Zawarcie Umowy Ramowej dla projektu pn. „Dokumentacja środowiskowa na potrzeby realizowanych inwestycji kolejowych”.
PKP Polskie Linie Kolejowe S.A.
Przedmiotem Zamówienia są usługi opracowania dokumentacji środowiskowych, które obejmować będą poniższe typy opracowań: 1) Typ 1 - Karta Informacyjna Przedsięwzięcia; 2) Typ 2 - Raport o oddziaływaniu na środowisko; 3) Typ 3 - Raport o oddziaływaniu na środowisko wraz z inwentaryzacją przyrodniczą; 4) Typ 4 - Inwentaryzacja przyrodnicza; 5) Typ 5 - Raport o oddziaływaniu na środowisko w ramach ponownej oceny oddziaływania na środowisko; 6) Typ 6a - Wykonanie analizy akustycznej wraz z pomiarami hałasu; 7) Typ 6b - Weryfikacja i sprawdzenie analizy akustycznej wraz z pomiarami hałasu; 8) Typ 7a - Wykonanie analizy akustycznej bez pomiarów hałasu; 9) Typ 7b - Weryfikacja i sprawdzenie analizy akustycznej bez pomiarów hałasu; 10) Typ 8 - Inwentaryzacja dendrologiczna; 11) Typ 9 - Wykonanie pomiaru hałasu.
TerminDeadline 2026-09-21
Kto? Co?- • Audyt środowiskowy › Usługi kontroli jakości środowiska
- • Doradcze usługi inżynieryjne i budowlane › Usługi doradcze w zakresie środowiska naturalnego
- • Usługi związane z bezpieczeństwem środowiska › Usługi ochrony gatunków zagrożonych
- • Usługi związane z nadmiernym hałasem › Usługi doradcze w zakresie nadmiernego hałasu
- • Usługi związane z nadmiernym hałasem › Usługi monitoringu nadmiernego hałasu
- • Usługi związane z nadmiernym hałasem › Usługi w zakresie ochrony przed hałasem
- • Zarządzanie środowiskiem naturalnym › Usługi konsultacyjne w zakresie zagadnień dotyczących środowiska
- • Luxembourg › Luxembourg
- • Warszawski stołeczny › Miasto Warszawa
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-08-13 | Ogłoszenie o zamówieniu |
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Zawarcie Umowy Ramowej dla projektu pn. „Dokumentacja środowiskowa na potrzeby realizowanych inwestycji kolejowych”.
Numer referencyjny:
PZ.292.705.2026
Krótki opis:
Produkty/usługi: Usługi środowiska naturalnego 📦
Opis
Wewnętrzny identyfikator:
PZ.292.705.2026
Tytuł: Zawarcie Umowy Ramowej dla projektu pn. „Dokumentacja środowiskowa na potrzeby realizowanych inwestycji kolejowych".
Informacje dodatkowe:
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Miasto Warszawa 🏙️
Czas trwania: 72 miesięcy
Maksymalna liczba wznowień: 0
Informacje o katalogach elektronicznych
Oferty muszą być przedstawione w formie katalogów elektronicznych lub zawierać katalog elektroniczny
Kryteria przyznawania nagród
Kryterium jakości (nazwa): Doświadczenie Kierownika zespołu
Kryterium jakości (waga): 20
Kryterium jakości (nazwa): Doświadczenie Akustyka
Kryterium jakości (waga): 15
Kryterium jakości (nazwa): Doświadczenie Teriologa
Doświadczenie Dendrologa
Gwarancja za wady dla opracowań Typu 4
Posiadana akredytacja na metodę obliczeniową CNOSSOS-EU
Kryterium jakości (waga): 10
Kryterium jakości (nazwa): Czas opracowania dla opracowania Typu 1
Kryterium jakości (waga): 5
Kryterium jakości (nazwa): Czas opracowania dla opracowania Typu 2
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Opis
Główne miejsce lub miejsce wykonywania działalności:
Dodatkowe produkty/usługi:
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/25/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-21 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-09-21 10:30:00 📅
Warunki otwarcia ofert (miejsce): https://platformazakupowa.plk-sa.pl/
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Informacja o umowie ramowej lub dynamicznym systemie zakupów
Umowa ramowa z jednym operatorem ✅
Maksymalna liczba uczestników: 10
Warunki przetargu
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Wymagane jest zabezpieczenie ✅
Należy podać imiona i nazwiska oraz kwalifikacje zawodowe członków personelu wyznaczonych do realizacji zamówienia
Data otwarcia: 2026-09-21 10:30:00 📅
Miejsce: https://platformazakupowa.plk-sa.pl/
Katalog elektroniczny: Dozwolone
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość procentowa, dokładna)
Warunki przetargu
Umowa zawiera warunki realizacji ✅
Wymagana umowa o zachowaniu poufności ✅
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Wymagane depozyty i gwarancje:
Warunki realizacji zamówienia:
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: PKP Polskie Linie Kolejowe S.A.
Krajowy numer rejestracyjny:
113-23-16-427
Adres pocztowy: ul. Targowa
74
Kod pocztowy: 03-734
Miasto pocztowe: Wasrszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Aneta Niedźwiedzka
E-mail: aneta.niedzwiedzka@plk-sa.pl 📧
Telefon: 224733562 📞
URL: https://www.plk-sa.pl/ 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://platformazakupowa.plk-sa.pl 🌏
Główna działalność
Usługi kolejowe
Komunikacja
Dokumenty URL: https://platformazakupowa.plk-sa.pl 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://platformazakupowa.plk-sa.pl/ 🌏
Adres URL narzędzia do zamówień: https://platformazakupowa.plk-sa.pl 🌏
Nazwa: Platforma Zakupowa PKP PLK S.A.
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
6040250999
Adres pocztowy: ul. Postępu
17A
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
URL: www.uzp.gov/kio 🌏
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-08-17Z 📅
Źródło: OJS 2026/S 157-568812 (2026-08-13)
- Usługi odbioru ścieków, usuwania odpadów, czyszczenia/sprzątania i usługi ekologiczne (>20 nowe zamówienia)