Zakup i dostawa implantów artroskopowych i małoinwazyjnych
Szpital Specjalistyczny im. Stefana Żeromskiego SPZOZ w Krakowie
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 1 i 2a do SWZ
TerminDeadline 2026-09-21
Kto? Co? Gdzie?- • Luxembourg › Luxembourg
- • Małopolskie › Miasto Kraków
- • Warszawski stołeczny › Miasto Warszawa
Historia zamówień
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-08-20 | Ogłoszenie o zamówieniu |
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-08-20)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Zakup i dostawa implantów artroskopowych i małoinwazyjnych
Numer referencyjny:
Krótki opis:
Produkty/usługi: Implanty ortopedyczne 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części ✅
Maksymalna liczba partii, która może zostać przyznana jednemu oferentowi: 14
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 14
1️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: 1. SYSTEMY ARTROSKOPOWE DO ZAOPATRYWANIA USZKODZEŃ TKANEK MIĘKKICH
Przedmiotowe zamówienie jest odpowiednie również dla małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP) ✅
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Miasto Kraków 🏙️
Czas trwania: 24 miesięcy
Informacje o opcjach
Opcje ✅
Opis opcji:
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Kryterium jakości (nazwa): Parametry techniczne 40%
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
2️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: 2. SYSTEMY ŁĄKOTKOWE ORAZ KOTWICZĄCE
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
3️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: 3. SYSTEMY REKONSTRUKCJI APARATU WIĘZADŁOWEGO Z OPCJĄ INTERNAL BRACE
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
4️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: 4. MATERIAŁY KOŚCIOZASTĘPCZE
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
5️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: 5. SYSTEMY DO REKONSTRUKCJI WIĘZADŁA KRZYŻOWEGO, PRZEDNIEGO
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
6️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: 6. GUZIK DO MOCOWANIA TKANEK MIĘKKICH DO KOŚCI W REKONSTRUKCJI ACL
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
7️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: 7. KLAMRY KOSTNE (SKOBLE)
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
8️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: 8. SYSTEM HIALURONOWY LECZENIA UBYTKÓW CHRZĘSTNYCH ORAZ CHRZĘSTNO-KOSTNYCH
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
9️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: 9. SYSTEM KOLAGENOWY LECZENIA UBYTKÓW CHRZĘSTNYCH ORAZ CHRZĘSTNO-KOSTNYCH
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
1️⃣0️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: 10. KLEJ TKANKOWY
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
1️⃣1️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: 11. FREZY DO ZABIEGÓW MAŁOIWAZYJNYCH W OBRĘBIE STOPY
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
1️⃣2️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: 12. ZESTAW CHIRURGII MAŁOIWAZYJNEJ STOPY
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
1️⃣3️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: 13. PŁYTY DO OSTEOTOMII OKOLICY STAWU KOLANOWEGO
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
1️⃣4️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: 14. ZESTAW DO STABILIZACJI, ARTRODEZY I OSTEOTOMII OKOLICY STAWU SKOKOWEGO I STOPY
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
Opis
Główne miejsce lub miejsce wykonywania działalności:
Adres pocztowy: os. Na Skarpie 66
Kod pocztowy: 31-913
Miejscowość: Kraków
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-21 09:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-09-21 09:30:00 📅
Warunki otwarcia ofert (Informacje o osobach upoważnionych i procedurze otwarcia): Termin związania ofertą: 19.12.2026 r.
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Data otwarcia: 2026-09-21 09:30:00 📅
Informacje dodatkowe: Termin związania ofertą: 19.12.2026 r.
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Podstawa wykluczenia: Naruszenie obowiązków określonych w podstawach wykluczenia o charakterze wyłącznie krajowym
Opis przesłanek wykluczenia:
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Szpital Specjalistyczny im. Stefana Żeromskiego SPZOZ w Krakowie
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: os. Na Skarpie 66
Kod pocztowy: 31-913
Miasto pocztowe: Kraków
Region: Miasto Kraków 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: zpubl@zeromski-szpital.pl 📧
Telefon: +48 12 622 94 13 📞
URL: https://zeromski-szpital.pl/ 🌏
Adres profilu nabywcy: https://e-propublico.pl/Zamawiajacy/AktualneOgloszenia?zamawiajacyId=cf70cac8-d905-4867-a2ca-1247ee740b52 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Zdrowie
Komunikacja
Dokumenty URL: https://e-propublico.pl/Ogloszenia/Details/75249a85-ed85-4573-8358-b31ac4bc53d7 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://e-propublico.pl/Ogloszenia/Details/75249a85-ed85-4573-8358-b31ac4bc53d7 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: ul. Postępu 17a
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +48 22 458 78 01 📞
URL: https://www.uzp.gov.pl/kio 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://epuap.gov.pl/wps/portal/strefa-klienta/katalog-spraw/opis-uslugi/odwolanie-do-krajowej-izby-odwolawczej/UZP 🌏
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 161-580875 (2026-08-20)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Zakup i dostawa implantów artroskopowych i małoinwazyjnych
Numer referencyjny:
DZP-271-44/26
Krótki opis:
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 1 i 2a do SWZ
Rodzaj umowy: Dostawy
Produkty/usługi: Implanty ortopedyczne 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części ✅
Maksymalna liczba partii, która może zostać przyznana jednemu oferentowi: 14
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 14
1️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
1.
Tytuł: 1. SYSTEMY ARTROSKOPOWE DO ZAOPATRYWANIA USZKODZEŃ TKANEK MIĘKKICH
Przedmiotowe zamówienie jest odpowiednie również dla małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP) ✅
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Miasto Kraków 🏙️
Czas trwania: 24 miesięcy
Informacje o opcjach
Opcje ✅
Opis opcji:
1. Zamawiający zastrzega sobie prawo zamówienia mniejszej niż określona w umowie ilości Wyrobów Medycznych w przypadku zmniejszenia się jego zapotrzebowania.
2. Niezamówienie w okresie obowiązywania Umowy Wyrobów Medycznych 40% ilości określonej w umowie nie stanowi podstawy do dochodzenia przez Dostawcę roszczeń o zamówienie pozostałej części wyrobów medycznych ani też innych roszczeń finansowych z tego tytułu.
3. Odbiorca zastrzega sobie prawo zamówienia większej niż określona w umowie ilości wyrobów medycznych w przypadku zwiększenia się jego zapotrzebowania, na podstawie jednostronnego oświadczenia woli złożonego przez Odbiorcę (Prawo opcji zwiększającej), jednakże zwiększenie ilości nie może przekroczyć 30% (Limit) wartości umowy, o której mowa w § 2 ust. 3 Umowy.
4. Każdorazowe złożenie zamówienia przez Odbiorcę ponad ilość określoną w umowie powyżej należy traktować jako złożenie oświadczenia woli Odbiorcy o skorzystaniu z Prawa opcji zwiększającej w zakresie pozycji objętej zamówieniem – z zastrzeżeniem Limitu, o którym mowa w § 3 ust. 5. Umowy.
5. W przypadku skorzystania z Prawa opcji zwiększającej cena jednostkowa w danej pozycji nie ulegnie zmianie.
Pokaż więcej
Cena ✅
Kryterium jakości (nazwa): Parametry techniczne 40%
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
2️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
2.
Tytuł: 2. SYSTEMY ŁĄKOTKOWE ORAZ KOTWICZĄCE
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0002
3️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
3.
Tytuł: 3. SYSTEMY REKONSTRUKCJI APARATU WIĘZADŁOWEGO Z OPCJĄ INTERNAL BRACE
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0003
4️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
4.
Tytuł: 4. MATERIAŁY KOŚCIOZASTĘPCZE
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0004
5️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
5.
Tytuł: 5. SYSTEMY DO REKONSTRUKCJI WIĘZADŁA KRZYŻOWEGO, PRZEDNIEGO
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0005
6️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
6.
Tytuł: 6. GUZIK DO MOCOWANIA TKANEK MIĘKKICH DO KOŚCI W REKONSTRUKCJI ACL
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0006
7️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
7.
Tytuł: 7. KLAMRY KOSTNE (SKOBLE)
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0007
8️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
8.
Tytuł: 8. SYSTEM HIALURONOWY LECZENIA UBYTKÓW CHRZĘSTNYCH ORAZ CHRZĘSTNO-KOSTNYCH
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0008
9️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
9.
Tytuł: 9. SYSTEM KOLAGENOWY LECZENIA UBYTKÓW CHRZĘSTNYCH ORAZ CHRZĘSTNO-KOSTNYCH
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0009
1️⃣0️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
10.
Tytuł: 10. KLEJ TKANKOWY
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0010
1️⃣1️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
11.
Tytuł: 11. FREZY DO ZABIEGÓW MAŁOIWAZYJNYCH W OBRĘBIE STOPY
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0011
1️⃣2️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
12.
Tytuł: 12. ZESTAW CHIRURGII MAŁOIWAZYJNEJ STOPY
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0012
1️⃣3️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
13.
Tytuł: 13. PŁYTY DO OSTEOTOMII OKOLICY STAWU KOLANOWEGO
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0013
1️⃣4️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
14.
Tytuł: 14. ZESTAW DO STABILIZACJI, ARTRODEZY I OSTEOTOMII OKOLICY STAWU SKOKOWEGO I STOPY
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0014
Opis
Główne miejsce lub miejsce wykonywania działalności:
1. Zamawiający, na podstawie art. 112 ustawy Pzp określa następujące warunki udziału w postępowaniu: O udzielenie zamówienia publicznego mogą ubiegać się wykonawcy, którzy są uprawnieni do sprzedaży produktów leczniczych, zgodnie z ustawą z dnia 6.09.2001 r. Prawo farmaceutyczne. (tekst jednolity Dz.U. 2026 poz. 612) - dotyczy zadania nr 10.
2. Wykonawca wraz z ofertą zobowiązany jest złożyć:
1.1. Wzór oferty na dostawy - załącznik nr 2 do SWZ,
2.2. Formularz asortymentowo - cenowy - załącznik nr 2a do SWZ,
2.3. Jednolity europejski dokument zamówienia
2.4. Oświadczenie wykonawcy dotyczące odrębnych przesłanek wykluczenia - załącznik nr 4 do SWZ,
2.5. Oświadczenie wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia - załącznik nr 5 do SWZ,
2.6. Przedmiotowe środki dowodowe:
2.6.1. Oświadczenie o dopuszczeniu do obrotu - załącznik nr 7 do SWZ,
2.6.2. Katalog implantów - dot. zadań nr 1-14,
2.6.3. Techniki operacyjne - dot. zadań 1-14,
2.6.4. Obserwacje kliniczne - dot. zadania nr 4,
2.6.5. Badania kliniczne - dot. zadania nr 8
3. Zamawiający przed wyborem najkorzystniejszej oferty wezwie Wykonawcę, którego oferta została najwyżej oceniona, do złożenia w wyznaczonym terminie, nie krótszym niż 10 dni, aktualnych na dzień złożenia, następujących podmiotowych środków dowodowych:
3.1. W celu potwierdzenia spełniania przez Wykonawcę warunków udziału w postępowaniu:
3.1.1 Zezwolenie na obrót produktami leczniczymi - dotyczy zadania nr 10,
3.2. W celu potwierdzenia braku podstaw wykluczenia Wykonawcy z udziału w postępowaniu:
3.2.1. Informacja z Krajowego Rejestru Karnego,
3.2.2. Oświadczenie wykonawcy w sprawie grupy kapitałowej - załącznik nr 8 do SWZ,
3.2.3. Oświadczenie wykonawcy o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu wstępnym - załącznik nr 9 do SWZ,
3.2.4. Odpis lub informacja z KRS lub CEIDG,
3.2.5. Dokumenty Wykonawców mających siedzibę lub miejsce zamieszkania poza granicami Rzeczypospolitej Polskiej:
1) Informacja z odpowiedniego rejestru lub inny równoważny dokument,
2) Dokument potwierdzający, że nie otwarto likwidacji wykonawcy
4. Wykonawca, zamiast odpowiednich podmiotowych środków dowodowych, wymaganych w niniejszym postępowaniu, może złożyć certyfikat wykonawcy zamówień publicznych, o którym mowa w art. 124 ust. 2 ustawy Pzp, zwanym dalej ”certyfikatem”, jeżeli potwierdza on okoliczności wymagane przez Zamawiającego w zakresie braku podstaw wykluczenia lub spełniania warunków udziału w postępowaniu.
Szczegółowe informacje nt. ww. dokumentów zawarte są w SWZ.
Pokaż więcej
Kod pocztowy: 31-913
Miejscowość: Kraków
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-21 09:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-09-21 09:30:00 📅
Warunki otwarcia ofert (Informacje o osobach upoważnionych i procedurze otwarcia): Termin związania ofertą: 19.12.2026 r.
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Data otwarcia: 2026-09-21 09:30:00 📅
Informacje dodatkowe: Termin związania ofertą: 19.12.2026 r.
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Podstawa wykluczenia: Naruszenie obowiązków określonych w podstawach wykluczenia o charakterze wyłącznie krajowym
Opis przesłanek wykluczenia:
Aktywami zarządza likwidator: dotyczy art. 109 ust. 1 pkt 4 ustawy PZP
Bezpośrednie lub pośrednie zaangażowanie w przygotowanie przedmiotowego postępowania o udzielenie zamówienia: dotyczy art. 108 ust. 1 pkt 6 ustawy PZP
Działalność gospodarcza jest zawieszona: dotyczy art. 109 ust. 1 pkt 4 ustawy PZP
Inna sytuacja podobna do upadłości wynikająca z prawa krajowego: dotyczy art. 109 ust. 1 pkt 4 ustawy PZP
Korupcja: dotyczy art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy PZP
Nadużycia: dotyczy art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy PZP
Naruszenie obowiązków w dziedzinie prawa pracy: dotyczy art. 108 ust. 1 pkt 1 lit. h i 2 ustawy PZP
Niewypłacalność: dotyczy art. 109 ust. 1 pkt 4 ustawy PZP
Opłacanie składek na ubezpieczenie społeczne: dotyczy art. 108 ust. 1 pkt 3 ustawy PZP
Płatność podatków: dotyczy art. 108 ust. 1 pkt 3 ustawy PZP
Podstawy wykluczenia o charakterze wyłącznie krajowym: dotyczy art. 108 ust. 1 pkt 1 i 4 ustawy PZP
Porozumienia z innymi wykonawcami mające na celu zakłócenie konkurencji: dotyczy art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy PZP
Praca dzieci i inne formy handlu ludźmi: dotyczy art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy PZP
Pranie pieniędzy lub finansowanie terroryzmu: dotyczy art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy PZP
Przestępstwa terrorystyczne lub przestępstwa związane z działalnością terrorystyczną: dotyczy art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy PZP
Udział w organizacji przestępczej: dotyczy art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy PZP
Układ z wierzycielami: dotyczy art. 109 ust. 1 pkt 4 ustawy PZP
Upadłość: dotyczy art. 109 ust. 1 pkt 4 ustawy PZP
Zamawiający wykluczy z postępowania o udzielenie zamówienia Wykonawcę:
1) wobec którego zachodzą podstawy wykluczenia określone w art. 5k rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE nr L 229 z 31.7.2014, str. 1), w brzmieniu nadanym rozporządzeniem Rady (UE) 2022/576 w sprawie zmiany rozporządzenia (UE) nr 833/2014 dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE nr L 111 z 8.4.2022, str. 1) oraz rozporządzeniem RADY (UE) 2025/2033 w sprawie zmiany rozporządzenia (UE) nr 833/2014 dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE nr L z 23.10.2025).
2) wobec którego zachodzą podstawy wykluczenia określone w art. 7 ust 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (t.j. Dz. U. z 2025 r. poz. 514).
Pokaż więcej
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Szpital Specjalistyczny im. Stefana Żeromskiego SPZOZ w Krakowie
Krajowy numer rejestracyjny:
6782680028
Adres pocztowy: os. Na Skarpie 66
Kod pocztowy: 31-913
Miasto pocztowe: Kraków
Region: Miasto Kraków 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: zpubl@zeromski-szpital.pl 📧
Telefon: +48 12 622 94 13 📞
URL: https://zeromski-szpital.pl/ 🌏
Adres profilu nabywcy: https://e-propublico.pl/Zamawiajacy/AktualneOgloszenia?zamawiajacyId=cf70cac8-d905-4867-a2ca-1247ee740b52 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Zdrowie
Komunikacja
Dokumenty URL: https://e-propublico.pl/Ogloszenia/Details/75249a85-ed85-4573-8358-b31ac4bc53d7 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://e-propublico.pl/Ogloszenia/Details/75249a85-ed85-4573-8358-b31ac4bc53d7 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
5262239325
Adres pocztowy: ul. Postępu 17a
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +48 22 458 78 01 📞
URL: https://www.uzp.gov.pl/kio 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://epuap.gov.pl/wps/portal/strefa-klienta/katalog-spraw/opis-uslugi/odwolanie-do-krajowej-izby-odwolawczej/UZP 🌏
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
1. Odwołanie wnosi się w terminie: a) 10 dni od dnia przekazania informacji o czynności zamawiającego stanowiącej podstawę jego wniesienia, jeżeli informacja została przekazana przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, b) 15 dni od dnia przekazania informacji o czynności zamawiającego stanowiącej podstawę jego wniesienia, jeżeli informacja została przekazana w sposób inny niż określony w lit. a; 2. Odwołanie wobec treści ogłoszenia wszczynającego postępowanie o udzielenie zamówienia wobec treści dokumentów zamówienia wnosi się w terminie 10 dni od dnia publikacji ogłoszenia w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej lub zamieszczenia dokumentów zamówienia na stronie internetowej. 3. Odwołanie w przypadkach innych niż określone w punktach 1 i 2 powyżej wnosi się w terminie 10 dni od dnia, w którym powzięto lub przy zachowaniu należytej staranności można było powziąć wiadomość o okolicznościach stanowiących podstawę jego wniesienia.
Pokaż więcej
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 161-580875 (2026-08-20)
Nowe zamówienia w powiązanych kategoriach 🆕
- Urządzenia medyczne, farmaceutyki i produkty do pielęgnacji ciała (>20 nowe zamówienia)