Dostawa asortymentu do zabiegów na blok operacyjny II

Wojewódzki Szpital Podkarpacki im. Jana Pawła II w Krośnie

Przedmiotem zamówienia jest dostawa asortymentu do zabiegów na blok operacyjny II, której szczegółowy opis, zakres i wielkość przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ.

Termin

Termin składania ofert wynosił 2026-07-15. Zamówienie zostało opublikowane na stronie 2026-06-29.

Dostawcy

Następujący dostawcy są wymienieni w decyzjach o przyznaniu zamówienia lub innych dokumentach dotyczących zamówień:

Kto? Co? Gdzie?
Historia zamówień
Data Dokument
2026-06-29 Ogłoszenie o zamówieniu
2026-08-21 Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-06-29)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Dostawa asortymentu do zabiegów na blok operacyjny II
Numer referencyjny: EZ/215/46/2026
Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa asortymentu do zabiegów na blok operacyjny II, której szczegółowy opis, zakres i wielkość przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ.
Rodzaj umowy: Dostawy
Produkty/usługi: Jednorazowe, niechemiczne artykuły medyczne i hematologiczne 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części
Maksymalna liczba partii, która może zostać przyznana jednemu oferentowi: 20
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 20

1️⃣
Tytuł: Pakiet 1
Przedmiotowe zamówienie jest odpowiednie również dla małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP)
Opis zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa asortymentu do zabiegów chirurgicznych, których szczegółowy opis, zakres i wielkość przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ.
Dodatkowe produkty/usługi: Urządzenia i przyrządy używane na salach operacyjnych 📦
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Krośnieński 🏙️
Czas trwania: 24 miesięcy
Kryteria przyznawania nagród
Cena
Cena (waga): 100
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0001

2️⃣
Tytuł: Pakiet 2
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0002

3️⃣
Tytuł: Pakiet 3
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0003

4️⃣
Tytuł: Pakiet 4
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0004

5️⃣
Tytuł: Pakiet 5
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0005

6️⃣
Tytuł: Pakiet 6
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0006

7️⃣
Tytuł: Pakiet 7
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0007

8️⃣
Tytuł: Pakiet 8
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0008

9️⃣
Tytuł: Pakiet 9
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0009

1️⃣0️⃣
Tytuł: Pakiet 10
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0010

1️⃣1️⃣
Tytuł: Pakiet 11
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0011

1️⃣2️⃣
Tytuł: Pakiet 12
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0012

1️⃣3️⃣
Tytuł: Pakiet 13
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0013

1️⃣4️⃣
Tytuł: Pakiet 14
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0014

1️⃣5️⃣
Tytuł: Pakiet 15
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0015

1️⃣6️⃣
Tytuł: Pakiet 16
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0016

1️⃣7️⃣
Tytuł: Pakiet 17
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0017

1️⃣8️⃣
Tytuł: Pakiet 18
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0018

1️⃣9️⃣
Tytuł: Pakiet 19
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0019

2️⃣0️⃣
Tytuł: Pakiet 20
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0020
Opis
Główne miejsce lub miejsce wykonywania działalności:
Szczegółowe informacje o zamówieniu będą dostępne pod adresem: https://pcm.ezamawiajacy.pl Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE Dyrektywa 2014/24/UE - art. 132 ustawy z dnia 11 września 2019r. Prawo zamówień publicznych

Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Procedura przyspieszona:
Zamawiający informuje, iż w przedmiotowym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego, wyznaczając termin składania ofert, skorzystał z dyspozycji art. 138 ust 2 pkt. 1) ustawy PZP, gdyż opublikowano wstępne ogłoszenie informacyjne, o którym mowa w art. 89, zawierające wszystkie informacje wymagane dla ogłoszenia o zamówieniu
Pokaż więcej
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-07-15 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-07-15 10:15:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-07-15 10:15:00 📅
Fakturowanie elektroniczne: Wymagane
Stosowana będzie płatność elektroniczna
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość punktowa, dokładna)

Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Wojewódzki Szpital Podkarpacki im. Jana Pawła II w Krośnie
Krajowy numer rejestracyjny: 6842120222
Adres pocztowy: ul. Korczyńska 57
Kod pocztowy: 38-400
Miasto pocztowe: Krosno
Region: Krośnieński 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: sezam.szpital@krosno.med.pl 📧
Telefon: +48(13)4378497 📞
URL: https://www.krosno.med.pl 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://pcm.ezamawiajacy.pl 🌏
Adres profilu nabywcy: https://www.krosno.med.pl 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Zdrowie
Komunikacja
Dokumenty URL: https://pcm.ezamawiajacy.pl 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://pcm.ezamawiajacy.pl 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane

Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny: 5262239325
Departament: Departament Odwołań Urzędu Zamówień Publicznych
Adres pocztowy: ul. Postępu 17A
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +48(22)4587801 📞
Fax: +48(22)4587800 📠
URL: https://www.uzp.gov.pl 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://www.uzp.gov.pl 🌏
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ kontrolny
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 123-446963 (2026-06-29)
Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia (2026-08-21)
Obiekt
Zakres zamówienia
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT): 685 360 PLN 💰

Udzielenie zamówienia

1️⃣
Informacja o nie przyznaniu dotacji
Nie otrzymano żadnych ofert ani wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu lub wszystkie zostały odrzucone
Powód, dla którego nie wyłoniono zwycięzcy: Nie otrzymano żadnych ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału lub projektów
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0001
Numer umowy: Umowa 2
Data zawarcia umowy: 2026-08-05 📅

2️⃣
Udzielono zamówienia/części zamówienia
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0002
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 1
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 1
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 1
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z państw spoza UE: 0
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z innych państw członkowskich UE: 0
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 29 369 PLN 💰
Identyfikator oferty: 2
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0002
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Karl Storz
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: KARL STORZ Polska Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny: 6312655205
Adres pocztowy: ul. Hołubcowa 123
Kod pocztowy: 02-854
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Telefon: 222458200 📞
URL: www.karlstorz.com 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): www.karlstorz.com 🌏
Wielkość podmiotu gospodarczego: Średnie

3️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0003

4️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0004
Informacje o przetargach
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 0
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 27 138 PLN 💰
Identyfikator oferty: 4
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0004
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Hartmann
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Paul Hartmann Polska Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny: 7310004993
Adres pocztowy: ul. Żeromskiego 17
Kod pocztowy: 95-200
Miasto pocztowe: Pabianice
Region: Łódzki 🏙️
Wielkość podmiotu gospodarczego: Duże

5️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0005
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 26 749 PLN 💰
Identyfikator oferty: 5
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0005

6️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0006
Całkowita wartość umowy/działki: 275 280 PLN 💰
Identyfikator oferty: 6
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0006
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Medtronic
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Medtronic Poland Sp. z o. o.
Krajowy numer rejestracyjny: 9521000289
Adres pocztowy: ul. Polna 11
Kod pocztowy: 00-633
E-mail: rs.wawtenders@medtronic.com 📧
Telefon: 224656900 📞
URL: www.medtronic.com 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): www.medtronic.com 🌏

7️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0007
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 57 591 PLN 💰
Identyfikator oferty: 7
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0007

8️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0008
Całkowita wartość umowy/działki: 7 185 PLN 💰
Identyfikator oferty: 8
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0008
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Medica
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: J.chodacki, a.misztal "medica" sp. j.
Krajowy numer rejestracyjny: 692-10-08-620
Adres pocztowy: ul. Przemysłowa 4a
Kod pocztowy: 59-300
Miasto pocztowe: Lubin
Region: Wrocławski 🏙️
E-mail: biuro@medica.lubin.pl 📧
Telefon: +48 76 844 40 08 📞
URL: https://medica.lubin.pl 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://medica.lubin.pl 🌏
Wielkość podmiotu gospodarczego: Małe

9️⃣
Informacja o nie przyznaniu dotacji
Powód, dla którego nie wyłoniono zwycięzcy: Inne
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0009
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 4
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 4
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 4

1️⃣0️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0010

1️⃣1️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0011
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 21 803 PLN 💰
Identyfikator oferty: 11
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0011
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Zarys
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: ZARYS International spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Krajowy numer rejestracyjny: 6481997718
Adres pocztowy: ul. Ziemska 44
Kod pocztowy: 41-803
Miasto pocztowe: Zabrze
Region: Gliwicki 🏙️
E-mail: przetargi@zarys.pl 📧
Telefon: +48323760720 📞
URL: http://www.zarys.pl 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): http://www.zarys.pl 🌏

1️⃣2️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0012
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 3
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 3
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 3
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 26 784 PLN 💰
Identyfikator oferty: 12
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0012
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Sun Med
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Sun-Med Spółka Cywilna
Krajowy numer rejestracyjny: 9471873301
Adres pocztowy: ul. Franciszkańska 104/112
Kod pocztowy: 91-845
Miasto pocztowe: Łódź
Region: Miasto Łódź 🏙️
E-mail: biuro@sun-med.eu 📧
Telefon: +48(42)6508737 📞
Fax: +48(42)6508733 📠
URL: http://www.sun-med.eu 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): http://www.sun-med.eu 🌏
Wielkość podmiotu gospodarczego: Mikro-

1️⃣3️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0013
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 5
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 5
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 5 274 PLN 💰
Identyfikator oferty: 13
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0013

1️⃣4️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0014
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 2
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 2
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 2
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 13 025 PLN 💰
Identyfikator oferty: 14
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0014

1️⃣5️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0015

1️⃣6️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0016
Całkowita wartość umowy/działki: 41 096 PLN 💰
Identyfikator oferty: 16
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0016
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Olympus
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Olympus Polska Sp. z o. o.
Krajowy numer rejestracyjny: 5221651738
Adres pocztowy: ul. Wynalazek 1
Kod pocztowy: 02-677
E-mail: przetargi.medical@olympus-europa.com 📧
Telefon: +48223660077 📞
Fax: +48223660049 📠
URL: https://olympus.pl 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://olympus.pl 🌏

1️⃣7️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0017
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 4 241 PLN 💰
Identyfikator oferty: 17
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0017
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Medicom
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Medicom Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny: 6840000516
Kod pocztowy: 41-819
Region: Katowicki 🏙️
URL: www.medicom.pl 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): www.medicom.pl 🌏

1️⃣8️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0018
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 38 772 PLN 💰
Identyfikator oferty: 18
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0018
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Polhernia
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Polhernia Beata Galos
Krajowy numer rejestracyjny: 5842064842
Adres pocztowy: Kisielewskiego 4D
Kod pocztowy: 80-275
Miasto pocztowe: Gdańsk
Region: Gdański 🏙️
E-mail: info@polhernia.pl 📧
Telefon: 585117115 📞

1️⃣9️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0019
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 165 154 PLN 💰
Identyfikator oferty: 19
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0019
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Magnus Medical
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Magnus Medical Sp. z o.o. Sp. K.
Krajowy numer rejestracyjny: 9131616752
Adres pocztowy: ul. Długa 37 Wilczków
Kod pocztowy: 55-320
Miasto pocztowe: Malczyce
E-mail: przetargi@magnusmedical.pl 📧
Telefon: 713146195 📞
URL: http://magnusmedical.pl 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): http://magnusmedical.pl 🌏

2️⃣0️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0020
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 736 PLN 💰
Identyfikator oferty: 20
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0020
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Bialmed
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Bialmed Sp. z o. o.
Krajowy numer rejestracyjny: 8490000039
Adres pocztowy: ul. Kazimierzowska 46/48/35
Kod pocztowy: 02-546
E-mail: dzp@bialmed.pl 📧
Telefon: +48874241177 📞
Fax: +48874241185 📠
URL: https://www.bialmed.pl 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://www.bialmed.pl 🌏
Źródło: OJS 2026/S 162-582844 (2026-08-21)