ZP/9/2026 „Dostawy materiałów opatrunkowych i akcesoriów do podciśnieniowego leczenia ran z podziałem na 38 części dla Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala im. M. Pirogowa w Łodzi”
Wojewódzki Specjalistyczny Szpital im. M. Pirogowa w Łodzi
1. Przedmiotem zamówienia są dostawy materiałów opatrunkowych i akcesoriów do podciśnieniowego leczenia ran z podziałem na 38 części wyszczególnionych w poniższej tabeli: Część nr Opis przedmiotu zamówienia 1 Materiały opatrunkowe 2 Rękaw elastyczny 3 Opatrunki specjalistyczne 4 Opatrunek z folii poliuretanowej i włókniny do zaopatrywania wkłuć 5 Sterylny opatrunek do mocowania i zabezpieczania wkłuć naczyniowych 6 Opatrunki hemostatyczne 7 Materiały opatrunkowe 8 Jałowe materiały opatrunkowe 9 Pieluchomajtki dla dorosłych 10 Pieluchomajtki dla wcześniaków i noworodków 11 Podkłady ginekologiczne 12 Opatrunki z wkładem chłonnym 13 Plastry opatrunkowe 14 Materiały opatrunkowe 15 Jałowe i niejałowe materiały opatrunkowe 16 Pasta stomijna 17 Materiały opatrunkowe 18 Opatrunek hemostatyczny 19 Opatrunek specjalistyczny 20 Opatrunek specjalistyczny 21 Opatrunek specjalistyczny 22 Opatrunek specjalistyczny 23 Opatrunek specjalistyczny 24 Opatrunek specjalistyczny 25 Opatrunek specjalistyczny 26 Opatrunek specjalistyczny 27 Opatrunek specjalistyczny 28 Opatrunek specjalistyczny 29 Preparat do terapii ran 30 Opatrunek specjalistyczny 31 Opatrunek specjalistyczny 32 Preparat przeciw odleżynom 33 Akcesoria do systemu do podciśnieniowego leczenia ran Vivano wraz z opatrunkami 34 Proszek hemostatyczny 35 Osłona na oczy 36 Opatrunek gipsowy 37 Opatrunek typu Strip 38 Zestaw do cięcia cesarskiego 1.1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z ilościami zawierają załącznik od 1 - 38 do SWZ, zwany również – w dalszej części SWZ – „Kosztorysem ofertowym - Część 1 – 38 - ZP/9/2026” oraz we wzorze umowy załącznik nr 43 do SWZ.
TerminTermin składania ofert wynosił 2026-05-04. Zamówienie zostało opublikowane na stronie 2026-03-30.
DostawcyNastępujący dostawcy są wymienieni w decyzjach o przyznaniu zamówienia lub innych dokumentach dotyczących zamówień:
- • ASPIRONIX Polska sp. z o. o.
- • Batist Medical Polska Sp. z o. o.
- • Centrala Farmaceutyczna "Cefarm"
- • CITONET Łódź Sp. z o.o.
- • Eumed Sp. z o.o.
- • Lohmann & Rauscher Sp. z o. o.
- • Mölnlycke Health Care Polska Sp. z o. o.
- • Neomed Polska Sp. z o.o.
- • NEOSET PROFI Sp. z o. o.
- • Paul Hartmann Polska Sp. z o.o.
- • Skamex S.A.
- • Smith&Nephew sp. z o.o.
- • Toruńskie Zakłady Materiałów Opatrunkowych S.A.
- • Zarys International sp. z o.o.
- • Opatrunki, zaciski, szwy, podwiązki › Opatrunki
- • Urządzenia medyczne › Różne urządzenia i produkty medyczne
- • Luxembourg › Luxembourg
- • Warszawski stołeczny › Miasto Warszawa
- • Łódzkie › Miasto Łódź
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-03-30 | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 2026-04-28 | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 2026-08-19 | Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia |
| 2026-08-19 | Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia |
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: ZP/9/2026 „Dostawy materiałów opatrunkowych i akcesoriów do podciśnieniowego leczenia ran z podziałem na 38 części dla Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala im. M. Pirogowa w Łodzi”
Numer referencyjny:
ZP/9/2026
Krótki opis:
Produkty/usługi: Opatrunki 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części ✅
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 38
1️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
część 1
Tytuł: Materiały opatrunkowe
Opis zamówienia:
Miejsce wykonania: Miasto Łódź 🏙️
Czas trwania: 24 miesięcy
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Kryterium jakości (nazwa): Termin płatności
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
2️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
część 2
Tytuł: Rękaw elastyczny
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0002
3️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
część 3
Tytuł: Opatrunki specjalistyczne
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0003
4️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
część 4
Tytuł: Opatrunek z folii poliuretanowej i włókniny do zaopatrywania wkłuć
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0004
5️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
część 5
Tytuł: Sterylny opatrunek do mocowania i zabezpieczania wkłuć naczyniowych
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0005
6️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
część 6
Tytuł: Opatrunki hemostatyczne
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0006
7️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
część 7
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0007
8️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
część 8
Tytuł: Jałowe materiały opatrunkowe
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0008
9️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
część 9
Tytuł: Pieluchomajtki dla dorosłych
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0009
1️⃣0️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
część 10
Tytuł: Pieluchomajtki dla wcześniaków i noworodków
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0010
1️⃣1️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
część 11
Tytuł: Podkłady ginekologiczne
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0011
1️⃣2️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
część 12
Tytuł: Opatrunki z wkładem chłonnym
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0012
1️⃣3️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
część 13
Tytuł: Plastry opatrunkowe
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0013
1️⃣4️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
część 14
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0014
1️⃣5️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
część 15
Tytuł: Jałowe i niejałowe materiały opatrunkowe
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0015
1️⃣6️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
część 16
Tytuł: Pasta stomijna
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0016
1️⃣7️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
część 17
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0017
1️⃣8️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
część 18
Tytuł: Opatrunek hemostatyczny
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0018
1️⃣9️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
część 19
Tytuł: Opatrunek specjalistyczny
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0019
2️⃣0️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
część 20
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0020
2️⃣1️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
część 21
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0021
2️⃣2️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
część 22
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0022
2️⃣3️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
część 23
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0023
2️⃣4️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
część 24
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0024
2️⃣5️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
część 25
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0025
2️⃣6️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
część 26
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0026
2️⃣7️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
część 27
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0027
2️⃣8️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
część 28
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0028
2️⃣9️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
część 29
Tytuł: Preparat do terapii ran
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0029
3️⃣0️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
część 30
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0030
3️⃣1️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
część 31
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0031
3️⃣2️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
część 32
Tytuł: Preparat przeciw odleżynom
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0032
3️⃣3️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
część 33
Tytuł: Akcesoria do systemu do podciśnieniowego leczenia ran Vivano wraz z opatrunkami
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0033
3️⃣4️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
część 34
Tytuł: Proszek hemostatyczny
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0034
3️⃣5️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
część 35
Tytuł: Osłona na oczy
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0035
3️⃣6️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
część 36
Tytuł: Opatrunek gipsowy
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0036
3️⃣7️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
część 37
Tytuł: Opatrunek typu Strip
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0037
3️⃣8️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
część 38
Tytuł: Zestaw do cięcia cesarskiego
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0038
Zakres zamówienia
Dodatkowe produkty/usługi: Różne urządzenia i produkty medyczne 📦
Opis
Adres pocztowy: Wólczańska 191/195
Kod pocztowy: 90-531
Miejscowość: Łódź
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-05-04 09:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-05-04 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert (miejsce): https://ezamowienia.gov.pl/pl
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-05-04 10:00:00 📅
Miejsce: https://ezamowienia.gov.pl/pl
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Wojewódzki Specjalistyczny Szpital im. M. Pirogowa w Łodzi
Krajowy numer rejestracyjny:
471658536
Adres pocztowy: Wólczańska
191/195
Kod pocztowy: 90-531
Miasto pocztowe: Łódź
Region: Miasto Łódź 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Dział Zamówień Publicznych i Projektów
E-mail: zampub@pirowgow.pl 📧
Telefon: 426371322 📞
URL: https://szpitale.lodzkie.pl/pirogow/pl/c/strona-glowna.html 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://ezamowienia.gov.pl/pl 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Zdrowie
Komunikacja
Dokumenty URL: https://ezamowienia.gov.pl/pl 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://ezamowienia.gov.pl/pl 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
5262239325
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: 22 458 78 01 📞
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ kontrolny
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych: zgodnie z SWZ
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 063-221886 (2026-03-30)
Procedura
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-05-11 09:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-05-11 10:00:00 📅
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-05-11 10:00:00 📅
Zmiany
Inne informacje dodatkowe
Aktualizacja informacji
Główny powód zmiany: Korekta publikującego
Informacje o modyfikacjach
Poprzednia wersja ogłoszenia, która jest zmieniana: 221886-2026
Źródło: OJS 2026/S 083-293158 (2026-04-28)
Obiekt
Zakres zamówienia
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT): 853841.96 PLN 💰
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT) (najwyższa oferta): 14 950 💰
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT) (najniższa oferta): 6 170 💰
Opis
Tytuł: Materiały opatrunkowe - cz. 1
Rękaw elastyczny - cz. 2
Opatrunki specjalistyczne - cz. 3
Opatrunek z folii poliuretanowej i włókniny do zaopatrywania wkłuć - cz. 4
Sterylny opatrunek do mocowania i zabezpieczania wkłuć naczyniowych - cz. 5
Opatrunki hemostatyczne - cz. 6
Materiały opatrunkowe - cz. 7
Jałowe materiały opatrunkowe -cz. 8
Pieluchomajtki dla dorosłych - cz. 9
Pieluchomajtki dla wcześniaków i noworodków - cz. 10
Podkłady ginekologiczne - cz. 11
Opatrunki z wkładem chłonnym - cz. 12
Plastry opatrunkowe - cz. 13
Materiały opatrunkowe - cz. 14
Jałowe i niejałowe materiały opatrunkowe - cz. 15
Pasta stomijna - cz. 16
Materiały opatrunkowe - cz. 17
Opatrunek hemostatyczny - cz. 18
Opatrunek specjalistyczny - cz. 19
Procedura
Rodzaj procedury
Podstawa prawna: Inny
art. 132 z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych
Udzielenie zamówienia
1️⃣
Udzielono zamówienia/części zamówienia ✅
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Numer umowy:
Umowa nr 171/2026
Data zawarcia umowy: 2026-06-29 📅
Tytuł: Część 1
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 2
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 2
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 0
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z państw spoza UE: 0
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z innych państw członkowskich UE: 0
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Najwyższa oferta: 14 950 💰
Najniższa oferta: 6 170 💰
Całkowita wartość umowy/działki: 6 170 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Część 1 - Lohmann
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0001
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Lohmann & Rausher
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Lohmann & Rauscher Sp. z o. o.
Krajowy numer rejestracyjny:
145818685
Adres pocztowy: ul. Żeromskiego 17 A
Kod pocztowy: 95-200
Miasto pocztowe: Pabianice
Region: Łódzki 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
2️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0002
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Najwyższa oferta: 2257.55 💰
Najniższa oferta: 1 555 💰
Całkowita wartość umowy/działki: 1 555 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Część 2 - Zarys
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0002
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Zarys Sp. z o. o.
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: ZARYS International Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
273295877
Adres pocztowy: Ziemska 44
Kod pocztowy: 41-803
Miasto pocztowe: Zabrze
Region: Katowicki 🏙️
3️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0008
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Najwyższa oferta: 155 098 💰
Najniższa oferta: 134085.8 💰
Całkowita wartość umowy/działki: 134085.8 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Część 8 - Zarys
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0008
4️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0011
Najwyższa oferta: 29 700 💰
Najniższa oferta: 27 630 💰
Całkowita wartość umowy/działki: 27 630 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Część 11 - Zarys
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0011
5️⃣
Tak samo jak: Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
6️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0013
Informacje o przetargach
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 1
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Najwyższa oferta: 22927.8 💰
Najniższa oferta: 22283.2 💰
Całkowita wartość umowy/działki: 22283.2 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Część 13 - Zarys
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0013
7️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0014
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 5
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 5
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 4
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Najwyższa oferta: 119061.85 💰
Najniższa oferta: 106 918 💰
Całkowita wartość umowy/działki: 107103.25 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Część 14 - Zarys
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0014
8️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0003
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 1
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 1
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Najwyższa oferta: 15 228 💰
Najniższa oferta: 15 228 💰
Całkowita wartość umowy/działki: 15 228 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Część 3 - Neoset Profi
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0003
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Neoset Profi Sp. z o. o.
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: NEOSET PROFI Sp. z o. o.
Krajowy numer rejestracyjny:
368425042
Adres pocztowy: Szymanów 9E
Kod pocztowy: 05-532
Miasto pocztowe: Góra Kalwaria
Region: Warszawski wschodni 🏙️
9️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0006
Informacje o przetargach
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 2
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Najwyższa oferta: 11 313 💰
Najniższa oferta: 10 458 💰
Całkowita wartość umowy/działki: 10 458 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Część 6 - Neomed
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0006
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Neomed
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Neomed polska sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
147107623
Adres pocztowy: ORĘŻNA 6A
Kod pocztowy: 05-501
Miasto pocztowe: Piaseczno
Region: Warszawski zachodni 🏙️
E-mail: neomed@neomedpolska.pl 📧
Telefon: 506 948 299 📞
1️⃣0️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0007
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Najwyższa oferta: 59258.15 💰
Najniższa oferta: 59258.15 💰
Całkowita wartość umowy/działki: 59258.15 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Część 7 - Zarys
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0007
1️⃣1️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0012
Najwyższa oferta: 17372.56 💰
Najniższa oferta: 17372.56 💰
Całkowita wartość umowy/działki: 17372.56 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Część 12 - Zarys
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0012
1️⃣2️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0009
Najwyższa oferta: 131 760 💰
Najniższa oferta: 122 040 💰
Całkowita wartość umowy/działki: 122 040 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Część 9 - CitoNet
Lider uczestnika przetargu ✅
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0009
Informacje o przetargach
Zamówienie zostało udzielone grupie wykonawców ✅
Nazwa strony oferującej: CitoNet Sp. z o. o.
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Citonet Łódź Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
101569791
Adres pocztowy: Świętojańska 5/9
Kod pocztowy: 93-493
Miasto pocztowe: Łódź
Region: Miasto Łódź 🏙️
Nazwa: Toruńskie Zakłady Materiałów Opatrunkowych S.A.
Krajowy numer rejestracyjny:
870514656
Adres pocztowy: ul. Żółkiewskiego 20/26
Kod pocztowy: 87-100
Miasto pocztowe: Toruń
Region: Bydgosko-toruński 🏙️
1️⃣3️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0015
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Najwyższa oferta: 35 278 💰
Najniższa oferta: 35 278 💰
Całkowita wartość umowy/działki: 35 278 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Część 15 - CitoNet
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0015
1️⃣4️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0017
Najwyższa oferta: 50 730 💰
Najniższa oferta: 42 000 💰
Całkowita wartość umowy/działki: 42 000 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Część 17 - Eumed
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0017
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: EUMed Sp. z o. o.
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: EUMed Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
016158415
Adres pocztowy: ul. Chłopickiego 50
Kod pocztowy: 04-275
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
1️⃣5️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0018
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Najwyższa oferta: 253 380 💰
Najniższa oferta: 253 380 💰
Całkowita wartość umowy/działki: 253 380 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Część 18 - CEFARM
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0018
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Cefarm s. a.
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Centrala Farmaceutyczna "CEFARM"
Krajowy numer rejestracyjny:
000288343
Adres pocztowy: ul. Jana Kazimierza 16
Kod pocztowy: 01-248
1️⃣6️⃣
Informacja o nie przyznaniu dotacji
Nie otrzymano żadnych ofert ani wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu lub wszystkie zostały odrzucone
Powód, dla którego nie wyłoniono zwycięzcy: Nie otrzymano żadnych ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału lub projektów
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0004
1️⃣7️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0005
1️⃣8️⃣
Powód, dla którego nie wyłoniono zwycięzcy: Decyzja nabywcy z powodu niewystarczających środków
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0010
1️⃣9️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0019
2️⃣0️⃣
Powód, dla którego nie wyłoniono zwycięzcy: Wszystkie oferty, wnioski o dopuszczenie do udziału lub projekty zostały wycofane lub uznane za niedopuszczalne
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0016
Źródło: OJS 2026/S 160-577333 (2026-08-19)
Obiekt
Zakres zamówienia
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT): 639081.97 PLN 💰
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT) (najwyższa oferta): 58982.35 💰
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT) (najniższa oferta): 56173.5 💰
Opis
Tytuł: Opatrunek specjalistyczny - cz. 20
Opatrunek specjalistyczny - cz. 21
Opatrunek specjalistyczny - cz. 22
Opatrunek specjalistyczny - cz. 23
Opatrunek specjalistyczny - cz. 24
Opatrunek specjalistyczny - cz. 25
Opatrunek specjalistyczny - cz. 26
Opatrunek specjalistyczny - cz. 27
Opatrunek specjalistyczny - cz. 28
Preparat do terapii ran - cz. 29
Opatrunek specjalistyczny - cz. 30
Opatrunek specjalistyczny - cz. 31
Preparat przeciw odleżynom - cz. 32
Akcesoria do systemu do podciśnieniowego leczenia ran Vivano wraz z opatrunkami - cz. 33
Proszek hemostatyczny - cz. 34
Osłona na oczy - cz. 35
Opatrunek gipsowy - cz. 36
Opatrunek typu Strip - cz. 37
Zestaw do cięcia cesarskiego - cz. 38
Udzielenie zamówienia
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0020
Numer umowy:
Umowa nr 165/2026
Data zawarcia umowy: 2026-06-19 📅
Tytuł: Część 21, 26, 27
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Najwyższa oferta: 58982.35 💰
Najniższa oferta: 56173.5 💰
Całkowita wartość umowy/działki: 56173.5 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Cześć 20
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0020
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Skamex
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Skamex s.a.
Krajowy numer rejestracyjny:
384767215
Adres pocztowy: ul. Częstochowska 38/52
Kod pocztowy: 93-121
Wielkość podmiotu gospodarczego: Duże
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0021
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Najwyższa oferta: 17272.6 💰
Najniższa oferta: 17272.6 💰
Całkowita wartość umowy/działki: 17272.6 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Cześć 21
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0021
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Aspironix
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Aspironix Polska Sp. z o. o.
Krajowy numer rejestracyjny:
147318018
Adres pocztowy: Piotrkowska 276 B
Kod pocztowy: 90-361
Wielkość podmiotu gospodarczego: Małe
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0026
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Najwyższa oferta: 2999.5 💰
Najniższa oferta: 2999.5 💰
Całkowita wartość umowy/działki: 2999.5 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Cześć 26
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0026
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0027
Najwyższa oferta: 2 880 💰
Najniższa oferta: 2 880 💰
Całkowita wartość umowy/działki: 2 880 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Cześć 27
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0027
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0022
Najwyższa oferta: 39496.92 💰
Najniższa oferta: 39496.92 💰
Całkowita wartość umowy/działki: 39496.92 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Cześć 22
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0022
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Hartmann
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Paul Hartmann Polska Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
471042226
Adres pocztowy: ul. Żeromskiego 17
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0033
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Najwyższa oferta: 118 905 💰
Najniższa oferta: 118 905 💰
Całkowita wartość umowy/działki: 118 905 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Cześć 33
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0033
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0023
Najwyższa oferta: 343900.3 💰
Najniższa oferta: 343900.3 💰
Całkowita wartość umowy/działki: 343900.3 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Cześć 23
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0023
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Smith & Nephew
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Smith&Nephew sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
015890798
Adres pocztowy: Osmańska 12
Miasto pocztowe: 02-823
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0025
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Najwyższa oferta: 5622.75 💰
Najniższa oferta: 3858.75 💰
Całkowita wartość umowy/działki: 3858.75 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Cześć 25
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0025
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Zarys
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0031
Liczba otrzymanych ofert: 3
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 3
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Najwyższa oferta: 1 240 💰
Najniższa oferta: 770.4 💰
Całkowita wartość umowy/działki: 770.4 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Cześć 31
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0031
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0029
Najwyższa oferta: 18805.6 💰
Najniższa oferta: 15 560 💰
Całkowita wartość umowy/działki: 15 560 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Cześć 29
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0029
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Molnlycke
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: MÖLNLYCKE HEALTH CARE POLSKA Sp. z o. o.
Krajowy numer rejestracyjny:
050832291
Adres pocztowy: Okopowa 58/72
Miasto pocztowe: 01-042
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0030
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Najwyższa oferta: 678 💰
Najniższa oferta: 365 💰
Całkowita wartość umowy/działki: 365 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Cześć 30
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0030
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0038
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 4
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 4
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Najwyższa oferta: 66 220 💰
Najniższa oferta: 36 900 💰
Całkowita wartość umowy/działki: 36 900 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Cześć 38
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0038
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Batist
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: BATIST Medical Polska Sp. z o. o.
Krajowy numer rejestracyjny:
141172230
Adres pocztowy: Kolista 25
Miasto pocztowe: 40-486
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0024
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 0
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 0
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0028
LOT-0032
LOT-0034
LOT-0035
LOT-0036
LOT-0037
Źródło: OJS 2026/S 160-577613 (2026-08-19)
- Urządzenia medyczne, farmaceutyki i produkty do pielęgnacji ciała (>20 nowe zamówienia)
- Urządzenia medyczne (>20)
- Materiały medyczne (>20)
- Jednorazowe, niechemiczne artykuły medyczne i hematologiczne (>20)
- Opatrunki, zaciski, szwy, podwiązki (>20)
- Opatrunki (>20)
- Bandaże (3)
- Gaza medyczna (3)
- Kompresy (4)
- Opatrunki przylepne (5)
- Plastry (1)
- Waciki
- Wata medyczna (2)
- Wełna bawełniana
- Zestawy opatrunkowe (8)