Sukcesywne dostawy protez głosowych, sprzętu jednorazowego i specjalistycznego na potrzeby Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. Marii Skłodowskiej – Curie w Zgierzu
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Marii Skłodowskiej-Curie w Zgierzu
Przedmiotem zamówienia są: Sukcesywne dostawy protez głosowych, sprzętu jednorazowego oraz sprzętu specjalistycznego na potrzeby Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. Marii Skłodowskiej – Curie w Zgierzu. Zamówienie obejmuje: 12 zadań. Szacunkowy wykaz dostaw asortymentu na czas obowiązywania umowy zawiera załącznik nr 2 do SWZ.
TerminDeadline 2026-09-21
Kto? Co?- • Urządzenia diagnostyczne › Wyroby diagnostyczne
- • Zbiorniki i torby do gromadzenia płynów ustrojowych, dreny i zestawy › Zestawy medyczne
- • Luxembourg › Luxembourg
- • Warszawski stołeczny › Miasto Warszawa
- • Łódzkie › Łódzki
Historia zamówień
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-08-14 | Ogłoszenie o zamówieniu |
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-08-14)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Sukcesywne dostawy protez głosowych, sprzętu jednorazowego i specjalistycznego na potrzeby Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. Marii Skłodowskiej – Curie w Zgierzu
Numer referencyjny:
Krótki opis:
Rodzaj umowy: Dostawy
Produkty/usługi: Materiały medyczne 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części ✅
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 12
1️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: 1. Protezy głosowe
Opis zamówienia:
Miejsce wykonania: Łódzki 🏙️
Czas trwania: 24 miesięcy
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Cena (waga): 60
Kryterium jakości (nazwa): Termin dostaw
Kryterium jakości (waga): 20
Kryterium jakości (nazwa): Termin wykonania obowiązku reklamacyjnego
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
2️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: 2. Pojemnik do płynnej cytologii
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
3️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: 3. Paski testowe do glukometru
Produkty/usługi: Wyroby diagnostyczne 📦
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
4️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: 4. Elektroda pętlowa tnąca, bipolarna, dwubiegunowa
Produkty/usługi: Urządzenia medyczne 📦
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
5️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: 5.Videoureterorenoskop giętki
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
6️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: 6.Jednorazowe kleszcze biopsyjne
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
7️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: 7.Igła do biopsji
Produkty/usługi: Zestawy medyczne 📦
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
8️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: 8.Zestaw do szynowania moczowodów
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
9️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: 9.Stent moczowodowy
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
1️⃣0️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: 10.Kleszczyki wielorazowe
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
1️⃣1️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: 11.Bezkońcówkowy ekstraktor złogów
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
1️⃣2️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: 12.Cewniki 3 drożne lateksowe
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
Zakres zamówienia
Dodatkowe produkty/usługi: Opis
Adres pocztowy: Parzęczewska 35
Kod pocztowy: 95-100
Miejscowość: Zgierz
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-21 11:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-09-21 11:05:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-09-21 11:05:00 📅
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość punktowa, dokładna)
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Marii Skłodowskiej-Curie w Zgierzu
Krajowy numer rejestracyjny:
Kod pocztowy: 95-100
Miasto pocztowe: Zgierz
Region: Łódzki 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: zamowienia@wss.zgierz.pl 📧
Telefon: 427144332 📞
URL: https://szpitale.lodzkie.pl 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://wss-zgierz.logintrade.net/rejestracja/przetargi.html 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Zdrowie
Komunikacja
Dokumenty URL: https://wss-zgierz.logintrade.net/rejestracja/przetargi.html 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://wss-zgierz.logintrade.net/rejestracja/przetargi.html 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: 2224587801 📞
URL: https://www.uzp.gov.pl 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://www.uzp.gov.pl 🌏
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych: Art.515 ustawy pzp
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 157-567670 (2026-08-14)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Sukcesywne dostawy protez głosowych, sprzętu jednorazowego i specjalistycznego na potrzeby Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. Marii Skłodowskiej – Curie w Zgierzu
Numer referencyjny:
PN/28/2026
Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia są: Sukcesywne dostawy protez głosowych, sprzętu jednorazowego oraz sprzętu specjalistycznego na potrzeby Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. Marii Skłodowskiej – Curie w Zgierzu. Zamówienie obejmuje: 12 zadań. Szacunkowy wykaz dostaw asortymentu na czas obowiązywania umowy zawiera załącznik nr 2 do SWZ.
Pokaż więcej
Produkty/usługi: Materiały medyczne 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części ✅
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 12
1️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Zadanie 1
Tytuł: 1. Protezy głosowe
Opis zamówienia:
Szacunkowy wykaz dostaw asortymentu na czas obowiązywania umowy zawiera załącznik nr 2 do SWZ
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Łódzki 🏙️
Czas trwania: 24 miesięcy
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Cena (waga): 60
Kryterium jakości (nazwa): Termin dostaw
Kryterium jakości (waga): 20
Kryterium jakości (nazwa): Termin wykonania obowiązku reklamacyjnego
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
2️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Zadanie 2
Tytuł: 2. Pojemnik do płynnej cytologii
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0002
3️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Zadanie 3
Tytuł: 3. Paski testowe do glukometru
Produkty/usługi: Wyroby diagnostyczne 📦
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0003
4️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Zadanie 4
Tytuł: 4. Elektroda pętlowa tnąca, bipolarna, dwubiegunowa
Produkty/usługi: Urządzenia medyczne 📦
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0004
5️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Zadanie 5
Tytuł: 5.Videoureterorenoskop giętki
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0005
6️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Zadanie 6
Tytuł: 6.Jednorazowe kleszcze biopsyjne
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0006
7️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Zadanie 7
Tytuł: 7.Igła do biopsji
Produkty/usługi: Zestawy medyczne 📦
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0007
8️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Zadanie 8
Tytuł: 8.Zestaw do szynowania moczowodów
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0008
9️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Zadanie 9
Tytuł: 9.Stent moczowodowy
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0009
1️⃣0️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Zadanie 10
Tytuł: 10.Kleszczyki wielorazowe
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0010
1️⃣1️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Zadanie 11
Tytuł: 11.Bezkońcówkowy ekstraktor złogów
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0011
1️⃣2️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Zadanie 12
Tytuł: 12.Cewniki 3 drożne lateksowe
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0012
Zakres zamówienia
Dodatkowe produkty/usługi: Opis
Adres pocztowy: Parzęczewska 35
Kod pocztowy: 95-100
Miejscowość: Zgierz
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-21 11:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-09-21 11:05:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-09-21 11:05:00 📅
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość punktowa, dokładna)
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Marii Skłodowskiej-Curie w Zgierzu
Krajowy numer rejestracyjny:
7321003187
Kod pocztowy: 95-100
Miasto pocztowe: Zgierz
Region: Łódzki 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: zamowienia@wss.zgierz.pl 📧
Telefon: 427144332 📞
URL: https://szpitale.lodzkie.pl 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://wss-zgierz.logintrade.net/rejestracja/przetargi.html 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Zdrowie
Komunikacja
Dokumenty URL: https://wss-zgierz.logintrade.net/rejestracja/przetargi.html 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://wss-zgierz.logintrade.net/rejestracja/przetargi.html 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
5262239325
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: 2224587801 📞
URL: https://www.uzp.gov.pl 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://www.uzp.gov.pl 🌏
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych: Art.515 ustawy pzp
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 157-567670 (2026-08-14)
Nowe zamówienia w powiązanych kategoriach 🆕
- Urządzenia medyczne, farmaceutyki i produkty do pielęgnacji ciała (>20 nowe zamówienia)