Usługi wykonywania operatów wodnoprawnych
Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie
Przedmiotem zamówienia jest opracowanie operatów wodnoprawnych oraz instrukcji gospodarowania wodą o których mowa w ustawie z dnia 20 lipca 2017 r. Prawo wodne dla potrzeb planowanego postępowania administracyjnego mającego na celu uzyskanie pozwolenia wodnoprawnego, na szczególne korzystanie z wód polegającego na piętrzeniu wód powierzchniowych
TerminDeadline 2026-09-14
Kto? Co?- • Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania › Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
- • Kujawsko-pomorskie › Bydgosko-toruński
- • Luxembourg › Luxembourg
- • Warszawski stołeczny › Miasto Warszawa
- • Wielkopolskie › Pilski
Historia zamówień
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-08-13 | Ogłoszenie o zamówieniu |
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-08-13)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Usługi wykonywania operatów wodnoprawnych
Numer referencyjny:
Krótki opis:
Rodzaj umowy: Usługi
Produkty/usługi: Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej 📦
Inne ograniczenia dotyczące miejsca realizacji: W dowolnym miejscu w danym państwie
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części ✅
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 5
1️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Kanał Okaliniec
Przedmiotowe zamówienie jest odpowiednie również dla małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP) ✅
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Pilski 🏙️
Czas trwania: 42 dni
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Cena (waga): 60
Kryterium jakości (nazwa): Termin realizacji
Kryterium jakości (waga): 40
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
2️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Rzeka Chechło
Kryteria przyznawania nagród
Kryterium jakości (nazwa): Termin wykonania
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
3️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Rzeka Łużanka
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
4️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Stara Noteć
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
5️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Kanał Strużka
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
Opis
Główne miejsce lub miejsce wykonywania działalności:
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-14 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-09-14 10:30:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-09-14 10:30:00 📅
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość procentowa, dokładna)
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie
Krajowy numer rejestracyjny:
Departament: Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Bydgoszczy
Adres pocztowy: ul. Tytusa Chałubińskiego 8
Kod pocztowy: 00-613
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: przetargi-kzgw@wody.gov.pl 📧
Telefon: +48223753773 📞
URL: https://www.gov.pl/web/wody-polskie/ 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Środowisko
Komunikacja
Dokumenty URL: https://wodypolskie.ezamawiajacy.pl 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://wodypolskie.ezamawiajacy.pl 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: ul. Postępu 17a
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +48-22-458-78-00 📞
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ kontrolny
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-08-17Z 📅
Źródło: OJS 2026/S 157-567907 (2026-08-13)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Usługi wykonywania operatów wodnoprawnych
Numer referencyjny:
D.ROZ.270.2.62.2026
Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest opracowanie operatów wodnoprawnych oraz instrukcji gospodarowania wodą o których mowa w ustawie z dnia 20 lipca 2017 r. Prawo wodne dla potrzeb planowanego postępowania administracyjnego mającego na celu uzyskanie pozwolenia wodnoprawnego, na szczególne korzystanie z wód polegającego na piętrzeniu wód powierzchniowych
Pokaż więcej
Produkty/usługi: Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej 📦
Inne ograniczenia dotyczące miejsca realizacji: W dowolnym miejscu w danym państwie
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części ✅
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 5
1️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Część 1
Tytuł: Kanał Okaliniec
Przedmiotowe zamówienie jest odpowiednie również dla małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP) ✅
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Pilski 🏙️
Czas trwania: 42 dni
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Cena (waga): 60
Kryterium jakości (nazwa): Termin realizacji
Kryterium jakości (waga): 40
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
2️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Część 2
Tytuł: Rzeka Chechło
Kryteria przyznawania nagród
Kryterium jakości (nazwa): Termin wykonania
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0002
3️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Część 3
Tytuł: Rzeka Łużanka
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0003
4️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Część 4
Tytuł: Stara Noteć
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0004
5️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Część 5
Tytuł: Kanał Strużka
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0005
Opis
Główne miejsce lub miejsce wykonywania działalności:
Część nr 1 – Kanał Okaliniec Część nr 2 – Rzeka Chechło Część nr 3 – Rzeka Łużanka Część nr 4 – Stara Noteć Część nr 5 – Kanał Strużka
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-14 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-09-14 10:30:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-09-14 10:30:00 📅
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość procentowa, dokładna)
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie
Krajowy numer rejestracyjny:
368302575
Departament: Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Bydgoszczy
Adres pocztowy: ul. Tytusa Chałubińskiego 8
Kod pocztowy: 00-613
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: przetargi-kzgw@wody.gov.pl 📧
Telefon: +48223753773 📞
URL: https://www.gov.pl/web/wody-polskie/ 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Środowisko
Komunikacja
Dokumenty URL: https://wodypolskie.ezamawiajacy.pl 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://wodypolskie.ezamawiajacy.pl 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
5262239325
Adres pocztowy: ul. Postępu 17a
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +48-22-458-78-00 📞
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ kontrolny
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Informacje o terminach odwołania: 1.Wykonawcy, a także innemu podmiotowi, jeżeli ma lub miał interes w uzyskaniu zamówienia oraz poniósł lub może ponieść szkodę w wyniku naruszenia przez Zamawiającego przepisów ustawy Pzp, przysługują środki ochrony prawnej przewidziane w Dziale IX ustawy Pzp, na zasadach i w terminach określonych dla wartości zamówienia równej lub przekraczającej kwoty określone w przepisach określonych w art. 3 ust. 1 pkt 1 ustawy Pzp. 2.Środkami ochrony prawnej, o których mowa w pkt. 1 SWZ są:2.1Odwołanie.2.2Skarga do sądu. 3.Kwestie dotyczące odwołania uregulowane są w art. 513 – 578 ustawy Pzp.4.Na orzeczenie Krajowej Izby Odwoławczej stronom i uczestnikom postępowania odwoławczego przysługuje skarga do sądu. Kwestie dotyczące skargi do sądu regulowane są w art. 579 – 590 ustawy Pzp.
Pokaż więcej
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-08-17Z 📅
Źródło: OJS 2026/S 157-567907 (2026-08-13)
Nowe zamówienia w powiązanych kategoriach 🆕
- Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne (>20 nowe zamówienia)