ZP/CZD/079/26 Dostawa osprzętu do aparatów medycznych - 2 pakiety
Instytut "Pomnik-Centrum Zdrowia Dziecka"
Przedmiotem zamówienia jest dostawa osprzętu do aparatów medycznych na zasadach określonych w projektowanych postanowieniach umowy w ilościach wynikających z bieżących potrzeb i w terminach wynikających z zawartej umowy. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych na pakiety, wówczas wykonawca może złożyć ofertę na wybrany pakiet lub wszystkie pakiety wymienione w Załączniku nr 1 do SWZ (OPZ). Zamawiający przewiduje składanie ofert równoważnych, o których mowa w art. 99 ust. 5 ustawy Przedmiot zamówienia został opisany przez wskazanie znaków towarowych, patentów, pochodzenia, źródła lub szczególnego procesu, ponieważ nie może zostać opisany w wystarczająco precyzyjny i zrozumiały sposób, dlatego zamawiający dopuszcza produkty równoważne i wskazuje w opisie przedmiotu zamówienia (zał. nr 1 do SWZ) kryteria zastosowane w celu oceny równoważności oraz wymaga przedmiotowych środków dowodowych zgodnie z Rozdziałem XV pkt 1.4. SWZ.
TerminTermin składania ofert wynosił 2026-08-17. Zamówienie zostało opublikowane na stronie 2026-07-10.
DostawcyNastępujący dostawcy są wymienieni w decyzjach o przyznaniu zamówienia lub innych dokumentach dotyczących zamówień:
Kto? Co? Gdzie?- • Luxembourg › Luxembourg
- • Warszawski stołeczny › Miasto Warszawa
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-07-10 | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 2026-09-01 | Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia |
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: ZP/CZD/079/26 Dostawa osprzętu do aparatów medycznych - 2 pakiety
Numer referencyjny:
ZP/CZD/079/26
Krótki opis:
Produkty/usługi: Materiały medyczne 📦
Wartość szacunkowa bez VAT: 620 259 PLN 💰
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części ✅
Maksymalna liczba partii, która może zostać przyznana jednemu oferentowi: 2
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 2
1️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Pakiet nr 1 Osprzęt do aparatów Fisher&Paykel
Tytuł: Pakiet nr 1 Osprzęt do aparatów Fisher&Paykel
Wartość szacunkowa bez VAT: 561 149 PLN 💰
Przedmiotowe zamówienie jest odpowiednie również dla małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP) ✅
Opis zamówienia:
Adres pocztowy: Al.Dzieci Polskich 20
Kod pocztowy: 04-730
Miejscowość: Warszawa
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Miasto Warszawa 🏙️
Czas trwania: 12 miesięcy
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Cena (waga): 100
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
2️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Pakiet nr 2 Układy oddechowe do aparatów Fisher&Paykel Healthcare
Tytuł: Pakiet nr 2 Układy oddechowe do aparatów Fisher&Paykel Healthcare.
Wartość szacunkowa bez VAT: 59 110 PLN 💰
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0002
Opis
Adres pocztowy: Al. Dzieci Polskich 20
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-08-17 08:55:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-08-17 09:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert (miejsce): Otwarcie ofert nastąpi przy użyciu wskazanego w swz środka komunikacji elektronicznej, link: https://ipczd.ezamawiajacy.pl/pn/ipczd/demand/303333/notice/public/details
Warunki otwarcia ofert (Informacje o osobach upoważnionych i procedurze otwarcia):
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Data otwarcia: 2026-08-17 09:00:00 📅
Miejsce:
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość procentowa, dokładna)
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Podstawa wykluczenia:
+ jeszcze 9
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Instytut "Pomnik-Centrum Zdrowia Dziecka"
Krajowy numer rejestracyjny:
9521143675
Adres pocztowy: Al. Dzieci Polskich 20
Kod pocztowy: 04-730
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Dział Zamówień Publicznych
E-mail: zamowienia.publiczne@ipczd.pl 📧
Telefon: +48 228151025 📞
Fax: +48 228151015 📠
URL: https://czd.pl 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://ipczd.ezamawiajacy.pl 🌏
Adres profilu nabywcy: https://ipczd.ezamawiajacy.pl 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Zdrowie
Komunikacja
Dokumenty URL: https://ipczd.ezamawiajacy.pl/pn/ipczd/demand/303333/notice/public/details 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://ipczd.ezamawiajacy.pl/pn/ipczd/demand/303333/notice/public/details 🌏
Adres URL narzędzia do zamówień: https://ipczd.ezamawiajacy.pl/pn/ipczd/demand/303333/notice/public/details 🌏
Nazwa: platforma Marketplanet https://ipczd.ezamawiajacy.pl
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Informacje dodatkowe
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
5262239325
Adres pocztowy: ul. Postępu 17a
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Sekretariat Biura Odwołań
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +48 (22) 458 78 01 📞
Fax: +48 (22) 458 78 00 📠
URL: https://www.gov.pl/web/uzp/krajowa-izba-odwolawcza 🌏
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ kontrolny
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-07-14Z 📅
Źródło: OJS 2026/S 133-483880 (2026-07-10)
Obiekt
Zakres zamówienia
Wartość szacunkowa bez VAT: 620 259 PLN 💰
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT): 621 171 PLN 💰
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT) (najwyższa oferta): 562 061 💰
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT) (najniższa oferta): 562 061 💰
Opis
Wartość szacunkowa bez VAT: 561 149 PLN 💰
59 110 PLN 💰
Udzielenie zamówienia
1️⃣
Udzielono zamówienia/części zamówienia ✅
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Numer umowy:
umowa 2020/2026 pakiet 1
Data zawarcia umowy: 2026-08-28 📅
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 1
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 1
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 1
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z państw spoza UE: 0
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z innych państw członkowskich UE: 0
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Najwyższa oferta: 562 061 💰
Najniższa oferta: 562 061 💰
Całkowita wartość umowy/działki: 562 061 PLN 💰
Oferta została sklasyfikowana
Miejsce na liście zwycięzców: 1
Identyfikator oferty:
Fisher pakiet 1
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0001
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Fisher pakiet 1
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Fisher & Paykel Healthcare Poland Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
NIP: 783 184 29 46
Adres pocztowy: Pl. Andersa 7
Kod pocztowy: 61-894
Miasto pocztowe: Poznań
Region: Poznański 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Fisher & Paykel Healthcare Poland Sp. z o.o.
E-mail: biuro@fphcare.pl 📧
Telefon: +48664846464 📞
Fax: +48664846464 📠
Wielkość podmiotu gospodarczego: Małe
2️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0002
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Najwyższa oferta: 59 110 💰
Najniższa oferta: 59 110 💰
Całkowita wartość umowy/działki: 59 110 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Fisher pakiet 2
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0002
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Fisher pakiet 2
Informacje uzupełniające
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-09-02Z 📅
Źródło: OJS 2026/S 169-603245 (2026-09-01)
- Urządzenia medyczne, farmaceutyki i produkty do pielęgnacji ciała (>20 nowe zamówienia)