Zakup systemu do bezmarkerowej TIDFCH w ramach zadania zakup niezbędnego wyposażenia do realizacji świadczeń na rzecz dzieci z mózgowym porażeniem dziecięcym
Przedmiotem zamówienia jest zakup systemu do bezmarkerowej TIDFCH w ramach zadania zakup niezbędnego wyposażenia do realizacji świadczeń na rzecz dzieci z mózgowym porażeniem dziecięcym (MPD) zaplanowanych na potrzeby projektów pn. „Wykorzystanie nowoczesnych technologii diagnostycznych i zrobotyzowanych systemów rehabilitacji w terapii dzieci z mózgowym porażeniem dziecięcym w Mazowieckim Centrum Neuropsychiatrii Sp. z o.o. w Zagórzu – edycja III dla RWS.” oraz „Wykorzystanie nowoczesnych technologii diagnostycznych i zrobotyzowanych systemów rehabilitacji w terapii dzieci z mózgowym porażeniem dziecięcym w Mazowieckim Centrum Neuropsychiatrii Sp. z o.o. w Zagórzu - edycja III dla RMR.”, współfinansowanych z Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach Priorytetu VII „Fundusze Europejskie dla aktywnej integracji oraz rozwoju usług społecznych i zdrowotnych na Mazowszu" Działanie 8.5 Usługi społeczne o zdrowotne programu Fundusze Europejskie dla Mazowsza 2021-2-27, wraz z dostawę i montażem.
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-08-14) Obiekt Zakres zamówienia
Tytuł: Zakup systemu do bezmarkerowej TIDFCH w ramach zadania zakup niezbędnego wyposażenia do realizacji świadczeń na rzecz dzieci z mózgowym porażeniem dziecięcym
Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest zakup systemu do bezmarkerowej TIDFCH
w ramach zadania zakup niezbędnego wyposażenia do realizacji świadczeń na
rzecz dzieci z mózgowym porażeniem dziecięcym (MPD) zaplanowanych na
potrzeby projektów pn. „Wykorzystanie nowoczesnych technologii
diagnostycznych i zrobotyzowanych systemów rehabilitacji w terapii dzieci z
mózgowym porażeniem dziecięcym w Mazowieckim Centrum Neuropsychiatrii
Sp. z o.o. w Zagórzu – edycja III dla RWS.” oraz „Wykorzystanie nowoczesnych
technologii diagnostycznych i zrobotyzowanych systemów rehabilitacji w terapii
dzieci z mózgowym porażeniem dziecięcym w Mazowieckim Centrum
Neuropsychiatrii Sp. z o.o. w Zagórzu - edycja III dla RMR.”,
współfinansowanych z Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach
Priorytetu VII „Fundusze Europejskie dla aktywnej integracji oraz rozwoju usług społecznych i zdrowotnych na Mazowszu" Działanie 8.5 Usługi społeczne o zdrowotne programu Fundusze Europejskie dla Mazowsza 2021-2-27, wraz z dostawę i montażem.
Przedmiotem zamówienia jest zakup systemu do bezmarkerowej TIDFCH
w ramach zadania zakup niezbędnego wyposażenia do realizacji świadczeń na
rzecz dzieci z mózgowym porażeniem dziecięcym (MPD) zaplanowanych na
potrzeby projektów pn. „Wykorzystanie nowoczesnych technologii
diagnostycznych i zrobotyzowanych systemów rehabilitacji w terapii dzieci z
mózgowym porażeniem dziecięcym w Mazowieckim Centrum Neuropsychiatrii
Sp. z o.o. w Zagórzu – edycja III dla RWS.” oraz „Wykorzystanie nowoczesnych
technologii diagnostycznych i zrobotyzowanych systemów rehabilitacji w terapii
dzieci z mózgowym porażeniem dziecięcym w Mazowieckim Centrum
Neuropsychiatrii Sp. z o.o. w Zagórzu - edycja III dla RMR.”,
współfinansowanych z Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach
Priorytetu VII „Fundusze Europejskie dla aktywnej integracji oraz rozwoju usług społecznych i zdrowotnych na Mazowszu" Działanie 8.5 Usługi społeczne o zdrowotne programu Fundusze Europejskie dla Mazowsza 2021-2-27, wraz z dostawę i montażem.
W ramach realizacji przedmiotu zamówienia, Wykonawca zobowiązany jest
dostarczyć:
1) kamery wideo do bezmarkerowej analizy ruchu, stanowiące wyrób medyczny
oznakowany znakiem CE zgodnie z rozporządzeniem (UE) 2017/745 (MDR) –
min. 8 szt.,
2) zestaw akcesoriów montażowych i kalibracyjnych do 8 kamer (uchwyty ścienne z głowicami 3D, okablowanie, urządzenia sieciowe i zasilacze, zestaw
kalibracyjny) – 1 kpl.,
3) oprogramowanie do analizy bezmarkerowej – licencja bezterminowa na jedno
stanowisko,
4) pakiet aktualizacji oraz wsparcia technicznego dla oprogramowania do 36
miesięcy,
5) stacja komputerowa (PC) wraz z oprogramowaniem umożliwiającym użytkowanie systemu bez markerowego.
W ramach realizacji przedmiotu zamówienia, Wykonawca zobowiązany jest
dostarczyć:
1) kamery wideo do bezmarkerowej analizy ruchu, stanowiące wyrób medyczny
oznakowany znakiem CE zgodnie z rozporządzeniem (UE) 2017/745 (MDR) –
min. 8 szt.,
2) zestaw akcesoriów montażowych i kalibracyjnych do 8 kamer (uchwyty ścienne z głowicami 3D, okablowanie, urządzenia sieciowe i zasilacze, zestaw
kalibracyjny) – 1 kpl.,
3) oprogramowanie do analizy bezmarkerowej – licencja bezterminowa na jedno
stanowisko,
4) pakiet aktualizacji oraz wsparcia technicznego dla oprogramowania do 36
miesięcy,
5) stacja komputerowa (PC) wraz z oprogramowaniem umożliwiającym użytkowanie systemu bez markerowego.
Informacje dodatkowe:
Wykonawca spełni warunek udziału w postępowaniu, jeżeli wykaże, że w
okresie ostatnich 5 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres
prowadzenia działalności jest krótszy, w tym okresie wykonał należycie co
najmniej dwie dostawy systemu do trójwymiarowej (3D) analizy ruchu /
chodu o łącznej wartości minimum 300 000,00 zł brutto, przy czym co
najmniej jedna z tych dostaw obejmowała system do bezmarkerowej
(optycznej) analizy ruchu lub chodu 3D (dostarczony samodzielnie lub jako moduł rozbudowujący istniejący system.
Wykonawca spełni warunek udziału w postępowaniu, jeżeli wykaże, że w
okresie ostatnich 5 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres
prowadzenia działalności jest krótszy, w tym okresie wykonał należycie co
najmniej dwie dostawy systemu do trójwymiarowej (3D) analizy ruchu /
chodu o łącznej wartości minimum 300 000,00 zł brutto, przy czym co
najmniej jedna z tych dostaw obejmowała system do bezmarkerowej
(optycznej) analizy ruchu lub chodu 3D (dostarczony samodzielnie lub jako moduł rozbudowujący istniejący system.
Dodatkowe produkty/usługi: Pakiety oprogramowania medycznego📦
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Warszawski wschodni
🏙️
Czas trwania: 50 dni
Maksymalna liczba wznowień: 0
Informacje o opcjach
Opcje ✅
Opis opcji: nie przewidziano
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Cena (waga): 60
Kryterium jakości (nazwa): Gwarancja i serwis (G)
Kryterium jakości (waga): 10
Kryterium jakości (nazwa): Kryterium społeczne
Kryterium jakości (waga): 5
Kryterium jakości (nazwa): Termin dostawy
Kryterium jakości (waga): 25
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0001
Procedura Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-14 12:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-09-14 12:05:00 📅
Warunki otwarcia ofert (Informacje o osobach upoważnionych i procedurze otwarcia): Termin związania ofertą określony datą: 2026-12-12
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-09-14 12:05:00 📅
Informacje dodatkowe: Termin związania ofertą określony datą: 2026-12-12
Fakturowanie elektroniczne: Wymagane
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅ Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość procentowa, dokładna)
Instytucja zamawiająca Nazwa i adresy
Nazwa: Mazowieckie Centrum Neuropsychiatrii Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny: 5322002036
Adres pocztowy: Wiązowna
Kod pocztowy: 05-462
Miasto pocztowe: Zagórze
Region: Warszawski wschodni
🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: marzena.jasinska@centrumzagorze.pl📧
Telefon: 224682400📞
URL: https://platformazakupowa.pl/pn/centrumzagorze🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://platformazakupowa.pl/pn/centrumzagorze🌏
Adres profilu nabywcy: https://platformazakupowa.pl/pn/centrumzagorze🌏 Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Zdrowie
Komunikacja
Dokumenty URL: https://platformazakupowa.pl/1357183🌏
Adres URL uczestnictwa: https://platformazakupowa.pl/1357183🌏
Identyfikator funduszy UE: „Wykorzystanie nowoczesnych technologii diagnostycznych i zrobotyzowanych systemów rehabilitacji w terapii dzieci z mózgowym porażeniem dziecięcym w Mazowieckim Centrum Neuropsychiatrii Sp. z o.o. w Zagórzu – edycja III dla RWS.” oraz „Wykorzystanie nowoczesnych technologii diagnostycznych i zrobotyzowanych systemów rehabilitacji w terapii dzieci z mózgowym porażeniem dziecięcym w Mazowieckim Centrum Neuropsychiatrii Sp. z o.o. w Zagórzu - edycja III dla RMR.”, współfinansowanych z Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach Priorytetu VII „Fundusze Europejskie dla aktywnej integracji oraz rozwoju usługDodaj komentarzWyróżnij społecznych i zdrowotnych na Mazowszu” Działanie 8.5 Usługi społeczne i zdrowotne programu Fundusze Europejskie dla Mazowsza 2021-2027, wraz z dostawą i montażem.
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające Informacje dodatkowe
Z postępowania o udzielenie zamówienia wykluczony zostanie Wykonawca, w stosunku do którego zachodzi którakolwiek z okoliczności, o których mowa w art. 108 ust. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych, tj. wykonawcę:
1) będącego osobą fizyczną, którego prawomocnie skazano za przestępstwo:
a) udziału w zorganizowanej grupie przestępczej albo związku mającym na celu popełnienie przestępstwa lub przestępstwa skarbowego, o którym mowa w art. 258 Kodeksu karnego,
b) handlu ludźmi, o którym mowa w art. 189a Kodeksu karnego,
c) o którym mowa w art. 228–230a, art. 250a Kodeksu karnego, w art. 46–48 ustawy z dnia 25 czerwca 2010 r. o sporcie (Dz. U. z 2020 r.poz. 1133 oraz z 2021 r. poz. 2054) lub w art. 54 ust. 1–4 ustawy z dnia 12 maja 2011 r. o refundacji leków, środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego oraz wyrobów medycznych (Dz. U. z 2021 r. poz. 523, 1292, 1559 i 2054),
d) finansowania przestępstwa o charakterze terrorystycznym, o którym mowa w art. 165a Kodeksu karnego, lub przestępstwo udaremniania lub utrudniania stwierdzenia przestępnego pochodzenia pieniędzy lub ukrywania ich pochodzenia, o którym mowa w art. 299 Kodeksu karnego,
e) o charakterze terrorystycznym, o którym mowa w art. 115 § 20 Kodeksu karnego, lub mające na celu popełnienie tego przestępstwa,
f) powierzenia wykonywania pracy małoletniemu cudzoziemcowi, o którym mowa w art. 9 ust. 2 ustawy z dnia 15 czerwca 2012 r. o skutkach powierzania wykonywania pracy cudzoziemcom przebywającym wbrew przepisom na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej (Dz. U. poz. 769 oraz z 2020 r. poz. 2023),
g) przeciwko obrotowi gospodarczemu, o których mowa w art. 296–307 Kodeksu karnego, przestępstwo oszustwa, o którym mowa w art. 286 Kodeksu karnego, przestępstwo przeciwko wiarygodności dokumentów, o których mowa w art. 270–277d Kodeksu karnego, lub przestępstwo skarbowe,
h) o którym mowa w art. 9 ust. 1 i 3 lub art. 10 ustawy z dnia 15 czerwca 2012 r. o skutkach powierzania wykonywania pracy cudzoziemcom przebywającym wbrew przepisom na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej – lub za odpowiedni czyn zabroniony określony w przepisach prawa obcego; 2) jeżeli urzędującego członka jego organu zarządzającego lub nadzorczego, wspólnika spółki w spółce jawnej lub partnerskiej albo komplementariusza w spółce komandytowej lub komandytowo-akcyjnej lub prokurenta prawomocnie skazano za przestępstwo, o którym mowa w pkt 1;
3) wobec którego wydano prawomocny wyrok sądu lub ostateczną decyzję administracyjną o zaleganiu z uiszczeniem podatków, opłat lub składek na ubezpieczenie społeczne lub zdrowotne, chyba że wykonawca odpowiednio przed upływem terminu do składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo przed upływem terminu składania ofert dokonał płatności należnych podatków, opłat lub składek na ubezpieczenie społeczne lub zdrowotne wraz z odsetkami lub grzywnami lub zawarł wiążące porozumienie w sprawie spłaty tych należności;
4) wobec którego prawomocnie orzeczono zakaz ubiegania się o zamówienia publiczne;
5) jeżeli zamawiający może stwierdzić, na podstawie wiarygodnych przesłanek, że wykonawca zawarł z innymi wykonawcami porozumienie mające na celu zakłócenie konkurencji, w szczególności jeżeli należąc do tej samej grupy kapitałowej w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów, złożyli odrębne oferty, oferty częściowe lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, chyba że wykażą, że przygotowali te oferty lub wnioski niezależnie od siebie;
6) jeżeli, w przypadkach, o których mowa w art. 85 ust. 1, doszło do zakłócenia konkurencji wynikającego z wcześniejszego zaangażowania tego wykonawcy lub podmiotu, który należy z wykonawcą do tej samej grupy kapitałowej w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów, chyba że spowodowane tym zakłócenie konkurencji może być wyeliminowane w inny sposób niż przez wykluczenie wykonawcy z udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia.
7) Ponadto o udzielenie przedmiotowego zamówienia nie mogą ubiegać się wykonawcy, którzy podlegają wykluczeniu na podstawie na podstawie art. 5k rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE nr L 229 z 31.7.2014, str. 1), dalej: rozporządzenie 833/2014, w brzmieniu nadanym rozporządzeniem Rady (UE) 2022/576 w sprawie zmiany rozporządzenia (UE) nr 833/2014 dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE nr L 111 z 8.4.2022, str. 1), dalej: rozporządzenie 2022/5762 oraz na podstawie art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (Dz. U. poz. 835).3 Powyższe wykluczenie następować będzie na okres trwania ww. okoliczności. Zamawiający nie przewiduje fakultatywnych przesłanek wykluczenia z udziału w postępowaniu na podstawie art. 109 ust. 1 ustawy Pzp
Z postępowania o udzielenie zamówienia wykluczony zostanie Wykonawca, w stosunku do którego zachodzi którakolwiek z okoliczności, o których mowa w art. 108 ust. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych, tj. wykonawcę:
1) będącego osobą fizyczną, którego prawomocnie skazano za przestępstwo:
a) udziału w zorganizowanej grupie przestępczej albo związku mającym na celu popełnienie przestępstwa lub przestępstwa skarbowego, o którym mowa w art. 258 Kodeksu karnego,
b) handlu ludźmi, o którym mowa w art. 189a Kodeksu karnego,
c) o którym mowa w art. 228–230a, art. 250a Kodeksu karnego, w art. 46–48 ustawy z dnia 25 czerwca 2010 r. o sporcie (Dz. U. z 2020 r.poz. 1133 oraz z 2021 r. poz. 2054) lub w art. 54 ust. 1–4 ustawy z dnia 12 maja 2011 r. o refundacji leków, środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego oraz wyrobów medycznych (Dz. U. z 2021 r. poz. 523, 1292, 1559 i 2054),
d) finansowania przestępstwa o charakterze terrorystycznym, o którym mowa w art. 165a Kodeksu karnego, lub przestępstwo udaremniania lub utrudniania stwierdzenia przestępnego pochodzenia pieniędzy lub ukrywania ich pochodzenia, o którym mowa w art. 299 Kodeksu karnego,
e) o charakterze terrorystycznym, o którym mowa w art. 115 § 20 Kodeksu karnego, lub mające na celu popełnienie tego przestępstwa,
f) powierzenia wykonywania pracy małoletniemu cudzoziemcowi, o którym mowa w art. 9 ust. 2 ustawy z dnia 15 czerwca 2012 r. o skutkach powierzania wykonywania pracy cudzoziemcom przebywającym wbrew przepisom na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej (Dz. U. poz. 769 oraz z 2020 r. poz. 2023),
g) przeciwko obrotowi gospodarczemu, o których mowa w art. 296–307 Kodeksu karnego, przestępstwo oszustwa, o którym mowa w art. 286 Kodeksu karnego, przestępstwo przeciwko wiarygodności dokumentów, o których mowa w art. 270–277d Kodeksu karnego, lub przestępstwo skarbowe,
h) o którym mowa w art. 9 ust. 1 i 3 lub art. 10 ustawy z dnia 15 czerwca 2012 r. o skutkach powierzania wykonywania pracy cudzoziemcom przebywającym wbrew przepisom na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej – lub za odpowiedni czyn zabroniony określony w przepisach prawa obcego; 2) jeżeli urzędującego członka jego organu zarządzającego lub nadzorczego, wspólnika spółki w spółce jawnej lub partnerskiej albo komplementariusza w spółce komandytowej lub komandytowo-akcyjnej lub prokurenta prawomocnie skazano za przestępstwo, o którym mowa w pkt 1;
3) wobec którego wydano prawomocny wyrok sądu lub ostateczną decyzję administracyjną o zaleganiu z uiszczeniem podatków, opłat lub składek na ubezpieczenie społeczne lub zdrowotne, chyba że wykonawca odpowiednio przed upływem terminu do składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo przed upływem terminu składania ofert dokonał płatności należnych podatków, opłat lub składek na ubezpieczenie społeczne lub zdrowotne wraz z odsetkami lub grzywnami lub zawarł wiążące porozumienie w sprawie spłaty tych należności;
4) wobec którego prawomocnie orzeczono zakaz ubiegania się o zamówienia publiczne;
5) jeżeli zamawiający może stwierdzić, na podstawie wiarygodnych przesłanek, że wykonawca zawarł z innymi wykonawcami porozumienie mające na celu zakłócenie konkurencji, w szczególności jeżeli należąc do tej samej grupy kapitałowej w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów, złożyli odrębne oferty, oferty częściowe lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, chyba że wykażą, że przygotowali te oferty lub wnioski niezależnie od siebie;
6) jeżeli, w przypadkach, o których mowa w art. 85 ust. 1, doszło do zakłócenia konkurencji wynikającego z wcześniejszego zaangażowania tego wykonawcy lub podmiotu, który należy z wykonawcą do tej samej grupy kapitałowej w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów, chyba że spowodowane tym zakłócenie konkurencji może być wyeliminowane w inny sposób niż przez wykluczenie wykonawcy z udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia.
7) Ponadto o udzielenie przedmiotowego zamówienia nie mogą ubiegać się wykonawcy, którzy podlegają wykluczeniu na podstawie na podstawie art. 5k rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE nr L 229 z 31.7.2014, str. 1), dalej: rozporządzenie 833/2014, w brzmieniu nadanym rozporządzeniem Rady (UE) 2022/576 w sprawie zmiany rozporządzenia (UE) nr 833/2014 dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE nr L 111 z 8.4.2022, str. 1), dalej: rozporządzenie 2022/5762 oraz na podstawie art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (Dz. U. poz. 835).3 Powyższe wykluczenie następować będzie na okres trwania ww. okoliczności. Zamawiający nie przewiduje fakultatywnych przesłanek wykluczenia z udziału w postępowaniu na podstawie art. 109 ust. 1 ustawy Pzp
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny: 5262239325
Adres pocztowy: ul. Postępu 17a
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa
🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl📧
Telefon: 224587840📞
URL: https://www.gov.pl/web/uzp/krajowa-izba-odwolawcza🌏 Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej Tak samo jak: Organ kontrolny Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
1. Odwołanie wnosi się w terminie 10 dni od dnia przekazania informacji o czynności zamawiającego stanowiącej podstawę jego wniesienia, jeżeli informacja została przekazana przy użyciu środków komunikacji elektronicznej 2. Odwołanie wobec treści ogłoszenia wszczynającego postępowanie o udzielenie zamówienia lub wobec treści dokumentów zamówienia, wnosi się w terminie 10 dni od dnia publikacji ogłoszenia w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej lub zamieszczenia dokumentów zamówienia na stronie internetowej. 3. Odwołanie w przypadkach innych niż określone w pkt. 6 i 7 wnosi się w terminie 10 dni od dnia, w którym powzięto lub przy zachowaniu należytej staranności można było powziąć wiadomość o okolicznościach stanowiących podstawę jego wniesienia, 4. Szczegółowe informacje dotyczące środków ochrony prawnej określone są w Dziale IX „Środki ochrony prawnej” ustawy Pzp.
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych
1. Odwołanie wnosi się w terminie 10 dni od dnia przekazania informacji o czynności zamawiającego stanowiącej podstawę jego wniesienia, jeżeli informacja została przekazana przy użyciu środków komunikacji elektronicznej 2. Odwołanie wobec treści ogłoszenia wszczynającego postępowanie o udzielenie zamówienia lub wobec treści dokumentów zamówienia, wnosi się w terminie 10 dni od dnia publikacji ogłoszenia w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej lub zamieszczenia dokumentów zamówienia na stronie internetowej. 3. Odwołanie w przypadkach innych niż określone w pkt. 6 i 7 wnosi się w terminie 10 dni od dnia, w którym powzięto lub przy zachowaniu należytej staranności można było powziąć wiadomość o okolicznościach stanowiących podstawę jego wniesienia, 4. Szczegółowe informacje dotyczące środków ochrony prawnej określone są w Dziale IX „Środki ochrony prawnej” ustawy Pzp.
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 157-566538 (2026-08-14)
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-08-20) Procedura Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-17 12:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-09-17 12:05:00 📅
Warunki otwarcia ofert (Informacje o osobach upoważnionych i procedurze otwarcia): Termin związania ofertą określony datą: 2026-12-15
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-09-17 12:05:00 📅
Informacje dodatkowe: Termin związania ofertą określony datą: 2026-12-15
Zmiany Inne informacje dodatkowe
Zamawiający informuje, że w wyniku udzielonej odpowiedzi zmienia treść SWZ w poniższym zakresie:
1. Rozdziału XII. „Termin związania ofertą” pkt 1, który otrzymuje brzmienie:
Wykonawca będzie związany ofertą do dnia 15.12.2026 r.
2. Rozdziału XIV „Termin składania i otwarcia ofert” pkt 1 i pkt 2, który otrzymuje brzmienie:
1. Ofertę wraz ze wszystkimi wymaganymi oświadczeniami i dokumentami, należy złożyć za pośrednictwem Platformy http://www.platformazakupowa.pl/1357183 do dnia 17.09.2026 r. do godz. 12:00.
2. (…)
3. Otwarcie ofert nastąpi w dniu 17.09.2026 r. o godz. 12:05. Jeżeli wystąpi awaria systemu teleinformatycznego używanego w celu otwarcia ofert, która powoduje brak możliwości otwarcia ofert w terminie określonym w zdaniu poprzednim, otwarcie ofert następuje niezwłocznie po usunięciu awarii.
Zamawiający informuje, że w wyniku udzielonej odpowiedzi zmienia treść SWZ w poniższym zakresie:
1. Rozdziału XII. „Termin związania ofertą” pkt 1, który otrzymuje brzmienie:
Wykonawca będzie związany ofertą do dnia 15.12.2026 r.
2. Rozdziału XIV „Termin składania i otwarcia ofert” pkt 1 i pkt 2, który otrzymuje brzmienie:
1. Ofertę wraz ze wszystkimi wymaganymi oświadczeniami i dokumentami, należy złożyć za pośrednictwem Platformy http://www.platformazakupowa.pl/1357183 do dnia 17.09.2026 r. do godz. 12:00.
2. (…)
3. Otwarcie ofert nastąpi w dniu 17.09.2026 r. o godz. 12:05. Jeżeli wystąpi awaria systemu teleinformatycznego używanego w celu otwarcia ofert, która powoduje brak możliwości otwarcia ofert w terminie określonym w zdaniu poprzednim, otwarcie ofert następuje niezwłocznie po usunięciu awarii.
Główny powód zmiany: Aktualizacja informacji
Informacje o modyfikacjach
Poprzednia wersja ogłoszenia, która jest zmieniana: 566538-2026
Źródło: OJS 2026/S 162-583515 (2026-08-20)