Dostawa implantów do osteosyntezy
Mazowieckie Centrum Rehabilitacji STOCER Sp. z o.o.
Dostawa implantów do osteosyntezy zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia dla poszczególnych pakietów
TerminTermin składania ofert wynosił 2026-05-13. Zamówienie zostało opublikowane na stronie 2026-04-07.
DostawcyNastępujący dostawcy są wymienieni w decyzjach o przyznaniu zamówienia lub innych dokumentach dotyczących zamówień:
- • BHH Mikromed Sp. z o.o.
- • Johnson&Johnson Poland sp. z o.o.
- • Medartis Sp. z o.o.
- • ZIMMER BIOMET Polska Sp. z o.o.
- • Luxembourg › Luxembourg
- • Warszawski stołeczny › Miasto Warszawa
- • Warszawski stołeczny › Warszawski zachodni
Historia zamówień
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-04-07 | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 2026-08-13 | Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia |
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-04-07)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Dostawa implantów do osteosyntezy
Numer referencyjny:
Krótki opis:
Produkty/usługi: Implanty ortopedyczne 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części ✅
Maksymalna liczba partii, która może zostać przyznana jednemu oferentowi: 7
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 7
1️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Pakiet nr 1 - wkręty, gwoździe, druty Kirschnera, wiertła
Opis zamówienia:
Kod pocztowy: 05-510
Miejscowość: Konstancin-Jeziorna
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Warszawski zachodni 🏙️
Czas trwania: 24 miesięcy
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Cena (waga): 100
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
2️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Pakiet nr 2 – gwóźdź odpiętowy
Opis zamówienia:
Kryterium kosztów (nazwa): 1) Kryterium [C] - Cena 100 %
Kryterium kosztów (waga): 100
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
3️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Pakiet nr 3 - zestaw do płukania i odsysania jamy szpikowej
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
4️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Pakiet nr 4 - gwóźdź proksymalny
Opis zamówienia:
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
5️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Pakiet nr 5 - elementy uzupełniające stabilizatora zewnętrznego typu Hoffman II
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
6️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Pakiet nr 6 - płyty, podkładki śruby
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
7️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Pakiet nr 7 - implanty do zaopatrywania złamań i artrodez w obrębie kości
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-05-13 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-05-13 10:30:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Wymagane jest zabezpieczenie ✅
Data otwarcia: 2026-05-13 10:30:00 📅
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość procentowa, dokładna)
Warunki przetargu
Umowa zawiera warunki realizacji ✅
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Wymagane depozyty i gwarancje:
Procedura
Właściwe prawo transgraniczne: Nie dotyczy
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Mazowieckie Centrum Rehabilitacji STOCER Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: ul. Wierzejewskiego 12
Kod pocztowy: 05-510
Miasto pocztowe: Konstancin-Jeziorna
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: inwestycje@stocer.pl 📧
Telefon: +48 22 711 90 48 📞
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Zdrowie
Komunikacja
Dokumenty URL: https://platformazakupowa.pl/pn/stocer/proceedings 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://platformazakupowa.pl/pn/stocer/proceedings 🌏
ID dokumentu z przepisami podatkowymi:
ID dokumentu z przepisami środowiskowymi:
ID dokumentu z przepisami pracy:
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Informacje dodatkowe
Termin związania ofertą do dnia 10.08.2026 r.
Organ odpowiedzialny za procedury mediacyjne
Nazwa: Sąd Polubowny przy Prokuratorii Generalnej Rzeczypospolitej Polskiej
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: ul. Hoża 76/78
Kod pocztowy: 00-682
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: sp@prokuratoria.gov.pl 📧
Telefon: 22 695 85 04 📞
URL: https://www.gov.pl/web/sp-prokuratoria 🌏
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: ul. Postępu 17a
Kod pocztowy: 02-676
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: 22 458 78 01 📞
URL: https://www.uzp.gov.pl/kio 🌏
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Nazwa i adresy
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 068-239468 (2026-04-07)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Dostawa implantów do osteosyntezy
Numer referencyjny:
PN .../2026
Krótki opis:
Dostawa implantów do osteosyntezy zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia dla poszczególnych pakietów
Rodzaj umowy: Dostawy
Produkty/usługi: Implanty ortopedyczne 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części ✅
Maksymalna liczba partii, która może zostać przyznana jednemu oferentowi: 7
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 7
1️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Pakiet 1
Tytuł: Pakiet nr 1 - wkręty, gwoździe, druty Kirschnera, wiertła
Opis zamówienia:
Wkręty, gwoździe, druty Kirschnera, wiertła
zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia Pakiet nr 1
Adres pocztowy: ul. Wierzejewskiego 12
Kod pocztowy: 05-510
Miejscowość: Konstancin-Jeziorna
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Warszawski zachodni 🏙️
Czas trwania: 24 miesięcy
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Cena (waga): 100
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
2️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Pakiet 2
Tytuł: Pakiet nr 2 – gwóźdź odpiętowy
Opis zamówienia:
Gwóźdź odpiętowy
Pakiet nr 2 zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia
Kryteria przyznawania nagród
Kryterium kosztów (nazwa): 1) Kryterium [C] - Cena 100 %
Kryterium kosztów (waga): 100
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0002
3️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Pakiet 3
Tytuł: Pakiet nr 3 - zestaw do płukania i odsysania jamy szpikowej
Opis zamówienia:
Zestaw do płukania i odsysania jamy szpikowej
Pakiet nr 3 zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0003
4️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Pakiet 4
Tytuł: Pakiet nr 4 - gwóźdź proksymalny
Opis zamówienia:
Gwóźdź proksymalny
Pakiet nr 4 zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia
Czas trwania: 6 miesięcy Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0004
5️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Pakiet 5
Tytuł: Pakiet nr 5 - elementy uzupełniające stabilizatora zewnętrznego typu Hoffman II
Opis zamówienia:
Elementy uzupełniające stabilizatora zewnętrznego typu Hoffman II
Pakiet nr 5 zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0005
6️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Pakiet 6
Tytuł: Pakiet nr 6 - płyty, podkładki śruby
Opis zamówienia:
Płyty, podkładki śruby
Pakiet nr 6 zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0006
7️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Pakiet 7
Tytuł: Pakiet nr 7 - implanty do zaopatrywania złamań i artrodez w obrębie kości
Opis zamówienia:
Implanty do zaopatrywania złamań i artrodez w obrębie kości
Pakiet nr 7 zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0007
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-05-13 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-05-13 10:30:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Wymagane jest zabezpieczenie ✅
Data otwarcia: 2026-05-13 10:30:00 📅
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość procentowa, dokładna)
Warunki przetargu
Umowa zawiera warunki realizacji ✅
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Wymagane depozyty i gwarancje:
1. W postępowaniu wymagane jest wniesienie wadium.
2. Wadium wnosi się przed upływem terminu składania ofert i utrzymuje nieprzerwanie do dnia upływu terminu związania ofertą, z wyjątkiem przypadków, o których mowa w art. 98 ust. 1 pkt 2 i 3 oraz ust. 2. p.z.p.
3. Kwota wadium wynosi: 98 917,00 zł (słownie: dziewięćdziesiąt osiem tysięcy dziewięćset siedemnaście).
Kwota wadium w podziale na poszczególne pakiety wynosi:
Pakiet 1 - 1 818,00 zł
Pakiet 2 - 8 730,00 zł
Pakiet 3 - 900,00 zł
Pakiet 4 - 6 240,00 zł
Pakiet 5 - 3 327,00 zł
Pakiet 6 - 64 028,00 zł
Pakiet 7 - 13 874,00 zł
4. Wadium należy wnieść do 13.05.2026 r. do godz. 10:00.
5. Wadium wnoszone w pieniądzu należy wnieść przelewem na konto:
Banku Millenium S.A. 57 1160 2202 0000 0003 1557 0460
z dopiskiem; Wadium - znak sprawy PN 23/2026 oraz podanie numeru NIP Firmy
6. Skuteczne wniesienie wadium w pieniądzu następuje z chwilą uznania środków pieniężnych na rachunku bankowym Zamawiającego, o którym mowa wyżej, przed upływem terminu składania ofert (tj. przed upływem dnia i godziny wyznaczonej jako ostateczny termin składania ofert).
7. Wadium może być wnoszone w jednej lub kilku następujących formach:
1) pieniądzu;
2) gwarancjach bankowych;
3) gwarancjach ubezpieczeniowych;
4) poręczeniach udzielanych przez podmioty, o których mowa w art. 6b ust. 5 pkt 2 ustawy z dnia 9 listopada 2000 r. o utworzeniu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości (Dz. U. 2020, poz. 299).
8. Za termin wniesienia wadium uważa się dzień i godzinę wpływu środków na konto Zamawiającego (w pieniądzu) lub wniesienie wadium przy użyciu środków komunikacji elektronicznej (w formie niepieniężnej).
9. Wadium wnoszone w formie gwarancji i poręczeń musi spełniać następujące wymogi:
a) być wystawione na Zamawiającego - MAZOWIECKIE CENTRUM REHABILITACJI „STOCER” Sp. z o.o.,
b) zawierać w swojej treści oświadczenie gwaranta/poręczyciela, w którym zobowiązuje się on do nieodwołalnej i bezwarunkowej wypłaty kwoty wadium na pierwsze żądanie Zamawiającego zawierające oświadczenie, iż zaszła jedna z przesłanek wymienionych w art. 98 ust. 6 p.z.p.
c) okres ważności wadium nie może być krótszy niż okres związania ofertą, przy czym pierwszym dniem ważności zobowiązania jest dzień składania ofert.
10. W przypadku wniesienia wadium w formie niepieniężnej, Zamawiający wymaga złożenia oryginału dokumentu potwierdzającego wniesienie wadium. Dokument w postaci elektronicznej podpisany kwalifikowanym podpisem elektronicznym należy dołączyć do oferty i złożyć przy użyciu Systemu Zamawiającego do dnia i godziny składania ofert.
11. Oferta wykonawcy, który nie wniesie wadium lub wniesie w sposób nieprawidłowy zostanie odrzucona.
12. Okoliczności i zasady zwrotu wadium oraz jego zatrzymania określa art. 98 p.z.p.
Pokaż więcej
Właściwe prawo transgraniczne: Nie dotyczy
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Mazowieckie Centrum Rehabilitacji STOCER Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
1231194950
Adres pocztowy: ul. Wierzejewskiego 12
Kod pocztowy: 05-510
Miasto pocztowe: Konstancin-Jeziorna
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: inwestycje@stocer.pl 📧
Telefon: +48 22 711 90 48 📞
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Zdrowie
Komunikacja
Dokumenty URL: https://platformazakupowa.pl/pn/stocer/proceedings 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://platformazakupowa.pl/pn/stocer/proceedings 🌏
ID dokumentu z przepisami podatkowymi:
unused-id
ID dokumentu z przepisami środowiskowymi:
unused-id
ID dokumentu z przepisami pracy:
unused-id
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Informacje dodatkowe
Termin związania ofertą do dnia 10.08.2026 r.
Organ odpowiedzialny za procedury mediacyjne
Nazwa: Sąd Polubowny przy Prokuratorii Generalnej Rzeczypospolitej Polskiej
Krajowy numer rejestracyjny:
140264957
Adres pocztowy: ul. Hoża 76/78
Kod pocztowy: 00-682
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: sp@prokuratoria.gov.pl 📧
Telefon: 22 695 85 04 📞
URL: https://www.gov.pl/web/sp-prokuratoria 🌏
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
010828091
Adres pocztowy: ul. Postępu 17a
Kod pocztowy: 02-676
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: 22 458 78 01 📞
URL: https://www.uzp.gov.pl/kio 🌏
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Nazwa i adresy
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
2. Odwołanie wnosi się do Prezesa Izby w terminie:
1) 10 dni od dnia przekazania informacji o czynności zamawiającego stanowiącej podstawę jego wniesienia, jeżeli informacja została przekazana przy użyciu środków komunikacji elektronicznej,
2) 15 dni od dnia przekazania informacji o czynności zamawiającego stanowiącej podstawę jego wniesienia, jeżeli informacja została przekazana w sposób inny niż określony w ppkt 1),
3) odwołanie wobec treści ogłoszenia wszczynającego postępowanie o udzielenie zamówienia lub konkurs lub wobec treści dokumentów zamówienia wnosi się w terminie: 10 dni od dnia zamieszczenia ogłoszenia w Dzienniku Urzędowym UE lub zamieszczenia dokumentów zamówienia na stronie internetowej,
4) odwołanie w przypadkach innych niż określone w ppkt 1) – 3) wnosi się w terminie: 10 dni od dnia, w którym powzięto lub przy zachowaniu należytej staranności można było powziąć wiadomość o okolicznościach stanowiących podstawę jego wniesienia.
Pokaż więcej
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 068-239468 (2026-04-07)
Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia (2026-08-13)
Obiekt
Zakres zamówienia
Numer referencyjny:
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT): 2960707.68 PLN 💰
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT) (najwyższa oferta): 65 448 💰
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT) (najniższa oferta): 65 448 💰
Procedura
Rodzaj procedury
Podstawa prawna: Inny
Dyrektywa 2014/24/UE
Udzielenie zamówienia
1️⃣
Udzielono zamówienia/części zamówienia ✅
Numer identyfikacyjny działki:
Numer umowy:
Data zawarcia umowy: 2026-06-29 📅
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 5
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 5
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 1
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z państw spoza UE: 0
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z innych państw członkowskich UE: 0
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Najwyższa oferta: 65 448 💰
Najniższa oferta: 65 448 💰
Całkowita wartość umowy/działki: 65 448 PLN 💰
Oferta została sklasyfikowana
Miejsce na liście zwycięzców: 1
Identyfikator oferty:
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: BHH Mikromed Sp. z o.o.-Pakiet 1
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: BHH Mikromed Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
Departament: Bhh mikromed
Adres pocztowy: ul. Porozumienia Dąbrowskiego 1980 r. 11
Kod pocztowy: 42-530
Miasto pocztowe: Dąbrowa Górnicza
Region: Katowicki 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: BHH MIKROMED Sp. z o.o.
E-mail: m.blaszkiewicz@mikromed.pl 📧
Telefon: 501965416 📞
Fax: 501965416 📠
URL: https://www.google.com/search?client=firefox-b-e&q=bhh+mikromed+sp.+z+o.o 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://www.google.com/search?client=firefox-b-e&q=bhh+mikromed+sp.+z+o.o 🌏
Wielkość podmiotu gospodarczego: Duże
2️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Najwyższa oferta: 94 500 💰
Najniższa oferta: 90 720 💰
Całkowita wartość umowy/działki: 90 720 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Zimmer Biomet Sp. z o.o.-Pakiet 3
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Zimmer Biomet Polska Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
Departament: Przetargi
Adres pocztowy: ul. Domaniewska 50
Kod pocztowy: 02-672
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
E-mail: euplwprzetargi@zimmerbiomet.com 📧
Telefon: 22 103 34 83 📞
Fax: 22 486 12 34 📠
URL: https://www.google.com/search?client=firefox-b-e&q=zimmer+biomet 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://www.google.com/search?client=firefox-b-e&q=zimmer+biomet 🌏
3️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 2305060.2 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Johnson&Johnson Poland Sp. z o.o.-Pakiet 6
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Johnson&Johnson Poland Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: ul. Iłżecka 24
Kod pocztowy: 02-135
E-mail: przetargi.mdd@its.jnj.com 📧
Telefon: 22 237 81 84 📞
Fax: 22 237 81 84 📠
URL: https://www.google.com/search?client=firefox-b-e&q=johnson+and+johnson+warszawa 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://www.google.com/search?client=firefox-b-e&q=johnson+and+johnson+warszawa 🌏
4️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 499479.48 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Medartis Sp. z o.o.-Pakiet 7
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Medartis Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: ul. Legnicka 56
Kod pocztowy: 54-204
Miasto pocztowe: Wrocław
Region: Wrocławski 🏙️
Punkt kontaktowy: przetargi
E-mail: przetargi@medartis.com 📧
Telefon: 71 359 56 13 📞
Fax: 71 359 56 13 📠
URL: https://www.google.com/search?client=firefox-b-e&q=medartis+polska 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://www.google.com/search?client=firefox-b-e&q=medartis+polska 🌏
Zwycięzca jest notowany na rynku regulowanym ✅
Wielkość podmiotu gospodarczego: Małe
5️⃣
Informacja o nie przyznaniu dotacji
Nie otrzymano żadnych ofert ani wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu lub wszystkie zostały odrzucone
Powód, dla którego nie wyłoniono zwycięzcy: Nie otrzymano żadnych ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału lub projektów
Numer identyfikacyjny działki:
6️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
7️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
Źródło: OJS 2026/S 156-565122 (2026-08-13)
Obiekt
Zakres zamówienia
Numer referencyjny:
PN 23/2026
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT): 2960707.68 PLN 💰
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT) (najwyższa oferta): 65 448 💰
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT) (najniższa oferta): 65 448 💰
Procedura
Rodzaj procedury
Podstawa prawna: Inny
Dyrektywa 2014/24/UE
Udzielenie zamówienia
1️⃣
Udzielono zamówienia/części zamówienia ✅
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Numer umowy:
PN 23/2026-1 Pakiet 1
Data zawarcia umowy: 2026-06-29 📅
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 5
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 5
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 1
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z państw spoza UE: 0
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z innych państw członkowskich UE: 0
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Najwyższa oferta: 65 448 💰
Najniższa oferta: 65 448 💰
Całkowita wartość umowy/działki: 65 448 PLN 💰
Oferta została sklasyfikowana
Miejsce na liście zwycięzców: 1
Identyfikator oferty:
Oferta 2 BHH Mikromed dla Pakietu 1
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0001
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: BHH Mikromed Sp. z o.o.-Pakiet 1
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: BHH Mikromed Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
5291315420
Departament: Bhh mikromed
Adres pocztowy: ul. Porozumienia Dąbrowskiego 1980 r. 11
Kod pocztowy: 42-530
Miasto pocztowe: Dąbrowa Górnicza
Region: Katowicki 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: BHH MIKROMED Sp. z o.o.
E-mail: m.blaszkiewicz@mikromed.pl 📧
Telefon: 501965416 📞
Fax: 501965416 📠
URL: https://www.google.com/search?client=firefox-b-e&q=bhh+mikromed+sp.+z+o.o 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://www.google.com/search?client=firefox-b-e&q=bhh+mikromed+sp.+z+o.o 🌏
Wielkość podmiotu gospodarczego: Duże
2️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0003
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Najwyższa oferta: 94 500 💰
Najniższa oferta: 90 720 💰
Całkowita wartość umowy/działki: 90 720 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Oferta 3 Zimmer Biomet dla Pakietu 3
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0003
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Zimmer Biomet Sp. z o.o.-Pakiet 3
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Zimmer Biomet Polska Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
5272697561
Departament: Przetargi
Adres pocztowy: ul. Domaniewska 50
Kod pocztowy: 02-672
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
E-mail: euplwprzetargi@zimmerbiomet.com 📧
Telefon: 22 103 34 83 📞
Fax: 22 486 12 34 📠
URL: https://www.google.com/search?client=firefox-b-e&q=zimmer+biomet 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://www.google.com/search?client=firefox-b-e&q=zimmer+biomet 🌏
3️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0006
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 2305060.2 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Oferta 5 Johnson & Johnson dla Pakietu 6
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0006
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Johnson&Johnson Poland Sp. z o.o.-Pakiet 6
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Johnson&Johnson Poland Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
1130020467
Adres pocztowy: ul. Iłżecka 24
Kod pocztowy: 02-135
E-mail: przetargi.mdd@its.jnj.com 📧
Telefon: 22 237 81 84 📞
Fax: 22 237 81 84 📠
URL: https://www.google.com/search?client=firefox-b-e&q=johnson+and+johnson+warszawa 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://www.google.com/search?client=firefox-b-e&q=johnson+and+johnson+warszawa 🌏
4️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0007
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 499479.48 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Oferta 4 Medartis Sp. z o.o. dla Pakietu 7
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0007
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Medartis Sp. z o.o.-Pakiet 7
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Medartis Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
8971745646
Adres pocztowy: ul. Legnicka 56
Kod pocztowy: 54-204
Miasto pocztowe: Wrocław
Region: Wrocławski 🏙️
Punkt kontaktowy: przetargi
E-mail: przetargi@medartis.com 📧
Telefon: 71 359 56 13 📞
Fax: 71 359 56 13 📠
URL: https://www.google.com/search?client=firefox-b-e&q=medartis+polska 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://www.google.com/search?client=firefox-b-e&q=medartis+polska 🌏
Zwycięzca jest notowany na rynku regulowanym ✅
Wielkość podmiotu gospodarczego: Małe
5️⃣
Informacja o nie przyznaniu dotacji
Nie otrzymano żadnych ofert ani wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu lub wszystkie zostały odrzucone
Powód, dla którego nie wyłoniono zwycięzcy: Nie otrzymano żadnych ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału lub projektów
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0002
6️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0004
7️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0005
Źródło: OJS 2026/S 156-565122 (2026-08-13)
Nowe zamówienia w powiązanych kategoriach 🆕
- Urządzenia medyczne, farmaceutyki i produkty do pielęgnacji ciała (>20 nowe zamówienia)