Zaprojektowanie i wybudowanie budynku mieszkalnego wielorodzinnego z garażem podziemnym i częścią usługową wraz z zagospodarowaniem terenu i pracami towarzyszącymi, w tym rozbiórką budynku typu Lipsk - ZP/13/26
KATOWICKIE TOWARZYSTWO BUDOWNICTWA SPOŁECZNEGO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Rozbiórka budynku biurowego typu Lipsk przy ul. Kossutha 11 w Katowicach, usunięcie i utylizacja materiałów niebezpiecznych (azbest), usunięcie kolizji i rozbiórka w zakresie zbędnych sieci zewnętrznych i przyłączy oraz wykonanie projektu zmian wraz z uzyskaniem zamiennego pozwolenia na budowę, wykonanie wielobranżowych projektów technicznych i wykonawczych uwzgledniających projekt zmian oraz wybudowanie budynku mieszkalno-usługowego, wielorodzinnego z usługami w parterze oraz na ostatniej kondygnacji (biura), wbudowanym garażem w parterze, garażem podziemnym, zagospodarowaniem terenu, nie-zbędną infrastrukturą techniczną, budowa wewnętrznego układu komunikacyjnego z miejscami postojowymi naziemnymi, dojściami i dojazdami do budynku, urządzenie terenu wokół budynku (mała architektura), budowa przyłączy i instalacji zewnętrznych, przebudowa istniejących sieci kolidujących z inwestycją. realizacja w systemie zaprojektuj i wybuduj.
TerminDeadline 2026-09-30
Kto? Co?- • Instalowanie ogrodzeń, płotów i sprzętu ochronnego › Roboty instalacyjne przeciwpożarowe
- • Instalowanie wind i ruchomych schodów › Instalowanie wind
- • Roboty budowlane › Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
- • Roboty budowlane w zakresie budynków › Roboty budowlane w zakresie budownictwa wielorodzinnego i domów jednorodzinnych
- • Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne › Roboty w zakresie burzenia
- • Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne › Roboty przygotowawcze do świadczenia usług › Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
- • Różne specjalne roboty budowlane › Usuwanie azbestu
- • Usługi architektoniczne i podobne › Usługi projektowania architektonicznego
- • Usługi architektoniczne, inżynieryjne i planowania › Nadzór nad projektem i dokumentacją
- • Usługi architektoniczne, inżynieryjne i planowania › Przygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów
- • Usługi inżynieryjne › Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-08-20 | Ogłoszenie o zamówieniu |
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Zaprojektowanie i wybudowanie budynku mieszkalnego wielorodzinnego z garażem podziemnym i częścią usługową wraz z zagospodarowaniem terenu i pracami towarzyszącymi, w tym rozbiórką budynku typu Lipsk - ZP/13/26
Krótki opis:
Produkty/usługi: Roboty budowlane 📦
Dodatkowy charakter zamówienia: Usługi
Opis
Informacje dodatkowe:
+ jeszcze 10
Miejsce wykonania: Katowicki 🏙️
Czas trwania: 30 miesięcy
Maksymalna liczba wznowień: 0
Informacje o opcjach
Opcje ✅
Opis opcji: brak
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Cena (waga): 100
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Zakres zamówienia
Dodatkowe produkty/usługi:
+ jeszcze 11
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-30 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-09-30 10:15:00 📅
Warunki otwarcia ofert (Informacje o osobach upoważnionych i procedurze otwarcia): Termin związania ofertą określony datą: 2026-12-28
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Wymagane jest zabezpieczenie ✅
Data otwarcia: 2026-09-30 10:15:00 📅
Informacje dodatkowe: Termin związania ofertą określony datą: 2026-12-28
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość procentowa, dokładna)
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Wymagane depozyty i gwarancje:
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Katowickie towarzystwo budownictwa społecznego spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Krajowy numer rejestracyjny:
6342072945
Adres pocztowy: ul. Zygmunta Krasińskiego 14
Kod pocztowy: 40-019
Miasto pocztowe: Katowice
Region: Katowicki 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: mariusz.hylinski@tbs.katowice.pl 📧
Telefon: +48517360098 📞
URL: https://tbs.katowice.pl/ 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://platformazakupowa.pl/pn/tbs_katowice 🌏
Adres profilu nabywcy: https://platformazakupowa.pl/pn/tbs_katowice 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Gospodarka mieszkaniowa i komunalna
Komunikacja
Dokumenty URL: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1361624 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1361624 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Informacje dodatkowe
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
5262239325
Adres pocztowy: ul. Postępu 17a
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: 224587840 📞
URL: https://www.gov.pl/web/uzp/krajowa-izba-odwolawcza 🌏
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ kontrolny
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 161-579690 (2026-08-20)
- Roboty budowlane (>20 nowe zamówienia)
- Przygotowanie terenu pod budowę (>20)
- Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej (>20)
- Roboty instalacyjne w budynkach (>20)
- Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych (>20)
- Wynajem maszyn i urządzeń wraz z obsługą operatorską do prowadzenia robót z zakresu budownictwa oraz inżynierii wodnej i lądowej (1)