ZP/18/2026_Dostawy płynów infuzyjnych, preparatów do żywienia dojelitowego i pozajelitowego oraz płynów do dializ dla Szpitala Joannitas w Pszczynie

Szpital Joannitas w Pszczynie Samorządowa Spólka z o.o. w restrukturyzacji

Przedmiotem zamówienia w niniejszym postępowaniu jest: dostawa płynów infuzyjnych, preparatów do żywienia do jelitowego i pozajelitowego oraz płynów do dializ dla Szpitala Joannitas w Pszczynie, zgodnie ze specyfikacją określoną w Załączniku nr 1 do SWZ (formularze cenowe), stanowiącymi szczegółowy opis przedmiotu zamówienia.

Termin

Deadline 2026-10-05

Kto? Co? Gdzie?
Historia zamówień
Data Dokument
2026-09-01 Ogłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-09-01)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: ZP/18/2026_Dostawy płynów infuzyjnych, preparatów do żywienia dojelitowego i pozajelitowego oraz płynów do dializ dla Szpitala Joannitas w Pszczynie
Numer referencyjny: ZP/18/2026
Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia w niniejszym postępowaniu jest: dostawa płynów infuzyjnych, preparatów do żywienia do jelitowego i pozajelitowego oraz płynów do dializ dla Szpitala Joannitas w Pszczynie, zgodnie ze specyfikacją określoną w Załączniku nr 1 do SWZ (formularze cenowe), stanowiącymi szczegółowy opis przedmiotu zamówienia.
Pokaż więcej
Rodzaj umowy: Dostawy
Produkty/usługi: Płyny dożylne 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części
Maksymalna liczba partii, która może zostać przyznana jednemu oferentowi: 10
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 10

1️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Część 1
Tytuł: Część 1. Płyny infuzyjne I
Opis zamówienia: Część 1. Płyny infuzyjne I
Adres pocztowy: ul. dr W. Antesa 11
Kod pocztowy: 43-200
Miejscowość: Pszczyna
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Tyski 🏙️
Czas trwania: 12 miesięcy
Informacje o opcjach
Opcje
Opis opcji:
Zamawiający zastrzega, że podane Formularzu Cenowym ilości są wielkościami szacunkowymi i ich wskazanie nie zobowiązuje Zamawiającego do zakupu dostaw w podanych ilościach. Ilości te w szczególności są podstawą do skalkulowania ceny oferty Wykonawcy. Zamawiający może w zależności od potrzeb zmniejszyć lub zwiększyć o 30% ilość zamawianego asortymentu w odniesieniu do całkowitej jego ilości określonej szacunkowo w Formularzu Cenowym. Skorzystanie z prawa opcji określonego w zdaniu poprzedzającym odbywać się będzie poprzez przesłanie do Wykonawcy stosownego Zawiadomienia o skorzystaniu z przewidzianego zwiększenia zakresu umowy w razie, gdy określony w umowie zakres opcji podstawowej zbliża się do 100% zużycia. Z tego tytułu Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia finansowe lub prawne. Okres obowiązywania umowy określony w ust. 1 może ulec wydłużeniu maksymalnie o sześć miesięcy, w razie zaistnienia nieprzewidzianych okoliczności, skutkujących niewykorzystaniem w okresie obowiązywania umowy minimalnego, 70% poziomu potrzeb Zamawiającego określonych szacunkowo w Formularzu Cenowym, o którym mowa w § 1 ust. 2 i ust. 3 niniejszej umowy. Wydłużenie okresu obowiązywania umowy w razie zaistnienia powyższych okoliczności nie wymaga zawarcia aneksu do umowy i następuje poprzez pisemne zawiadomienie przesłane Wykonawcy przez Zamawiającego.
Pokaż więcej
Kryteria przyznawania nagród
Cena
Cena (waga): 100
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0001

2️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Część 2
Tytuł: Część 2. Płyny infuzyjne oraz preparaty do żywienia pozajelitowego.
Opis zamówienia: Część 2. Płyny infuzyjne oraz preparaty do żywienia pozajelitowego.
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0002

3️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Część 3
Tytuł: Część 3. Preparaty do żywienia pozajelitowego noworodków.
Opis zamówienia: Część 3. Preparaty do żywienia pozajelitowego noworodków.
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0003

4️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Część 4
Tytuł: Część 4. Preparaty do żywienia noworodków.
Opis zamówienia: Część 4. Preparaty do żywienia noworodków.
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0004

5️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Część 5
Tytuł: Część. 5. Specjalistyczne preparaty do żywienia dojelitowego – grupa I.
Opis zamówienia: Część. 5. Specjalistyczne preparaty do żywienia dojelitowego – grupa I.
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0005

6️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Część 6
Tytuł: Część 6. Specjalistyczne preparaty do żywienia dojelitowego – grupa II.
Opis zamówienia: Część 6. Specjalistyczne preparaty do żywienia dojelitowego – grupa II.
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0006

7️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Część 7
Tytuł: Część 7. Specjalistyczne preparaty do żywienia dojelitowego – grupa III.
Opis zamówienia: Część 7. Specjalistyczne preparaty do żywienia dojelitowego – grupa III.
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0007

8️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Część 8
Tytuł: Część 8. Preparaty do żywienia pozajelitowego.
Opis zamówienia: Część 8. Preparaty do żywienia pozajelitowego.
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0008

9️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Część 9
Tytuł: Część 9. Produkty do terapii nerkozastępczej z antykoagulacją heparynową oraz plazmaferezy (kompatybilne z aparatem multi Filtrate firmy Fresenius Kabi).
Opis zamówienia:
Część 9. Produkty do terapii nerkozastępczej z antykoagulacją heparynową oraz plazmaferezy (kompatybilne z aparatem multi Filtrate firmy Fresenius Kabi).
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0009

1️⃣0️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Część 10
Tytuł: Część 10. Produkty do terapii nerkozastępczej z antykoagulacją cytrynianową (kompatybilne z aparatem Version multiFiltrate PRO firmy Fresenius Medical Care)
Opis zamówienia:
Część 10. Produkty do terapii nerkozastępczej z antykoagulacją cytrynianową (kompatybilne z aparatem Version multiFiltrate PRO firmy Fresenius Medical Care)
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0010
Zakres zamówienia
Dodatkowe produkty/usługi: Płyny do terapii nerkowej 📦

Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-10-05 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-10-05 10:30:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Oferenci mogą złożyć więcej niż jedną ofertę
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Należy podać imiona i nazwiska oraz kwalifikacje zawodowe członków personelu wyznaczonych do realizacji zamówienia
Data otwarcia: 2026-10-05 10:30:00 📅
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne
Stosowana będzie płatność elektroniczna
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość punktowa, dokładna)

Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Szpital Joannitas w Pszczynie samorządowa spółka z o.o. w restrukturyzacji
Krajowy numer rejestracyjny: 6381522246
Adres pocztowy: ul. dr W. Antesa 11
Kod pocztowy: 43-200
Miasto pocztowe: Pszczyna
Region: Tyski 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Dział Zamówień Publicznych
E-mail: zamowienia.publiczne@szpital.pszczyna.pl 📧
Telefon: 326115300 📞
URL: www.szpital.pszczyna.pl 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://szpital-pszczyna.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html 🌏
Adres profilu nabywcy: https://szpital-pszczyna.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Zdrowie
Komunikacja
Dokumenty URL: https://szpital-pszczyna.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://szpital-pszczyna.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane

Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny: 5262239325
Adres pocztowy: ul. Postępu 17a
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: 224587801 📞
URL: https://www.gov.pl/web/uzp/krajowa-izba-odwolawcza 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://epuap.gov.pl/wps/portal/strefa-klienta/katalog-spraw/inne-sprawy-urzedowe/zamowienia-publiczne/odwolanie-do-krajowej-izby-odwolawczej 🌏
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ kontrolny
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 169-604129 (2026-09-01)