Wykonanie ocen okresowych stanu technicznego obiektów hydrotechnicznych na terenie działalności ZZ Jasło
Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie ocen okresowych stanu technicznego obiektów hydrotechnicznych na terenie działalności ZZ Jasło w podziale na 4 części. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik Nr 1 do SWZ – Dokumentacja techniczna 3. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych 3.1. Zamówienie składa się z następujących części: 3.1.1. Wykonanie rocznej kontroli okresowej obiektów stale piętrzących wodę na terenie ZZ Jasło. 3.1.2. Wykonanie rocznej kontroli okresowej obiektów czasowo piętrzących wodę na terenie NW w Mielcu, w ramach zadania pn. „Wykonanie rocznej kontroli okresowej obiektów czasowo piętrzących wodę na terenie ZZ Jasło” 3.1.3. Wykonanie rocznej kontroli okresowej obiektów czasowo piętrzących wodę na terenie NW w Dębicy, NW w Ropczycach i NW w Gorlicach, w ramach zadania pn. „Wykonanie rocznej kontroli okresowej obiektów czasowo piętrzących wodę na terenie ZZ Jasło” 3.1.4. Wykonanie ocen 5-letnich: Zad.1 Wykonanie oceny 5-letniej stanu technicznego i bezpieczeństwa obiektów czasowo piętrzących wodę na terenie działalności ZZ Jasło, Zad.2 Wykonanie oceny 5-letniej stanu technicznego i bezpieczeństwa przepompowni wody w Szafranowie, Zad.3 Wykonanie oceny 5-letniej stanu technicznego i bezpieczeństwa jazu na potoku Ruda w km 0+823 w m. Rzemień, gm. Przecław 3.2. Wykonawca może złożyć ofertę na jedną, kilka lub wszystkie części zamówienia. 4. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert wariantowych. 5. Zamawiający nie przewiduje możliwości udzielenia zamówienia, o którym mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp. 6. Zasady dotyczące podwykonawstwa: 6.1. Zamawiający nie wskazuje kluczowych zadań (części zamówienia) w rozumieniu art. 121 ust. 1 Pzp i nie zastrzega obowiązku osobistego wykonania przez Wykonawcę jakiejkolwiek części zamówienia. 6.2. Wykonawca może powierzyć podwykonawcy wykonanie dowolnej części zamówienia. 6.3. Zamawiający żąda wskazania przez Wykonawcę w Formularzu oferty części zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom i podania przez Wykonawcę nazw ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani. 6.4. W przypadku niewskazania w treści oferty Podwykonawcy, Zamawiający uzna, że Wykonawca zadeklarował realizację zamówienia bez udziału podwykonawców. 6.5. Szczegółowe wymagania dotyczące podwykonawstwa zawierają wzory umów. 7. Zamawiający zgodnie art. 95 ust. 1 ustawy Pzp nie określa wymagań dotyczących zatrudnienia przez Wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie stosunku pracy osób, zwanych dalej pracownikami, którzy w trakcie realizacji przedmiotowego zamówienia wykonywać będą czynności w zakresie realizacji przedmiotu umowy w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z 26 czerwca 1974 r. – Kodeks pracy.
TerminTermin składania ofert wynosił 2026-05-19. Zamówienie zostało opublikowane na stronie 2026-04-16.
DostawcyNastępujący dostawcy są wymienieni w decyzjach o przyznaniu zamówienia lub innych dokumentach dotyczących zamówień:
- • Axis Usługi Projektowe Kamil Krupa
- • Hydroagromel Bartosz Małolepszy
- • Nadzory Inwestorskie Andrzej Golik
- • Różne usługi inżynieryjne › Badania inżynieryjne
- • Usługi analizy › Usługi w zakresie analizy lub konsultacji technicznej
- • Luxembourg › Luxembourg
- • Małopolskie › Nowosądecki
- • Podkarpackie › Krośnieński
- • Podkarpackie › Rzeszowski
- • Podkarpackie › Tarnobrzeski
- • Warszawski stołeczny › Miasto Warszawa
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-04-16 | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 2026-09-02 | Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia |
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Wykonanie ocen okresowych stanu technicznego obiektów hydrotechnicznych na terenie działalności ZZ Jasło
Numer referencyjny:
R.ROZ.270.12.35.2026
Krótki opis:
Produkty/usługi: Badania inżynieryjne 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części ✅
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 4
1️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Część 1
Tytuł: 1. Wykonanie rocznej kontroli okresowej obiektów stale piętrzących wodę na terenie ZZ Jasło
Przedmiotowe zamówienie jest odpowiednie również dla małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP) ✅
Opis zamówienia:
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Czas trwania: 60 dni
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Cena (waga): 60
Kryterium jakości (nazwa): Doświadczenie osoby opracowującej dokumentację
Kryterium jakości (waga): 40
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
2️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Część 2
Tytuł: 2. Wykonanie rocznej kontroli okresowej obiektów czasowo piętrzących wodę na terenie NW w Mielcu, w ramach zadania pn. „Wykonanie rocznej kontroli okresowej obiektów czasowo piętrzących wodę na terenie ZZ Jasło”
Miejsce wykonania: Tarnobrzeski 🏙️
Czas trwania: 70 dni
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0002
3️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Część 3
Tytuł: 3. Wykonanie rocznej kontroli okresowej obiektów czasowo piętrzących wodę na terenie NW w Dębicy, NW w Ropczycach i NW w Gorlicach, w ramach zadania pn. „Wykonanie rocznej kontroli okresowej obiektów czasowo piętrzących wodę na terenie ZZ Jasło”
Miejsce wykonania:
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0003
4️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Część 4
Tytuł: 4. Wykonanie ocen 5-letnich: Zad.1 Wykonanie oceny 5-letniej stanu technicznego i bezpieczeństwa obiektów czasowo piętrzących wodę na terenie działalności ZZ Jasło, Zad.2 Wykonanie oceny 5-letniej stanu technicznego i bezpieczeństwa przepompowni wody w Szafranowie, Zad.3 Wykonanie oceny 5-letniej stanu technicznego i bezpieczeństwa jazu na potoku Ruda w km 0+823 w m. Rzemień, gm. Przecł
Miejsce wykonania:
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0004
Opis
Miejsce wykonania:
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Główne aspekty procedury:
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-05-19 09:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-05-19 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert (Informacje o osobach upoważnionych i procedurze otwarcia):
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Data otwarcia: 2026-05-19 10:00:00 📅
Informacje dodatkowe:
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość punktowa, dokładna)
Warunki przetargu
Umowa zawiera warunki realizacji ✅
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Kryterium kwalifikacji: Referencje dotyczące określonych dostaw
Wykaz i krótki opis zasad i kryteriów:
Wykaz i krótki opis zasad i kryteriów:
Warunki realizacji zamówienia: Zgodnie z zapisami Załącznika nr 3 do SWZ – Wzór umowy
Warunki uczestnictwa
Podstawa wykluczenia:
+ jeszcze 16
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie
Krajowy numer rejestracyjny:
368302575
Departament: Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Rzeszowie
Adres pocztowy: ul. Chałubińskiego 8
Kod pocztowy: 00-613
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: RZGW w Rzeszowie
E-mail: rzeszow@wody.gov.pl 📧
Telefon: +48 178537400 📞
URL: https://www.gov.pl/web/wody-polskie 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://wodypolskie.ezamawiajacy.pl 🌏
Adres profilu nabywcy: https://przetargi.wody.gov.pl/ 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Środowisko
Komunikacja
Dokumenty URL: https://wodypolskie.ezamawiajacy.pl 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://wodypolskie.ezamawiajacy.pl 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Informacje dodatkowe
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
5262239325
Departament: Krajowa Izba Odwoławcza
Adres pocztowy: ul. Postępu 17A
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Prezes Krajowej Izby Odwoławczej
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +48224587801 📞
URL: https://www.gov.pl/web/uzp/ 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://www.gov.pl/web/uzp/ 🌏
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ kontrolny
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-04-20Z 📅
Źródło: OJS 2026/S 076-266695 (2026-04-16)
Obiekt
Zakres zamówienia
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT): 71 810 PLN 💰
Udzielenie zamówienia
1️⃣
Udzielono zamówienia/części zamówienia ✅
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Numer umowy:
RJ.ZPU.271.1.124.2026/466
Data zawarcia umowy: 2026-08-28 📅
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 8
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 8
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 8
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z państw spoza UE: 0
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z innych państw członkowskich UE: 0
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 3 850 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Oferta 1
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0001
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Nadzory Inwestorskie Andrzej Golik
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Nadzory Inwestorskie Andrzej Golik
Krajowy numer rejestracyjny:
524332133
Adres pocztowy: ul. Jantarowa 12/19
Kod pocztowy: 20-582
Miasto pocztowe: Lublin
Region: Lubelski 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Wielkość podmiotu gospodarczego: Mikro-, małe lub średnie przedsiębiorstwo
2️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0002
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 6
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 6
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 6
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 12 600 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Oferta 2
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0002
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: HYDROAGROMEL Bartosz Małolepszy
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: HYDROAGROMEL Bartosz Małolepszy
Krajowy numer rejestracyjny:
386432938
Adres pocztowy: ul. Zięby 8
Kod pocztowy: 62-095
Miasto pocztowe: Rakownia
Region: Poznański 🏙️
3️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0003
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 5
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 5
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 5
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 6 460 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Oferta 3
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0003
4️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0004
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 2
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 2
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 2
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 48 900 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Oferta 4
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0004
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: AXIS Usługi Projektowe Kamil Krupa
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: AXIS Usługi Projektowe Kamil Krupa
Krajowy numer rejestracyjny:
260602039
Adres pocztowy: Sulisławice 144
Kod pocztowy: 27-670
Miasto pocztowe: Sulisławice
Region: Sandomiersko-jędrzejowski 🏙️
Źródło: OJS 2026/S 170-606810 (2026-09-02)
- Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne (>20 nowe zamówienia)
- Usługi inżynieryjne (>20)