Budowa lodowiska krytego wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną i zagospodarowaniem terenu przy ul. Sikorskiego w Tychach w formule zaprojektuj i wybuduj
Regionalne Centrum Gospodarki Wodno-Ściekowej S.A.
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dokumentacji projektowej oraz wykonanie na jej podstawie robót budowlanych polegających na wybudowaniu całorocznego krytego lodowiska wraz z funkcjami uzupełniającymi, tj. zapleczem szatniowym, pomieszczeniem administracyjnym obiektu, niewielką salą gimnastyczną oraz zapleczem technicznym, a także zagospodarowaniu terenu i wykonaniu dróg i miejsc parkingowych, wraz z niezbędnymi przyłączami oraz przekładkami. Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) oraz sposób jego wykonania określony jest w Programie Funkcjonalno-Użytkowym (PFU) opracowanym dla potrzeb niniejszego zamówienia w załączniku nr 9 do SWZ.
TerminTermin składania ofert wynosił 2026-04-10. Zamówienie zostało opublikowane na stronie 2026-03-05.
DostawcyNastępujący dostawcy są wymienieni w decyzjach o przyznaniu zamówienia lub innych dokumentach dotyczących zamówień:
Kto? Co?- • Meble (włącznie z biurowymi), wyposażenie, urządzenia domowe (z wyłączeniem oświetlenia) i środki czyszczące
- • Roboty budowlane › Przygotowanie terenu pod budowę
- • Roboty budowlane › Roboty instalacyjne w budynkach
- • Roboty budowlane › Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
- • Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych › Roboty budowlane w zakresie jednofunkcyjnych ośrodków sportowych › Roboty budowlane w zakresie lodowisk
- • Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej › Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu
- • Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej › Roboty inżynieryjne i budowlane
- • Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne
- • Luxembourg › Luxembourg
- • Warszawski stołeczny › Miasto Warszawa
- • Śląskie › Tyski
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-03-05 | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 2026-03-27 | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 2026-04-02 | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 2026-04-09 | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 2026-09-01 | Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia |
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Budowa lodowiska krytego wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną i zagospodarowaniem terenu przy ul. Sikorskiego w Tychach w formule zaprojektuj i wybuduj
Numer referencyjny:
EU/AN/lodowisko/5/02/2026
Krótki opis:
Produkty/usługi: Roboty budowlane w zakresie lodowisk 📦
Opis
Wewnętrzny identyfikator:
EU/AN/lodowisko/5/02/2026
Przedmiotowe zamówienie jest odpowiednie również dla małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP) ✅
Informacje dodatkowe:
Kod pocztowy: 43-100
Miejscowość: Tychy
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Tyski 🏙️
Czas trwania: 850 dni
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-04-10 09:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-04-10 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert (miejsce): https://platforma.eb2b.com.pl lub https://rcgw.eb2b.com.pl
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Oferenci mogą złożyć więcej niż jedną ofertę
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Wymagane jest zabezpieczenie ✅
Data otwarcia: 2026-04-10 10:00:00 📅
Miejsce: https://platforma.eb2b.com.pl lub https://rcgw.eb2b.com.pl
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Umowa zawiera warunki realizacji ✅
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Wymagane depozyty i gwarancje:
Warunki realizacji zamówienia:
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Regionalne Centrum Gospodarki Wodno-Ściekowej S.A.
Krajowy numer rejestracyjny:
NIP: 6462100779
Adres pocztowy: ul. Al. Marszałka Piłsudskiego 12
Kod pocztowy: 43-100
Miasto pocztowe: Tychy
Region: Tyski 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: rcgw@rcgw.pl 📧
Telefon: 323257235 📞
URL: https://bip.rcgw.pl/przetargi-zapytania-ofertowe 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Organ władzy regionalnej lub lokalnej
Główna działalność
Ogólne usługi publiczne
Komunikacja
Dokumenty URL: https://rcgw.eb2b.com.pl/open-preview-auction.html/506629 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://rcgw.eb2b.com.pl/open-preview-auction.html/506629 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Informacje dodatkowe
Nazwa: Prezes Krajowej Izby Odwoławczej
Krajowy numer rejestracyjny:
5262239325
Adres pocztowy: ul. Postępu 17A
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +48 (22) 458 78 01 📞
Fax: +48 (22) 458 78 00 📠
URL: https://www.gov.pl/web/uzp/krajowa-izba-odwolawcza 🌏
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ kontrolny
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-03-05+01:00 📅
Źródło: OJS 2026/S 046-156279 (2026-03-05)
Procedura
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-04-15 09:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-04-15 10:00:00 📅
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-04-15 10:00:00 📅
Informacje uzupełniające
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-03-27+01:00 📅
Zmiany
Inne informacje dodatkowe
Zmiana terminu składania i otwarcia ofert z 10.04.2026 r. na 15.04.2026 r.
Główny powód zmiany: Aktualizacja informacji
Informacje o modyfikacjach
Poprzednia wersja ogłoszenia, która jest zmieniana: 0ffe1d3e-21ad-4364-99b7-c9b9cc4a7ebd-02
Źródło: OJS 2026/S 062-214821 (2026-03-27)
Obiekt
Opis
Czas trwania: 820 dni
Procedura
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-04-20 09:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-04-20 10:00:00 📅
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-04-20 10:00:00 📅
Informacje uzupełniające
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-04-02+02:00 📅
Zmiany
Inne informacje dodatkowe
Informacje o modyfikacjach
Poprzednia wersja ogłoszenia, która jest zmieniana: 3a44e6aa-cf3e-447f-825a-b516dd19fef3-02
Źródło: OJS 2026/S 067-234780 (2026-04-02)
Procedura
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-04-22 09:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-04-22 10:00:00 📅
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-04-22 10:00:00 📅
Informacje uzupełniające
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-04-09+02:00 📅
Zmiany
Inne informacje dodatkowe
Zmiana terminu składania i otwarcia ofert z 20.04.2026 r. na 22.04.2026 r.
Główny powód zmiany: Aktualizacja informacji
Informacje o modyfikacjach
Poprzednia wersja ogłoszenia, która jest zmieniana: 5c2d3401-6736-4d5c-a30d-b14cfcb166dd-02
Źródło: OJS 2026/S 070-244269 (2026-04-09)
Obiekt
Zakres zamówienia
Wartość szacunkowa bez VAT: 37472614.25 PLN 💰
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT): 33 200 000 PLN 💰
Kryteria przyznawania nagród
Cena (waga): 100
Procedura
Rodzaj wagi: Waga (wartość punktowa, dokładna)
Udzielenie zamówienia
Udzielono zamówienia/części zamówienia ✅
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Numer umowy:
UMOWA NR 96/VI/2026
Data zawarcia umowy: 2026-07-17 📅
Informacje o przetargach
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 7
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 33 200 000 PLN 💰
Oferta została sklasyfikowana
Miejsce na liście zwycięzców: 1
Identyfikator oferty:
najkorzystniejsza oferta
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0001
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Mostostal warszawa spółka akcyjna
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Mostostal warszawa spółka akcyjna
Krajowy numer rejestracyjny:
5260204995
Adres pocztowy: ul. Konstruktorska 12A
Kod pocztowy: 02-673
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: poznan@mostostal.waw.pl 📧
Telefon: +48 22 250 70 00 📞
Wielkość podmiotu gospodarczego: Duże
Instytucja zamawiająca
Komunikacja
ID dokumentu z przepisami podatkowymi:
generated_id
Informacje uzupełniające
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-09-01+02:00 📅
Źródło: OJS 2026/S 169-602900 (2026-09-01)
- Roboty budowlane (>20 nowe zamówienia)
- Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej (>20)