Zakup sprzętu i aparatury medycznej w ramach projektu pn.: „Poprawa jakości i dostępności ambulatoryjnych świadczeń specjalistycznych w WSSz im. M. Pirogowa” ZP/40/2026

Wojewódzki Specjalistyczny Szpital im. M. Pirogowa w Łodzi

2. Szczegółowy zakres dostaw składających się na przedmiot zamówienia oraz zasady ich wykonywania określają: Załączniki od nr 1 do nr 11 Kosztorys ofertowy część 1-11, Załączniki od nr 1A do nr 11A Opis przedmiotu zamówienia część 1-11 oraz Umowa i Załączniki do Umowy stanowiące załącznik nr 12 do SWZ.

Termin

Deadline 2026-10-07

Kto? Co? Gdzie?
Historia zamówień
Data Dokument
2026-09-03 Ogłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-09-03)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Zakup sprzętu i aparatury medycznej w ramach projektu pn.: „Poprawa jakości i dostępności ambulatoryjnych świadczeń specjalistycznych w WSSz im. M. Pirogowa” ZP/40/2026
Numer referencyjny: ZP/40/2026
Krótki opis:
2. Szczegółowy zakres dostaw składających się na przedmiot zamówienia oraz zasady ich wykonywania określają: Załączniki od nr 1 do nr 11 Kosztorys ofertowy część 1-11, Załączniki od nr 1A do nr 11A Opis przedmiotu zamówienia część 1-11 oraz Umowa i Załączniki do Umowy stanowiące załącznik nr 12 do SWZ.
Pokaż więcej
Rodzaj umowy: Dostawy
Produkty/usługi: Urządzenia medyczne 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części
Maksymalna liczba partii, która może zostać przyznana jednemu oferentowi: 11
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 11

1️⃣
Wewnętrzny identyfikator: część 1
Tytuł: Część 1 - Aparat USG
Przedmiotowe zamówienie jest odpowiednie również dla małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP)
Opis zamówienia:
Szczegółowy zakres dostaw składających się na przedmiot zamówienia oraz zasady ich wykonywania określają: Załącznik nr 1 Kosztorys ofertowy, Załącznik nr 1A -Opis przedmiotu zamówienia oraz Umowa i Załączniki do Umowy stanowiące załącznik nr 12 do SWZ.
Pokaż więcej
Informacje dodatkowe:
Przedmiotowy zakup współfinansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju regionalnego w ramach Programu Regionalnego Fundusze Europejskie dla Łódzkiego 2021-2027 w ramach Umowy o dofinansowanie nr FELD.06.03-IZ.00-0024/25-00 na realizację projektu pn.: „Poprawa jakości i dostępności ambulatoryjnych świadczeń specjalistycznych w WSSz im. M. Pirogowa”. Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia postępowania o udzielenie zamówienia w sytuacji, w której nie uzyskałby niezbędnych środków na planowane przedsięwzięcie. Zgodnie bowiem z art. 257 uPZP, Zamawiający może unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane.
Pokaż więcej
Adres pocztowy: Wólczańska 191/195
Kod pocztowy: 90-531
Miejscowość: Łódź
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Miasto Łódź 🏙️
Czas trwania: 28 dni
Kryteria przyznawania nagród
Cena
Kryterium jakości (nazwa): Termin dostawy
Telefoniczne wsparcie techniczne
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0001

2️⃣
Wewnętrzny identyfikator: część 2
Tytuł: Część 2 - Kardiotokograf
Opis zamówienia:
Szczegółowy zakres dostaw składających się na przedmiot zamówienia oraz zasady ich wykonywania określają: Załącznik nr 2 Kosztorys ofertowy, Załącznik nr 2A -Opis przedmiotu zamówienia oraz Umowa i Załączniki do Umowy stanowiące załącznik nr 12 do SWZ.
Pokaż więcej
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0002

3️⃣
Wewnętrzny identyfikator: część 3
Tytuł: Część 3 - Kolposkop optyczny
Opis zamówienia:
Szczegółowy zakres dostaw składających się na przedmiot zamówienia oraz zasady ich wykonywania określają: Załącznik nr 3 Kosztorys ofertowy, Załącznik nr 3A -Opis przedmiotu zamówienia oraz Umowa i Załączniki do Umowy stanowiące załącznik nr 12 do SWZ.
Pokaż więcej
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0003

4️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Część 4
Tytuł: Część 4 - Salpinograf
Opis zamówienia:
Szczegółowy zakres dostaw składających się na przedmiot zamówienia oraz zasady ich wykonywania określają: Załącznik nr 4 Kosztorys ofertowy, Załącznik nr 4A -Opis przedmiotu zamówienia oraz Umowa i Załączniki do Umowy stanowiące załącznik nr 12 do SWZ.
Pokaż więcej
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0004

5️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Część 5
Tytuł: Część 5 - Fundus kamera
Opis zamówienia:
Szczegółowy zakres dostaw składających się na przedmiot zamówienia oraz zasady ich wykonywania określają: Załącznik nr 5 Kosztorys ofertowy, Załącznik nr 5A -Opis przedmiotu zamówienia oraz Umowa i Załączniki do Umowy stanowiące załącznik nr 12 do SWZ.
Pokaż więcej
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0005

6️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Część 6
Tytuł: Część 6 - Laser do fotokoagulacji
Opis zamówienia:
Szczegółowy zakres dostaw składających się na przedmiot zamówienia oraz zasady ich wykonywania określają: Załącznik nr 6 Kosztorys ofertowy, Załącznik nr 6A -Opis przedmiotu zamówienia oraz Umowa i Załączniki do Umowy stanowiące załącznik nr 12 do SWZ.
Pokaż więcej
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0006

7️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Część 7
Tytuł: Część 7 - Tonometr bezkontaktowy z pachymetrem
Opis zamówienia:
Szczegółowy zakres dostaw składających się na przedmiot zamówienia oraz zasady ich wykonywania określają: Załącznik nr 7 Kosztorys ofertowy, Załącznik nr 7A -Opis przedmiotu zamówienia oraz Umowa i Załączniki do Umowy stanowiące załącznik nr 12 do SWZ.
Pokaż więcej
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0007

8️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Część 8
Tytuł: Część 8 - Elektroniczna waga medyczna
Opis zamówienia:
Szczegółowy zakres dostaw składających się na przedmiot zamówienia oraz zasady ich wykonywania określają: Załącznik nr 8 Kosztorys ofertowy, Załącznik nr 8A -Opis przedmiotu zamówienia oraz Umowa i Załączniki do Umowy stanowiące załącznik nr 12 do SWZ.
Pokaż więcej
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0008

9️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Część 9
Tytuł: Część 9 - Mobilny system endoskopowy z funkcją stroboskopii
Opis zamówienia:
Szczegółowy zakres dostaw składających się na przedmiot zamówienia oraz zasady ich wykonywania określają: Załącznik nr 9 Kosztorys ofertowy, Załącznik nr 9A -Opis przedmiotu zamówienia oraz Umowa i Załączniki do Umowy stanowiące załącznik nr 12 do SWZ.
Pokaż więcej
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0009

1️⃣0️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Część 10
Tytuł: Część 10 - Optyka sztywna
Opis zamówienia:
Szczegółowy zakres dostaw składających się na przedmiot zamówienia oraz zasady ich wykonywania określają: Załącznik nr 10 Kosztorys ofertowy, Załącznik nr 10A -Opis przedmiotu zamówienia oraz Umowa i Załączniki do Umowy stanowiące załącznik nr 12 do SWZ.
Pokaż więcej
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0010

1️⃣1️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Część 11
Tytuł: Część 11 - Zestaw do badania VNG
Opis zamówienia:
Szczegółowy zakres dostaw składających się na przedmiot zamówienia oraz zasady ich wykonywania określają: Załącznik nr 11 Kosztorys ofertowy, Załącznik nr 11A -Opis przedmiotu zamówienia oraz Umowa i Załączniki do Umowy stanowiące załącznik nr 12 do SWZ.
Pokaż więcej
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0011

Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-10-07 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-10-07 10:30:00 📅
Warunki otwarcia ofert (miejsce): https://ezamowienia.gov.pl/pl/
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Data otwarcia: 2026-10-07 10:30:00 📅
Miejsce: https://ezamowienia.gov.pl/pl/
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne
Stosowana będzie płatność elektroniczna
Umowa zawiera warunki realizacji

Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki związane z umową
Warunki realizacji zamówienia: zgodnie z dokumentacją zamówienia

Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Wojewódzki Specjalistyczny Szpital im. M. Pirogowa w Łodzi
Krajowy numer rejestracyjny: 471658536
Adres pocztowy: Wólczańska
191/195
Kod pocztowy: 90-531
Miasto pocztowe: Łódź
Region: Miasto Łódź 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Dział Zamówień Publicznych i Projektów
E-mail: zampub@pirowgow.pl 📧
Telefon: 426371322 📞
URL: www.pirogow.pl 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Zdrowie
Komunikacja
Dokumenty URL: https://ezamowienia.gov.pl/pl 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://ezamowienia.gov.pl/pl 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane

Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny: 5262239325
Adres pocztowy: ul. Postępu 17A
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ kontrolny
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych: zgodnie z SWZ
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 171-612165 (2026-09-03)