Zaprojektowanie i wykonanie zadania: ,,Winda dla osób ze szczególnymi potrzebami w budynku nr 25”.

Akademia Sztuki Wojennej

1. Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie i wykonanie zadania: „Winda dla osób ze szczególnymi potrzebami w budynku nr 25” zgodnie z wymaganiami określonymi w SWZ. Kody CPV: 2. Przedmiot zamówienia opisują: 1) Program funkcjonalno-użytkowy (PFU) – załącznik nr 2 do SWZ; 2) Projektowane postanowienia umowy – załącznik nr 11 do SWZ.

Termin

Deadline 2026-09-15

Kto? Co? Gdzie?
Historia zamówień
Data Dokument
2026-08-10 Ogłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-08-10)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Zaprojektowanie i wykonanie zadania: ,,Winda dla osób ze szczególnymi potrzebami w budynku nr 25”.
Numer referencyjny: AszWoj-K-ZZP.2812.55.2026.SO
Krótki opis:
1. Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie i wykonanie zadania: „Winda dla osób ze szczególnymi potrzebami w budynku nr 25” zgodnie z wymaganiami określonymi w SWZ. Kody CPV: 2. Przedmiot zamówienia opisują: 1) Program funkcjonalno-użytkowy (PFU) – załącznik nr 2 do SWZ; 2) Projektowane postanowienia umowy – załącznik nr 11 do SWZ.
Pokaż więcej
Rodzaj umowy: Roboty budowlane
Produkty/usługi: Roboty budowlane 📦
Opis
Opis zamówienia:
1. Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie i wykonanie zadania: „Winda dla osób ze szczególnymi potrzebami w budynku nr 25” zgodnie z wymaganiami określonymi w SWZ. 2. Przedmiot zamówienia opisują: 1) Program funkcjonalno-użytkowy (PFU) – załącznik nr 2 do SWZ; 2) Projektowane postanowienia umowy – załącznik nr 11 do SWZ.
Pokaż więcej
Główne miejsce lub miejsce wykonywania działalności: Polsk
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Miasto Warszawa 🏙️
Czas trwania: 17 miesięcy
Kryteria przyznawania nagród
Cena
Cena (waga): 60
Kryterium jakości (nazwa): Okres gwarancji
Kryterium jakości (waga): 40
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0001
Opis
Główne miejsce lub miejsce wykonywania działalności:
Zamawiający będzie stosował procedurę, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp. 2. Wykaz dokumentów, jakie na wezwanie Zamawiającego mają dostarczyć Wykonawcy w celu potwierdzenia spełniania warunków udziału w postępowaniu oraz braku podstaw do wykluczenia z postępowania: 1) Jednolity Europejski Dokument Zamówienia JEDZ (ESPD) Wykonawcy przygotowany wg wzoru stanowiącego Załącznik Nr 3 do SWZ. 2) Wykaz podmiotowych środków dowodowych potwierdzających brak podstaw do wykluczenia z postępowania: a) informacje z Krajowego Rejestru Karnego w zakresie dotyczącym podstaw wykluczenia wskazanych w art. 108 ust. 1 pkt 1,2 ustawy Pzp sporządzona nie wcześniej niż 6 miesięcy przed jej złożeniem. b) informacje z Krajowego Rejestru Karnego w zakresie dotyczącym podstaw wykluczenia wskazanych w art. 108 ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp sporządzona nie wcześniej niż 6 miesięcy przed jej złożeniem. c) oświadczenie Wykonawcy, w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy, o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej, w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów (tekst jedn. Dz. U. z 2025 r. poz. 1714), z innym wykonawcą, który złożył odrębną ofertę, ofertę częściową albo oświadczenie o przynależności do tej samej grupy kapitałowej wraz z dokumentami lub informacjami potwierdzającymi przygotowanie oferty, niezależnie od innego wykonawcy należącego do tej samej grupy kapitałowej – załącznik nr 6 do SWZ; d) oświadczenie Wykonawcy o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy Pzp, w zakresie podstaw wykluczenia z postępowania wskazanych przez Zamawiającego, o których mowa w: • art. 108 ust. 1 pkt 3 ustawy Pzp, • art. 108 ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp dotyczących orzeczenia zakazu ubiegania się o zamówienie publiczne tytułem środka zapobiegawczego, • art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp dotyczących zawarcia z innymi Wykonawcami porozumienia mającego na celu zakłócenie konkurencji, • art. 108 ust. 1 pkt 6 ustawy Pzp, • art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczegółowych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspierania agresji na Ukrainę oraz służących obronie bezpieczeństwa narodowego (Dz. U. z 2025 poz. 514), • art. 5k rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE nr L 229 z 31.07.2014, str. 1), w brzmieniu nadanym rozporządzeniem Rady (UE) 2022/576 w sprawie zmiany rozporządzenia (UE) nr 833/2014 dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE nr L 111 z 8.04.2022, str.1). – załącznik nr 6 do SWZ 3) Wykaz podmiotowych środków dowodowych potwierdzających spełnienie warunków udziału w postępowaniu: a) wykaz osób, skierowanych przez Wykonawcę do realizacji zamówienia publicznego, w szczególności odpowiedzialnych za świadczenie usług, wraz z informacjami na temu ich kwalifikacji zawodowych, uprawnień, doświadczenia i wykształcenia niezbędnych do wykonania zamówienia publicznego, a także zakresu wykonywanych przez nie czynności orz informacją o podstawie dysponowania tymi osobami – załącznik nr 9 do SWZ; b) wykaz robót budowlanych wykonanych nie wcześniej niż w okresie ostatnich 5 lat, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, wraz z podaniem ich rodzaju, wartości, daty i miejsca wykonania oraz podmiotów, na rzecz których roboty te zostały wykonane, oraz załączeniem dowodów określających, że roboty zostały należycie, przy czym dowodami, o których mowa są referencje bądź inne dokumenty sporządzone przez podmiot, na rzecz którego roboty budowlane zostały wykonane, a jeżeli Wykonawca z przyczyn niezależnych od niego nie jest w stanie uzyskać tych dokumentów – inne dokumenty Wykonawca przedstawi zgodnie z formularzem stanowiącym załącznik nr 10 do SWZ. Na ofertę składają się: 1) Formularz ofertowy sporządzony zgodnie z załącznikiem nr 1 do SWZ. Do ofert Wykonawca dołącza: 1) oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu na podstawie art. 7 ust. 1 ustawy o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (Dz. U. z 2025 r., poz. 514) oraz na podstawie art. 5k rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE nr L 229 z 31.7.2014, str.1) - załącznik Nr 6 do SWZ; 2) w przypadku, gdy Wykonawcę reprezentuje pełnomocnik do oferty musi być załączony oryginał pełnomocnictwa opatrzony kwalifikowanym podpisem elektronicznym lub kopia poświadczona notarialnie opatrzona kwalifikowanym podpisem elektronicznym notariusza, zawierający w szczególności wskazanie postępowania, którego dotyczy i zakresu jego umocowania. Pełnomocnictwo musi być podpisane przez osobę/y upoważnioną/e do reprezentowania Wykonawcy. W przypadku, gdy upoważnienie osób podpisujących pełnomocnictwa nie wynika z innych dokumentów złożonych wraz z ofertą, Wykonawca udowodni upoważnienie tych osób w szczególności przedstawiając stosowne pełnomocnictwa. Dokument pełnomocnictwa winien zostać złożony w formie określonej powyżej; 3) pełnomocnictwo dla pełnomocnika do reprezentowania w postępowaniu Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia; 4) w przypadku, gdy oferta zawiera tajemnice przedsiębiorstwa – dowodów – zgodnie z zapisami ust. 6; 5) oświadczenie Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia składane na podstawie art. 117 ust. 4 ustawy Pzp wg wzoru stanowiącego jeżeli dotyczy; 6) zobowiązanie innego podmiotu do udostępnienia niezbędnych zasobów - jeśli dotyczy; 7) Jednolitego Europejskiego Dokumentu (JEDZ) – podmiotu udostępniającego zasoby - jeśli dotyczy; 8)oświadczenie o braku podstaw wykluczenia z powodu okoliczności wymienionych w Rozdziale V ust. 2 i 3 – podmiotu udostępniającego zasoby
Pokaż więcej
Adres pocztowy: Akademia Sztuki Wojennej
Al. gen. A. Chruściela 103
Kod pocztowy: 00-910
Miejscowość: Warszawa

Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-15 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-09-15 10:15:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-09-15 10:15:00 📅
Fakturowanie elektroniczne: Wymagane
Stosowana będzie płatność elektroniczna
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość punktowa, dokładna)

Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Akademia Sztuki Wojennej
Krajowy numer rejestracyjny: 011574244
Departament: Zespół Zamówień Publicznych
Adres pocztowy: Al. gen. A. Chruściela 103
Kod pocztowy: 00-910
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Zespól Zamówień Publicznych
E-mail: zzp@akademia.mil.pl 📧
Telefon: 261-814-532 📞
URL: https://www.wojsko-polskie.pl/aszwoj/ 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://akademia-mil.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet 🌏
Adres profilu nabywcy: https://akademia-mil.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Edukacja
Komunikacja
Dokumenty URL: https://akademia-mil.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://akademia-mil.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane

Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny: 5262239325
Adres pocztowy: ul. Postępu 17 A
Kod pocztowy: 02-767
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +48 22 458 78 01 📞
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Odwołanie wnosi się w terminach: 1) 10 dni od dnia przesłania informacji o czynności Zamawiającego stanowiącej podstawę jego wniesienia, jeżeli informacja została przekazana przy użyciu środków komunikacji elektronicznej albo w terminie 15 dni – jeżeli informacja została przekazana w inny sposób; 2) 10 dni od dnia publikacji ogłoszenia w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej lub zamieszczenia dokumentów zamówienia na Platformie wobec treści ogłoszenia o zamówieniu lub wobec treści dokumentów zamówienia. Odwołanie w przypadkach innych niż określone w pkt. 7 ust 1 oraz pkt 7 ust. 2 wnosi się w terminie 10 dni od dnia, w którym powzięto lub przy zachowaniu należytej staranności można było powziąć wiadomość o okolicznościach stanowiących podstawę jego wniesienia.
Pokaż więcej
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-08-11Z 📅
Źródło: OJS 2026/S 153-554186 (2026-08-10)