ZAKUP WRAZ Z DOSTAWĄ LEKÓW OGÓLNYCH, ANTYBIOTYKÓW, MATERIAŁÓW POMOCNICZYCH DO RECEPTURY DLA APTEKI SZPITALNEJ ŚWIĘTOKRZYSKIEGO CENTRUM ONKOLOGII W KIELCACH
Świętokrzyskie Centrum Onkologii Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Kielcach
Przedmiotem zamówienia jest zakup wraz z dostawą leków ogólnych, antybiotyków, materiałów pomocniczych do receptury dla apteki szpitalnej Świętokrzyskiego Centrum Onkologii w Kielcach Przedmiot zamówienia jest podzielony na następujące części: Pakiet nr 1 – Desfluran Pakiet nr 2 - Materiały do receptury Pakiet nr 3 - Clemastin amp Pakiet nr 4 - System hormonalny domaciczny Pakiet nr 5 – Ornityna Pakiet nr 6 - Leki ogólne Pakiet nr 7 – Krem regenerujacy Pakiet nr 8 – Dexamethason Pakiet nr 9 - Antybiotyki 1 Pakiet nr 10 – Ceftazydym Pakiet nr 11 – Ceftolozan Pakiet nr 12 - Antybiotyki 2 Pakiet nr 13 - Antybiotyki 3 Pakiet nr 14 – Aztreonam Pakiet nr 15 - Cefalosporyny
TerminTermin składania ofert wynosił 2026-06-23. Zamówienie zostało opublikowane na stronie 2026-05-21.
DostawcyNastępujący dostawcy są wymienieni w decyzjach o przyznaniu zamówienia lub innych dokumentach dotyczących zamówień:
- • Asclepios S.A.
- • Baxter Polska Sp. z o.o.
- • Centrala Farmaceutyczna Cefarm SA
- • Fresenius Kabi Polska Sp. z o.o.
- • Medyk-Lek Panek Sp. z o.o. Sp.K.
- • Neuca S.A.
- • Tramco Sp. z o. o.
- • Urtica Sp. z o.o.
- • Luxembourg › Luxembourg
- • Warszawski stołeczny › Miasto Warszawa
- • Świętokrzyskie › Kielecki
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-05-21 | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 2026-06-17 | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 2026-06-22 | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 2026-09-01 | Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia |
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Zakup wraz z dostawą leków ogólnych, antybiotyków, materiałów pomocniczych do receptury dla apteki szpitalnej świętokrzyskiego centrum onkologii w kielcach
Numer referencyjny:
IZP.2411.101.2026.JM
Krótki opis:
Produkty/usługi: Produkty farmaceutyczne 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części ✅
Maksymalna liczba partii, która może zostać przyznana jednemu oferentowi: 15
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 15
1️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
1
Tytuł: Pakiet nr 1
Opis zamówienia: Pakiet nr 1 – Desfluran
Kod pocztowy: 25-734
Miejscowość: Kielce
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Kielecki 🏙️
Czas trwania: 12 miesięcy
Informacje o opcjach
Opcje ✅
Opis opcji:
Oferty muszą być przedstawione w formie katalogów elektronicznych lub zawierać katalog elektroniczny
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Cena (waga): 100
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
2️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
2
Tytuł: Pakiet nr 2
Opis zamówienia: Pakiet nr 2 - Materiały do receptury
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0002
3️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
3
Tytuł: Pakiet nr 3
Opis zamówienia: Pakiet nr 3 - Clemastin amp
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0003
4️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
4
Tytuł: Pakiet nr 4
Opis zamówienia: Pakiet nr 4 - System hormonalny domaciczny
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0004
5️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
5
Tytuł: Pakiet nr 5
Opis zamówienia: Pakiet nr 5 – Ornityna
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0005
6️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
6
Tytuł: Pakiet nr 6
Opis zamówienia: Pakiet nr 6 - Leki ogólne
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0006
7️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
7
Tytuł: Pakiet nr 7
Opis zamówienia: Pakiet nr 7 – Krem regenerujacy
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0007
8️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
8
Tytuł: Pakiet nr 8
Opis zamówienia: Pakiet nr 8 – Dexamethason
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0008
9️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
9
Tytuł: Pakiet nr 9
Opis zamówienia: Pakiet nr 9 - Antybiotyki 1
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0009
1️⃣0️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
10
Tytuł: Pakiet nr 10
Opis zamówienia: Pakiet nr 10 – Ceftazydym
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0010
1️⃣1️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
11
Tytuł: Pakiet nr 11
Opis zamówienia: Pakiet nr 11 – Ceftolozan
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0011
1️⃣2️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
12
Tytuł: Pakiet nr 12
Opis zamówienia: Pakiet nr 12 - Antybiotyki 2
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0012
1️⃣3️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
13
Tytuł: Pakiet nr 13
Opis zamówienia: Pakiet nr 13 - Antybiotyki 3
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0013
1️⃣4️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
14
Tytuł: Pakiet nr 14
Opis zamówienia: Pakiet nr 14 – Aztreonam
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0014
1️⃣5️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
15
Tytuł: Pakiet nr 15
Opis zamówienia: Pakiet nr 15 - Cefalosporyny
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0015
Opis
Adres pocztowy: ul Artwińskiego 3
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-06-23 08:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-06-23 09:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert (miejsce): https://platformazakupowa.pl/pn/onkol_kielce
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-06-23 09:00:00 📅
Miejsce: https://platformazakupowa.pl/pn/onkol_kielce
Katalog elektroniczny: Dozwolone
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość punktowa, dokładna)
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Świętokrzyskie Centrum Onkologii Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Kielcach
Krajowy numer rejestracyjny:
NIP 9591294907
Departament: Dział Zamówień Publicznych
Adres pocztowy: ul. Artwińskiego 3
Kod pocztowy: 25-734
Miasto pocztowe: Kielce
Region: Kielecki 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: zampubl@onkol.kielce.pl 📧
Telefon: 413674280 📞
URL: https://www.onkol.kielce.pl/ 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://platformazakupowa.pl/pn/onkol_kielce 🌏
Adres profilu nabywcy: https://platformazakupowa.pl/pn/onkol_kielce 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Organ władzy regionalnej lub lokalnej
Główna działalność
Zdrowie
Komunikacja
Dokumenty URL: https://platformazakupowa.pl/pn/onkol_kielce 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://platformazakupowa.pl/pn/onkol_kielce 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Informacje dodatkowe
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
REGON 010828091
Adres pocztowy: ul. Postępu 17A
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Sekretariat
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: 224587801 📞
Fax: 224587800 📠
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ kontrolny
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 098-352996 (2026-05-21)
Procedura
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-06-25 08:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-06-25 09:00:00 📅
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-06-25 09:00:00 📅
Informacje uzupełniające
Informacje dodatkowe
Zmiany
Inne informacje dodatkowe
Informacje o modyfikacjach
Poprzednia wersja ogłoszenia, która jest zmieniana: 352996-2026
Źródło: OJS 2026/S 116-417618 (2026-06-17)
Procedura
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-07-01 08:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-07-01 09:00:00 📅
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-07-01 09:00:00 📅
Informacje uzupełniające
Informacje dodatkowe
Zmiany
Inne informacje dodatkowe
Informacje o modyfikacjach
Poprzednia wersja ogłoszenia, która jest zmieniana: 417618-2026
Źródło: OJS 2026/S 119-428433 (2026-06-22)
Obiekt
Zakres zamówienia
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT): 3788288.19 PLN 💰
Udzielenie zamówienia
1️⃣
Udzielono zamówienia/części zamówienia ✅
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Numer umowy:
Umowa 295_101_2026 - Baxter Polska - Pakiet nr 1
Data zawarcia umowy: 2026-08-03 📅
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 1
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 1
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 0
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z państw spoza UE: 0
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z innych państw członkowskich UE: 0
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 1 008 000 PLN 💰
Miejsce na liście zwycięzców: 1
Identyfikator oferty:
Pakiet nr 1 – Baxter Polska Sp. z o.o.
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0001
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Pakiet nr 1 – Baxter Polska Sp. z o.o
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Baxter Polska Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
NIP 827-18-18-828
Adres pocztowy: ul. Kruczkowskiego 8
Kod pocztowy: 00-380
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Dział Zamówień Publicznych
E-mail: zamowienia_pl@baxter.com 📧
Telefon: 22 201 95 03 📞
URL: https://baxter.com.pl/pl 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://baxter.com.pl/pl 🌏
Wielkość podmiotu gospodarczego: Duże
2️⃣
Informacja o nie przyznaniu dotacji
Nie otrzymano żadnych ofert ani wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu lub wszystkie zostały odrzucone
Powód, dla którego nie wyłoniono zwycięzcy: Nie otrzymano żadnych ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału lub projektów
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0002
3️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0003
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 5
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 5
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 1 144 875 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Pakiet nr 3 – Asclepios S.A.
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0003
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Pakiet nr 3 – Asclepios S.A
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Asclepios s.a.
Krajowy numer rejestracyjny:
NIP 6481008230
Adres pocztowy: ul. Hubska 44
Kod pocztowy: 50-502
Miasto pocztowe: Wrocław
Region: Miasto Wrocław 🏙️
Punkt kontaktowy: Sekretariat
E-mail: przetargi@asclepios.pl 📧
Telefon: 452091850 📞
URL: https://asclepios.pl/ 🌏
4️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0004
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 2
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 2
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 4818.72 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Pakiet nr 4 – Urtica Sp. z o.o.
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0004
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Pakiet nr 4 – Urtica Sp. z o.o
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Urtica sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
NIP 8942556799
Adres pocztowy: ul. Krzemieniecka 120
Kod pocztowy: 54-613
E-mail: przetargi@urtica.pl 📧
Telefon: +48 71 782 66 01 📞
URL: https://www.urtica.pl/ 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://www.urtica.pl/ 🌏
5️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0005
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 3
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 3
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 512 250 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Pakiet nr 5 – Centrala Farmaceutyczna CEFARM S.A
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0005
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Pakiet nr 5 – Centrala Farmaceutyczna CEFARM S.A
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Centrala farmaceutyczna Cefarm SA
Krajowy numer rejestracyjny:
5250004220
Adres pocztowy: ul. Jana Kazimierza 16
Kod pocztowy: 01-248
E-mail: przetargi@cefarm.com.pl 📧
Telefon: 226340185 📞
URL: https://www.cefarm.com.pl/pl/ 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://www.cefarm.com.pl/pl/ 🌏
6️⃣
Informacja o nie przyznaniu dotacji
Powód, dla którego nie wyłoniono zwycięzcy: Inne
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0006
7️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0007
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 14 832 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Pakiet nr 7 – Urtica Sp. z o.o.
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0007
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Pakiet nr 7 – Urtica Sp. z o.o
8️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0008
Liczba otrzymanych ofert: 4
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 4
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 100 329 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Pakiet nr 8 – Tramco Sp. z o.o.
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0008
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Pakiet nr 8 – Tramco Sp. z o.o.
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Tramco Sp. z o. o.
Krajowy numer rejestracyjny:
NIP 5242625887
Adres pocztowy: ul. Wolska 14, Wolskie
Kod pocztowy: 05-860
Miasto pocztowe: Płochocin
Region: Warszawski zachodni 🏙️
E-mail: sekretariat@tramco.pl 📧
Telefon: 22 311 65 60 📞
URL: https://tramco.pl/ 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://tramco.pl/ 🌏
9️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0009
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 44232.08 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Pakiet nr 9 – NEUCA S.A.
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0009
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Pakiet nr 9 – NEUCA S.A.
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Neuca s.a.
Krajowy numer rejestracyjny:
8790017162
Adres pocztowy: ul. Forteczna 35-37
Kod pocztowy: 87-100
Miasto pocztowe: Toruń
Region: Bydgosko-toruński 🏙️
Punkt kontaktowy: Neuca s.a.
E-mail: szpitale@neuca.pl 📧
URL: https://www.neuca.pl/ 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://www.neuca.pl/ 🌏
1️⃣0️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0010
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 218 196 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Pakiet nr 10 – Asclepios S.A
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0010
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Pakiet nr 10 – Asclepios S.A.
1️⃣1️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0011
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 44478.6 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Pakiet nr 11 – Urtica Sp. z o.o.
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0011
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Pakiet nr 11 – Urtica Sp. z o.o.
1️⃣2️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0012
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 40854.75 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Pakiet nr 12 – Centrala Farmaceutyczna CEFARM S.A.
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0012
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Pakiet nr 12 – Centrala Farmaceutyczna CEFARM S.A
1️⃣3️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0013
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 68 400 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Pakiet nr 13 – Fresenius Kabi Polska Sp. z o.o.
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0013
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Pakiet nr 13 – Fresenius Kabi Polska Sp. z o.o.
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Fresenius Kabi Polska Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
NIP 521-29-35-353
Adres pocztowy: Al. Jerozolimskie 134
Kod pocztowy: 02-305
Punkt kontaktowy: Dział Zamowień Publicznych
E-mail: zamowienia.fkp@fresenius-kabi.com 📧
Telefon: +48 24 35 50 74 📞
URL: https://www.fresenius-kabi.com/pl/ 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://www.fresenius-kabi.com/pl/ 🌏
1️⃣4️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0014
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 4462.5 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Pakiet nr 14 – Medyk-Lek Panek Sp. z o.o. Sp.k.,
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0014
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Pakiet nr 14 – Medyk-Lek Panek Sp. z o.o. Sp.k.
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Medyk-Lek Panek Sp. z o.o. Sp.k.
Krajowy numer rejestracyjny:
5242755182
Adres pocztowy: ul. Pawła Włodkowica 2 c
Kod pocztowy: 03-262
Punkt kontaktowy: Biuro
E-mail: office@medyklek.pl 📧
Telefon: 22 431 67 44 📞
URL: https://www.medyklek.pl/ 🌏
1️⃣5️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0015
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 69679.8 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Pakiet nr 15 – Urtica Sp. z o.o
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0015
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Pakiet nr 15 – Urtica Sp. z o.o.
Źródło: OJS 2026/S 169-605213 (2026-09-01)
- Urządzenia medyczne, farmaceutyki i produkty do pielęgnacji ciała (>20 nowe zamówienia)
- Produkty farmaceutyczne (>20)
- Ogólne środki przeciwinfekcyjne do użytku ogólnoustrojowego, szczepionki, środki przeciwnowotworowe oraz immunomodulacyjne (>20)
- Produkty lecznicze dla dermatologii oraz układu mięśniowo-szkieletowego (20)
- Produkty lecznicze dla krwi, organów krwiotwórczych oraz układu krążenia (11)
- Produkty lecznicze dla przewodu pokarmowego i metabolizmu (8)
- Produkty lecznicze dla układu moczowo-płciowego oraz hormonów (4)
- Produkty lecznicze dla układu nerwowego i organów zmysłów (14)
- Różne produkty lecznicze (>20)
- Wyroby farmaceutyczne (6)
- Środki lecznicze dla układu oddechowego (6)