Dostawa płynów infuzyjnych i żywienia
Zespół Opieki Zdrowotnej
Przedmiotem zamówienia jest dostawa płynów infuzyjnych i żywienia zgodnie z wykazem asortymentowo – cenowym stanowiącym zał. nr 2 do SWZ. Zamawiający dopuszcza składanie ofert na części: Część nr 1 – dostawa sterylnych płynów do płukania Część nr 2 – dostawa płynów infuzyjnych Część nr 3 – dostawa płynów infuzyjnych Część nr 4 – dostawa płynów infuzyjnych oraz do inhalacji Część nr 5 – dostawa płynów infuzyjnych Część nr 6 – dostawa żywienia Część nr 7 – dostawa żywienia Część nr 8 – dostawa żywienia Część nr 9 – dostawa żywienia Część nr 10 – dostawa żywienia
TerminTermin składania ofert wynosił 2024-05-20. Zamówienie zostało opublikowane na stronie 2024-04-12.
DostawcyNastępujący dostawcy są wymienieni w decyzjach o przyznaniu zamówienia lub innych dokumentach dotyczących zamówień:
- • Aesculap Chifa Spółka z ograniczoną odpowiedzialności
- • Asclepios S.A.
- • Baxter Polska Sp. z o.o.
- • Bialmed Sp. z o.o.
- • Fresenius Kabi Polska Sp. z o. o.
- • Urtica Sp. z o.o.
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2024-04-12 | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 2024-04-29 | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 2024-05-13 | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 2026-08-20 | Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia |
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Dostawa płynów infuzyjnych i żywienia
Numer referencyjny:
ZZP-344/23/2024
Krótki opis:
Produkty/usługi: Produkty farmaceutyczne 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części ✅
1️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Część nr 1
Tytuł: Dostawa sterylnych płynów do płukania
Przedmiotowe zamówienie jest odpowiednie również dla małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP) ✅
Opis zamówienia:
Kod pocztowy: 48-300
Miejscowość: Nysa
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Nyski 🏙️
Czas trwania: 12 miesięcy
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Cena (waga): 60
Kryterium jakości (nazwa): Kryterium "termin dostawy" oceniane będzie zgodnie z rozdz. XIX pkt. 2 ppkt. 2 specyfikacji warunków zamówienia
Kryterium jakości (waga): 40
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
2️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Część nr 2
Tytuł: Dostawa płynów infuzyjnych
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0002
3️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Część nr 3
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0003
4️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Część nr 4
Tytuł: Dostawa płynów infuzyjnych oraz do inhalacji
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0004
5️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Część nr 5
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0005
6️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Część nr 6
Tytuł: Dostawa żywienia
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0006
7️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Część nr 7
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0007
8️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Część nr 8
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0008
9️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Część nr 9
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0009
1️⃣0️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Część nr 10
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0010
Opis
Adres pocztowy: ul. Bohaterów Warszawy 34
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2024-05-20 08:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2024-05-20 08:30:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2024-05-20 08:30:00 📅
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość punktowa, dokładna)
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Wykaz i krótki opis warunków:
Wykaz i krótki opis kryteriów wyboru:
Podstawa wykluczenia:
+ jeszcze 9
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Zespół Opieki Zdrowotnej
Krajowy numer rejestracyjny:
000313443
Adres pocztowy: ul. Bohaterów Warszawy 34
Kod pocztowy: 48-300
Miasto pocztowe: Nysa
Region: Nyski 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Zespół Opieki Zdrowotnej
E-mail: karch@zoznysa.pl 📧
Telefon: +48 774087839 📞
URL: https://zoz.nysa.pl/ 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/tenders/ocds-148610-8cf681e6-f700-11ee-b016-82aaee56c84c 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Zdrowie
Komunikacja
Dokumenty URL: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/tenders/ocds-148610-8cf681e6-f700-11ee-b016-82aaee56c84c 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/tenders/ocds-148610-8cf681e6-f700-11ee-b016-82aaee56c84c 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa izba odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
010828091
Adres pocztowy: ul. Postępu 17a
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +48 224587801 📞
URL: https://www.uzp.gov.pl/kio 🌏
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2024-04-15Z 📅
Źródło: OJS 2024/S 074-221546 (2024-04-12)
Procedura
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2024-05-21 08:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2024-05-21 08:30:00 📅
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2024-05-21 08:30:00 📅
Informacje uzupełniające
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2024-04-30Z 📅
Zmiany
Tekst, który należy poprawić w pierwotnym ogłoszeniu
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Nowa wartość
Tekst: Zmiana terminu składania ofert oraz terminu otwarcia ofert
Tekst, który należy poprawić w pierwotnym ogłoszeniu
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0002
LOT-0003
LOT-0004
LOT-0005
LOT-0006
LOT-0007
LOT-0008
LOT-0009
LOT-0010
Inne informacje dodatkowe
Główny powód zmiany: Aktualizacja informacji
Informacje o modyfikacjach
Poprzednia wersja ogłoszenia, która jest zmieniana: 221546-2024
Źródło: OJS 2024/S 085-256999 (2024-04-29)
Procedura
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2024-05-24 08:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2024-05-24 08:30:00 📅
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2024-05-24 08:30:00 📅
Informacje uzupełniające
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2024-05-14Z 📅
Zmiany
Tekst, który należy poprawić w pierwotnym ogłoszeniu
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Nowa wartość
Tekst: Zmiana terminu składania ofert oraz terminu otwarcia ofert
Tekst, który należy poprawić w pierwotnym ogłoszeniu
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0002
LOT-0003
LOT-0004
LOT-0005
LOT-0006
LOT-0007
LOT-0008
LOT-0009
LOT-0010
Inne informacje dodatkowe
Główny powód zmiany: Aktualizacja informacji
Informacje o modyfikacjach
Poprzednia wersja ogłoszenia, która jest zmieniana: 256999-2024
Źródło: OJS 2024/S 093-283591 (2024-05-13)
Obiekt
Zakres zamówienia
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT): 1036560.5 PLN 💰
Opis
Tytuł: 1. Dostawa sterylnych płynów do płukania
2. Dostawa płynów infuzyjnych
3. Dostawa płynów infuzyjnych
4. Dostawa płynów infuzyjnych oraz do inhalacji
5. Dostawa płynów infuzyjnych
6. Dostawa żywienia
7. Dostawa żywienia
8. Dostawa żywienia
9. Dostawa żywienia
10. Dostawa żywienia
Udzielenie zamówienia
1️⃣
Udzielono zamówienia/części zamówienia ✅
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Numer umowy:
ZZP-344/23/2024/I cz. 1
Data zawarcia umowy: 2024-06-28 📅
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 1
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 1
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 0
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z państw spoza UE: 0
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z innych państw członkowskich UE: 0
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 23 558 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Oferta nr 2 Aesculap Chifa Sp. z o.o. do części nr 1
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0001
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Oferta Aesclap Chifa Sp. z o.o. do części nr 1
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Aesculap Chifa Spółka z ograniczoną odpowiedzialności
Krajowy numer rejestracyjny:
630002936
Adres pocztowy: ul. Tysiąclecia 14
Kod pocztowy: 64-300
Miasto pocztowe: Nowy Tomyśl
Region: Poznański 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: acp_zamowienia.publiczne@bbraun.com 📧
Telefon: +48 614420364 📞
URL: www.bbraun.pl 🌏
Wielkość podmiotu gospodarczego: Duże
2️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0002
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 350352.5 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Oferta nr 3 Fresenius Kabi Polska do części nr 2
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0002
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Oferta Fresenius Kabi Polska Sp. z o.o. do części nr 2
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Fresenius Kabi Polska Sp. z o. o.
Krajowy numer rejestracyjny:
013231488
Adres pocztowy: al. Jerozolimskie 123
Kod pocztowy: 02-305
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
E-mail: przetargi.polska@fresenius-kabi.com 📧
Telefon: +48 223456789 📞
URL: www.fresenius-kabi.pl 🌏
3️⃣
Informacja o nie przyznaniu dotacji
Nie otrzymano żadnych ofert ani wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu lub wszystkie zostały odrzucone
Powód, dla którego nie wyłoniono zwycięzcy: Nie otrzymano żadnych ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału lub projektów
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0003
4️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0004
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 2
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 2
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 55723.04 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Oferta nr 6 Asclepios S.A. do części nr 4
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0004
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Oferta Asclepios S.A. do części nr 4
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Asclepios S.A.
Krajowy numer rejestracyjny:
27263695I
Adres pocztowy: ul. Hubska 44
Kod pocztowy: 50-502
Miasto pocztowe: Wrocław
Region: Wrocławski 🏙️
E-mail: przetargi@asclepios.pl 📧
Telefon: +48 717698410 📞
URL: https://asclepios.pl/ 🌏
5️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0005
Informacje o przetargach
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 1
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 18101.12 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Oferta nr 5 Bialmed Sp. z o.o. do części nr 5
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0005
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Oferta Bialmed Sp. z o.o. do części nr 5
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Bialmed Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
790003564
Adres pocztowy: ul.Kazimierzowska 46/48/35
Kod pocztowy: 02-546
E-mail: dzp@bialmed.pl 📧
Telefon: +48 874241170 📞
URL: www.bialmed.pl 🌏
Wielkość podmiotu gospodarczego: Średnie
6️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0006
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 346 160 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Oferta nr 3 Fresenius Kabi Polska Sp. z o.o. do części nr 6
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0006
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Oferta Fresenius Kabi Polska Sp. z o.o. do części nr 6
7️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0007
Liczba otrzymanych ofert: 3
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 3
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 73714.18 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Oferta nr 4 Urtica Sp. z o.o. do części nr 7
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0007
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Oferta Urtica Sp. z o.o. do części nr 7
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Urtica Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
932081801
Adres pocztowy: ul. Krzemieniecka 120
Kod pocztowy: 54-613
Region: Miasto Wrocław 🏙️
E-mail: przetargi@urtica.pl 📧
Telefon: +48 7826644 📞
URL: www.urtica.pl 🌏
8️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0008
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 29637.66 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Oferta nr 4 Urtica Sp. z o.o. do części nr 8
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0008
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Oferta Urtica Sp. z o.o. do części nr 8
9️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0009
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 102 734 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Oferta nr 1 Baxter Polska sp. z o.o. do części nr 9
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0009
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Oferta Baxter Polska Sp. z o.o. do części nr 9
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Baxter Polska Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
730920652
Adres pocztowy: ul. Kruczkowskiego 8
Kod pocztowy: 00-380
E-mail: przetargi@baxter.com 📧
Telefon: +48 222019515 📞
URL: www.baxter.com.pl 🌏
1️⃣0️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0010
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 36 580 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Oferta nr 2 Aesculap Chifa Sp. z o.o. do części nr 10
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0010
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Oferta Aesculap Chifa Sp. z o.o. do części nr 10
Źródło: OJS 2026/S 161-579843 (2026-08-20)
- Urządzenia medyczne, farmaceutyki i produkty do pielęgnacji ciała (>20 nowe zamówienia)
- Produkty farmaceutyczne (>20)
- Ogólne środki przeciwinfekcyjne do użytku ogólnoustrojowego, szczepionki, środki przeciwnowotworowe oraz immunomodulacyjne (>20)
- Produkty lecznicze dla dermatologii oraz układu mięśniowo-szkieletowego (20)
- Produkty lecznicze dla krwi, organów krwiotwórczych oraz układu krążenia (11)
- Produkty lecznicze dla przewodu pokarmowego i metabolizmu (8)
- Produkty lecznicze dla układu moczowo-płciowego oraz hormonów (4)
- Produkty lecznicze dla układu nerwowego i organów zmysłów (14)
- Różne produkty lecznicze (>20)
- Wyroby farmaceutyczne (6)
- Środki lecznicze dla układu oddechowego (6)