Budowa budynku mieszkalnego wielorodzinnego 1D z podziemnym garażem oraz zagospodarowaniem terenu przy ul. Hallera w Krośnie dz. nr 3424/2 obręb Krościenko Niżne
Towarzystwo Budownictwa Społecznego - Przedsiębiorstwo Mieszkaniowe Sp. z o.o. w Krośnie
Przedmiotem zamówienia w formule zaprojektuj i wybuduj jest wykonanie prac projektowych i robót budowlanych, polegających na wybudowaniu budynku mieszkalnego wielorodzinnego 1D z podziemnym garażem, wraz z instalacjami wewnętrznymi i wyposażeniem stałym oraz uzbrojeniem i zagospodarowaniem terenu. Lokale mieszkalne powinny być wykończone „pod klucz” tzn.: w stanie umożliwiającym zamieszkanie bez konieczności ponoszenia przez najemcę dodatkowych kosztów związanych z wykończeniem lokalu, w szczególności powinny posiadać: a) powłoki malarskie ścian i sufitów, b) okładziny podłogowe we wszystkich pomieszczeniach, c) okładziny ścian w węzłach sanitarnych (płytki gresowe na pełną wysokość), aneksach kuchennych i kuchniach (fartuchy z płytek gres) , d) wewnętrzną stolarkę drzwiową, e) płyty indukcyjne czteropalnikowe, piekarnik elektryczny do zabudowy, zlewozmywak jednokomorowy wraz z ociekaczem z konglomeratu i baterią f) biały montaż łazienki (umywalki, wanny/ prysznice, miski ustępowe „typu geberit” itp.) Na przedmiot zamówienia składa się: • wykonanie na podstawie projektu architektoniczno-budowlanego i PZT oraz pozwolenia na budowę projektu technicznego w branży konstrukcyjnej oraz projektów branżowych instalacji wewnętrznych w zakresie umożliwiającym uzyskanie decyzji organów nadzoru na użytkowanie budynku ( w tym straży pożarnej i sanepidu), • wykonanie projektów technicznych branżowych przy założeniu wybudowania budynku energooszczędnego dla uzyskania wskaźnika Ep poniżej 30 kWh/(m2 X rok) przy spełnieniu warunków w zakresie oszczędności energii i izolacyjności cieplnej dla WT 2024 , • wykonanie robót budowlanych na podstawie opracowanych już projektów: architektoniczno-budowlanego, PZT i przyłączy technicznych oraz opracowanie w formule „zaprojektuj i wybuduj” projektów technicznych konstrukcyjnych i pełnobranżowych instalacji wewnętrznych ( w tym monitoringu wizyjnego obiektu), • wykonanie przyłączy technicznych, • wykonanie na podstawie projektu PZT robót w zakresie zagospodarowania terenu w tym 61 miejsc postojowych (zgodnie z zaznaczonym zakresem robót – zał. 1 do opisu przedmiotu zamówienia),
TerminDeadline 2026-09-25
Kto? Co? Gdzie?- • Luxembourg › Luxembourg
- • Podkarpackie › Krośnieński
- • Warszawski stołeczny › Miasto Warszawa
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-08-20 | Ogłoszenie o zamówieniu |
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Budowa budynku mieszkalnego wielorodzinnego 1D z podziemnym garażem oraz zagospodarowaniem terenu przy ul. Hallera w Krośnie dz. nr 3424/2 obręb Krościenko Niżne
Krótki opis:
Produkty/usługi: Roboty budowlane 📦
Dodatkowy charakter zamówienia: Usługi
Opis
Opis zamówienia:
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Krośnieński 🏙️
Czas trwania: 22 miesięcy
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Kryterium jakości (nazwa): Przedłużenie okresu gwarancji i rękojmi - 10%
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Opis
Adres pocztowy: Hallera
Kod pocztowy: 38-400
Miejscowość: Krosno
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-25 11:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-09-25 11:30:00 📅
Warunki otwarcia ofert (miejsce): Otwarcie ofert nastąpi poprzez odszyfrowanie wczytanych na Platformie ofert.
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Wymagane jest zabezpieczenie ✅
Data otwarcia: 2026-09-25 11:30:00 📅
Miejsce: Otwarcie ofert nastąpi poprzez odszyfrowanie wczytanych na Platformie ofert.
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Wymagane depozyty i gwarancje:
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Towarzystwo Budownictwa Społecznego - Przedsiębiorstwo Mieszkaniowe Sp. z o.o. w Krośnie
Krajowy numer rejestracyjny:
NIP: 6840000821
Adres pocztowy: ul. Wyzwolenia 4
Kod pocztowy: 38-400
Miasto pocztowe: Krosno
Region: Krośnieński 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: sekretariat@tbs-krosno.info 📧
Telefon: +48134201190 📞
URL: www.tbs-krosno.info 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Gospodarka mieszkaniowa i komunalna
Komunikacja
Dokumenty URL: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-42e22871-16c7-4bf2-961b-7221ffc59420 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-42e22871-16c7-4bf2-961b-7221ffc59420 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Prezes Krajowej Izby Odwoławczej
Krajowy numer rejestracyjny:
NIP5262239325
Departament: Departament Odwołań
Adres pocztowy: ul. Postępu 17A
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +48224587701 📞
URL: http://www.gov.pl/web/uzp/krajowa-izba-odwolawcza 🌏
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych: Środki ochrony prawnej opisane w Dziale IX ustawy PZP.
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-08-21+02:00 📅
Źródło: OJS 2026/S 161-579355 (2026-08-20)
- Roboty budowlane (>20 nowe zamówienia)
- Przygotowanie terenu pod budowę (>20)
- Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej (>20)
- Roboty instalacyjne w budynkach (>20)
- Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych (>20)
- Wynajem maszyn i urządzeń wraz z obsługą operatorską do prowadzenia robót z zakresu budownictwa oraz inżynierii wodnej i lądowej (1)