Wyposażenie pracowni endoskopii
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. J. Gromkowskiego
1) Przedmiotem zamówienia jest wyposażenie pracowni endoskopii 2) Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 1 do SWZ Formularz asortymentowo-cenowy (Opis przedmiotu zamówienia - OPZ). 3) Szczegółowe warunki i zasady dotyczące realizacji przedmiotu zamówienia uregulowane są we Wzorze Umowy Załącznik nr 4 do SWZ (Warunki umowne) 4) Zamawiający żąda wskazania przez Wykonawcę w ofercie części zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom i podania przez Wykonawcę firm podwykonawców – zgodnie z art. 462 ust. 2 ustawy PZP, jeżeli są już znani. 5) Jeżeli zmiana albo rezygnacja z podwykonawcy dotyczy podmiotu, na którego zasoby Wykonawca powoływał się, na zasadach określonych w art. 118 ust. 1 ustawy PZP, w celu wykazania spełniania warunków udziału w postępowaniu, wykonawca jest obowiązany wykazać Zamawiającemu, że proponowany inny podwykonawca lub wykonawca samodzielnie spełnia je w stopniu nie mniejszym niż podwykonawca, na którego zasoby Wykonawca powoływał się w trakcie postępowania o udzielenie zamówienia. Przepis art. 122 ustawy PZP stosuje się odpowiednio. 6) Wymagania dotyczące realizacji zamówienia : Zamawiający wymaga, aby oferowane świadczenie, w tym wszystkie produkty ICT, usługi ICT oraz procesy ICT wykorzystywane do realizacji zamówienia, zarówno jako elementy główne, jak i komponenty, elementy środowiska, świadczenia usługi lub rozwiązania towarzyszące, nie obejmowało: -produktów ICT, usług ICT lub procesów ICT wskazanych w rekomendacji, o której mowa w art. 33 ust. 4 ustawy z dnia 5 lipca 2018 r. o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa, stwierdzającej ich negatywny wpływ na podstawowy interes bezpieczeństwa państwa; -produktu ICT, którego typ został określony w decyzji w sprawie uznania dostawcy za dostawcę wysokiego ryzyka, o której mowa w art. 67b ust. 15ustawy z dnia 5 lipca 2018 r. o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa, ani usług ICT lub procesów ICT określonych w tej decyzji. 2.11. Wymagania w zakresie dostępności – art. 100 Pzp Zamawiający wymaga, aby oferowane urządzenia w zakresie , jako sprzęt przeznaczony do użytkowania przez pacjentów, spełniały wymagania dostępności dla osób z niepełnosprawnościami, o ile charakter urządzenia na to pozwala. W szczególności urządzenia powinny charakteryzować się ergonomiczną konstrukcją, niewielką wagą, czytelną sygnalizacją oraz możliwością użytkowania przez osoby z ograniczoną sprawnością ruchową. 2.13. Postępowanie zostało przygotowane zgodnie z zasadami określonymi w Karcie Praw Podstawowych Unii Europejskiej oraz przepisami ustawy Prawo zamówień publicznych. Zamawiający zapewnił przestrzeganie zasad równego traktowania wykonawców, przejrzystości oraz proporcjonalności. 2.14.Wymagania dotyczące realizacji zasady DNSH. Realizacja przedmiotu zamówienia musi być zgodna z zasadą DNSH (Do No Significant Harm – „nieczynienia poważnych szkód środowisku”), zgodnie z art. 17 Rozporządzenia (UE) 2020/852 Parlamentu Europejskiego i Rady oraz wytycznymi dla projektów finansowanych z KPO. Wykonawca zobowiązuje się zapewnić, że oferowane dostawy i usługi nie naruszają tej zasady i w razie potrzeby przedłoży stosowne oświadczenia lub dokumenty potwierdzające zgodność. Wymóg złożenia oświadczenia dotyczy również podwykonawców. Realizacja przedmiotu zamówienia musi zapewniać efektywność energetyczną i ograniczenie emisji CO₂ oraz umożliwiać recykling i ponowne wykorzystanie elementów po zakończeniu eksploatacji. Wymóg złożenia oświadczenia dotyczy również podwykonawców.
TerminDeadline 2026-09-21
Kto? Co? Gdzie?- • Dolnośląskie › Miasto Wrocław
- • Luxembourg › Luxembourg
- • Warszawski stołeczny › Miasto Warszawa
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-08-17 | Ogłoszenie o zamówieniu |
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Wyposażenie pracowni endoskopii
Numer referencyjny:
PN 70/26
Krótki opis:
Produkty/usługi: Urządzenia medyczne 📦
Opis
Wewnętrzny identyfikator:
Zadanie nr 1
Przedmiotowe zamówienie jest odpowiednie również dla małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP) ✅
Informacje dodatkowe:
Miejsce wykonania: Miasto Wrocław 🏙️
Czas trwania: 8 tygodni
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Cena (waga): 60
Kryterium jakości (nazwa): 40 %
Kryterium jakości (waga): 40
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-21 09:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-09-21 09:05:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-09-21 09:05:00 📅
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość procentowa, dokładna)
Warunki przetargu
Wymagana umowa o zachowaniu poufności ✅
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. J. Gromkowskiego
Krajowy numer rejestracyjny:
NIP:8951631106
Departament: Dział zamówień publicznych
Adres pocztowy: ul. Koszarowa 5
Kod pocztowy: 51-149
Miasto pocztowe: Wrocław
Region: Miasto Wrocław 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: estolba@szpital.wroc.pl 📧
Telefon: +48 71 395 74 28 📞
URL: www.szpital.wroc.pl 🌏
Adres profilu nabywcy: https://platformazakupowa.pl/pn/szpital_gromkowskiego 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Zdrowie
Komunikacja
Dokumenty URL: https://platformazakupowa.pl/pn/szpital_gromkowskiego 🌏
Adres URL uczestnictwa: www.platformazakupowa.pl 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Informacje dodatkowe
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
NIP 5262239325
Adres pocztowy: ul. Postępu 17
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +48 22 458 78 40 📞
URL: https://www.uzp.gov.pl/kio 🌏
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych: Art 515 ustawy pzp
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 158-569536 (2026-08-17)
- Urządzenia medyczne, farmaceutyki i produkty do pielęgnacji ciała (>20 nowe zamówienia)
- Urządzenia medyczne (>20)
- Aparatura do anestezji i resuscytacji (12)
- Instrumenty i urządzenia stomatologiczne i specjalistyczne (2)
- Materiały medyczne (>20)
- Różne urządzenia i produkty medyczne (>20)
- Sprzęt obrazujący do użytku medycznego, stomatologicznego i weterynaryjnego (>20)
- Systemy rejestrujące i urządzenia badawcze (>20)
- Techniki operacyjne (>20)
- Urządzenia do radioterapii, mechanoterapii, elektroterapii i fizykoterapii (>20)
- Wsparcie czynnościowe (>20)