Sukcesywne dostawy materiałów medycznych zużywalnych i drobnego sprzętu medycznego dla jednostek Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach przez okres 24 miesięcy.
Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach
Sukcesywne dostawy materiałów medycznych zużywalnych i drobnego sprzętu medycznego dla jednostek Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach przez okres 24 miesięcy.
TerminDeadline 2026-09-17
Kto? Co?- • Meble medyczne › Probówki
- • Opatrunki, zaciski, szwy, podwiązki › Opatrunki
- • Przecinaki i noże chirurgiczne, rękawice chirurgiczne › Rękawice chirurgiczne
- • Luxembourg › Luxembourg
- • Warszawski stołeczny › Miasto Warszawa
- • Śląskie › Katowicki
Historia zamówień
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-08-31 | Ogłoszenie o zamówieniu |
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-08-31)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Sukcesywne dostawy materiałów medycznych zużywalnych i drobnego sprzętu medycznego dla jednostek Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach przez okres 24 miesięcy.
Numer referencyjny:
Krótki opis:
Produkty/usługi: Materiały medyczne 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części ✅
Maksymalna liczba partii, która może zostać przyznana jednemu oferentowi: 5
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 5
1️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Pakiet nr 1
Przedmiotowe zamówienie jest odpowiednie również dla małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP) ✅
Opis zamówienia: Materiały zużywalne medyczne
Adres pocztowy: Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach
ul. Poniatowskiego 15
Kod pocztowy: 40-055
Miejscowość: Katowice
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Katowicki 🏙️
Czas trwania: 24 miesięcy
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Cena (waga): 60
Kryterium jakości (nazwa): Zaoferowany termin realizacji dostaw cząstkowych 3 dni kalendarzowych lub mniej - 40 pkt; Zaoferowany termin realizacji dostaw cząstkowych 4 dni kalendarzowych - 35pkt; Zaoferowany termin realizacji dostaw cząstkowych 5 dni kalendarzowych - 30 pkt; Zaoferowany termin realizacji dostaw cząstkowych 6 dni kalendarzowych - 25 pkt; Zaoferowany termin realizacji dostaw cząstkowych 7 dni kalendarzowych - 20pkt; Zaoferowany termin realizacji dostaw cząstkowych 8 dni kalendarzowych - 15 pkt; Zaoferowany termin realizacji dostaw cząstkowych 9 dni kalendarzowych - 10 pkt; Zaoferowany termin realizacji dostaw cząstkowych 10 dni kalendarzowych - 5 pkt; Zaoferowany termin realizacji dostaw cząstkowych 11 dni kalendarzowych - 3 pkt; Zaoferowany termin realizacji dostaw cząstkowych 12 dni kalendarzowych - 2 pkt; Zaoferowany termin realizacji dostaw cząstkowych 13 dni kalendarzowych - 1 pkt; Zaoferowany termin realizacji dostaw cząstkowych 14 dni kalendarzowych - 0 pkt;
Kryterium jakości (waga): 40
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
2️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Pakiet nr 2
Opis zamówienia: Wymazówki
Produkty/usługi: Probówki 📦
Dodatkowe produkty/usługi: Materiały medyczne 📦
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
3️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Pakiet nr 3
Opis zamówienia:
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
4️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Pakiet nr 4
Opis zamówienia: Rękawice chirurgiczne
Produkty/usługi: Rękawice chirurgiczne 📦
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
5️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Pakiet nr 5
Opis zamówienia: Materiały medyczne do zabezpieczania ran
Produkty/usługi: Opatrunki 📦
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
Zakres zamówienia
Dodatkowe produkty/usługi:
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
ustawa Prawo zamówień publicznych z dnia 11 września 2019 r.
Procedura przyspieszona: ogłoszenie wstępne
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-17 08:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-09-17 08:30:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-09-17 08:30:00 📅
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość punktowa, dokładna)
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Podstawa wykluczenia:
Opis przesłanek wykluczenia:
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: ul. Poniatowskiego 15
Kod pocztowy: 40-055
Miasto pocztowe: Katowice
Region: Katowicki 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Dział Zamówień Publicznych
E-mail: dzp@sum.edu.pl 📧
Telefon: +48 322083547 📞
URL: https://sum.edu.pl/ 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://sum.edu.pl/ 🌏
Adres profilu nabywcy: https://sum.edu.pl/ 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Edukacja
Komunikacja
Dokumenty URL: https://sum.eb2b.com.pl/open-auctions.html 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://sum.eb2b.com.pl/open-auctions.html 🌏
Identyfikator poprzedniego ogłoszenia: 33957-2026
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Informacje dodatkowe
Organ odpowiedzialny za procedury mediacyjne
Nazwa: Urząd Prokuratorii Generalnej Rzeczypospolitej Polskiej
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: ul. Hoża 76/78
Kod pocztowy: 02-682
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +48 (22) 3923101 📞
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: Postępu 17 A
Kod pocztowy: 02-676
Telefon: (22) 458 78 00 📞
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ kontrolny
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-09-01Z 📅
Źródło: OJS 2026/S 168-602312 (2026-08-31)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Sukcesywne dostawy materiałów medycznych zużywalnych i drobnego sprzętu medycznego dla jednostek Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach przez okres 24 miesięcy.
Numer referencyjny:
RZP/PN/30/26
Krótki opis:
Sukcesywne dostawy materiałów medycznych zużywalnych i drobnego sprzętu medycznego dla jednostek Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach przez okres 24 miesięcy.
Rodzaj umowy: Dostawy
Produkty/usługi: Materiały medyczne 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części ✅
Maksymalna liczba partii, która może zostać przyznana jednemu oferentowi: 5
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 5
1️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Pakiet nr 1
Tytuł: Pakiet nr 1
Przedmiotowe zamówienie jest odpowiednie również dla małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP) ✅
Opis zamówienia: Materiały zużywalne medyczne
Adres pocztowy: Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach
ul. Poniatowskiego 15
Kod pocztowy: 40-055
Miejscowość: Katowice
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Katowicki 🏙️
Czas trwania: 24 miesięcy
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Cena (waga): 60
Kryterium jakości (nazwa): Zaoferowany termin realizacji dostaw cząstkowych 3 dni kalendarzowych lub mniej - 40 pkt; Zaoferowany termin realizacji dostaw cząstkowych 4 dni kalendarzowych - 35pkt; Zaoferowany termin realizacji dostaw cząstkowych 5 dni kalendarzowych - 30 pkt; Zaoferowany termin realizacji dostaw cząstkowych 6 dni kalendarzowych - 25 pkt; Zaoferowany termin realizacji dostaw cząstkowych 7 dni kalendarzowych - 20pkt; Zaoferowany termin realizacji dostaw cząstkowych 8 dni kalendarzowych - 15 pkt; Zaoferowany termin realizacji dostaw cząstkowych 9 dni kalendarzowych - 10 pkt; Zaoferowany termin realizacji dostaw cząstkowych 10 dni kalendarzowych - 5 pkt; Zaoferowany termin realizacji dostaw cząstkowych 11 dni kalendarzowych - 3 pkt; Zaoferowany termin realizacji dostaw cząstkowych 12 dni kalendarzowych - 2 pkt; Zaoferowany termin realizacji dostaw cząstkowych 13 dni kalendarzowych - 1 pkt; Zaoferowany termin realizacji dostaw cząstkowych 14 dni kalendarzowych - 0 pkt;
Kryterium jakości (waga): 40
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
2️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Pakiet nr 2
Tytuł: Pakiet nr 2
Opis zamówienia: Wymazówki
Produkty/usługi: Probówki 📦
Dodatkowe produkty/usługi: Materiały medyczne 📦
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0002
3️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Pakiet nr 3
Tytuł: Pakiet nr 3
Opis zamówienia:
System do pobierania krwi metodą próżniową oraz aspiracyjno-próżniową wraz akcesoriami
Kod pocztowy: 41-055
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0003
4️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Pakiet nr 4
Tytuł: Pakiet nr 4
Opis zamówienia: Rękawice chirurgiczne
Produkty/usługi: Rękawice chirurgiczne 📦
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0004
5️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Pakiet nr 5
Tytuł: Pakiet nr 5
Opis zamówienia: Materiały medyczne do zabezpieczania ran
Produkty/usługi: Opatrunki 📦
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0005
Zakres zamówienia
Dodatkowe produkty/usługi:
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
ustawa Prawo zamówień publicznych z dnia 11 września 2019 r.
Procedura przyspieszona: ogłoszenie wstępne
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-17 08:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-09-17 08:30:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-09-17 08:30:00 📅
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość punktowa, dokładna)
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Podstawa wykluczenia:
Bezpośrednie lub pośrednie zaangażowanie w przygotowanie przedmiotowego postępowania o udzielenie zamówienia
Korupcja
Nadużycia
+ jeszcze 9
Naruszenie obowiązku opłacenia składek na ubezpieczenie społeczne
Naruszenie obowiązku płatności podatków
Naruszenie obowiązków określonych w podstawach wykluczenia o charakterze wyłącznie krajowym
Naruszenie obowiązków w dziedzinie prawa pracy
Porozumienia z innymi wykonawcami mające na celu zakłócenie konkurencji
Praca dzieci i inne formy handlu ludźmi
Pranie pieniędzy lub finansowanie terroryzmu
Przestępstwa terrorystyczne lub przestępstwa związane z działalnością terrorystyczną
Udział w organizacji przestępczej
art. 108 ust. 1 pkt 6 ustawy Pzp
art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy Pzp
art. 108 ust. 1 pkt 1 lit. h i pkt 2 ustawy Pzp
art. 108 ust. 1 pkt 3 ustawy Pzp
art. 108 ust. 1 pkt 1, 4, ust. 2 Pzp
art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach
Krajowy numer rejestracyjny:
000289035
Adres pocztowy: ul. Poniatowskiego 15
Kod pocztowy: 40-055
Miasto pocztowe: Katowice
Region: Katowicki 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Dział Zamówień Publicznych
E-mail: dzp@sum.edu.pl 📧
Telefon: +48 322083547 📞
URL: https://sum.edu.pl/ 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://sum.edu.pl/ 🌏
Adres profilu nabywcy: https://sum.edu.pl/ 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Edukacja
Komunikacja
Dokumenty URL: https://sum.eb2b.com.pl/open-auctions.html 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://sum.eb2b.com.pl/open-auctions.html 🌏
Identyfikator poprzedniego ogłoszenia: 33957-2026
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Informacje dodatkowe
1. Zamawiający przewidział następujące podstawy wykluczenia Wykonawców z postępowania:
1) podstawy wykluczenia określone w art. 108 ust. 1 pkt 1 – 6 ustawy Pzp
2) nie przewiduje się wykluczenia wykonawcy na podstawie art. 109 ust. 1 ustawy Pzp;
3) podstawy wykluczenia, o których mowa w art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (tekst jednolity Dz.U. z 2025 r., poz. 514). , tj.: Do Wykonawcy podlegającego wykluczeniu w tym zakresie, stosuje się art. 7 ust. 3 wspomnianej ustawy.
4) podstawy wykluczenia określone w art. 5k rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie, dodanym Rozporządzeniem Rady (UE) 2022/576 z dnia 8 kwietnia 2022 r. w sprawie zmiany rozporządzenia (UE) nr 833/2014 dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE nr L 111 z 8.04.2022 r. str. 1), z późn.zm.
2. W celu wykazania braku podstaw wykluczenia:
2.1 Wykonawca składa wraz z ofertą :
2.1.1 Oświadczenie JEDZ (wzór stanowi załącznik do SWZ)
2.1.2 Oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu na podstawie art. 5k rozporządzenia 833/2014 w brzmieniu nadanym rozporządzeniem 2022/576 oraz o niepodleganiu wykluczeniu na podstawie art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (Dz. U. z 2022 r., poz. 835 z późn.zm.) – wzór takiego oświadczenia stanowi załącznik do SWZ.
2.2 Zamawiający przed wyborem najkorzystniejszej oferty wezwie Wykonawcę, którego oferta została najwyżej oceniona, do złożenia w wyznaczonym terminie, nie krótszym niż 10 dni:
2.2.1 Informacji z Krajowego Rejestru Karnego, sporządzonej nie wcześniej niż 6 miesięcy przed jej złożeniem, w zakresie: a) wskazanym w ust. 1 pkt 1.1 i 1.2 Rozdziału 7 SWZ (art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 Pzp), dotyczącej prawomocnego skazania za określone przestępstwa oraz b) wskazanym w ust. 1 pkt 1.4 Rozdziału VII SWZ (art. 108 ust. 1 pkt 4 Pzp).
2.2.2 Oświadczenia wykonawcy, w zakresie wskazanym w ust. 1 pkt 1.5 Rozdziału 7 SWZ (art. 108 ust. 1 pkt 5 Pzp), o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów (tj. Dz. U. z 2021 r., poz. 275), z innym Wykonawcą, który złożył odrębną ofertę w postępowaniu, albo oświadczenie o przynależności do tej samej grupy kapitałowej wraz z dokumentami lub informacjami potwierdzającymi przygotowanie oferty niezależnie od innego Wykonawcy należącego do tej samej grupy kapitałowej – wzór takiego oświadczenia stanowi załącznik do SWZ.
2.2.3 Oświadczenia wykonawcy o aktualności informacji zawartych: a) w oświadczeniu JEDZ, w zakresie podstaw wykluczenia z postępowania, o których mowa w Rozdziale 7 ust. 1 pkt 1.3 - 1.6 (art. 108 ust. 1 pkt 3- 6 ustawy Pzp), wzór takiego oświadczenia stanowi załącznik do SWZ;
b) w oświadczeniu, o którym mowa w ust. 1 pkt 1.2., w zakresie podstaw wykluczenia z postępowania, o których mowa w Rozdziale 7 ust. 2 i 3 (art. 5k rozporządzenia (…),art. 7 ust. 1 ustawy (…)) - wzór takiego oświadczenia stanowi załącznik do SWZ.
3. Zamawiający nie wymaga wniesienia wadium;
4. Postępowanie prowadzone jest w języku polskim w formie elektronicznej.
5. Wszystkie szczegółowe informacje dotyczące postępowania zawiera ogólnodostępny SWZ, opublikowany na stronie prowadzonego postępowania pod adresem:
https://sum.eb2b.com.pl/open-auctions.html dla postępowania nr: RZP/PN/30/26.
Zamówienie to było objęte ogłoszeniem wstępnym nr 33957-2026, data publikacji: 16/01/2025, Zamawiający na podstawie art. 138 ustawy Pzp skraca termin składania ofert. Wykonawca związany jest ofertą do dnia 15.12.2026 r.
Pokaż więcej
Nazwa: Urząd Prokuratorii Generalnej Rzeczypospolitej Polskiej
Krajowy numer rejestracyjny:
140264957
Adres pocztowy: ul. Hoża 76/78
Kod pocztowy: 02-682
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +48 (22) 3923101 📞
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
5262239325
Adres pocztowy: Postępu 17 A
Kod pocztowy: 02-676
Telefon: (22) 458 78 00 📞
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ kontrolny
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Dokładne informacje na temat terminów składania odwołań:
1. Zasady, terminy oraz sposób korzystania ze środków ochrony prawnej szczegółowo regulują przepisy działu IX ustawy – Środki ochrony prawnej (art. 505–590 ustawy).
2. Środki ochrony prawnej określone w tym dziale przysługują Wykonawcy oraz innemu podmiotowi, jeżeli ma lub miał interes w uzyskaniu zamówienia lub nagrody w konkursie oraz poniósł lub może ponieść szkodę w wyniku naruszenia przez Zamawiającego przepisów ustawy.
3. Środki ochrony prawnej wobec ogłoszenia wszczynającego postępowanie o udzielenie zamówienia oraz dokumentów zamówienia (SWZ) przysługują również organizacjom wpisanym na listę, o której mowa w art. 469 pkt 15, oraz rzecznikowi małych i średnich przedsiębiorców.
4. Terminy wnoszenia odwołań:
1) odwołanie wnosi się w terminie:
a) 10 dni od dnia przekazania informacji o czynności Zamawiającego stanowiącej podstawę jego wniesienia, jeżeli informacja została przekazana przy użyciu środków komunikacji elektronicznej,
b) 15 dni od dnia przekazania informacji o czynności Zamawiającego stanowiącej podstawę jego wniesienia, jeżeli informacja została przekazana w sposób inny niż określony w lit. a;
2) odwołanie wobec treści ogłoszenia wszczynającego postępowanie o udzielenie zamówienia lub wobec treści dokumentów zamówienia wnosi się w terminie 10 dni od dnia publikacji ogłoszenia w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej lub zamieszczenia dokumentów zamówienia na stronie internetowej;
3) odwołanie w przypadkach innych niż określone w pkt 1 i 2 wnosi się w terminie 10 dni od dnia, w którym powzięto lub przy zachowaniu należytej staranności można było powziąć wiadomość o okolicznościach stanowiących podstawę jego wniesienia, w przypadku zamówień;
4) jeżeli Zamawiający nie przesłał Wykonawcy zawiadomienia o wyborze najkorzystniejszej oferty, odwołanie wnosi się nie później niż w terminie:
a) 30 dni od dnia publikacji w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej ogłoszenia o udzieleniu zamówienia;
b) 6 miesięcy od dnia zawarcia umowy, jeżeli Zamawiający nie opublikował w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej ogłoszenia o udzieleniu zamówienia.
5. Odwołanie wnosi się do Prezesa Izby.
6. Odwołujący przekazuje Zamawiającemu odwołanie wniesione w formie elektronicznej albo postaci elektronicznej albo kopię tego odwołania, jeżeli zostało ono wniesione w formie pisemnej, przed upływem terminu do wniesienia odwołania w taki sposób, aby mógł on zapoznać się z jego treścią przed upływem tego terminu
Pokaż więcej
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-09-01Z 📅
Źródło: OJS 2026/S 168-602312 (2026-08-31)
Nowe zamówienia w powiązanych kategoriach 🆕
- Urządzenia medyczne, farmaceutyki i produkty do pielęgnacji ciała (>20 nowe zamówienia)