Wyroby medyczne jednorazowego użytku przeznaczone do procedur kardiochirurgicznych

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Olsztynie

Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa wyrobów medycznych jednorazowego użytku przeznaczonych do procedur kardiochirurgicznych.

Termin

Termin składania ofert wynosił 2026-07-09. Zamówienie zostało opublikowane na stronie 2026-06-08.

Dostawcy

Następujący dostawcy są wymienieni w decyzjach o przyznaniu zamówienia lub innych dokumentach dotyczących zamówień:

Kto? Co? Gdzie?
Historia zamówień
Data Dokument
2026-06-08 Ogłoszenie o zamówieniu
2026-08-26 Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia
2026-08-26 Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia
2026-08-31 Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia
2026-09-02 Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia
2026-09-02 Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia
2026-09-03 Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia
2026-09-03 Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-06-08)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Wyroby medyczne jednorazowego użytku przeznaczone do procedur kardiochirurgicznych
Numer referencyjny: DZPZ/2650/26UEPN/2026
Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa wyrobów medycznych jednorazowego użytku przeznaczonych do procedur kardiochirurgicznych.
Rodzaj umowy: Dostawy
Produkty/usługi: Techniki operacyjne 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części
Maksymalna liczba partii, która może zostać przyznana jednemu oferentowi: 46
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 46

1️⃣
Wewnętrzny identyfikator: DZPZ/2650/26UEPN/2026/1
Tytuł: część nr 1
Opis zamówienia: Hemokoncentrator
Adres pocztowy: Żołnierska 16A
Kod pocztowy: 10-271
Miejscowość: Olsztyn
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Olsztyński 🏙️
Czas trwania: 24 miesięcy
Informacje o opcjach
Opcje
Opis opcji:
Zamawiający zastosował na podstawie art.31 ust.2 ustawy Pzp prawo opcji w związku z przewidywaną możliwością zwiększenia zakresu zamówienia.
Kryteria przyznawania nagród
Cena
Cena (waga): 100
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0001

2️⃣
Wewnętrzny identyfikator: DZPZ/2650/26UEPN/2026/2
Tytuł: część nr 2
Opis zamówienia: Dren do drenażu pooperacyjnego śródpiersia i jam opłucnych
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0002

3️⃣
Wewnętrzny identyfikator: DZPZ/2650/26UEPN/2026/3
Tytuł: część nr 3
Opis zamówienia: Mikroostrza - nożyki mikrochirurgiczne
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0003

4️⃣
Wewnętrzny identyfikator: DZPZ/2650/26UEPN/2026/4
Tytuł: część nr 4
Opis zamówienia: Pojemniki do pobierania i przechowywania preparatyki krwi.
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0004

5️⃣
Wewnętrzny identyfikator: DZPZ/2650/26UEPN/2026/5
Tytuł: część nr 5
Opis zamówienia: Łącznik typu męsko - męski
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0005

6️⃣
Wewnętrzny identyfikator: DZPZ/2650/26UEPN/2026/6
Tytuł: część nr 6
Opis zamówienia: Zestaw jednorazowy do wspomagania lewej i prawej komory,
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0006

7️⃣
Wewnętrzny identyfikator: DZPZ/2650/26UEPN/2026/7
Tytuł: część nr 7
Opis zamówienia: Zestaw do kardioplegii krystalicznej
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0007

8️⃣
Wewnętrzny identyfikator: DZPZ/2650/26UEPN/2026/8
Tytuł: część nr 8
Opis zamówienia: Oxygenatory
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0008

9️⃣
Wewnętrzny identyfikator: DZPZ/2650/26UEPN/2026/9
Tytuł: część nr 9
Opis zamówienia: Moduł oksygenatora do Ecmo
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0009

1️⃣0️⃣
Wewnętrzny identyfikator: DZPZ/2650/26UEPN/2026/10
Tytuł: część nr 10
Opis zamówienia: Linie do Oksygenatora
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0010

1️⃣1️⃣
Wewnętrzny identyfikator: DZPZ/2650/26UEPN/2026/11
Tytuł: część nr 11
Opis zamówienia: łaczniki
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0011

1️⃣2️⃣
Wewnętrzny identyfikator: DZPZ/2650/26UEPN/2026/12
Tytuł: część nr 12
Opis zamówienia: Klipsy tytanowe
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0012

1️⃣3️⃣
Wewnętrzny identyfikator: DZPZ/2650/26UEPN/2026/13
Tytuł: część nr 13
Opis zamówienia: Testy do pomiaru czasu krzepnięcia krwi
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0013

1️⃣4️⃣
Wewnętrzny identyfikator: DZPZ/2650/26UEPN/2026/14
Tytuł: część nr 14
Opis zamówienia: Kaniula do podawania kardiopleginy do opuszka aorty
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0014

1️⃣5️⃣
Wewnętrzny identyfikator: DZPZ/2650/26UEPN/2026/15
Tytuł: część nr 15
Opis zamówienia: Kaniula żylna i aortalna
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0015

1️⃣6️⃣
Wewnętrzny identyfikator: DZPZ/2650/26UEPN/2026/16
Tytuł: część nr 16
Opis zamówienia: Kaniula wieńcowa z balonikiem
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0016

1️⃣7️⃣
Wewnętrzny identyfikator: DZPZ/2650/26UEPN/2026/17
Tytuł: część nr 17
Opis zamówienia: szanty wieńcowe
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0017

1️⃣8️⃣
Wewnętrzny identyfikator: DZPZ/2650/26UEPN/2026/18
Tytuł: część nr 18
Opis zamówienia: wycinaki do aorty
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0018

1️⃣9️⃣
Wewnętrzny identyfikator: DZPZ/2650/26UEPN/2026/19
Tytuł: część nr 19
Opis zamówienia: Zestaw do autotransfuzji
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0019

2️⃣0️⃣
Wewnętrzny identyfikator: DZPZ/2650/26UEPN/2026/20
Tytuł: część nr 20
Opis zamówienia: Plasterki czujnika
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0020

2️⃣1️⃣
Wewnętrzny identyfikator: DZPZ/2650/26UEPN/2026/21
Tytuł: część nr 21
Opis zamówienia: Dmuchawka do zabiegów typu OPCABG
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0021

2️⃣2️⃣
Wewnętrzny identyfikator: DZPZ/2650/26UEPN/2026/22
Tytuł: część nr 22
Opis zamówienia: Sonda do pomiaru przepływów w pomostach aortalnych
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0022

2️⃣3️⃣
Wewnętrzny identyfikator: DZPZ/2650/26UEPN/2026/23
Tytuł: część nr 23
Opis zamówienia: Kaniula do podawania kardiopleginy wstecznej
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0023

2️⃣4️⃣
Wewnętrzny identyfikator: DZPZ/2650/26UEPN/2026/24
Tytuł: część nr 24
Opis zamówienia: Kaniula żylna prosta zbrojona
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0024

2️⃣5️⃣
Wewnętrzny identyfikator: DZPZ/2650/26UEPN/2026/25
Tytuł: część nr 25
Opis zamówienia: Wenty z prowadnica i bez prowadnicy
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0025

2️⃣6️⃣
Wewnętrzny identyfikator: DZPZ/2650/26UEPN/2026/26
Tytuł: część nr 26
Opis zamówienia: Kaniule do perfuzji ujść naczyń wieńcowych
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0026

2️⃣7️⃣
Wewnętrzny identyfikator: DZPZ/2650/26UEPN/2026/27
Tytuł: część nr 27
Opis zamówienia: stabilizatory serca
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0027

2️⃣8️⃣
Wewnętrzny identyfikator: DZPZ/2650/26UEPN/2026/28
Tytuł: część nr 28
Opis zamówienia: Pasy do zespolenia mostka z mechanizmem zatrzaskowym,
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0028

2️⃣9️⃣
Wewnętrzny identyfikator: DZPZ/2650/26UEPN/2026/29
Tytuł: część nr 29
Opis zamówienia: Czujniki mózgowo - somatyczne
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0029

3️⃣0️⃣
Wewnętrzny identyfikator: DZPZ/2650/26UEPN/2026/30
Tytuł: część nr 30
Opis zamówienia: Elektrody do pomiaru indeksu bispektralnego
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0030

3️⃣1️⃣
Wewnętrzny identyfikator: DZPZ/2650/26UEPN/2026/31
Tytuł: część nr 31
Opis zamówienia: Głowica do pompy centrafugalnej
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0031

3️⃣2️⃣
Wewnętrzny identyfikator: DZPZ/2650/26UEPN/2026/32
Tytuł: część nr 32
Opis zamówienia: Gumki naczyniowe
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0032

3️⃣3️⃣
Wewnętrzny identyfikator: DZPZ/2650/26UEPN/2026/33
Tytuł: część nr 33
Opis zamówienia: Elektrody do czasowej stymulacji serca
Informacje o opcjach
Opis opcji:
5. Zamawiający zastosował na podstawie art.31 ust.2 ustawy Pzp prawo opcji w związku z przewidywaną możliwością zwiększenia zakresu zamówienia.
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0033

3️⃣4️⃣
Wewnętrzny identyfikator: DZPZ/2650/26UEPN/2026/34
Tytuł: część nr 34
Opis zamówienia: Elektrody nasierdziowa unipolarna
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0034

3️⃣5️⃣
Wewnętrzny identyfikator: DZPZ/2650/26UEPN/2026/35
Tytuł: część nr 35
Opis zamówienia: pętle naczyniowe
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0035

3️⃣6️⃣
Wewnętrzny identyfikator: DZPZ/2650/26UEPN/2026/36
Tytuł: część nr 36
Opis zamówienia: Zestaw do ciągłego rzutu serca
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0036

3️⃣7️⃣
Wewnętrzny identyfikator: DZPZ/2650/26UEPN/2026/37
Tytuł: część nr 37
Opis zamówienia: Automatyczny system mocowania i przycinania szwów
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0037

3️⃣8️⃣
Wewnętrzny identyfikator: DZPZ/2650/26UEPN/2026/38
Tytuł: część nr 38
Opis zamówienia: Retraktor tkanek miękkich
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0038

3️⃣9️⃣
Wewnętrzny identyfikator: DZPZ/2650/26UEPN/2026/39
Tytuł: część nr 39
Opis zamówienia:
Jednorazowy system do śródoperacyjnego, przez sternotomię, zamknięcia uszka lewego przedsionka
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0039

4️⃣0️⃣
Wewnętrzny identyfikator: DZPZ/2650/26UEPN/2026/40
Tytuł: część nr 40
Opis zamówienia: Dwuportowa kaniula do selektywnej perfuzji mózgowej
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0040

4️⃣1️⃣
Wewnętrzny identyfikator: DZPZ/2650/26UEPN/2026/41
Tytuł: część nr 41
Opis zamówienia: Elektrody jedno i dwubiegunowe do śródoperacyjnej ablacji zaburzeń rytmu.
Informacje o opcjach
Opis opcji:
Zamawiający zastosował na podstawie art.31 ust.2 ustawy Pzp prawo opcji w związku z przewidywaną możliwością zwiększenia zakresu zamówienia.
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0041

4️⃣2️⃣
Wewnętrzny identyfikator: DZPZ/2650/26UEPN/2026/42
Tytuł: część nr 42
Opis zamówienia: Igła do podawania kardioplegii
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0042

4️⃣3️⃣
Wewnętrzny identyfikator: DZPZ/2650/26UEPN/2026/43
Tytuł: część nr 43
Opis zamówienia: Kaniula aortalna prosta.
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0043

4️⃣4️⃣
Wewnętrzny identyfikator: DZPZ/2650/26UEPN/2026/44
Tytuł: część nr 44
Opis zamówienia: Kaniula tętnicza i żylna udowa
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0044

4️⃣5️⃣
Wewnętrzny identyfikator: DZPZ/2650/26UEPN/2026/45
Tytuł: część nr 45
Opis zamówienia: Kaniula aortalna prosta z prowadnikiem.
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0045

4️⃣6️⃣
Wewnętrzny identyfikator: DZPZ/2650/26UEPN/2026/46
Tytuł: część nr 46
Opis zamówienia: czujniki pomiary krwi żylnej i tętniczej
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0046

Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-07-09 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-07-09 11:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert (miejsce): https://ezamowienia.gov.pl
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-07-09 11:00:00 📅
Miejsce: https://ezamowienia.gov.pl
Fakturowanie elektroniczne: Wymagane
Stosowane będą zamówienia elektroniczne
Stosowana będzie płatność elektroniczna
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość procentowa, dokładna)

Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Olsztynie
Krajowy numer rejestracyjny: 000293976
Departament: Dział Zamówien Publicznych i Zaopatrzenia
Adres pocztowy: ul. Żołnierska 18
Kod pocztowy: 10-561
Miasto pocztowe: Olsztyn
Region: Olsztyński 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: zamowienia@wss.olsztyn.pl 📧
Telefon: +48895386228 📞
URL: https://wss.olsztyn.pl/ 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://ezamowienia.gov.pl/ 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Zdrowie
Komunikacja
Dokumenty URL: https://ezamowienia.gov.pl 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://ezamowienia.gov.pl 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane

Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny: 5262239325
Adres pocztowy: Postępu 17A
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +48 22 458 78 01 📞
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Odwołanie wnosi się na zasadach określonych w art. 513-516 art. Ustawy Pzp, w terminie 10 dni od dnia przekazania informacji o czynności zamawiającego stanowiącej podstawę jego wniesienia.
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 109-393973 (2026-06-08)
Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia (2026-08-26)
Obiekt
Zakres zamówienia
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT): 84 780 PLN 💰

Udzielenie zamówienia
Udzielono zamówienia/części zamówienia
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0041
Numer umowy: DZPZ/2650/26UEPN/2026-1
Data zawarcia umowy: 2026-07-27 📅
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 1
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 1
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 0
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z państw spoza UE: 0
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z innych państw członkowskich UE: 0
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 84 780 PLN 💰
Identyfikator oferty: Medtronic 41
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0041
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Medtronic Poland 41
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Medtronic Poland sp.zo.o.
Krajowy numer rejestracyjny: 9521000289
Adres pocztowy: Polna 11
Kod pocztowy: 00-633
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: rs.wawtenders@medtronic.com 📧
Telefon: +48224556900 📞
Wielkość podmiotu gospodarczego: Duże
Źródło: OJS 2026/S 165-591529 (2026-08-26)
Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia (2026-08-26)
Obiekt
Zakres zamówienia
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT): 854582.4 PLN 💰

Udzielenie zamówienia
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0008
Numer umowy: DZPZ/2650/26UEPN/2026-2
Data zawarcia umowy: 2026-08-10 📅
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 2
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 2
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 2
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 854582.4 PLN 💰
Identyfikator oferty: MD 8
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0008
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Md
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: MD sp.zo.o.
Krajowy numer rejestracyjny: 7010045901
Adres pocztowy: Niemcewicza 26 lok 132
Kod pocztowy: 02-022
Wielkość podmiotu gospodarczego: Małe
Źródło: OJS 2026/S 165-593115 (2026-08-26)
Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia (2026-08-31)
Obiekt
Zakres zamówienia
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT): 310626.01 PLN 💰

Udzielenie zamówienia

1️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0001
Numer umowy: DZPZ/2650/26UEPN/2026-8
Data zawarcia umowy: 2026-08-26 📅
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 105 030 PLN 💰
Identyfikator oferty: MD 1
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0001

2️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0002
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 3
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 3
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 21294.19 PLN 💰
Identyfikator oferty: Zarys 2
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0002
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Zarys
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Zarys International Group sp.zo.o.sp.k.
Krajowy numer rejestracyjny: 6481997718
Adres pocztowy: Pod Borem 18
Kod pocztowy: 41-808
Miasto pocztowe: Zabrze
Region: Katowicki 🏙️
E-mail: przetargi@zarys.pl 📧
Telefon: 32 376 07 65 📞

3️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0003
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 10238.65 PLN 💰
Identyfikator oferty: Lumibird Medical Polska 3
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0003
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Lumibird Medical Polska
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Lumbirid Medical Polska sp.zo.o.
Krajowy numer rejestracyjny: 951-245-40-97
Adres pocztowy: Wołoska 9 A
Kod pocztowy: 02-583

4️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0004
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 8467.2 PLN 💰
Identyfikator oferty: Zarys 4
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0004

5️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0005
Informacje o przetargach
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 1
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 5323.97 PLN 💰
Identyfikator oferty: Vygon 5
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0005
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Vygon
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Vygon polska sp.zo.o.
Krajowy numer rejestracyjny: 1130093549
Adres pocztowy: Francuska 39/6
Kod pocztowy: 03-905

6️⃣
Informacja o nie przyznaniu dotacji
Nie otrzymano żadnych ofert ani wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu lub wszystkie zostały odrzucone
Powód, dla którego nie wyłoniono zwycięzcy: Nie otrzymano żadnych ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału lub projektów
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0006

7️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0007
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 160 272 PLN 💰
Identyfikator oferty: MD 7
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0007
Źródło: OJS 2026/S 168-600168 (2026-08-31)
Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia (2026-09-02)
Obiekt
Zakres zamówienia
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT): 115301.88 PLN 💰

Udzielenie zamówienia
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0009
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 25 407 PLN 💰
Identyfikator oferty: MD 9
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0009
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0010
Całkowita wartość umowy/działki: 2 592 PLN 💰
Identyfikator oferty: MD 10
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0010
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0011
Informacje o przetargach
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 3
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 9321.48 PLN 💰
Identyfikator oferty: Symico 11
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0011
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Symico
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Agencja Naukowo-Techniczna SYMICO Sp z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny: 912-000-32-24
Adres pocztowy: ul. Powstańców Śląskich 54a/2
Kod pocztowy: 53-333
Miasto pocztowe: Wrocław
Region: Miasto Wrocław 🏙️
E-mail: przetargi@symico.pl 📧
Telefon: +48 71783 62 01 📞
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0012
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 64 152 PLN 💰
Identyfikator oferty: Beryl Med 12
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0012
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Beryl Med
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Beryl Med Poland sp.zo.o.
Krajowy numer rejestracyjny: 5321786998
Adres pocztowy: Witilda Pileckiego
Kod pocztowy: 02-781
Wielkość podmiotu gospodarczego: Średnie
Informacja o nie przyznaniu dotacji
Powód, dla którego nie wyłoniono zwycięzcy: Decyzja nabywcy z powodu niewystarczających środków
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0013
LOT-0014
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 13829.4 PLN 💰
Identyfikator oferty: Symico 14
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0014

Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny: 5262239325
Adres pocztowy: Postępu 17A
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +48 22 458 78 01 📞
Źródło: OJS 2026/S 170-606357 (2026-09-02)
Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia (2026-09-02)
Obiekt
Zakres zamówienia
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT): 877542.73 PLN 💰

Udzielenie zamówienia
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0015
Numer umowy: DZPZ/2650/26UEPN/2026-9
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 144387.36 PLN 💰
Identyfikator oferty: Medtronic 15
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0015
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Medtronic
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0016
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 12441.6 PLN 💰
Identyfikator oferty: LivaNova 16
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0016
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: LivaNova
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: LivaNova Poland Sp. z o. o.,
Krajowy numer rejestracyjny: 5213592688
Adres pocztowy: Postępu 21
Kod pocztowy: 02-676
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0017
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 24 300 PLN 💰
Identyfikator oferty: Medtronic 17
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0017
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0018
Całkowita wartość umowy/działki: 4156.81 PLN 💰
Identyfikator oferty: Symico 18
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0018
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0019
Całkowita wartość umowy/działki: 463579.2 PLN 💰
Identyfikator oferty: LivaNova 19
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0019
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0020
Całkowita wartość umowy/działki: 41 328 PLN 💰
Identyfikator oferty: LivaNova 20
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0020
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0021
Całkowita wartość umowy/działki: 94815.36 PLN 💰
Identyfikator oferty: Symico 21
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0021

8️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0022

9️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0023
Całkowita wartość umowy/działki: 2 700 PLN 💰
Identyfikator oferty: Symico 23
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0023

1️⃣0️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0024
Całkowita wartość umowy/działki: 19 656 PLN 💰
Identyfikator oferty: Symico 24
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0024

1️⃣1️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0025
Całkowita wartość umowy/działki: 70178.4 PLN 💰
Identyfikator oferty: Symico 25
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0025
Źródło: OJS 2026/S 170-609278 (2026-09-02)
Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia (2026-09-03)
Obiekt
Zakres zamówienia
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT): 115301.88 PLN 💰

Udzielenie zamówienia
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 25 407 PLN 💰
2 592 PLN 💰
9321.48 PLN 💰
64 152 PLN 💰
13829.4 PLN 💰

Zmiany
Inne informacje dodatkowe
Główny powód zmiany: Aktualizacja informacji
Informacje o modyfikacjach
Poprzednia wersja ogłoszenia, która jest zmieniana: 606357-2026
Źródło: OJS 2026/S 171-609435 (2026-09-03)
Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia (2026-09-03)
Obiekt
Zakres zamówienia
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT): 2363959.73 PLN 💰

Udzielenie zamówienia
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0026
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 27423.36 PLN 💰
Identyfikator oferty: Medtronic 26
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0026
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0027
Całkowita wartość umowy/działki: 1 074 276 PLN 💰
Identyfikator oferty: Symico 27
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0027
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0028
LOT-0029
LOT-0030
LOT-0031
Całkowita wartość umowy/działki: 100 980 PLN 💰
Identyfikator oferty: Livanova 31
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0031
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Livanova
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0032
LOT-0033
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 60 048 PLN 💰
Identyfikator oferty: Hagmed 33
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0033
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Hagmed
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Hagmed sp.zo.o.sp.k.
Krajowy numer rejestracyjny: 8350003368
Adres pocztowy: Tomaszowska 32
Kod pocztowy: 96-200
Miasto pocztowe: Rawa Mazowiecka
Region: Łódzki 🏙️
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0034
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 11167.2 PLN 💰
Identyfikator oferty: Symico 34
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0034
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0035
LOT-0036
Całkowita wartość umowy/działki: 25 920 PLN 💰
Identyfikator oferty: Edwards Lifesciences 36
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0036
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Edwards Lifesciences
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Edwards Lifesciences Poland sp.zo.o.
Krajowy numer rejestracyjny: 1070015148
Adres pocztowy: Al.Jerozolimskie
Kod pocztowy: 00-807
E-mail: przetargi@edwards.com 📧
Telefon: +48222563882 📞

1️⃣2️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0037

1️⃣3️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0038
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 4526.93 PLN 💰
Identyfikator oferty: Beryl Med 38
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0038

1️⃣4️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0039
Całkowita wartość umowy/działki: 669772.8 PLN 💰
Identyfikator oferty: Symico 39
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0039

1️⃣5️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0040

1️⃣6️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0042
Całkowita wartość umowy/działki: 4 050 PLN 💰
Identyfikator oferty: Livanova 42
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0042

1️⃣7️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0044
Całkowita wartość umowy/działki: 329 238 PLN 💰
Identyfikator oferty: Medtronic 44
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0044

1️⃣8️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0045
Całkowita wartość umowy/działki: 20217.6 PLN 💰
Identyfikator oferty: Medtronic 45
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0045

1️⃣9️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0046
Całkowita wartość umowy/działki: 36339.84 PLN 💰
Identyfikator oferty: Livanova 46
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0046
Źródło: OJS 2026/S 171-610503 (2026-09-03)