Zakup i dostawa 274 zestawów AED wraz z systemem lokalizacji GPS, walizką wraz z uchwytem montażowym apteczką przeciwkrwotoczną, tablicą informacyjną wraz z montażem w tramwajach i autobusach komunikacji miejskiej. Oznakowanie pojazdów. Przeprowadzenie kampanii informacyjnej.

Gmina Miasto Szczecin Zarząd Dróg i Transportu Miejskiego w Szczecinie

Zakup i dostawa 274 zestawów AED wraz z systemem lokalizacji GPS, walizką wraz z uchwytem montażowym apteczką przeciwkrwotoczną, tablicą informacyjną wraz z montażem w tramwajach i autobusach komunikacji miejskiej. Oznakowanie pojazdów. Przeprowadzenie kampanii informacyjnej.

Termin

Deadline 2026-09-29

Kto? Co? Gdzie?
Historia zamówień
Data Dokument
2026-08-28 Ogłoszenie o zamówieniu
2026-08-31 Ogłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-08-28)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Zakup i dostawa 274 zestawów AED wraz z systemem lokalizacji GPS, walizką wraz z uchwytem montażowym apteczką przeciwkrwotoczną, tablicą informacyjną wraz z montażem w tramwajach i autobusach komunikacji miejskiej. Oznakowanie pojazdów. Przeprowadzenie kampanii informacyjnej.
Numer referencyjny: DZP/42/PN/2026
Krótki opis:
Zakup i dostawa 274 zestawów AED wraz z systemem lokalizacji GPS, walizką wraz z uchwytem montażowym apteczką przeciwkrwotoczną, tablicą informacyjną wraz z montażem w tramwajach i autobusach komunikacji miejskiej. Oznakowanie pojazdów. Przeprowadzenie kampanii informacyjnej.
Pokaż więcej
Rodzaj umowy: Dostawy
Produkty/usługi: Defibrylatory 📦
Opis
Wewnętrzny identyfikator: DZP/42/PN/2026
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Miasto Szczecin 🏙️
Czas trwania
Data rozpoczęcia: 2026-10-01 📅
Data końcowa: 2026-12-15 📅
Kryteria przyznawania nagród
Cena
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0001

Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-29 09:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-09-29 09:30:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Wymagane jest zabezpieczenie
Data otwarcia: 2026-09-29 09:30:00 📅
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne
Stosowana będzie płatność elektroniczna

Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Wymagane depozyty i gwarancje:
Wadium należy wnieść w wysokości 80 000,00 zł (słownie złotych: osiemdziesiąt tysięcy i 00/100) przed upływem terminu składania ofert. Decyduje moment wpływu środków do zamawiającego.

Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Gmina Miasto Szczecin Zarząd Dróg i Transportu Miejskiego w Szczecinie
Krajowy numer rejestracyjny: 8522596059
Departament: Dział Zamówień Publicznych
Adres pocztowy: ul. S. Klonowica 5
Kod pocztowy: 71-241
Miasto pocztowe: Szczecin
Region: Miasto Szczecin 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Dział Zamówień Publicznych
E-mail: zditm@zditm.szczecin.pl 📧
Telefon: +48914800444 📞
URL: https://www.zditm.szczecin.pl/pl 🌏
Adres profilu nabywcy: https://ezamowienia.gov.pl/pl 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Organ władzy regionalnej lub lokalnej
Główna działalność
Ogólne usługi publiczne
Komunikacja
Dokumenty URL: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/tenders/ocds-148610-576e70da-244c-4f67-8ad5-7cbd9f1202af 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/tenders/ocds-148610-576e70da-244c-4f67-8ad5-7cbd9f1202af 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane

Informacje uzupełniające
Informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe: Postępowanie jest prowadzone w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 ustawy. Na podstawie art. 139 ust. 1 ustawy zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. Jeżeli wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania poza granicami Rzeczypospolitej Polskiej lub miejsce zamieszkania ma osoba, której dotyczy informacja albo dokument, to zgodnie z § 4 rozporządzenia Ministra Rozwoju, Pracy i Technologii z dnia 23 grudnia 2020 r. w sprawie podmiotowych środków dowodowych oraz innych dokumentów lub oświadczeń, jakich może żądać zamawiający od wykonawcy zamiast dokumentów, o których mowa w Rozdziale VI pkt 3 ppkt 2 lit. a) i b) SWZ, składa: 1) informację z odpowiedniego rejestru, takiego jak rejestr sądowy, albo, w przypadku braku takiego rejestru, inny równoważny dokument wydany przez właściwy organ sądowy lub administracyjny kraju, w którym wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania, w zakresie: a) art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy, b) art. 108 ust. 1 pkt 4 ustawy, dotyczącej orzeczenia zakazu ubiegania się o zamówienie publiczne tytułem środka karnego, 2) dokument lub dokumenty wystawione w kraju, w którym wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania, potwierdzające, że nie otwarto jego likwidacji, nie ogłoszono upadłości, jego aktywami nie zarządza likwidator lub sąd, nie zawarł układu z wierzycielami, jego działalność gospodarcza nie jest zawieszona ani nie znajduje się on w innej tego rodzaju sytuacji wynikającej z podobnej procedury przewidzianej w przepisach miejsca wszczęcia tej procedury; Termin wykonania zamówienia: od dnia zawarcia umowy lecz nie dłużej niż do dnia 15.12.2026 r. Zmiany umowy zostały określone w załączniku nr 2 do SWZ Projektowane postanowienia umowy. Podstawy wykluczenia z postępowania zostały opisane w Rozdziale V SWZ. Warunki udziału w postępowaniu zostały opisane w Rozdziale V SWZ. Wymagane dokumenty zawarte są w Rozdziale VI SWZ. Wymagane dokumenty od podmiotów zagranicznych zawarte są w Rozdziale VII SWZ.
Pokaż więcej
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny: 5262239325
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +48 22 458 78 01 📞
URL: https://www.gov.pl/web/uzp/kontakt2 🌏
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ kontrolny
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Odwołanie wnosi się w terminie: 1) 10 dni od dnia przekazania informacji o czynności zamawiającego stanowiącej podstawę jego wniesienia, jeżeli informacja została przekazana przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, 2) 15 dni od dnia przekazania informacji o czynności zamawiającego stanowiącej podstawę jego wniesienia, jeżeli informacja została przekazana w sposób inny niż określony w ppkt 1).
Pokaż więcej
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 167-597590 (2026-08-28)
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-08-31)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Zakup i dostawa 274 zestawów AED wraz z systemem lokalizacji GPS, walizką wraz z uchwytem montażowym apteczką przeciwkrwotoczną, tablicą informacyjną wraz z montażem w tramwajach i autobusach komunikacji miejskiej. Oznakowanie pojazdów.
Krótki opis:
Zakup i dostawa 274 zestawów AED wraz z systemem lokalizacji GPS, walizką wraz z uchwytem montażowym apteczką przeciwkrwotoczną, tablicą informacyjną wraz z montażem w tramwajach i autobusach komunikacji miejskiej. Oznakowanie pojazdów.

Zmiany
Inne informacje dodatkowe
Zmiana tytułu postępowania na: Zakup i dostawa 274 zestawów AED wraz z systemem lokalizacji GPS, walizką wraz z uchwytem montażowym apteczką przeciwkrwotoczną, tablicą informacyjną wraz z montażem w tramwajach i autobusach komunikacji miejskiej. Oznakowanie pojazdów.
Pokaż więcej
Główny powód zmiany: Aktualizacja informacji
Informacje o modyfikacjach
Poprzednia wersja ogłoszenia, która jest zmieniana: 597590-2026
Źródło: OJS 2026/S 168-600931 (2026-08-31)