Sukcesywne dostawy sprzętu do zabiegów ablacji 3D wraz z dzierżawą systemu trójwymiarowego mapowania elektroanatomicznego 3D wraz z kompletnym wyposażeniem dla potrzeb Pracowni Elektrofizjologii i Elektroterapii Serca
Wojewódzki Szpital Zespolony im. Ludwika Perzyny w Kaliszu
1. Przedmiotem zamówienia jest: Sukcesywne dostawy sprzętu do zabiegów ablacji 3D wraz z dzierżawą systemu trójwymiarowego mapowania elektroanatomicznego 3D wraz z kompletnym wyposażeniem dla potrzeb Pracowni Elektrofizjologii i Elektroterapii Serca. 2 Szczegółowy opis/warunki dot. przedmiotu zamówienia zawarto w SWZ i jej załącznikach
TerminDeadline 2026-10-05
Kto? Co?- • Urządzenia do wspomagania serca › Urządzenia do chirurgii serca
- • Urządzenia medyczne › Materiały medyczne
- • Luxembourg › Luxembourg
- • Warszawski stołeczny › Miasto Warszawa
- • Wielkopolskie › Kaliski
Historia zamówień
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-09-03 | Ogłoszenie o zamówieniu |
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-09-03)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Sukcesywne dostawy sprzętu do zabiegów ablacji 3D wraz z dzierżawą systemu trójwymiarowego mapowania elektroanatomicznego 3D wraz z kompletnym wyposażeniem dla potrzeb Pracowni Elektrofizjologii i Elektroterapii Serca
Numer referencyjny:
Krótki opis:
Rodzaj umowy: Dostawy
Produkty/usługi: Materiały medyczne 📦
Opis
Wewnętrzny identyfikator:
Dodatkowe produkty/usługi: Urządzenia do chirurgii serca 📦
Adres pocztowy: ul. Poznańska 79
Kod pocztowy: 62-800
Miejscowość: Kalisz
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Kaliski 🏙️
Czas trwania: 12 miesięcy
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Cena (waga): 70
Kryterium jakości (nazwa): parametry techniczno-użytkowe
Kryterium jakości (waga): 30
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-10-05 09:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-10-05 09:30:00 📅
Warunki otwarcia ofert (miejsce): https://ezamowienia.gov.pl/
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 86 dni
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-10-05 09:30:00 📅
Miejsce: https://ezamowienia.gov.pl/
Fakturowanie elektroniczne: Wymagane
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość procentowa, dokładna)
Warunki przetargu
Umowa zawiera warunki realizacji ✅
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki związane z umową
Warunki realizacji zamówienia: wzór umowy stanowi załącznik numer 7 do SWZ
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Wojewódzki Szpital Zespolony im. Ludwika Perzyny w Kaliszu
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: ul. Poznańska 79
Kod pocztowy: 62-800
Miasto pocztowe: Kalisz
Region: Kaliski 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Wojewódzki Szpital Zespolony im. Ludwika Perzyny w Kaliszu
E-mail: zamowienia.publiczne@szpital.kalisz.pl 📧
Telefon: 62 7651 451 📞
URL: https://www.szpital.kalisz.pl 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Zdrowie
Komunikacja
Dokumenty URL: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-eee74f6e-e47c-4bfb-8067-85953f052164 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-eee74f6e-e47c-4bfb-8067-85953f052164 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Informacje dodatkowe
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: ul.Postępu 17A
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: 224587801 📞
Fax: 224587800 📠
URL: https://www.uzp.gov.pl/kio 🌏
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ kontrolny
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-09-04Z 📅
Źródło: OJS 2026/S 171-610370 (2026-09-03)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Sukcesywne dostawy sprzętu do zabiegów ablacji 3D wraz z dzierżawą systemu trójwymiarowego mapowania elektroanatomicznego 3D wraz z kompletnym wyposażeniem dla potrzeb Pracowni Elektrofizjologii i Elektroterapii Serca
Numer referencyjny:
79/26
Krótki opis:
1. Przedmiotem zamówienia jest: Sukcesywne dostawy sprzętu do zabiegów ablacji 3D wraz z dzierżawą systemu trójwymiarowego mapowania elektroanatomicznego 3D wraz z kompletnym wyposażeniem dla potrzeb Pracowni Elektrofizjologii i Elektroterapii Serca.
2 Szczegółowy opis/warunki dot. przedmiotu zamówienia zawarto w SWZ i jej załącznikach
Pokaż więcej
Produkty/usługi: Materiały medyczne 📦
Opis
Wewnętrzny identyfikator:
79/26
Dodatkowe produkty/usługi: Urządzenia do chirurgii serca 📦
Adres pocztowy: ul. Poznańska 79
Kod pocztowy: 62-800
Miejscowość: Kalisz
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Kaliski 🏙️
Czas trwania: 12 miesięcy
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Cena (waga): 70
Kryterium jakości (nazwa): parametry techniczno-użytkowe
Kryterium jakości (waga): 30
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0016
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-10-05 09:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-10-05 09:30:00 📅
Warunki otwarcia ofert (miejsce): https://ezamowienia.gov.pl/
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 86 dni
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-10-05 09:30:00 📅
Miejsce: https://ezamowienia.gov.pl/
Fakturowanie elektroniczne: Wymagane
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość procentowa, dokładna)
Warunki przetargu
Umowa zawiera warunki realizacji ✅
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki związane z umową
Warunki realizacji zamówienia: wzór umowy stanowi załącznik numer 7 do SWZ
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Wojewódzki Szpital Zespolony im. Ludwika Perzyny w Kaliszu
Krajowy numer rejestracyjny:
NIP: 618-20-25-893, Regon: 300224440, KRS: 0000251663
Adres pocztowy: ul. Poznańska 79
Kod pocztowy: 62-800
Miasto pocztowe: Kalisz
Region: Kaliski 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Wojewódzki Szpital Zespolony im. Ludwika Perzyny w Kaliszu
E-mail: zamowienia.publiczne@szpital.kalisz.pl 📧
Telefon: 62 7651 451 📞
URL: https://www.szpital.kalisz.pl 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Zdrowie
Komunikacja
Dokumenty URL: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-eee74f6e-e47c-4bfb-8067-85953f052164 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-eee74f6e-e47c-4bfb-8067-85953f052164 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Informacje dodatkowe
I
1. Z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się Wykonawcę na podstawie art. 108 ust.1 z zastrzeżeniem art. 110 ust. 2 ustawy Pzp.
2. Na podstawie art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego, z postępowania o udzielenie zamówienia publicznego wyklucza się:
2.1. Wykonawcę wymienionego w wykazach określonych w rozporządzeniu 765/2006 i
rozporządzeniu 269/2014 albo wpisanego na listę na podstawie decyzji w sprawie wpisu na
listę rozstrzygającej o zastosowaniu środka, o którym mowa w art. 1 pkt 3 ustawy 2.2.
Wykonawcę którego beneficjentem rzeczywistym w rozumieniu ustawy z dnia 1 marca 2018 r.
o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu (Dz. U. z 2022 r. poz. 593 i
655) jest osoba wymieniona w wykazach określonych w rozporządzeniu 765/2006 i
rozporządzeniu 269/2014 albo wpisana na listę lub będąca takim beneficjentem rzeczywistym
od dnia 24 lutego 2022 r., o ile została wpisana na listę na podstawie decyzji w sprawie wpisu
na listę rozstrzygającej o zastosowaniu środka, o którym mowa w art. 1 pkt 3 ustawy 2.3.
Wykonawcę którego jednostką dominującą w rozumieniu art. 3 ust. 1 pkt 37 ustawy z dnia 29
września 1994 r. o rachunkowości (Dz. U. z 2021 r. poz. 217, 2105 i 2106), jest podmiot
wymieniony w wykazach określonych w rozporządzeniu 765/2006 i rozporządzeniu 269/2014
albo wpisany na listę lub będący taką jednostką dominującą od dnia 24 lutego 2022 r., o ile
został wpisany na listę na podstawie decyzji w sprawie wpisu na listę rozstrzygającej o
zastosowaniu środka, o którym mowa w art. 1 pkt 3 ustawy
3. Z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się wykonawcę który należy do którejkolwiek z kategorii podmiotów
wymienionych w art. 5k ust. 1 rozporządzenia 833/2014 w brzmieniu nadanym
rozporządzeniem 2022/576 oraz jeżeli, którykolwiek z jego podwykonawców, dostawców i
podmiotów, na których zdolności wykonawca polega - w przypadku gdy przypada na nich
ponad 10 % wartości zamówienia - nie należy do żadnej z powyższych kategorii podmiotów.
4. Z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się również wykonawcę, który naruszył
obowiązki dotyczące płatności podatków, opłat lub składek na ubezpieczenia społeczne lub
zdrowotne, z wyjątkiem przypadku, o którym mowa w art. 108 ust. 1 pkt 3 ustawy chyba, że
wykonawca odpowiednio przed upływem terminu do składania wniosków o dopuszczenie do
udziału w postępowaniu albo przed upływem terminu składania ofert dokonał płatności
należnych podatków, opłat lub składek na ubezpieczenia społeczne lub zdrowotne wraz z
odsetkami lub grzywnami lub zawarł wiążące porozumienie w sprawie spłaty tych należności.
5. W przypadkach, o których mowa w ust. 4, zamawiający może nie wykluczać wykonawcy,
jeżeli wykluczenie byłoby w sposób oczywisty nieproporcjonalne, w szczególności, gdy kwota
zaległych podatków lub składek na ubezpieczenie społeczne jest niewielka.
II
I .Zamawiający żąda aktualnych na dzień złożenia, podmiotowych środków dowodowych składanych na wezwanie zamawiającego:
1.1. na potwierdzenie braku podstaw wykluczenia:
1.1.1. informacji z Krajowego Rejestru Karnego w zakresie
a) artykuł 108 ustęp 1 punkt 1 i 2 ustawy z dnia 11września 2019 roku – ustawy;
b) artykuł 108 ustęp1 punkt 4 ustawy, dotyczącej orzeczenia zakazu ubiegania się o zamówienie publiczne tytułem środka karnego,
- sporządzonej nie wcześniej niż 6 miesięcy przed jej złożeniem;
1.1.2. oświadczenia wykonawcy, w zakresie artykuł 108 ustęp 1 punkty 5 ustawy, o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 roku o ochronie konkurencji i konsumentów (Dz.U. z 2021 r. pozycja 275 tekst jednolity) z innym wykonawcą, który złożył odrębną ofertę, lub oświadczenie o przynależności do tej samej grupy kapitałowej wraz z dokumentami lub informacjami potwierdzającymi przygotowanie oferty, niezależnie od innego wykonawcy należącego do tej samej grupy kapitałowej;
1.1.3. zaświadczenia właściwego naczelnika urzędu skarbowego potwierdzającego, że wykonawca nie zalega z opłacaniem podatków i opłat, w zakresie artykuł 109 ustęp1 punkty 1 ustawy, wystawionego nie wcześniej niż 3 miesiące przed jego złożeniem, a w przypadku zalegania z opłacaniem podatków lub opłat wraz z zaświadczeniem zamawiający żąda złożenia dokumentów potwierdzających, że odpowiednio przed upływem terminu składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo przed upływem terminu składania ofert wykonawca dokonał płatności należnych podatków lub opłat wraz z odsetkami lub grzywnami lub zawarł wiążące porozumienie w sprawie spłat tych należności;
1.1.4. zaświadczenia albo innego dokumentu właściwej terenowej jednostki organizacyjnej Zakładu Ubezpieczeń Społecznych lub właściwego oddziału regionalnego lub właściwej placówki terenowej Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego potwierdzającego, że wykonawca nie zalega z opłacaniem składek na ubezpieczenia społeczne i zdrowotne, w zakresie artykuł 109 ustęp 1 punkty 1 ustawy, wystawionego nie wcześniej niż 3 miesiące przed jego złożeniem, a w przypadku zalegania z opłacaniem składek na ubezpieczenia społeczne lub zdrowotne wraz z zaświadczeniem albo innym dokumentem zamawiający żąda złożenia dokumentów potwierdzających, że odpowiednio przed upływem terminu składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo przed upływem terminu składania ofert wykonawca dokonał płatności należnych składek na ubezpieczenia społeczne lub zdrowotne wraz odsetkami lub grzywnami lub zawarł wiążące porozumienie w sprawie spłat tych należności;
1.1.5. Oświadczenie/a wykonawcy/wykonawcy wspólnie ubiegającego się o udzielenie zamówienia, których/którego treść odpowiada oświadczeniom stanowiącym załącznik numer 4 do Specyfikacji warunków Zamówienia.
1.1.6. oświadczenie o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu o niepodleganiu wykluczeniu - zgodnie ze wzorem stanowiącym Załącznik numer 6 do Specyfikacji Warunków Zamówienia
1.2. na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu: nie dotyczy.
Wykonawca może, zamiast odpowiednich podmiotowych środków dowodowych wymaganych przez Zamawiającego w niniejszym postępowaniu, posłużyć się certyfikatem Wykonawcy zamówień publicznych, jeżeli certyfikat ten potwierdza okoliczności wymaganych przez Zamawiającego w zakresie braku podstawa wykluczenia lub spełniania warunków udziału w postępowaniu.
III. Oświadczenia i dokumenty składane wraz z ofertą.
1. Wykaz aktualnych na dzień składania ofert oświadczeń i dokumentów składanych wraz z ofertą:
1.1. Jednolity Europejski Dokument Zamówienia (JEDZ) zgodnie z wzorem określonym w rozporządzeniu wykonawczym Komisji (UE) 2016/7 z 05.01.2016 roku. W przypadku wspólnego ubiegania się o zamówienie przez Wykonawców, Jednolity Europejski Dokument t Zamówienia składa każdy z wykonawców;
1.3. Formularz Oferty, którego wzór stanowi Załącznik nr 2 do SWZ. W przypadku, gdy wykonawca nie korzysta z przygotowanego przez zamawiającego wzoru, w treści oferty należy zamieścić wszystkie informacje wymagane w Formularzu Ofertowym;
1.4. Oświadczenie Wykonawcy dotyczące SWZ – Załącznik nr 3
1.5. Formularz Cenowy stanowiący Załącznik nr 4 do SWZ; - dla zadania, na które Wykonawca składa ofertę.
1.6. Pełnomocnictwo upoważniające do złożenia oferty, o ile ofertę składa pełnomocnik;
1.7. Pełnomocnictwo dla pełnomocnika do reprezentowania w postępowaniu wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia - dotyczy ofert składanych przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia;
1.8. oświadczenie Wykonawcy o braku podstaw do wykluczenia, o których mowa w artykule 7 ustęp 1 ustawy o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego oraz, że w stosunku do Wykonawcy nie zachodzi podstawa wykluczenia przewidziana w artykuł 5k rozporządzenia 833/2014 w brzmieniu nadanym rozporządzeniem 2022/576 – wzór oświadczenia stanowi załącznik numer 4 do Specyfikacji Warunków Zamówienia. W przypadku wspólnego ubiegania się o zamówienie przez Wykonawców, oświadczenie składa każdy z wykonawców
1.9. następujące przedmiotowe środki dowodowe: nie dotyczy
Pokaż więcej
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
NIP 5262239325
Adres pocztowy: ul.Postępu 17A
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: 224587801 📞
Fax: 224587800 📠
URL: https://www.uzp.gov.pl/kio 🌏
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ kontrolny
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
1. Odwołanie wnosi się w terminie:
1.1. 10 dni od dnia przekazania informacji o czynności Zamawiającego stanowiącej podstawę jego wniesienia, jeżeli informacja została przekazana przy użyciu środków komunikacji elektronicznej,
1.2. 15 dni od dnia przekazania informacji o czynności Zamawiającego stanowiącej podstawę jego wniesienia, jeżeli informacja została przekazana w sposób inny niż określony w pkt 1.1.
2. Odwołanie wobec treści ogłoszenia wszczynającego postępowanie o udzielenie zamówienia lub wobec treści dokumentów zamówienia wnosi się w terminie 10 dni od dnia publikacji ogłoszenia w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej lub zamieszczenia dokumentów zamówienia na stronie internetowej.
3. 10 dni od dnia, w którym powzięto lub przy zachowaniu należytej staranności można było powziąć wiadomość o okolicznościach stanowiących podstawę
jego wniesienia, w przypadku zamówień, których wartość jest równa albo przekracza progi unijne;
Pokaż więcej
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-09-04Z 📅
Źródło: OJS 2026/S 171-610370 (2026-09-03)
Nowe zamówienia w powiązanych kategoriach 🆕
- Urządzenia medyczne, farmaceutyki i produkty do pielęgnacji ciała (>20 nowe zamówienia)