Zakup i dostawa mebli medycznych na potrzeby Oddziałów szpitalnych Wielkopolskiego Centrum Onkologii

WIELKOPOLSKIE CENTRUM ONKOLOGII IM. MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE

Zakup i dostawa mebli medycznych na potrzeby Oddziałów szpitalnych Wielkopolskiego Centrum Onkologii

Termin

Termin składania ofert wynosił 2026-06-23. Zamówienie zostało opublikowane na stronie 2026-05-14.

Dostawcy

Następujący dostawcy są wymienieni w decyzjach o przyznaniu zamówienia lub innych dokumentach dotyczących zamówień:

Kto? Co? Gdzie?
Historia zamówień
Data Dokument
2026-05-14 Ogłoszenie o zamówieniu
2026-08-20 Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-05-14)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Zakup i dostawa mebli medycznych na potrzeby Oddziałów szpitalnych Wielkopolskiego Centrum Onkologii
Numer referencyjny: 47/2026
Krótki opis:
Zakup i dostawa mebli medycznych na potrzeby Oddziałów szpitalnych Wielkopolskiego Centrum Onkologii
Rodzaj umowy: Dostawy
Produkty/usługi: Meble medyczne 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części
Maksymalna liczba partii, która może zostać przyznana jednemu oferentowi: 13
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 13

1️⃣
Wewnętrzny identyfikator: 47/2026 Pakiet 1
Tytuł: Pakiet 1 - Zakup i dostawa mebli medycznych na potrzeby Oddziałów szpitalnych Wielkopolskiego Centrum Onkologii
Opis zamówienia:
Pakiet 1 - Zakup i dostawa mebli medycznych na potrzeby Oddziałów szpitalnych Wielkopolskiego Centrum Onkologii
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Miasto Poznań 🏙️
Czas trwania: 6 tygodni
Kryteria przyznawania nagród
Cena
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0001

2️⃣
Wewnętrzny identyfikator: 47/2026 Pakiet 2
Tytuł: Pakiet 2 - Zakup i dostawa mebli medycznych na potrzeby Oddziałów szpitalnych Wielkopolskiego Centrum Onkologii
Opis zamówienia:
Pakiet 2 - Zakup i dostawa mebli medycznych na potrzeby Oddziałów szpitalnych Wielkopolskiego Centrum Onkologii
Kryteria przyznawania nagród
Kryterium jakości (nazwa): Gwarancja 10 %
Jakość 30 %
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0002

3️⃣
Wewnętrzny identyfikator: 47/2026 Pakiet 3
Tytuł: Pakiet 3 - Zakup i dostawa mebli medycznych na potrzeby Oddziałów szpitalnych Wielkopolskiego Centrum Onkologii
Opis zamówienia:
Pakiet 3 - Zakup i dostawa mebli medycznych na potrzeby Oddziałów szpitalnych Wielkopolskiego Centrum Onkologii
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0003

4️⃣
Wewnętrzny identyfikator: 47/2026 Pakiet 4
Tytuł: Pakiet 4 - Zakup i dostawa mebli medycznych na potrzeby Oddziałów szpitalnych Wielkopolskiego Centrum Onkologii
Opis zamówienia:
Pakiet 4 - Zakup i dostawa mebli medycznych na potrzeby Oddziałów szpitalnych Wielkopolskiego Centrum Onkologii
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0004

5️⃣
Wewnętrzny identyfikator: 47/2026 Pakiet 5
Tytuł: Pakiet 5 - Zakup i dostawa mebli medycznych na potrzeby Oddziałów szpitalnych Wielkopolskiego Centrum Onkologii
Opis zamówienia:
Pakiet 5 - Zakup i dostawa mebli medycznych na potrzeby Oddziałów szpitalnych Wielkopolskiego Centrum Onkologii
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0005

6️⃣
Wewnętrzny identyfikator: 47/2026 Pakiet 6
Tytuł: Pakiet 6 - Zakup i dostawa mebli medycznych na potrzeby Oddziałów szpitalnych Wielkopolskiego Centrum Onkologii
Opis zamówienia:
Pakiet 6 - Zakup i dostawa mebli medycznych na potrzeby Oddziałów szpitalnych Wielkopolskiego Centrum Onkologii
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0006

7️⃣
Wewnętrzny identyfikator: 47/2026 Pakiet 7
Tytuł: Pakiet 7 - Zakup i dostawa mebli medycznych na potrzeby Oddziałów szpitalnych Wielkopolskiego Centrum Onkologii
Opis zamówienia:
Pakiet 7 - Zakup i dostawa mebli medycznych na potrzeby Oddziałów szpitalnych Wielkopolskiego Centrum Onkologii
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0007

8️⃣
Wewnętrzny identyfikator: 47/2026 Pakiet 8
Tytuł: Pakiet 8 - Zakup i dostawa mebli medycznych na potrzeby Oddziałów szpitalnych Wielkopolskiego Centrum Onkologii
Opis zamówienia:
Pakiet 8 - Zakup i dostawa mebli medycznych na potrzeby Oddziałów szpitalnych Wielkopolskiego Centrum Onkologii
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0008

9️⃣
Wewnętrzny identyfikator: 47/2026 Pakiet 9
Tytuł: Pakiet 9 - Zakup i dostawa mebli medycznych na potrzeby Oddziałów szpitalnych Wielkopolskiego Centrum Onkologii
Opis zamówienia:
Pakiet 9 - Zakup i dostawa mebli medycznych na potrzeby Oddziałów szpitalnych Wielkopolskiego Centrum Onkologii
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0009

1️⃣0️⃣
Wewnętrzny identyfikator: 47/2026 Pakiet 10
Tytuł: Pakiet 10 - Zakup i dostawa mebli medycznych na potrzeby Oddziałów szpitalnych Wielkopolskiego Centrum Onkologii
Opis zamówienia:
Pakiet 10 - Zakup i dostawa mebli medycznych na potrzeby Oddziałów szpitalnych Wielkopolskiego Centrum Onkologii
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0010

1️⃣1️⃣
Wewnętrzny identyfikator: 47/2026 Pakiet 11
Tytuł: Pakiet 11 - Zakup i dostawa mebli medycznych na potrzeby Oddziałów szpitalnych Wielkopolskiego Centrum Onkologii
Opis zamówienia:
Pakiet 11 - Zakup i dostawa mebli medycznych na potrzeby Oddziałów szpitalnych Wielkopolskiego Centrum Onkologii
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0011

1️⃣2️⃣
Wewnętrzny identyfikator: 47/2026 Pakiet 12
Tytuł: Pakiet 12 - Zakup i dostawa mebli medycznych na potrzeby Oddziałów szpitalnych Wielkopolskiego Centrum Onkologii
Opis zamówienia:
Pakiet 12 - Zakup i dostawa mebli medycznych na potrzeby Oddziałów szpitalnych Wielkopolskiego Centrum Onkologii
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0012

1️⃣3️⃣
Wewnętrzny identyfikator: 47/2026 Pakiet 13
Tytuł: Pakiet 13 - Zakup i dostawa mebli medycznych na potrzeby Oddziałów szpitalnych Wielkopolskiego Centrum Onkologii
Opis zamówienia:
Pakiet 13 - Zakup i dostawa mebli medycznych na potrzeby Oddziałów szpitalnych Wielkopolskiego Centrum Onkologii
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0013
Opis
Główne miejsce lub miejsce wykonywania działalności: WCO Poznań
Adres pocztowy: ul. Garbary 15
Kod pocztowy: 61-866
Miejscowość: Poznań

Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-06-23 09:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-06-23 10:00:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-06-23 10:00:00 📅
Fakturowanie elektroniczne: Wymagane
Stosowana będzie płatność elektroniczna

Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Wielkopolskie centrum onkologii im. marii skłodowskiej-curie
Krajowy numer rejestracyjny: 7781342057
Departament: Wielkopolskie centrum onkologii im. marii skłodowskiej-curie
Adres pocztowy: ul. Garbary 15
Kod pocztowy: 61-866
Miasto pocztowe: Poznań
Region: Miasto Poznań 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: zaopatrzenie@wco.pl 📧
Telefon: +48618850500 📞
URL: https://wco.pl 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://platformazakupowa.pl/pn/wco 🌏
Adres profilu nabywcy: https://platformazakupowa.pl/pn/wco 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Zdrowie
Komunikacja
Dokumenty URL: https://platformazakupowa.pl// 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://platformazakupowa.pl// 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane

Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Urząd zamówień publicznych krajowa izba odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny: 5262239325
Departament: Urząd zamówień publicznych
Adres pocztowy: UL. POSTEPU 17A
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Krajowa izba odwoławcza
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +48224587801 📞
URL: https://www.uzp.gov.pl 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://www.uzp.gov.pl 🌏
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych: Zgodnie z dokumentami zamówienia i ustawą Pzp.
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 094-335520 (2026-05-14)
Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia (2026-08-20)
Obiekt
Zakres zamówienia
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT): 230 721 PLN 💰

Udzielenie zamówienia

1️⃣
Udzielono zamówienia/części zamówienia
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0001
Numer umowy: 47/2026 Pakiet 1
Data zawarcia umowy: 2026-07-24 📅
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 1
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 1
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 1
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z państw spoza UE: 0
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z innych państw członkowskich UE: 0
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 29 400 PLN 💰
Identyfikator oferty: Oferta nr 1 Pakiet nr 1
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0001
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Stryker Polska
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Stryker Polska Sp.zo.o.
Krajowy numer rejestracyjny: 9520015337
Departament: Stryker Polska Sp.z o.o.
Adres pocztowy: ul. Poleczki 35
Kod pocztowy: 02-822
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Stryker Polska Sp.zo.o.
E-mail: kinga.steciuk@stryker.com 📧
Telefon: 512 318 170 📞
URL: https://www.stryker.com 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://www.stryker.com 🌏
Wielkość podmiotu gospodarczego: Mikro-, małe lub średnie przedsiębiorstwo

2️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0002
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 114 000 PLN 💰
Identyfikator oferty: Oferta nr 1 Pakiet nr 2
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0002

3️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0003
Całkowita wartość umowy/działki: 1 400 PLN 💰
Identyfikator oferty: Oferta nr 4 Pakiet nr 3
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0003
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Tech-Med
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Tech-Med Sp.z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny: 9532286409
Adres pocztowy: ul. Ernesta Petersona 6a
Kod pocztowy: 85-862
Miasto pocztowe: Bydgoszcz
Region: Grudziądzki 🏙️
E-mail: ruszczak@techmed.com.pl 📧
Telefon: +4852 360 58 50 📞

4️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0004
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 2 090 PLN 💰
Identyfikator oferty: Oferta nr 4 Pakiet nr 4
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0004

5️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0005
Całkowita wartość umowy/działki: 2 830 PLN 💰
Identyfikator oferty: Oferta nr 4 Pakiet nr 5
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0005

6️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0006
Całkowita wartość umowy/działki: 37 036 PLN 💰
Identyfikator oferty: Oferta nr 2 Pakiet nr 6
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0006
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Konkret
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Konkret Sp. z o. o. Sp.k.
Krajowy numer rejestracyjny: 8751524191
Adres pocztowy: ul. Budowlana 7
Kod pocztowy: 86-200
Miasto pocztowe: Chełmno
Region: Bydgosko-toruński 🏙️
E-mail: zamowienia@konkret.net.pl 📧
Telefon: +48566920220 📞

7️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0007
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 1 230 PLN 💰
Identyfikator oferty: Oferta nr 4 Pakiet nr 7
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0007

8️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0008
Całkowita wartość umowy/działki: 3 260 PLN 💰
Identyfikator oferty: Oferta nr 4 Pakiet nr 8
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0008

9️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0009
Całkowita wartość umowy/działki: 12 250 PLN 💰
Identyfikator oferty: Oferta nr 4 Pakiet nr 9
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0009

1️⃣0️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0010
Całkowita wartość umowy/działki: 7 400 PLN 💰
Identyfikator oferty: Oferta nr 3 Pakiet nr 10
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0010
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Lukrum
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Lukrum Kamil Bielecki
Krajowy numer rejestracyjny: 5811971183
Adres pocztowy: ul. Śliwkowa 5
Kod pocztowy: 82-520
Miasto pocztowe: Bądki
Organizacja jest osobą fizyczną

1️⃣1️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0011
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 10 560 PLN 💰
Identyfikator oferty: Oferta nr 4 Pakiet nr 11
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0011

1️⃣2️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0012
Całkowita wartość umowy/działki: 2 100 PLN 💰
Identyfikator oferty: Oferta nr 3 Pakiet nr 12
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0012

1️⃣3️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0013
Całkowita wartość umowy/działki: 7 165 PLN 💰
Identyfikator oferty: Oferta nr 4 Pakiet nr 13
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0013
Źródło: OJS 2026/S 161-580579 (2026-08-20)