WSzS.DEZ.26.059.2026 - DOSTAWA ZESTAWÓW DO IMPLANTACJI PORTÓW DOŻYLNYCH ORAZ IGIEŁ I STRZYKAWEK DO PORTÓW
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Najświętszej Maryi Panny
1. Przedmiotem zamówienia jest DOSTAWA ZESTAWÓW DO IMPLANTACJI PORTÓW DOŻYLNYCH ORAZ IGIEŁ I STRZYKAWEK DO PORTÓW dla Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. NMP w Częstochowie. 2. Opis przedmiotu zamówienia został zawarty w formularzach asortymentowo-cenowych, stanowiących Załącznik Nr 2 do SWZ. Pozostałe warunki dotyczące realizacji zamówienia zostały określone w projektowanych postanowieniach umowy (PPU), stanowiących Załącznik Nr 6 do SWZ. 3. Przedmiot zamówienia podzielony jest na 6 części, tj.: CZĘŚĆ 1 – PORT NACZYNIOWY MIKRO WRAZ Z ZESTAWEM DO WPROWADZANIA I OBŁOŻENIEM CZĘŚĆ 2 - PORT NACZYNIOWY NISKOPROFILOWY WRAZ Z ZESTAWEM DO WPROWADZANIA I OBŁOŻENIEM CZĘŚĆ 3 - PORT NACZYNIOWY STANDARDOWY WRAZ Z ZESTAWEM DO WPROWADZANIA I OBŁOŻENIEM CZĘŚĆ 4 – STRZYKAWKA Z ZAWARTOŚCIĄ ROZTWORU 0,9% NaCL i KOREK KOMPATYBILNY Z LUER LOCK CZĘŚĆ 5 – IGŁA TYPU HUBERA Z DRENIKIEM CZĘŚĆ 6 - IGŁA TYPU HUBERA BEZ DRENIKA 4. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Pod pojęciem oferty częściowej rozumie się pojedyncze części ustalone w Załączniku Nr 2 do SWZ. Wykonawca może złożyć ofertę na dowolne części lub na cały przedmiot zamówienia. 5. Kod CPV: 33141000-0, 33141320-9 6. Jeżeli w dokumentacji przetargowej, zostało wskazane pochodzenie (marka, znak towarowy, producent, dostawca) materiałów, bądź wyposażenia lub normy, aprobaty, specyfikacje i systemy, o których mowa w art. 101 Pzp, Zamawiający dopuszcza oferowanie materiałów, bądź wyposażenia lub rozwiązań równoważnych pod warunkiem, że zapewnią uzyskanie parametrów technicznych nie gorszych od założonych w ww. dokumentach. Wykonawca, który powołuje się w swojej ofercie na rozwiązania równoważne opisywanym przez Zamawiającego, jest obowiązany wykazać, że oferowane przez niego materiały, bądź wyposażenie spełniają wymagania określone przez zamawiającego. 7. Zamawiający dopuszcza powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcy. Zamawiający nie zastrzega obowiązku osobistego wykonania przez Wykonawcę kluczowych części zamówienia. W przypadku powierzenia realizacji zamówienia podwykonawcom, Wykonawca zobowiązany jest do wskazania w Formularzu oferty części zamówienia, której wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom i podania przez Wykonawcę nazw ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani. W przypadku braku takiego oświadczenia Zamawiający uzna, iż Wykonawca będzie realizował zamówienie bez udziału podwykonawców. 8. Aukcja elektroniczna. Zamawiający przewidział w ogłoszeniu o zamówieniu, że wybór najkorzystniejszej oferty zostanie poprzedzony aukcją elektroniczną, jeżeli w niniejszym postępowaniu złożone zostaną co najmniej 2 oferty niepodlegające odrzuceniu. INFORMACJA O PRZEDMIOTOWYCH ŚRODKACH DOWODOWYCH: 1.W celu potwierdzenia zgodności oferowanych dostaw z wymaganiami określonymi w opisie przedmiotu zamówienia związanymi z realizacja zamówienia, Zamawiający żąda złożenia wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych: a)opisy przedmiotu zamówienia tj. karty katalogowe / opisy / foldery / fotografie / informacje producenta / ulotki / prospekty/ instrukcje użytkowania / oświadczenie Wykonawcy* - potwierdzające spełnienie wszystkich wymaganych przez Zamawiającego parametrów opisanych w Załączniku 2 do SWZ (formularze asortymentowo-cenowe). *Oświadczenie Wykonawcy dotyczy tylko przypadku braku potwierdzenia wymaganych przez Zamawiającego parametrów w dokumentach (karty katalogowe / opisy / foldery / fotografie / informacje producenta / ulotki / prospekty). Dokumenty lub oświadczenia sporządzone w języku obcym są składane wraz z tłumaczeniem na język polski; b)oświadczenie przedmiotowe o zgodności oferowanego produktu zakwalifikowanego jako wyrób medyczny z ustawą z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz. U. z 2024 r., poz. 1620) – zgodnie ze wzorem zawartym w Załączniku Nr 8 do SWZ; c)próbki dla oferowanego asortymentu w ilościach wymaganych i opisanych w Załączniku Nr 2 do SWZ (formularze asortymentowo-cenowe), stanowiącym formularze asortymentowo-cenowe, w celu sprawdzenia koniecznych parametrów i wymagań oferowanego przedmiotu zamówienia. Próbki muszą być zaopatrzone w etykietkę w języku polskim umożliwiającą identyfikację nazwy handlowej, nazwy producenta i numeru katalogowego (jeżeli posiada), kod EAN (jeżeli posiada). 2.Przedmiotowe środki dowodowe Wykonawca składa wraz z ofertą (art. 107 ust.1 Pzp). 3.Jeżeli Wykonawca nie złożył przedmiotowych środków dowodowych lub złożone przedmiotowe środki dowodowe są niekompletne, Zamawiający wzywa do ich złożenia lub uzupełnienia w wyznaczonym terminie (art. 107 ust. 2 ustawy Pzp). 4.Postanowienia ust. 3 nie stosuje się, jeżeli przedmiotowy środek dowodowy służy potwierdzeniu zgodności z cechami lub kryteriami określonymi w opisie kryteriów oceny ofert lub, pomimo złożenia przedmiotowego środka dowodowego, oferta podlega odrzuceniu albo zachodzą przesłanki unieważnienia postępowania (art. 107 ust.3 Pzp). 5.Zamawiający może żądać od Wykonawców wyjaśnień dotyczących treści przedmiotowych środków dowodowych (art. 107 ust. 4 Pzp). 6.W toku badania i oceny ofert Zamawiający może żądać od Wykonawców wyjaśnień dotyczących treści złożonych ofert oraz przedmiotowych środków dowodowych lub innych składanych dokumentów lub oświadczeń (art. 223 ust. 1 zdanie pierwsze Pzp). 7.Podmiotowe środki dowodowe, przedmiotowe środki dowodowe oraz inne dokumenty lub oświadczenia, sporządzone w języku obcym przekazuje się wraz z tłumaczeniem na język polski (§ 5 rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów z dnia 30 grudnia 2020 r. w sprawie sposobu sporządzania i przekazywania informacji oraz wymagań technicznych dla dokumentów elektronicznych oraz środków komunikacji elektronicznej w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego lub konkursie). WYMAGANIA DOTYCZĄCE WADIUM. Wykonawca przystępujący do postępowania zobowiązany jest wnieść wadium przed upływem terminu składania ofert w wysokości 5 230,00zł. Wysokość wadium w poszczególnych częściach zamówienia określa Rozdział X SWZ.
TerminDeadline 2026-09-30
Kto? Co? Gdzie?- • Luxembourg › Luxembourg
- • Warszawski stołeczny › Miasto Warszawa
- • Śląskie › Częstochowski
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-08-19 | Ogłoszenie o zamówieniu |
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: WSzS.DEZ.26.059.2026 - DOSTAWA ZESTAWÓW DO IMPLANTACJI PORTÓW DOŻYLNYCH ORAZ IGIEŁ I STRZYKAWEK DO PORTÓW
Numer referencyjny:
WSzS.DEZ.26.059.2026
Krótki opis:
Produkty/usługi: Jednorazowe, niechemiczne artykuły medyczne i hematologiczne 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części ✅
Maksymalna liczba partii, która może zostać przyznana jednemu oferentowi: 6
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 6
1️⃣
Tytuł: CZĘŚĆ 1 PORT NACZYNIOWY MIKRO WRAZ Z ZESTAWEM DO WPROWADZANIA I OBŁOŻENIEM
Opis zamówienia:
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Częstochowski 🏙️
Czas trwania: 24 miesięcy
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Cena (waga): 60
Kryterium jakości (nazwa): Czas uzupełnienia depozytu 40%, tj.40 pkt
Kryterium jakości (waga): 40
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
2️⃣
Tytuł: CZĘŚĆ 2 PORT NACZYNIOWY NISKOPROFILOWY WRAZ Z ZESTAWEM DO WPROWADZANIA I OBŁOŻENIEM
Opis zamówienia:
Kryterium jakości (nazwa): Czas uzupełnienia depozytu 40%, tj. 40 pkt.
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0002
3️⃣
Tytuł: CZĘŚĆ 3 PORT NACZYNIOWY STANDARDOWY WRAZ Z ZESTAWEM DO WPROWADZANIA I OBŁOŻENIEM
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0003
4️⃣
Tytuł: CZĘŚĆ 4 STRZYKAWKA Z ZAWARTOŚCIĄ ROZTWORU 0,9% NaCL i KOREK KOMPATYBILNYZ LUER LOCK
Opis zamówienia:
Kryterium jakości (nazwa): Czas realizacji dostawy 40%, tj. 40 pkt.
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0004
5️⃣
Tytuł: CZĘŚĆ 5 IGŁA TYPU HUBERA Z DRENIKIEM
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0005
6️⃣
Tytuł: CZĘŚĆ 6 IGŁA TYPU HUBERA BEZ DRENIKA
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0006
Opis
Główne miejsce lub miejsce wykonywania działalności:
Kod pocztowy: 42-200
Miejscowość: Częstochowa
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Główne aspekty procedury:
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-30 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-09-30 10:30:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Informacje o aukcji elektronicznej
Wykorzystana zostanie aukcja elektroniczna ✅
Opis
Informacje o aukcji elektronicznej:
Data otwarcia: 2026-09-30 10:30:00 📅
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość procentowa, dokładna)
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Im. Najświętszej Maryi Panny
Krajowy numer rejestracyjny:
5732299604
Departament: Dział Zamówień Publicznych
Adres pocztowy: ul. Bialska 104/118
Kod pocztowy: 42-200
Miasto pocztowe: Częstochowa
Region: Częstochowski 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Dział Zamówień Publicznych
E-mail: szp@data.pl 📧
Telefon: +48 343673753 📞
Fax: +48 343673753 📠
URL: www.szpitalparkitka.com.pl 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://szpitalparkitka.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Zdrowie
Komunikacja
Dokumenty URL: https://szpitalparkitka.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://szpitalparkitka.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html 🌏
Aukcja elektroniczna odbywa się pod następującym adresem: https://szpitalparkitka.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html 🌏
Opis:
Informacje uzupełniające
Informacje dodatkowe
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
5262239325
Adres pocztowy: ul. Postępu 17A
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +48224587801 📞
URL: https://www.uzp.gov.pl/kio/stronaglowna 🌏
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Nazwa i adresy
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych: 10 dni
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-08-20Z 📅
Źródło: OJS 2026/S 160-577978 (2026-08-19)
- Urządzenia medyczne, farmaceutyki i produkty do pielęgnacji ciała (>20 nowe zamówienia)
- Urządzenia medyczne (>20)
- Materiały medyczne (>20)
- Jednorazowe, niechemiczne artykuły medyczne i hematologiczne (>20)
- Cewniki (>20)
- Lancety (1)
- Opatrunki, zaciski, szwy, podwiązki (>20)
- Produkty hematologiczne (3)
- Przecinaki i noże chirurgiczne, rękawice chirurgiczne (13)
- Urządzenia do nakłuwania żył, pobierania krwi (20)
- Wyroby ortopedyczne (8)
- Wyroby stomatologiczne
- Zbiorniki i torby do gromadzenia płynów ustrojowych, dreny i zestawy (>20)