Zaprojektowanie i wykonanie zadania: ,,Rozbudowa kontroli dostępu, telewizyjnego systemu nadzoru oraz elektronicznego przechowywania kluczy w Akademickim Centrum Sportu”
Akademia Sztuki Wojennej
1. Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie i wykonanie zadania: „Rozbudowa kontroli dostępu, telewizyjnego systemu nadzoru oraz elektronicznego przechowywania kluczy w Akademickim Centrum Sportu” zgodnie z wymaganiami określonymi w SWZ. 2. Przedmiot zamówienia opisują: 1) Program funkcjonalno-użytkowy (PFU) – załącznik nr 2 do SWZ; 2) Projektowane postanowienia umowy – załącznik nr 11 do SWZ. 3. Przedmiot zamówienia musi spełniać wymagania techniczne funkcjonalne i użytkowe takie same lub wyższe niż opisane w załączniku nr 2 do SWZ, Wykonawca nie może zaoferować asortymentów o gorszych parametrach technicznych, jakościowych, funkcjonalnych oraz użytkowych w odniesieniu do wymagań określonych przez Zamawiającego w PFU. 4. Zamawiający na podstawie przepisu art. 95 ust. 2 ustawy Pzp wymaga, aby Wykonawca lub podwykonawca zatrudnił na podstawie stosunku pracy osoby wykonujące prace fizyczne, pomocnicze i operatorów sprzętu. Regulacje w zakresie zatrudnienia na umowę o pracę zostały zawarte w §25 projektowanych postanowień umowy – załącznik nr 11 do SWZ.
TerminDeadline 2026-09-28
Kto? Co? Gdzie?- • Luxembourg › Luxembourg
- • Warszawski stołeczny › Miasto Warszawa
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-08-19 | Ogłoszenie o zamówieniu |
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Zaprojektowanie i wykonanie zadania: ,,Rozbudowa kontroli dostępu, telewizyjnego systemu nadzoru oraz elektronicznego przechowywania kluczy w Akademickim Centrum Sportu”
Numer referencyjny:
AszWoj-K-ZZP.2812.51.2026.SO
Krótki opis:
Produkty/usługi: Roboty budowlane 📦
Opis
Opis zamówienia:
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Miasto Warszawa 🏙️
Czas trwania: 120 dni
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Cena (waga): 60
Kryterium jakości (nazwa): Okres gwarancji
Kryterium jakości (waga): 40
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Opis
Główne miejsce lub miejsce wykonywania działalności:
Al. gen. A. Chruściela 103
Kod pocztowy: 00-910
Miejscowość: Warszawa
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-28 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-09-28 10:15:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-09-28 10:15:00 📅
Fakturowanie elektroniczne: Wymagane
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość punktowa, dokładna)
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Akademia Sztuki Wojennej
Krajowy numer rejestracyjny:
011574244
Departament: Zespół Zamówień Publicznych
Adres pocztowy: Al. gen. A. Chruściela 103
Kod pocztowy: 00-910
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Zespól Zamówień Publicznych
E-mail: zzp@akademia.mil.pl 📧
Telefon: 261-814-532 📞
URL: https://www.wojsko-polskie.pl/aszwoj/ 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://akademia-mil.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet 🌏
Adres profilu nabywcy: https://akademia-mil.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Edukacja
Komunikacja
Dokumenty URL: https://akademia-mil.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://akademia-mil.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
5262239325
Adres pocztowy: ul. Postępu 17 A
Kod pocztowy: 02-767
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +48 22 458 78 01 📞
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-08-20Z 📅
Źródło: OJS 2026/S 160-578202 (2026-08-19)
- Roboty budowlane (>20 nowe zamówienia)
- Przygotowanie terenu pod budowę (>20)
- Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej (>20)
- Roboty instalacyjne w budynkach (>20)
- Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych (>20)
- Wynajem maszyn i urządzeń wraz z obsługą operatorską do prowadzenia robót z zakresu budownictwa oraz inżynierii wodnej i lądowej (1)