Zakup sprzętu specjalistycznego do przeprowadzania zabiegów urologicznych dla Specjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Ciechanowie

Specjalistyczny Szpital Wojewódzki w Ciechanowie

Zakup sprzętu specjalistycznego do przeprowadzania zabiegów urologicznych dla Specjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Ciechanowie: 1 Tor wizyjny endoskopowy urologiczny z cystoskopem giętkim i wyposażeniem 2 Tor wizyjny laparoskopowo-endourologiczny z wyposażeniem 3 Cieplarka medyczna

Termin

Deadline 2026-09-15

Kto? Co? Gdzie?
Historia zamówień
Data Dokument
2026-08-14 Ogłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-08-14)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Zakup sprzętu specjalistycznego do przeprowadzania zabiegów urologicznych dla Specjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Ciechanowie
Numer referencyjny: ZP/2501/88/26
Krótki opis:
Zakup sprzętu specjalistycznego do przeprowadzania zabiegów urologicznych dla Specjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Ciechanowie: 1 Tor wizyjny endoskopowy urologiczny z cystoskopem giętkim i wyposażeniem 2 Tor wizyjny laparoskopowo-endourologiczny z wyposażeniem 3 Cieplarka medyczna
Pokaż więcej
Rodzaj umowy: Dostawy
Produkty/usługi: Urządzenia medyczne 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części
Maksymalna liczba partii, która może zostać przyznana jednemu oferentowi: 3
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 3

1️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 1
Tytuł: Tor wizyjny endoskopowy urologiczny z cystoskopem giętkim i wyposażeniem
Ilość: 1 sztuka
Przedmiotowe zamówienie jest odpowiednie również dla małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP)
Opis zamówienia:
Tor wizyjny endoskopowy urologiczny z cystoskopem giętkim i wyposażeniem (szczegóły w dokumentach zamówienia
Adres pocztowy: Ul. Powstańców Wielkopolskich 2
Kod pocztowy: 06-400
Miejscowość: Ciechanów
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Ciechanowski 🏙️
Czas trwania
Data rozpoczęcia: 2026-09-30 📅
Data końcowa: 2026-11-30 📅
Informacje o katalogach elektronicznych
Oferty muszą być przedstawione w formie katalogów elektronicznych lub zawierać katalog elektroniczny
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0001

2️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 2
Tytuł: Tor wizyjny laparoskopowo-endourologiczny z wyposażeniem
Opis zamówienia:
Tor wizyjny laparoskopowo-endourologiczny z wyposażeniem (szczegółowy opis w dokumentach zamówienia)
Adres pocztowy: ul. Powstańców Wielkoposkich 2
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0002

3️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Część nr3
Tytuł: Cieplarka
Opis zamówienia: Cieplarka
Adres pocztowy: ul. Powstańców Wielkopolskich 2
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0003
Opis
Adres pocztowy: Ul. Powstańców Wielkopolskich 2, 06-400 Ciechanów

Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-15 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-09-15 10:30:00 📅
Warunki otwarcia ofert (miejsce): Pok. 55 w siedzibie zamawiającego
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 30 miesięcy
Warunki przetargu
Oferenci mogą złożyć więcej niż jedną ofertę
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Data otwarcia: 2026-09-15 10:30:00 📅
Miejsce: Pok. 55 w siedzibie zamawiającego
Katalog elektroniczny: Dozwolone
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowana będzie płatność elektroniczna

Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Specjalistyczny szpital wojewódzki w ciechanowie
Krajowy numer rejestracyjny: NIP: 5661019200
Adres pocztowy: ul. ul. Powstańców Wielkopolskich 2
Kod pocztowy: 06-400
Miasto pocztowe: Ciechanów
Region: Ciechanowski 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: zp1@szpitalciechanow.com.pl 📧
Telefon: 236760543 📞
URL: https://www.szpitalciechanow.com.pl/ 🌏
Adres profilu nabywcy: https://zamowienia.szpitalciechanow.com.pl 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Zdrowie
Komunikacja
Dokumenty URL: https://zamowienia.szpitalciechanow.com.pl 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://zamowienia.szpitalciechanow.com.pl 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane

Informacje uzupełniające
Informacje dodatkowe
Zamówienie planowane do realizacji w ramach wniosku nr 156/1/2026 o dofinansowanie zakupu inwestycyjnego ze środków budżetu Województwa Mazowieckiego, dotyczącego zadania pn. „Zakup sprzętu specjalistycznego do przeprowadzania zabiegów urologicznych dla Specjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Ciechanowie”. Zamawiający przewiduje mozliwość unieważnienia postępowania o udzielnie zamówienia publicznego na podstawie art. 257 ust. 1 PZP.
Pokaż więcej
Organ odpowiedzialny za procedury mediacyjne
Nazwa: Prokuratoria Generalna Rzeczypospolitej Polskiej
Krajowy numer rejestracyjny: 5262883664
Adres pocztowy: Urząd Prokuratorii Generalnej Rzeczypospolitej Polskiej ul. Hoża 76/78 00-682 Warszawa
ul. Hoża 76/78
Kod pocztowy: 00-682
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: kancelaria@prokuratoria.gov.pl 📧
Telefon: +48 (22) 392-31-01 📞
URL: https://www.gov.pl/web/prokuratoria/dane-kontaktowe 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://www.gov.pl/web/prokuratoria/dane-kontaktowe 🌏
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny: 5262239325
Adres pocztowy: Urząd Zamówień Publicznych ul. Postępu 17A 02-676 Warszawa
ul. Postępu 17A
Kod pocztowy: 02-676
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: (22) 458 78 01 📞
URL: https://www.gov.pl/web/uzp/krajowa-izba-odwolawcza 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://www.gov.pl/web/uzp/krajowa-izba-odwolawcza 🌏
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ kontrolny
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
1. Środki ochrony prawnej przysługują̨ wykonawcy, jeżeli ma lub miał interes w uzyskaniu zamówienia oraz poniósł lub może ponieść́ szkodę̨ w wyniku naruszenia przez Zamawiającego przepisów Pzp. 2. Odwołanie przysługuje na: 2.1. niezgodną z przepisami ustawy czynność́ Zamawiającego, podjętą w postepowaniu o udzielenie zamówienia, w tym na projektowane postanowienie umowy; 2.2. zaniechanie czynności w postepowaniu o udzielenie zamówienia, do której Zamawiający był obowiązany na podstawie ustawy. 3. Odwołanie wnosi się̨ do Prezesa Krajowej Izby Odwoławczej w formie pisemnej albo w formie elektronicznej albo w postaci elektronicznej opatrzone podpisem zaufanym. 4. Na orzeczenie Krajowej Izby Odwoławczej oraz postanowienie Prezesa Krajowej Izby Odwoławczej, o którym mowa w art. 519 ust. 1 Pzp, stronom oraz uczestnikom postepowania odwoławczego przysługuje skarga do sądu. Skargę̨ wnosi się̨ do Sądu Okręgowego w Warszawie za pośrednictwem Prezesa Krajowej Izby Odwoławczej. 5. Szczegółowe informacje dotyczące środków ochrony prawnej określone są w Dziale IX „Środki ochrony prawnej” Pzp.
Pokaż więcej
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-08-14+02:00 📅
Źródło: OJS 2026/S 157-567017 (2026-08-14)