ZP/26/2026 „Dostawy sprzętu medycznego jednorazowego użytku dla Oddziału Neonatologii i Intensywnej Terapii Noworodka z podziałem na 27 części dla Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala im. M. Pirogowa w Łodzi”

Wojewódzki Specjalistyczny Szpital im. M. Pirogowa w Łodzi

1.1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają załączniki nr 1-27 do SWZ, zwane również w dalszej części SWZ – „Kosztorysem ofertowym – Część …” oraz załącznik nr 33 – „wzór umowy” do SWZ.

Termin

Termin składania ofert wynosił 2026-05-22. Zamówienie zostało opublikowane na stronie 2026-05-06.

Dostawcy

Następujący dostawcy są wymienieni w decyzjach o przyznaniu zamówienia lub innych dokumentach dotyczących zamówień:

Kto? Co? Gdzie?
Historia zamówień
Data Dokument
2026-05-06 Ogłoszenie o zamówieniu
2026-08-24 Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia
2026-08-24 Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-05-06)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: ZP/26/2026 „Dostawy sprzętu medycznego jednorazowego użytku dla Oddziału Neonatologii i Intensywnej Terapii Noworodka z podziałem na 27 części dla Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala im. M. Pirogowa w Łodzi”
Numer referencyjny: ZP/26/2026
Krótki opis:
1.1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają załączniki nr 1-27 do SWZ, zwane również w dalszej części SWZ – „Kosztorysem ofertowym – Część …” oraz załącznik nr 33 – „wzór umowy” do SWZ.
Rodzaj umowy: Dostawy
Produkty/usługi: Jednorazowe, niechemiczne artykuły medyczne i hematologiczne 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części
Maksymalna liczba partii, która może zostać przyznana jednemu oferentowi: 27
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 27

1️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Część 1
Tytuł: Część 1 - Kaniule pediatryczne, kaniule dożylne, kraniki z łącznikiem
Opis zamówienia:
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ, zwane również w dalszej części SWZ – „Kosztorysem ofertowym – Część 1” oraz załącznik nr 33 – „wzór umowy” do SWZ
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Miasto Łódź 🏙️
Czas trwania: 24 miesięcy
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0001

2️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Część 2
Tytuł: Część 2 - Jednorazowe cewniki jednoświatłowe i dwuświatłowe, neonatologiczne, jałowe
Opis zamówienia:
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ, zwane również w dalszej części SWZ – „Kosztorysem ofertowym – Część 2” oraz załącznik nr 33 – „wzór umowy” do SWZ
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0002

3️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Część 3
Tytuł: Część 3 - Łączniki typu T do infuzji
Opis zamówienia:
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 do SWZ, zwane również w dalszej części SWZ – „Kosztorysem ofertowym – Część 3” oraz załącznik nr 33 – „wzór umowy” do SWZ
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0003

4️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Część 4
Tytuł: Część 4 - Łącznik Y
Opis zamówienia:
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 4 do SWZ, zwane również w dalszej części SWZ – „Kosztorysem ofertowym – Część 4” oraz załącznik nr 33 – „wzór umowy” do SWZ
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0004

5️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Część 5
Tytuł: Część 5- Cewnik pępowinowy, Trokar, łączniki, filtry do przetoczeń
Opis zamówienia:
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 5 do SWZ, zwane również w dalszej części SWZ – „Kosztorysem ofertowym – Część 5” oraz załącznik nr 33 – „wzór umowy” do SWZ
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0005

6️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Część 6
Tytuł: Część 6 - Zestaw do drenażu klatki piersiowej
Opis zamówienia:
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 6 do SWZ, zwane również w dalszej części SWZ – „Kosztorysem ofertowym – Część 6” oraz załącznik nr 33 – „wzór umowy” do SWZ
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0006

7️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Część 7
Tytuł: Część 7 - Akcesoria nCPAP do respiratora SERVO-I
Opis zamówienia:
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 7 do SWZ, zwane również w dalszej części SWZ – „Kosztorysem ofertowym – Część 7” oraz załącznik nr 33 – „wzór umowy” do SWZ
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0007

8️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Część 8
Tytuł: Część 8 - Akcesoria do respiratora SERVO-I
Opis zamówienia:
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 8 do SWZ, zwane również w dalszej części SWZ – „Kosztorysem ofertowym – Część 8” oraz załącznik nr 33 – „wzór umowy” do SWZ
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0008

9️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Część 9
Tytuł: Część 9 - Cewniki do karmienia niemowląt
Opis zamówienia:
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 9 do SWZ, zwane również w dalszej części SWZ – „Kosztorysem ofertowym – Część 9” oraz załącznik nr 33 – „wzór umowy” do SWZ
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0009

1️⃣0️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Część 10
Tytuł: Część 10 - Cewniki do odsysania z kontrolą ssania dla niemowląt
Opis zamówienia:
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 10 do SWZ, zwane również w dalszej części SWZ – „Kosztorysem ofertowym – Część 10” oraz załącznik nr 33 – „wzór umowy” do SWZ
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0010

1️⃣1️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Część 11
Tytuł: Część 11 - Rurki intubacyjne dla noworodków
Opis zamówienia:
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 11 do SWZ, zwane również w dalszej części SWZ – „Kosztorysem ofertowym – Część 11” oraz załącznik nr 33 – „wzór umowy” do SWZ
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0011

1️⃣2️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Część 12
Tytuł: Część 12 - Rurki intubacyjne dla noworodków
Opis zamówienia:
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 12 do SWZ, zwane również w dalszej części SWZ – „Kosztorysem ofertowym – Część 12” oraz załącznik nr 33 – „wzór umowy” do SWZ
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0012

1️⃣3️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Część 13
Tytuł: Część 13 - Rurka ustno-gardłowa Guedel
Opis zamówienia:
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 13 do SWZ, zwane również w dalszej części SWZ – „Kosztorysem ofertowym – Część 13” oraz załącznik nr 33 – „wzór umowy” do SWZ
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0013

1️⃣4️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Część 14
Tytuł: Część 14 - Rurka intubacyjna dla noworodków
Opis zamówienia:
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 14 do SWZ, zwane również w dalszej części SWZ – „Kosztorysem ofertowym – Część 14” oraz załącznik nr 33 – „wzór umowy” do SWZ
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0014

1️⃣5️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Część 15
Tytuł: Część 15 - Nakłuwacze jednorazowe
Opis zamówienia:
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 15 do SWZ, zwane również w dalszej części SWZ – „Kosztorysem ofertowym – Część 15” oraz załącznik nr 33 – „wzór umowy” do SWZ
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0015

1️⃣6️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Część 16
Tytuł: Część 16 - Filtr przeciwbakteryjny do zabezpieczenia respiratorów
Opis zamówienia:
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 16 do SWZ, zwane również w dalszej części SWZ – „Kosztorysem ofertowym – Część 16” oraz załącznik nr 33 – „wzór umowy” do SWZ
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0016

1️⃣7️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Część 17
Tytuł: Część 17 - Cewnik do odsysania z dróg oddechowych w układzie zamkniętym
Opis zamówienia:
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 17 do SWZ, zwane również w dalszej części SWZ – „Kosztorysem ofertowym – Część 17” oraz załącznik nr 33 – „wzór umowy” do SWZ
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0017

1️⃣8️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Część 18
Tytuł: Część 18 - Zamknięte systemy bezigłowe j. u.
Opis zamówienia:
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 18 do SWZ, zwane również w dalszej części SWZ – „Kosztorysem ofertowym – Część 18” oraz załącznik nr 33 – „wzór umowy” do SWZ
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0018

1️⃣9️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Część 19
Tytuł: Część 19 - Mocowanie rurek intubacyjnych dla noworodków
Opis zamówienia:
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 19 do SWZ, zwane również w dalszej części SWZ – „Kosztorysem ofertowym – Część 19” oraz załącznik nr 33 – „wzór umowy” do SWZ
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0019

2️⃣0️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Część 20
Tytuł: Część 20 - Asortyment medyczny do bezpiecznego żywienia: strzykawki, koreczki, cewniki, przedłużki, uchwyty
Opis zamówienia:
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 20 do SWZ, zwane również w dalszej części SWZ – „Kosztorysem ofertowym – Część 20” oraz załącznik nr 33 – „wzór umowy” do SWZ
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0020

2️⃣1️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Część 21
Tytuł: Część 21 - Pediatryczny dwuświatłowy cewnik dożylny
Opis zamówienia:
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 21 do SWZ, zwane również w dalszej części SWZ – „Kosztorysem ofertowym – Część 21” oraz załącznik nr 33 – „wzór umowy” do SWZ
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0021

2️⃣2️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Część 22
Tytuł: Część 22 - Układy oddechowe
Opis zamówienia:
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 22 do SWZ, zwane również w dalszej części SWZ – „Kosztorysem ofertowym – Część 22” oraz załącznik nr 33 – „wzór umowy” do SWZ
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0022

2️⃣3️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Część 23
Tytuł: Część 23 - Zastawka transportowa, łącznik
Opis zamówienia:
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 23 do SWZ, zwane również w dalszej części SWZ – „Kosztorysem ofertowym – Część 23” oraz załącznik nr 33 – „wzór umowy” do SWZ
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0023

2️⃣4️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Część 24
Tytuł: Część 24 - Asortyment jednorazowy do aparatu Infant-Flow i Fabian Acutronic duoPAP
Opis zamówienia:
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 24 do SWZ, zwane również w dalszej części SWZ – „Kosztorysem ofertowym – Część 24” oraz załącznik nr 33 – „wzór umowy” do SWZ
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0024

2️⃣5️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Część 25
Tytuł: Część 25 - Łącznik 2-kanałowy do infuzji
Opis zamówienia:
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 25 do SWZ, zwane również w dalszej części SWZ – „Kosztorysem ofertowym – Część 25” oraz załącznik nr 33 – „wzór umowy” do SWZ
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0025

2️⃣6️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Część 26
Tytuł: Część 26 - Jednorazowe cewniki i zestaw do pomiaru diurezy u noworodka
Opis zamówienia:
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 26 do SWZ, zwane również w dalszej części SWZ – „Kosztorysem ofertowym – Część 26” oraz załącznik nr 33 – „wzór umowy” do SWZ
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0026

2️⃣7️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Część 27
Tytuł: Część 27 - Opatrunki specjalistyczne do trudno gojących się ran
Opis zamówienia:
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 27 do SWZ, zwane również w dalszej części SWZ – „Kosztorysem ofertowym – Część 27” oraz załącznik nr 33 – „wzór umowy” do SWZ
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0027
Opis
Adres pocztowy: Wólczańska 191/195
Kod pocztowy: 90-531
Miejscowość: Łódź

Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-05-22 09:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-05-22 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert (miejsce): https://ezamowienia.gov.pl/pl/
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-05-22 10:00:00 📅
Miejsce: https://ezamowienia.gov.pl/pl/
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne
Stosowana będzie płatność elektroniczna

Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Wojewódzki Specjalistyczny Szpital im. M. Pirogowa w Łodzi
Krajowy numer rejestracyjny: 471658536
Adres pocztowy: Wólczańska
191/195
Kod pocztowy: 90-531
Miasto pocztowe: Łódź
Region: Miasto Łódź 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Dział Zamówień Publicznych
E-mail: zampub@pirogow.pl 📧
Telefon: 426371322 📞
URL: https://www.pirogow.pl/ 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://ezamowienia.gov.pl/pl 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Zdrowie
Komunikacja
Dokumenty URL: https://ezamowienia.gov.pl/pl/ 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://ezamowienia.gov.pl/pl/ 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane

Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny: 5262239325
Adres pocztowy: ul. Postępu 17A
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
URL: https://www.gov.pl/web/uzp/kontakt2 🌏
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ kontrolny
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych: zgodnie z SWZ
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 088-313139 (2026-05-06)
Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia (2026-08-24)
Obiekt
Zakres zamówienia
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT): 30519.89 PLN 💰
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT) (najwyższa oferta): 420 💰
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT) (najniższa oferta): 420 💰
Kryteria przyznawania nagród
Cena
Kryterium jakości (nazwa): Zgodnie z SWZ
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0028

Udzielenie zamówienia

1️⃣
Udzielono zamówienia/części zamówienia
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0014
Numer umowy: Umowa nr 186/2026
Data zawarcia umowy: 2026-07-06 📅
Część 14, 20, 21
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 1
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 1
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 1
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z państw spoza UE: 0
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z innych państw członkowskich UE: 0
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Najwyższa oferta: 420 💰
Najniższa oferta: 420 💰
Całkowita wartość umowy/działki: 420 PLN 💰
Identyfikator oferty: Część 14
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0014
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: VYGON Sp. z o. o.
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Vygon polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Krajowy numer rejestracyjny: 010784130
Adres pocztowy: Francuska 39 lokal 6
Kod pocztowy: 03-905
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: biuro@vygon.com 📧
Telefon: 226 172 697 📞
Wielkość podmiotu gospodarczego: Mikro-, małe lub średnie przedsiębiorstwo

2️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0020
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Najwyższa oferta: 2293.14 💰
Najniższa oferta: 2293.14 💰
Całkowita wartość umowy/działki: 2293.14 PLN 💰
Identyfikator oferty: Część 20
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0020

3️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0021
Najwyższa oferta: 2 600 💰
Najniższa oferta: 2 600 💰
Całkowita wartość umowy/działki: 2 600 PLN 💰
Identyfikator oferty: Część 21
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0021

4️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0016
Najwyższa oferta: 1 360 💰
Najniższa oferta: 1 360 💰
Całkowita wartość umowy/działki: 1 360 PLN 💰
Identyfikator oferty: Część 16
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0016
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Medox pro
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Medox PRO Sp. z o.o. Sp.k.
Krajowy numer rejestracyjny: 363977682
Adres pocztowy: ul. Grodzka 20/4
Kod pocztowy: 70-560
Miasto pocztowe: Szczecin
Region: Miasto Szczecin 🏙️

5️⃣
Informacja o nie przyznaniu dotacji
Nie otrzymano żadnych ofert ani wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu lub wszystkie zostały odrzucone
Powód, dla którego nie wyłoniono zwycięzcy: Nie otrzymano żadnych ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału lub projektów
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0025

6️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0028

7️⃣
Powód, dla którego nie wyłoniono zwycięzcy: Wszystkie oferty, wnioski o dopuszczenie do udziału lub projekty zostały wycofane lub uznane za niedopuszczalne
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0015
Informacje o przetargach
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 0

8️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0017
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 15773.75 PLN 💰
Identyfikator oferty: Część 27
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0017
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Molnlycke
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: MÖLNLYCKE HEALTH CARE POLSKA Sp. z o. o.
Krajowy numer rejestracyjny: 050832291
Adres pocztowy: Okopowa 58/72
Kod pocztowy: 90-361
Miasto pocztowe: 01-042

9️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0018
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 0
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 0

1️⃣0️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0019
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Najwyższa oferta: 8 073 💰
Najniższa oferta: 8 073 💰
Całkowita wartość umowy/działki: 8 073 PLN 💰
Identyfikator oferty: Część 19
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0019
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: KROBAN Sp. z o. o.
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: KROBAN Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny: 385452206
Adres pocztowy: ul. Piotrkowska 270 lok. 14/10
Miasto pocztowe: Łódź
Region: Miasto Łódź 🏙️

1️⃣1️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0022

1️⃣2️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0024

1️⃣3️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0027
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Najwyższa oferta: 15773.75 💰
Najniższa oferta: 15773.75 💰

1️⃣4️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0023
Źródło: OJS 2026/S 163-584478 (2026-08-24)
Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia (2026-08-24)
Obiekt
Zakres zamówienia
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT): 153 119 PLN 💰
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT) (najwyższa oferta): 88 700 💰
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT) (najniższa oferta): 88 700 💰
Opis
Wartość szacunkowa bez VAT: 521.12 PLN 💰
Kryteria przyznawania nagród
Kryterium jakości (nazwa): Termin płatności
Opis
Wartość szacunkowa bez VAT: 86238.9 PLN 💰
1069.04 PLN 💰
85.52 PLN 💰
28551.93 PLN 💰
1350.36 PLN 💰
58341.69 PLN 💰
7440.61 PLN 💰
1800.48 PLN 💰
20 679 PLN 💰
Kryteria przyznawania nagród
Kryterium jakości (nazwa): Termin platności
Opis
Wartość szacunkowa bez VAT: 1053.69 PLN 💰
1795.37 PLN 💰
20.46 PLN 💰

Udzielenie zamówienia
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0002
Numer umowy: umowa 186/2026
Tytuł: Część 2,5,12
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Najwyższa oferta: 88 700 💰
Najniższa oferta: 88 700 💰
Całkowita wartość umowy/działki: 88 700 PLN 💰
Identyfikator oferty: Oferta Vygon cz.2
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0002
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Vygon
Nazwa i adres wykonawcy
Wielkość podmiotu gospodarczego: Małe
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0005
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Najwyższa oferta: 29 705 💰
Najniższa oferta: 29 705 💰
Całkowita wartość umowy/działki: 29 705 PLN 💰
Identyfikator oferty: Oferta Vygon cz.5
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0005
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0012
Najwyższa oferta: 1 890 💰
Najniższa oferta: 1 890 💰
Całkowita wartość umowy/działki: 1 890 PLN 💰
Identyfikator oferty: Oferta Vygon cz.12
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0012
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0004
Najwyższa oferta: 98 💰
Najniższa oferta: 98 💰
Całkowita wartość umowy/działki: 98 PLN 💰
Identyfikator oferty: Oferta Bialmed cz.4
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0004
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Bialmed
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Bialmed Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny: 790003564
Adres pocztowy: Kazimierzowska 46/48/35
Kod pocztowy: 02-546
E-mail: dzp@bialmed.pl 📧
Telefon: 874 241 177 📞
Wielkość podmiotu gospodarczego: Duże
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0009
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 2
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 2
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Najwyższa oferta: 21 780 💰
Najniższa oferta: 10 945 💰
Całkowita wartość umowy/działki: 10 945 PLN 💰
Identyfikator oferty: Oferta Bialmed cz.9
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0009
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0010
Najwyższa oferta: 20 679 💰
Najniższa oferta: 20 679 💰
Całkowita wartość umowy/działki: 20 679 PLN 💰
Identyfikator oferty: Oferta Zarys cz.10
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0010
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Zarys
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: ZARYS International Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny: 273295877
Adres pocztowy: Ziemska 44
Kod pocztowy: 41-803
Miasto pocztowe: Zabrze
Region: Katowicki 🏙️
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0001
LOT-0003
LOT-0006
LOT-0008
LOT-0007
LOT-0013
LOT-0011
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Najwyższa oferta: 1 102 💰
Najniższa oferta: 1 102 💰
Źródło: OJS 2026/S 163-586612 (2026-08-24)