Sukcesywne dostawy produktów leczniczych, w tym produktów leczniczych stosowanych w programach lekowych, roztworów do dializ oraz produktów do żywienia pozajelitowego do Apteki Szpitalnej Zespołu Opieki Zdrowotnej w Bolesławcu
Zespół Opieki Zdrowotnej w Bolesławcu
Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy produktów leczniczych, w tym produktów leczniczych stosowanych w programach lekowych, roztworów do dializ oraz produktów do żywienia pozajelitowego do Apteki Szpitalnej Zespołu Opieki Zdrowotnej w Bolesławcu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Formularz cenowy - Załącznik nr 2.1-2.15 do SWZ. Każdy Wykonawca może złożyć tylko jedną ofertę na całość zamówienia lub dane zadanie/ zadania w formie pisemnej pod rygorem nieważności. W przypadku złożenia przez Wykonawcę więcej niż jednej oferty na całość zamówienia lub na dane zadanie/zadania wszystkie oferty tego Wykonawcy zostaną odrzucone przez Zamawiającego. Zamówienie składa się z 15 zadań. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Za ofertę częściową Zamawiający uzna ofertę złożoną na wszystkie pozycje w danym zadaniu. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert na pojedyncze pozycje. Zamawiający zastrzega, że oferowany przedmiot zamówienia musi należeć do grupy produktów leczniczych zgodnie z art. 2 ust. 32 oraz art. 2 ust. 40 ustawy Prawo farmaceutyczne z dnia 6 września 2001 r. (t.j. Dz.U. z 2023 r. poz.1938). Oferowane produkty muszą posiadać stosowne certyfikaty lub atesty dopuszczające ich stosowanie w służbie zdrowia zgodnie z polskim prawem oraz prawem Unii Europejskiej. Produkty lecznicze (leki), muszą posiadać wpis do Urzędowego Wykazu Produktów Leczniczych Dopuszczonych do Obrotu na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.
TerminTermin składania ofert wynosił 2024-12-27. Zamówienie zostało opublikowane na stronie 2024-11-20.
DostawcyNastępujący dostawcy są wymienieni w decyzjach o przyznaniu zamówienia lub innych dokumentach dotyczących zamówień:
- • ABBVIE Sp. z o.o.
- • Baxter Polska Sp. z o.o.
- • Centrala Farmaceutyczna Cefarm SA
- • Farmacol-Logistyka Sp. z o.o.
- • Fresenius Medical Care Polska SA
- • NEUCA Spółka Akcyjna
- • TAKEDA Pharma Sp. z o.o.
- • Tramco Sp. z o.o.
- • Urtica Sp. z o.o.
- • Produkty do żywienia pozajelitowego › Preparaty odżywiania pozajelitowego
- • Produkty farmaceutyczne › Produkty lecznicze dla przewodu pokarmowego i metabolizmu
- • Produkty lecznicze dla układu nerwowego i organów zmysłów › Produkty lecznicze dla układu nerwowego
- • Roztwory lecznicze › Płyny dożylne
- • Roztwory lecznicze › Roztwory do dializy
- • Roztwory lecznicze › Roztwory do wstrzykiwania
- • Wyroby do terapii nerkowej › Płyny do terapii nerkowej
- • Dolnośląskie › Jeleniogórski
- • Luxembourg › Luxembourg
- • Warszawski stołeczny › Miasto Warszawa
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2024-11-20 | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 2026-08-19 | Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia |
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Sukcesywne dostawy produktów leczniczych, w tym produktów leczniczych stosowanych w programach lekowych, roztworów do dializ oraz produktów do żywienia pozajelitowego do Apteki Szpitalnej Zespołu Opieki Zdrowotnej w Bolesławcu
Numer referencyjny:
59/ PN/ 2024
Krótki opis:
Produkty/usługi: Produkty farmaceutyczne 📦
Wartość szacunkowa bez VAT: 5708781.7 PLN 💰
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części ✅
Maksymalna liczba partii, która może zostać przyznana jednemu oferentowi: 15
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 15
1️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Zadanie nr 1
Tytuł: Zadanie nr 1 - Tenofovir
Wartość szacunkowa bez VAT: 9630.6 PLN 💰
Przedmiotowe zamówienie jest odpowiednie również dla małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP) ✅
Opis zamówienia: Tenofovir
Dodatkowe produkty/usługi: Adres pocztowy: Zespół Opieki Zdrowotnej w Bolesławcu,
ul. Jeleniogórska 4,
Apteka Szpitalna, Budynek A,
Kod pocztowy: 59-700
Miejscowość: Bolesławiec
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Jeleniogórski 🏙️
Czas trwania
Data rozpoczęcia: 2024-12-27 📅
Data końcowa: 2026-12-31 📅
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Cena (waga): 60
Kryterium kosztów (nazwa): Termin realizacji zamówienia
Kryterium kosztów (waga): 40
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
2️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Zadanie nr 2
Tytuł: Zadanie nr 2 - Entecavir
Wartość szacunkowa bez VAT: 30 750 PLN 💰
Opis zamówienia: Entecavir
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0002
3️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Zadanie nr 3
Tytuł: Zadanie nr 3 - Lamivudine
Wartość szacunkowa bez VAT: 4654.2 PLN 💰
Opis zamówienia: Lamivudine
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0003
4️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Zadanie nr 4
Tytuł: Zadanie nr 4 - Glekaprewir/pibrentaswir
Wartość szacunkowa bez VAT: 777777.7 PLN 💰
Opis zamówienia: Glekaprewir/pibrentaswir
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0004
5️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Zadanie nr 5
Tytuł: Zadanie nr 5 - Toksyna botulinowa I
Wartość szacunkowa bez VAT: 125 276 PLN 💰
Opis zamówienia: Toksyna botulinowa I
Dodatkowe produkty/usługi: Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0005
6️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Zadanie nr 6
Tytuł: Zadanie nr 6 - Toksyna botulinowa II
Wartość szacunkowa bez VAT: 223 000 PLN 💰
Opis zamówienia: Toksyna botulinowa II
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0006
7️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Zadanie nr 7
Tytuł: Zadanie nr 7 - Toksyna botulinowa III
Wartość szacunkowa bez VAT: 416 815 PLN 💰
Opis zamówienia: Toksyna botulinowa III
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0007
8️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Zadanie nr 8
Tytuł: Zadanie nr 8 - Dializaty I
Wartość szacunkowa bez VAT: 471 020 PLN 💰
Opis zamówienia: Dializaty I
Dodatkowe produkty/usługi: Czas trwania
Data końcowa: 2025-12-31 📅
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0008
9️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Zadanie nr 9
Tytuł: Zadanie nr 9 - Dializaty II
Wartość szacunkowa bez VAT: 42 140 PLN 💰
Opis zamówienia: Dializaty II
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0009
1️⃣0️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Zadanie nr 10
Tytuł: Zadanie nr 10 - Leki różne I
Wartość szacunkowa bez VAT: 289590.05 PLN 💰
Opis zamówienia: Leki różne I
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0010
1️⃣1️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Zadanie nr 11
Tytuł: Zadanie nr 11 - Leki różne II
Wartość szacunkowa bez VAT: 890535.5 PLN 💰
Opis zamówienia: Leki różne II
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0011
1️⃣2️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Zadanie nr 12
Tytuł: Zadanie nr 12 - Anestetyki wziewne
Wartość szacunkowa bez VAT: 157 080 PLN 💰
Opis zamówienia: Anestetyki wziewne wraz z dzierżawą parowników
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0012
1️⃣3️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Zadanie nr 13
Tytuł: Zadanie nr 13 - Albuminy
Wartość szacunkowa bez VAT: 965 160 PLN 💰
Opis zamówienia: Albuminy
Dodatkowe produkty/usługi: Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0013
1️⃣4️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Zadanie nr 14
Tytuł: Zadanie nr 14 - Leki dożylne
Wartość szacunkowa bez VAT: 707925.55 PLN 💰
Opis zamówienia: Leki dożylne
Dodatkowe produkty/usługi: Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0014
1️⃣5️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Zadanie nr 15
Tytuł: Zadanie nr 15 - Żywienie
Wartość szacunkowa bez VAT: 597427.1 PLN 💰
Opis zamówienia: Żywienie
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0015
Zakres zamówienia
Dodatkowe produkty/usługi:
Adres pocztowy: ul. Jeleniogórska 4
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2024-12-27 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2024-12-27 10:30:00 📅
Warunki otwarcia ofert (miejsce): Otwarcie ofert na dedykowanej Platformie zakupowej Zamawiającego na stronie danego postępowania (https://platformazakupowa.pl/transakcja/1021325), dokonywane jest poprzez kliknięcie przycisku „Odszyfruj oferty”. W przypadku awarii tego systemu, która będzie powodować brak możliwości otwarcia ofert w wyznaczonym terminie, otwarcie ofert nastąpi niezwłocznie po usunięciu awarii. Zamawiający poinformuje o zmianie terminu otwarcia ofert na dedykowanej Platformie Zakupowej na stronie danego postępowania.
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Wymagane jest zabezpieczenie ✅
Data otwarcia: 2024-12-27 10:30:00 📅
Miejsce:
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość punktowa, dokładna)
Warunki przetargu
Umowa zawiera warunki realizacji ✅
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Kryterium kwalifikacji: Wpis do odpowiedniego rejestru zawodowego
Wykaz i krótki opis zasad i kryteriów:
Warunki realizacji zamówienia:
Podstawa wykluczenia:
+ jeszcze 15
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Zespół Opieki Zdrowotnej w Bolesławcu
Krajowy numer rejestracyjny:
6121542507
Departament: Dział Zamówień Publicznych
Adres pocztowy: ul. Jeleniogórska 4
Kod pocztowy: 59-700
Miasto pocztowe: Bolesławiec
Region: Jeleniogórski 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Dział Zamówień Publicznych
E-mail: ewoloszyn@szpitalboleslawiec.pl 📧
Telefon: +48571223502 📞
URL: www.szpitalboleslawiec.pl 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://platformazakupowa.pl/pn/spzoz_boleslawiec 🌏
Adres profilu nabywcy: https://platformazakupowa.pl/pn/spzoz_boleslawiec 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Zdrowie
Komunikacja
Dokumenty URL: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1021325 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1021325 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Informacje dodatkowe
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
5262239325
Adres pocztowy: ul. Postępu 17 A
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Krajowa Izba Odwoławcza
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +48224587801 📞
Fax: 224587800 📠
URL: http://www.uzp.gov.pl/kio 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://epuap.gov.pl/wps/portal/strefa-klienta/katalog-spraw/opis-uslugi/odwolanie-do-krajowej-izby-odwolawczej/UZP 🌏
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ kontrolny
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2024/S 228-714783 (2024-11-20)
Obiekt
Zakres zamówienia
Wartość szacunkowa bez VAT: 5708781.7 PLN 💰
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT): 4400778.19 PLN 💰
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT) (najwyższa oferta): 16788.8 💰
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT) (najniższa oferta): 16161.6 💰
Opis
Wartość szacunkowa bez VAT: 9630.6 PLN 💰
30 750 PLN 💰
4654.2 PLN 💰
777777.7 PLN 💰
125 276 PLN 💰
223 000 PLN 💰
416 815 PLN 💰
471 020 PLN 💰
42 140 PLN 💰
289590.05 PLN 💰
890535.5 PLN 💰
157 080 PLN 💰
965 160 PLN 💰
707925.55 PLN 💰
597427.1 PLN 💰
Udzielenie zamówienia
1️⃣
Udzielono zamówienia/części zamówienia ✅
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Numer umowy:
Umowa zad. 1
Data zawarcia umowy: 2025-01-30 📅
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 4
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 4
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 1
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z państw spoza UE: 0
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z innych państw członkowskich UE: 0
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Najwyższa oferta: 16788.8 💰
Najniższa oferta: 16161.6 💰
Całkowita wartość umowy/działki: 16161.6 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Oferta "Farmacol-Logistyka" Sp. z o.o. zad. 1
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0001
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: "Farmacol-Logistyka" Sp. z o.o.
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Farmacol-Logistyka Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
5252409576
Adres pocztowy: ul. Szopienicka 77
Kod pocztowy: 40-431
Miasto pocztowe: Katowice
Region: Katowicki 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: przetargi@farmacol.com.pl 📧
Telefon: +48 32 20 80 625 📞
Wielkość podmiotu gospodarczego: Duże
2️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0002
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 5
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 5
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Najwyższa oferta: 26 101 💰
Najniższa oferta: 21398.5 💰
Całkowita wartość umowy/działki: 21398.5 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Oferta Tramco Sp. z o.o. zad. 2
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0002
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Tramco Sp. z o.o.
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Tramco Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
5242625887
Adres pocztowy: ul. Wolska 14
Kod pocztowy: 05-860
Miasto pocztowe: Płochocin
Region: Warszawski zachodni 🏙️
E-mail: przetargi@tramco.pl 📧
Telefon: +48 530 127 565 📞
Wielkość podmiotu gospodarczego: Średnie
3️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0003
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Najwyższa oferta: 4744.2 💰
Najniższa oferta: 4501.8 💰
Całkowita wartość umowy/działki: 4501.8 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Oferta "Farmacol-Logistyka" Sp. z o.o. zad. 3
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0003
4️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0004
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 1
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 1
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 0
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Najwyższa oferta: 777777.7 💰
Najniższa oferta: 777777.7 💰
Całkowita wartość umowy/działki: 777777.7 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Oferta Abbvie sp. z o.o. zad. 4
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0004
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Abbvie sp. z o.o.
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Abbvie Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
5252515835
Adres pocztowy: ul. Postępu 21 B
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
E-mail: przetargi@abbvie.com 📧
Telefon: +48 223 72 78 70 📞
5️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0005
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Najwyższa oferta: 125 272 💰
Najniższa oferta: 125 272 💰
Całkowita wartość umowy/działki: 125 272 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Oferta Centrala Farmaceutyczna CEFARM SA zad. 5
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0005
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Centrala Farmaceutyczna CEFARM SA
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Centrala Farmaceutyczna CEFARM SA
Krajowy numer rejestracyjny:
5250004220
Adres pocztowy: ul. Jana Kazimierza 16
Kod pocztowy: 01-248
E-mail: przetargi@cefarm.com.pl 📧
Telefon: +48 22 63 40 384 📞
6️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0006
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 3
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 3
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Najwyższa oferta: 226 810 💰
Najniższa oferta: 221 255 💰
Całkowita wartość umowy/działki: 221 255 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Oferta "Farmacol-Logistyka" Sp. z o.o. zad. 6
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0006
7️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0007
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 2
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 2
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Najwyższa oferta: 422 485 💰
Najniższa oferta: 410 907 💰
Całkowita wartość umowy/działki: 410 907 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Oferta NEUCA S.A. zad. 7
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0007
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Neuca s.a
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Neuca spółka akcyjna
Krajowy numer rejestracyjny:
8790017162
Adres pocztowy: ul. Forteczna 35-37
Kod pocztowy: 87-100
Miasto pocztowe: Toruń
Region: Bydgosko-toruński 🏙️
E-mail: radoslaw.sobczak@neuca.pl 📧
Telefon: +48 723 684 586 📞
8️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0008
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Najwyższa oferta: 480 900 💰
Najniższa oferta: 480 900 💰
Całkowita wartość umowy/działki: 480 900 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Oferta FRESENIUS MEDICAL CARE POLSKA SA zad. 8
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0008
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Fresenius medical care polska sa
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Fresenius medical care polska sa
Krajowy numer rejestracyjny:
7831480785
Adres pocztowy: ul. Krzywa 13
Kod pocztowy: 60-118
Miasto pocztowe: Poznań
Region: Miasto Poznań 🏙️
E-mail: justyna.rozwadowska@freseniusmedicalcare.com 📧
Telefon: +48 601 820 308 📞
9️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0009
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Najwyższa oferta: 49 880 💰
Najniższa oferta: 49 880 💰
Całkowita wartość umowy/działki: 49 880 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Oferta Baxter Polska Sp. z o.o. zad. 9
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0009
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Baxter Polska Sp. z o.o.
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Baxter Polska Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
8271818828
Adres pocztowy: ul. Kruczkowskiego 8
Kod pocztowy: 00-380
E-mail: przetargi@baxter.com 📧
Telefon: +48 22 201 95 15 📞
1️⃣0️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0010
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Najwyższa oferta: 270464.59 💰
Najniższa oferta: 270464.59 💰
Całkowita wartość umowy/działki: 270464.59 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Oferta Urtica Sp. z o.o. zad. 10
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0010
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Urtica Sp. z o.o.
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Urtica Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
8942556799
Adres pocztowy: ul. Krzemieniecka 120
Kod pocztowy: 54-613
Miasto pocztowe: Wrocław
Region: Miasto Wrocław 🏙️
E-mail: przetargi@urtica.pl 📧
Telefon: +48717826662 📞
1️⃣1️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0011
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Najwyższa oferta: 888 027 💰
Najniższa oferta: 888 027 💰
Całkowita wartość umowy/działki: 888 027 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Oferta Urtica Sp. z o.o. zad. 11
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0011
1️⃣2️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0012
Najwyższa oferta: 160 200 💰
Najniższa oferta: 160 200 💰
Całkowita wartość umowy/działki: 160 200 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Oferta Baxter Polska Sp. z o.o. zad. 12
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0012
1️⃣3️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0013
Najwyższa oferta: 781 200 💰
Najniższa oferta: 778 400 💰
Całkowita wartość umowy/działki: 778 400 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Oferta Takeda Pharma Sp. z o.o. zad. 13
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0013
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Takeda Pharma Sp. z o.o.
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Takeda Pharma Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
5262108132
Adres pocztowy: ul. Prosta 68
Kod pocztowy: 00-838
E-mail: przetargi.pl@takeda.com 📧
Telefon: +48 22 201 95 01 📞
1️⃣4️⃣
Informacja o nie przyznaniu dotacji
Nie otrzymano żadnych ofert ani wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu lub wszystkie zostały odrzucone
Powód, dla którego nie wyłoniono zwycięzcy: Decyzja nabywcy nie będąca następstwem wniosku oferenta o rewizję rozstrzygnięcia, z powodu błędów technicznych lub proceduralnych
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0014
1️⃣5️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0015
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Najwyższa oferta: 606 540 💰
Najniższa oferta: 606 540 💰
Całkowita wartość umowy/działki: 606 540 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Oferta Baxter Polska Sp. z o.o. zad. 15
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0015
Źródło: OJS 2026/S 161-579781 (2026-08-19)
- Urządzenia medyczne, farmaceutyki i produkty do pielęgnacji ciała (>20 nowe zamówienia)
- Produkty farmaceutyczne (>20)
- Ogólne środki przeciwinfekcyjne do użytku ogólnoustrojowego, szczepionki, środki przeciwnowotworowe oraz immunomodulacyjne (>20)
- Produkty lecznicze dla dermatologii oraz układu mięśniowo-szkieletowego (20)
- Produkty lecznicze dla krwi, organów krwiotwórczych oraz układu krążenia (11)
- Produkty lecznicze dla przewodu pokarmowego i metabolizmu (8)
- Produkty lecznicze dla układu moczowo-płciowego oraz hormonów (4)
- Produkty lecznicze dla układu nerwowego i organów zmysłów (14)
- Różne produkty lecznicze (>20)
- Wyroby farmaceutyczne (6)
- Środki lecznicze dla układu oddechowego (6)