ZP.220.115.26 Dostawa jednorazowych wyrobów medycznych oraz etykiet do oznaczania leków dla USK-2 PUM w Szczecinie
UNIWERSYTECKI SZPITAL KLINICZNY NR 2 PUM W SZCZECINIE
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa jednorazowych wyrobów medycznych oraz etykiet do oznaczania leków dla USK-2 PUM w Szczecinie 2. Ilekroć w dalszej części SWZ użyty będę zwrot „wyroby” należy rozumieć pod tym pojęciem wszelkie wyroby wskazane w załączniku nr 2 (FCJ) do SWZ. 3. Opis przedmiotu zamówienia został zawarty w formularzu cen jednostkowych (zał. 2 do SWZ, zwany dalej również jako „FCJ”), który winien być złożony wraz z formularzem oferty (zał. 1 do SWZ, zwany dalej również jako „FO”). 4. Zamawiający wymaga zaoferowania wyrobów medycznych – w rozumieniu Ustawy z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz.U.2024.1620 z późn.zm.) wprowadzonych do obrotu i używania na terytorium RP zgodnie z obowiązującymi przepisami z wyłączeniem zad 11. 5. Zamawiający wymaga, aby oferowane wyroby medyczne były dostosowane do przeprowadzenia skutecznego i bezpiecznego – zarówno dla pacjenta, jak i użytkownika – zabiegu medycznego, zgodnie z procedurą medyczną, w ramach której dany wyrób ma być stosowany. W szczególności wyroby muszą: być kompatybilne z techniką operacyjną stosowaną przez Zamawiającego, umożliwiać prawidłowe i precyzyjne wykonanie procedury medycznej, zapewniać bezpieczeństwo użytkowania, ergonomię oraz minimalizację ryzyka błędów i powikłań. Zamawiający wskazuje, iż zgodność z powyższym wymogiem zostanie potwierdzona przez członków Komisji Zamawiającego wspólnie z osobami, które na co dzień wykorzystują zaoferowane wyroby. Proces badania tychże wyrobów zostanie udokumentowany i załączony do protokołu niniejszego postępowania. 6. Ilości wyrobów podane w formularzu cen jednostkowych mają charakter orientacyjny i Zamawiający ma prawo zamówić ich mniejsze ilości, z tym, że nie mniej niż 60% wartości umowy/zadania. 7. Zamawiający na podstawie art. 30 ust. 2 ustawy PZP udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania. 8. Zamówienie składa się z 11 zadań. 9. Zamawiający wymaga by dostarczane wyroby posiadały okres przydatności do użycia minimum 24 miesiące licząc od daty dostawy do siedziby Zamawiającego. 10. Nie dopuszcza składania ofert wariantowych a także obejmujących tylko niektóre pozycje z zadania.
TerminDeadline 2026-10-02
Kto? Co? Gdzie?- • Luxembourg › Luxembourg
- • Warszawski stołeczny › Miasto Warszawa
- • Zachodniopomorskie › Miasto Szczecin
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-09-01 | Ogłoszenie o zamówieniu |
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: ZP.220.115.26 Dostawa jednorazowych wyrobów medycznych oraz etykiet do oznaczania leków dla USK-2 PUM w Szczecinie
Numer referencyjny:
ZP.220.115.26
Krótki opis:
Produkty/usługi: Urządzenia medyczne, farmaceutyki i produkty do pielęgnacji ciała 📦
Wartość szacunkowa bez VAT: 959 126 PLN 💰
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części ✅
Maksymalna liczba partii, która może zostać przyznana jednemu oferentowi: 11
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 11
1️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
zadanie 1
Tytuł: Zadanie nr 1 Ostrza jednorazowe do piły posuwisto-zwrotnej
Wartość szacunkowa bez VAT: 85 000 PLN 💰
Przedmiotowe zamówienie jest odpowiednie również dla małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP) ✅
Główne miejsce lub miejsce wykonywania działalności: brak
Adres pocztowy: ul Powstańców Wlkp 72
Kod pocztowy: 70-111
Miejscowość: Szczecin
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Miasto Szczecin 🏙️
Czas trwania: 36 miesięcy
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Cena (waga): 90
Kryterium jakości (nazwa): Termin dostawy. Szczegółowy opis zawiera SWZ.
Kryterium jakości (waga): 5
Kryterium jakości (nazwa): Termin płatności. Szczegółowy opis zawiera SWZ.
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
2️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
zadanie 2
Tytuł: Zadanie nr 2 Worki laparoskopowe
Wartość szacunkowa bez VAT: 66 500 PLN 💰
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0002
3️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
zadanie 3
Tytuł: Zadanie nr 3 Przewody do rektoskopu
Wartość szacunkowa bez VAT: 20 540 PLN 💰
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0003
4️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
zadanie 4
Tytuł: Zadanie nr 4 Markery chirurgiczne
Wartość szacunkowa bez VAT: 4 000 PLN 💰
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0004
5️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
zadanie 5
Tytuł: Zadanie nr 5 Igły do biopsji
Wartość szacunkowa bez VAT: 109 800 PLN 💰
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0005
6️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
zadanie 6
Tytuł: Zadanie nr 6 Cewniki do tlenu
Wartość szacunkowa bez VAT: 67 450 PLN 💰
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0006
7️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
zadanie 7
Tytuł: Zadanie nr 7 Wzierniki ginekologiczne
Wartość szacunkowa bez VAT: 90 000 PLN 💰
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0007
8️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
zadanie 8
Tytuł: Zadanie nr 8 Drobne wyroby medyczne
Wartość szacunkowa bez VAT: 19 026 PLN 💰
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0008
9️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
zadanie 9
Tytuł: Zadanie nr 9 Wyroby do stosowania w neonatologii
Wartość szacunkowa bez VAT: 92 800 PLN 💰
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0009
1️⃣0️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
zadanie 10
Tytuł: Zadanie nr 10 Rampy pięciodrożne
Wartość szacunkowa bez VAT: 374 400 PLN 💰
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0010
1️⃣1️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
zadanie 11
Tytuł: Zadanie nr 11 Etykiety do oznaczania strzykawek i butelek
Wartość szacunkowa bez VAT: 29 610 PLN 💰
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0011
Opis
Adres pocztowy: al. Powstańców Wielkopolskich 72
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-10-02 09:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-10-02 09:05:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Data otwarcia: 2026-10-02 09:05:00 📅
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość procentowa, dokładna)
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: UNIWERSYTECKI SZPITAL KLINICZNY NR 2 PUM W SZCZECINIE
Krajowy numer rejestracyjny:
000288900
Departament: Dział Zamówień Publicznych
Adres pocztowy: Al. Powstańców Wielkopolskich 72
Kod pocztowy: 70-111
Miasto pocztowe: Szczecin
Region: Miasto Szczecin 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Dział Zamówień Publicznych
E-mail: zamowienia@usk2.szczecin.pl 📧
Telefon: +48914661086 📞
URL: https://usk2.szczecin.pl/ 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://platformazakupowa.pl/pn/spsk2_szczecin 🌏
Adres profilu nabywcy: https://www.platformazakupowa.pl/pn/spsk2_szczecin 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Zdrowie
Komunikacja
Dokumenty URL: https://platformazakupowa.pl/pn/spsk2_szczecin 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://platformazakupowa.pl/pn/spsk2_szczecin 🌏
Adres strony internetowej z przepisami podatkowymi: https://www.gov.pl/ 🌏
ID dokumentu z przepisami podatkowymi:
unused-id
Adres strony internetowej z przepisami środowiskowymi: https://www.gov.pl/ 🌏
ID dokumentu z przepisami środowiskowymi:
unused-id
Adres strony internetowej z przepisami pracy: https://www.gov.pl/ 🌏
ID dokumentu z przepisami pracy:
unused-id
Zgłoszenie elektroniczne: Dozwolone
Informacje uzupełniające
Informacje dodatkowe
Szczegóły zawarte w SWZ.
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
010828091
Departament: Departament odwołań
Adres pocztowy: ul. Postępu 17A
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Sekretariat Biura Odwołań
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: (22) 458 78 01 📞
URL: http://www.uzp.gov.pl 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): http://www.uzp.gov.pl 🌏
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ kontrolny
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 169-603748 (2026-09-01)