwycięzcy: Wszystkie oferty, wnioski o dopuszczenie do udziału lub projekty zostały wycofane lub uznane za niedopuszczalne
Numer identyfikacyjny działki:
5️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
6️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 1
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 1
Źródło: OJS 2026/S 161-580253 (2026-08-20)
Obiekt
Zakres zamówienia
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT): 513418.02 PLN 💰
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Cena (waga): 100
Procedura
Rodzaj wagi: Waga (wartość procentowa, dokładna)
Udzielenie zamówienia
1️⃣
Udzielono zamówienia/części zamówienia ✅
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0002
Numer umowy:
2026.CR.PZP.82
Data zawarcia umowy: 2026-07-20 📅
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 2
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 2
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 1
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z państw spoza UE: 0
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z innych państw członkowskich UE: 0
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 212686.31 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Bialmed Sp. z o.o.
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0002
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Bialmed Sp. z o.o.
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Bialmed Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
8490000039
Adres pocztowy: Kazimierzowska 46/48/35
Kod pocztowy: 02-546
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: dzp@bialmed.pl 📧
Telefon: 874241195 📞
Wielkość podmiotu gospodarczego: Duże
2️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0003
Informacje o przetargach
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 0
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 134806.06 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Urtica Sp. z o.o.
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0003
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Urtica Sp. z o.o.
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Urtica Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
8942556799
Adres pocztowy: Krzemieniecka 120
Kod pocztowy: 54-613
Miasto pocztowe: Wrocław
Region: Wrocławski 🏙️
E-mail: przetargi@urtica.pl 📧
Telefon: 7826601 📞
3️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0005
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 3
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 3
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 207009.01 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Asclepios S.A
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0005
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Asclepios S.A
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Asclepios s.a.
Krajowy numer rejestracyjny:
6481008230
Adres pocztowy: Hubska 44
Kod pocztowy: 50-502
Region: Miasto Wrocław 🏙️
E-mail: przetargi@asclepios.pl 📧
Telefon: 71 769 81 89 📞
4️⃣
Informacja o nie przyznaniu dotacji
Nie otrzymano żadnych ofert ani wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu lub wszystkie zostały odrzucone
Powód, dla którego nie wyłoniono zwycięzcy: Wszystkie oferty, wnioski o dopuszczenie do udziału lub projekty zostały wycofane lub uznane za niedopuszczalne
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
5️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0004
6️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0006
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 1
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 1
Źródło: OJS 2026/S 161-580253 (2026-08-20)
Nowe zamówienia w powiązanych kategoriach 🆕
- Urządzenia medyczne, farmaceutyki i produkty do pielęgnacji ciała (>20 nowe zamówienia)
- Produkty farmaceutyczne (>20)
- Ogólne środki przeciwinfekcyjne do użytku ogólnoustrojowego, szczepionki, środki przeciwnowotworowe oraz immunomodulacyjne (>20)
- Produkty lecznicze dla dermatologii oraz układu mięśniowo-szkieletowego (20)
- Produkty lecznicze dla krwi, organów krwiotwórczych oraz układu krążenia (11)
- Produkty lecznicze dla przewodu pokarmowego i metabolizmu (8)
- Produkty lecznicze dla układu moczowo-płciowego oraz hormonów (4)
- Produkty lecznicze dla układu nerwowego i organów zmysłów (14)
- Różne produkty lecznicze (>20)
- Wyroby farmaceutyczne (6)
- Środki lecznicze dla układu oddechowego (6)