Zakup sprzętu medycznego dla Szpitala
Szpital Specjalistyczny w Brzozowie Podkarpacki Ośrodek Onkologiczny im.Ks. B.Markiewicza
Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy wyrobów medycznych według 11 części: Część 1- Urządzenie do aplikowania piany do wstępnego zabezpieczenia narzędzi Część 2- Myjnia ultradzwiękowa Część 3- Zgrzewarka do pakietów Część 4- Kardiomonitor jezdny Część 5- Aparat USG Część 6- Stół operacyjny do zabiegów ECPW Część 7- Aparat do pomiarów spoczynkowego wydatkowania energii metodą kalorymetrii pośredniej Część 8- Urządzenie do ogrzewania ciepłym powietrzem Część 9- Ssak elektryczny z akcesoriami Część 10- Materac terapeutyczny z trybem zmiennego ciśnienia Część 11- Fiberoskop intubacyjny Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w załączniku nr 1 do SWZ. Wykaz wymaganych dokumentów podmiotowych i przedmiotowych zawarty jest w specyfikacji warunków zamówienia. Przedmiotowe środki dowodowe podlegają uzupełnieniu. W postępowaniu ma zastosowanie procedura, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp.
TerminTermin składania ofert wynosił 2026-07-03. Zamówienie zostało opublikowane na stronie 2026-05-27.
DostawcyNastępujący dostawcy są wymienieni w decyzjach o przyznaniu zamówienia lub innych dokumentach dotyczących zamówień:
- • Cirro Sp. zo.o.
- • GENICO Sp. zo.o.
- • Intimex Sp. zo.o. Sp.K
- • Medicavera Sp. zo.o. Dahlhausen Group
- • Medicom Sp. zo.o.
- • Mikron Tomasz Danko
- • Paramedica Sp. zo.o. Sp.k
- • Luxembourg › Luxembourg
- • Podkarpackie › Krośnieński
- • Warszawski stołeczny › Miasto Warszawa
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-05-27 | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 2026-06-25 | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 2026-09-02 | Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia |
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Zakup sprzętu medycznego dla Szpitala
Numer referencyjny:
SZSPOO.SZP 3810.41.2026
Krótki opis:
Produkty/usługi: Urządzenia medyczne 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części ✅
Maksymalna liczba partii, która może zostać przyznana jednemu oferentowi: 11
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 11
1️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Część 1
Tytuł: Część 1- Urządzenie do aplikowania piany do wstępnego zabezpieczenia narzędzi
Opis zamówienia:
Kod pocztowy: 36-200
Miejscowość: Brzozów
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Krośnieński 🏙️
Czas trwania: 8 tygodni
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Cena (waga): 60
Kryterium jakości (nazwa): Gwarancja
Kryterium jakości (waga): 40
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
2️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Część 2
Tytuł: Część 2- Myjnia ultradzwiękowa
Opis zamówienia:
Kryterium jakości (waga): 20
Kryterium jakości (nazwa): Parametry techniczne
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0002
3️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Część 3
Tytuł: Część 3- Zgrzewarka do pakietów
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0003
4️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Część 4
Tytuł: Część 4- Kardiomonitor jezdny
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0004
5️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Część 5
Tytuł: Część 5- Aparat USG
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0005
6️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Część 6
Tytuł: Część 6- Stół operacyjny do zabiegów ECPW
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0006
7️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Część 7
Tytuł: Część 7- Aparat do pomiarów spoczynkowego wydatkowania energii metodą kalorymetrii pośredniej
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0007
8️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Część 8
Tytuł: Część 8- Urządzenie do ogrzewania ciepłym powietrzem
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0008
9️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Część 10
Tytuł: Część 10- Materac terapeutyczny z trybem zmiennego ciśnienia
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0009
1️⃣0️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Część 9
Tytuł: Część 9- Ssak elektryczny z akcesoriami
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0010
1️⃣1️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Część 11
Tytuł: Część 11- Fiberoskop intubacyjny
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0011
Opis
Adres pocztowy: ul. Ks. J. Bielawskiego 18
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-07-03 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-07-03 10:05:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 3 miesięcy
Warunki przetargu
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Data otwarcia: 2026-07-03 10:05:00 📅
Fakturowanie elektroniczne: Wymagane
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość punktowa, dokładna)
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Szpital Specjalistyczny w Brzozowie Podkarpacki Ośrodek Onkologiczny im.Ks. B.Markiewicza
Krajowy numer rejestracyjny:
0000007954
Adres pocztowy: ul. ks. J. Bielawskiego 18
Kod pocztowy: 36-200
Miasto pocztowe: Brzozów
Region: Krośnieński 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Sekcja Zamówień Publicznych
E-mail: tomasz.telesz@szpital-brzozow.pl 📧
Telefon: 13 43 09 587 📞
URL: www.szpital-brzozow.pl 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://tomasz.telesz@szpital-brzozow.pl 📧
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Zdrowie
Komunikacja
Dokumenty URL: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/tenders/ocds-148610-153b5016-3d66-4842-b373-197b225dd34b 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/tenders/ocds-148610-153b5016-3d66-4842-b373-197b225dd34b 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Informacje dodatkowe
Nazwa: Urząd Zamówień Publicznych -Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
5262239325
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: 22 4587801 📞
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 101-363544 (2026-05-27)
Procedura
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-07-10 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-07-10 10:05:00 📅
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-07-10 10:05:00 📅
Zmiany
Inne informacje dodatkowe
Główny powód zmiany: Aktualizacja informacji
Informacje o modyfikacjach
Poprzednia wersja ogłoszenia, która jest zmieniana: 363544-2026
Źródło: OJS 2026/S 121-440980 (2026-06-25)
Obiekt
Zakres zamówienia
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT): 880287.97 PLN 💰
Udzielenie zamówienia
1️⃣
Udzielono zamówienia/części zamówienia ✅
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0002
Numer umowy:
um.2 Genico Sp. zo.o.
Data zawarcia umowy: 2026-08-12 📅
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 1
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 1
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 1
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z państw spoza UE: 0
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z innych państw członkowskich UE: 0
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 71 500 PLN 💰
Identyfikator oferty:
cz, 2 Genico Sp. zo.o.
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0002
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Genico Sp. zo.o.
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: GENICO Sp. zo.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
1182239657
Kod pocztowy: 35-307
Miasto pocztowe: Rzeszów
Region: Rzeszowski 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Wielkość podmiotu gospodarczego: Mikro-
2️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0003
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 23 720 PLN 💰
Identyfikator oferty:
cz, 3 Genico Sp. zo.o.
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0003
3️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0004
Całkowita wartość umowy/działki: 27 740 PLN 💰
Identyfikator oferty:
cz, 4 Cirro Sp. zo.o.
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0004
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Cirro Sp. zo.o.
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Cirro Sp. zo.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
5420201357
Kod pocztowy: 15-620
Miasto pocztowe: Białystok
Region: Białostocki 🏙️
Wielkość podmiotu gospodarczego: Średnie
4️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0005
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 275462.96 PLN 💰
Identyfikator oferty:
cz, 5 Intimex Sp. zo.o. Sp.k
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0005
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Intimex Sp. zo.o. Sp.k
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Intimex Sp. zo.o. Sp.K
Krajowy numer rejestracyjny:
5361919431
Kod pocztowy: 02-764
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
E-mail: m.zielinska@intimnex.com.pl 📧
Telefon: 885858686 📞
5️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0006
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 270 000 PLN 💰
Identyfikator oferty:
cz, 6 Mikron Tomasz Danko
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0006
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Mikron Tomasz Danko
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Mikron Tomasz Danko
Krajowy numer rejestracyjny:
5532068969
Kod pocztowy: 34-350
Miasto pocztowe: Węgierska Górka
6️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0010
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 94 350 PLN 💰
Identyfikator oferty:
cz, 9 Medicavera Sp. zo.o. Dahlhausen Group
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0010
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Medicavera Sp. zo.o. Dahlhausen Group
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Medicavera Sp. zo.o. Dahlhausen Group
Krajowy numer rejestracyjny:
8522606088
Kod pocztowy: 71-374
Miasto pocztowe: Szczecin
Region: Miasto Szczecin 🏙️
Wielkość podmiotu gospodarczego: Małe
7️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0009
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 52 515 PLN 💰
Identyfikator oferty:
cz, 10 Paramedica Sp.zo.o.
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0009
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Paramedica Sp.zo.o. Sp,k
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Paramedica Sp. zo.o. Sp.k
Krajowy numer rejestracyjny:
1070017638
Kod pocztowy: 02-862
8️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0011
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 65 000 PLN 💰
Identyfikator oferty:
cz, 11 Medicom Sp. zo.o.
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0011
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Medicom Sp. zo.ol
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Medicom Sp. zo.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
6480000516
Kod pocztowy: 41-819
Miasto pocztowe: Zabrze
Region: Gliwicki 🏙️
Źródło: OJS 2026/S 170-607228 (2026-09-02)
- Urządzenia medyczne, farmaceutyki i produkty do pielęgnacji ciała (>20 nowe zamówienia)
- Urządzenia medyczne (>20)
- Aparatura do anestezji i resuscytacji (12)
- Instrumenty i urządzenia stomatologiczne i specjalistyczne (2)
- Materiały medyczne (>20)
- Różne urządzenia i produkty medyczne (>20)
- Sprzęt obrazujący do użytku medycznego, stomatologicznego i weterynaryjnego (>20)
- Systemy rejestrujące i urządzenia badawcze (>20)
- Techniki operacyjne (>20)
- Urządzenia do radioterapii, mechanoterapii, elektroterapii i fizykoterapii (>20)
- Wsparcie czynnościowe (>20)