Dostawa materiałów i sprzętów medycznych jednorazowego użytku do Apteki Szpitalnej SP ZOZ w Łapach

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Łapach

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym załącznik nr 7 do SWZ, w formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ, w projekcie umowy stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ. Przedmiot zamówienia składa się z 21 pakietów. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych na poszczególne pełne pakiety. Każdy pakiet stanowi odrębną ofertę częściową. Każdy z Wykonawców może złożyć ofertę na dowolną ilość pakietów.

Termin

Termin składania ofert wynosił 2026-07-30. Zamówienie zostało opublikowane na stronie 2026-06-29.

Dostawcy

Następujący dostawcy są wymienieni w decyzjach o przyznaniu zamówienia lub innych dokumentach dotyczących zamówień:

Kto? Co? Gdzie?
Historia zamówień
Data Dokument
2026-06-29 Ogłoszenie o zamówieniu
2026-08-21 Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia
2026-08-24 Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-06-29)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Dostawa materiałów i sprzętów medycznych jednorazowego użytku do Apteki Szpitalnej SP ZOZ w Łapach
Numer referencyjny: ZP/44/2026/PN
Krótki opis:
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym załącznik nr 7 do SWZ, w formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ, w projekcie umowy stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ. Przedmiot zamówienia składa się z 21 pakietów. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych na poszczególne pełne pakiety. Każdy pakiet stanowi odrębną ofertę częściową. Każdy z Wykonawców może złożyć ofertę na dowolną ilość pakietów.
Pokaż więcej
Rodzaj umowy: Dostawy
Produkty/usługi: Materiały medyczne 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części
Maksymalna liczba partii, która może zostać przyznana jednemu oferentowi: 21
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 21

1️⃣
Tytuł: Pakiet nr 1A
Opis zamówienia:
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym załącznik nr 7 do SWZ, w formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ, w projekcie umowy stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ. Przedmiot zamówienia składa się z 21 pakietów. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych na poszczególne pełne pakiety. Każdy pakiet stanowi odrębną ofertę częściową. Każdy z Wykonawców może złożyć ofertę na dowolną ilość pakietów.
Pokaż więcej
Dodatkowe produkty/usługi: Różne urządzenia i produkty medyczne 📦
Adres pocztowy: ul. Janusza Korczaka 23
Kod pocztowy: 18-100
Miejscowość: Łapy
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Białostocki 🏙️
Czas trwania: 24 miesięcy
Informacje o opcjach
Opcje
Opis opcji:
Na podstawie art. 441, Zamawiający w przedmiotowym postępowaniu przewiduje zastosowanie prawa opcji polegającego na możliwości zwiększenia zakresu realizacji dostaw poszczególnych materiałów i sprzętu jednorazowego użytku w sytuacji wyczerpania asortymentu w ilości nieprzekraczającej 40% wielkości określonej w niniejszej specyfikacji przedmiotu zamówienia. Przy ustalaniu wielkości granicznej opcji Zamawiający celem realizacji zamówienia będzie każdorazowo zaokrąglał w górę wyliczenie do pełnej jednostki handlowej produktu.
Pokaż więcej
Kryteria przyznawania nagród
Cena
Cena (waga): 60
Kryterium jakości (nazwa): Termin dostawy
Kryterium jakości (waga): 40
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0001

2️⃣
Tytuł: Pakiet nr 2A
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0002

3️⃣
Tytuł: Pakiet nr 3A
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0003

4️⃣
Tytuł: Pakiet nr 4A
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0004

5️⃣
Tytuł: Pakiet nr 5A
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0005

6️⃣
Tytuł: Pakiet nr 6A
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0006

7️⃣
Tytuł: Pakiet nr 7A
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0007

8️⃣
Tytuł: Pakiet nr 8A
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0008

9️⃣
Tytuł: Pakiet nr 9A
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0009

1️⃣0️⃣
Tytuł: Pakiet nr 10A
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0010

1️⃣1️⃣
Tytuł: Pakiet nr 11A
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0011

1️⃣2️⃣
Tytuł: Pakiet nr 12A
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0012

1️⃣3️⃣
Tytuł: Pakiet nr 13A
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0013

1️⃣4️⃣
Tytuł: Pakiet nr 14A
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0014

1️⃣5️⃣
Tytuł: Pakiet nr 15A
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0015

1️⃣6️⃣
Tytuł: Pakiet nr 16A
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0016

1️⃣7️⃣
Tytuł: Pakiet nr 17A
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0017

1️⃣8️⃣
Tytuł: Pakiet nr 18A
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0018

1️⃣9️⃣
Tytuł: Pakiet nr 19A
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0019

2️⃣0️⃣
Tytuł: Pakiet nr 20A
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0020

2️⃣1️⃣
Tytuł: Pakiet nr 21A
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0021

Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Procedura przyspieszona:
Zamawiający wyznaczył termin składania ofert o 5 dni krótszy zgodnie z art. 138 ust. 4 ustawy Prawo zamówień publicznych, ponieważ składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej.
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-07-30 09:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-07-30 09:30:00 📅
Warunki otwarcia ofert (miejsce): https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-4abf8128-ae63-49be-a476-06b2517df6aa
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Data otwarcia: 2026-07-30 09:30:00 📅
Miejsce: Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne
Stosowana będzie płatność elektroniczna
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość punktowa, dokładna)

Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Łapach
Krajowy numer rejestracyjny: 9661319909
Adres pocztowy: ul. Janusza Korczaka 23
Kod pocztowy: 18-100
Miasto pocztowe: Łapy
Region: Białostocki 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Dział Zamówień Publicznych
E-mail: przetargi@szpitallapy.pl 📧
Telefon: 858142451 📞
Fax: 858142454 📠
URL: https://szpitallapy.pl/ 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://ezamowienia.gov.pl/pl/ 🌏
Adres profilu nabywcy: www.ezamowienia.gov.pl 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Zdrowie
Komunikacja
Dokumenty URL: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-4abf8128-ae63-49be-a476-06b2517df6aa 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-4abf8128-ae63-49be-a476-06b2517df6aa 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane

Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny: 5262239325
Adres pocztowy: Postępu 17A
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +48 224587800 📞
URL: http://www.uzp.gov.pl/ 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://epuap.gov.pl/wps/portal/strefa-klienta/katalog-spraw/opis-uslugi/odwolanie-do-krajowej-izby-odwolawczej/UZP 🌏
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ kontrolny
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
1. Odwołanie wnosi się w terminie: a) 10 dni od dnia przekazania informacji o czynności zamawiającego stanowiącej podstawę jego wniesienia, jeżeli informacja została przekazana przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, b) 15 dni od dnia przekazania informacji o czynności zamawiającego stanowiącej podstawę jego wniesienia, jeżeli informacja została przekazana w sposób inny niż określony w lit. a. 2. Odwołanie wobec treści ogłoszenia wszczynającego postępowanie o udzielenie zamówienia wnosi się w terminie: 1) 10 dni od dnia publikacji ogłoszenia w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej lub zamieszczenia dokumentów zamówienia na stronie internetowej. 3. Odwołanie w przypadkach innych niż określone w pkt 1 i 2 wnosi się w terminie: 1) 10 dni od dnia, w którym powzięto lub przy zachowaniu należytej staranności można było powziąć wiadomość o okolicznościach stanowiących podstawę jego wniesienia. 4. Jeżeli zamawiający nie opublikował ogłoszenia o zamiarze zawarcia umowy lub mimo takiego obowiązku nie przesłał wykonawcy zawiadomienia o wyborze najkorzystniejszej oferty, odwołanie wnosi się nie później niż w terminie: 1) 30 dni od dnia publikacji w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej ogłoszenia o udzieleniu zamówienia, 2) 6 miesięcy od dnia zawarcia umowy, jeżeli zamawiający: a)nie opublikował w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej ogłoszenia o udzieleniu zamówienia.
Pokaż więcej
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 123-445740 (2026-06-29)
Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia (2026-08-21)
Obiekt
Zakres zamówienia
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT): 1280130.93 PLN 💰
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT) (najwyższa oferta): 10 584 💰
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT) (najniższa oferta): 10 584 💰

Udzielenie zamówienia

1️⃣
Udzielono zamówienia/części zamówienia
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0009
Numer umowy: Umowa 113/2026/PN, p. 10
Data zawarcia umowy: 2026-08-13 📅
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 1
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 1
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 0
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z państw spoza UE: 0
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z innych państw członkowskich UE: 0
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Najwyższa oferta: 10 584 💰
Najniższa oferta: 10 584 💰
Całkowita wartość umowy/działki: 10 584 PLN 💰
Oferta została sklasyfikowana
Miejsce na liście zwycięzców: 1
Identyfikator oferty: Boston, p. 9
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0009
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Boston Scientific Polska Sp. z o.o.
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Boston Scientific Polska Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny: 5262110301
Adres pocztowy: Al. Jana Pawła II 22
Kod pocztowy: 00-133
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: poland-tenders@bsci.com 📧
Telefon: 22 435 14 14 📞
Wielkość podmiotu gospodarczego: Duże

2️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0007
Informacje o przetargach
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 1
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Najwyższa oferta: 3628.8 💰
Najniższa oferta: 3628.8 💰
Całkowita wartość umowy/działki: 3628.8 PLN 💰
Identyfikator oferty: Sun-med, p. 7
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0007
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: SUN-MED Spółka Cywilna
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: SUN-MED Spółka Cywilna Dominik Siekierski Sławomir Naparty
Krajowy numer rejestracyjny: 7262653907
Adres pocztowy: ul. Franciszkańska 104/112
Kod pocztowy: 91-845
Miasto pocztowe: Łódź
Region: Miasto Łódź 🏙️
E-mail: biuro@sun-med.eu 📧
Telefon: 42 650 87 37 📞
Wielkość podmiotu gospodarczego: Mikro-

3️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0021
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Najwyższa oferta: 1486.08 💰
Najniższa oferta: 1486.08 💰
Całkowita wartość umowy/działki: 1486.08 PLN 💰
Identyfikator oferty: Medicus, p. 21
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0021
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Medicus Sp. z o.o.S.K.A.
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Medicus Sp. z o.o.S.K.A.
Krajowy numer rejestracyjny: 6462875090
Adres pocztowy: ul. Browarowa 21
Kod pocztowy: 43-100
Miasto pocztowe: Tychy
Region: Tyski 🏙️
E-mail: dzp2@medicus-tychy.pl 📧
Telefon: 539993762 📞
Wielkość podmiotu gospodarczego: Małe

4️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0006
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Najwyższa oferta: 16 308 💰
Najniższa oferta: 16 308 💰
Całkowita wartość umowy/działki: 16 308 PLN 💰
Identyfikator oferty: Sonologistic, p. 6
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0006
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Sonologistic Spółka z o.o. Sp.k.
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Sonologistic Sp. z o.o. Sp. k.
Krajowy numer rejestracyjny: 922 285 64 33
Adres pocztowy: ul. Kresowa 7A
Kod pocztowy: 22-400
Miasto pocztowe: Zamość
Region: Lubelski 🏙️
E-mail: przetargi@sonologistic.pl 📧
Telefon: 690 539 133 📞

5️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0010
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Najwyższa oferta: 61770.6 💰
Najniższa oferta: 61770.6 💰
Całkowita wartość umowy/działki: 61770.6 PLN 💰
Identyfikator oferty: Aesculap, p. 10
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0010
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Aesculap Chifa Sp. z o.o.
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Aesculap Chifa Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny: 788-00-08-829
Adres pocztowy: Tysiąclecia 14
Kod pocztowy: 64-300
Miasto pocztowe: Nowy Tomyśl
Region: Poznański 🏙️
E-mail: acp_zamowienia.publiczne@bbraun.com 📧
Telefon: 61 44 20 364 📞

6️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0013
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Najwyższa oferta: 231898.62 💰
Najniższa oferta: 231898.62 💰
Całkowita wartość umowy/działki: 231898.62 PLN 💰
Identyfikator oferty: Aesculap, p. 13
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0013

7️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0014
Najwyższa oferta: 174805.14 💰
Najniższa oferta: 174805.14 💰
Całkowita wartość umowy/działki: 174805.14 PLN 💰
Identyfikator oferty: Skamex, p. 14
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0014
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Skamex Spółka Akcyjna
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Skamex Spółka akcyjna
Krajowy numer rejestracyjny: 5542980836
Adres pocztowy: ul. Częstochowska 38/52
Kod pocztowy: 93-121
E-mail: dzp.or@skamex.com.pl 📧
Telefon: 42 677 14 39 📞

8️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0016
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Najwyższa oferta: 2764.8 💰
Najniższa oferta: 2764.8 💰
Całkowita wartość umowy/działki: 2764.8 PLN 💰
Identyfikator oferty: Axon Lab, p. 16
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0016
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Axon Lab Sp. z o.o.
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Axon Lab Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny: 5210082828
Adres pocztowy: ul. Transportowców 11
Kod pocztowy: 02-858
E-mail: tenders.pl@axonlab.com 📧
Telefon: 22 643 04 45 📞

9️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0018
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Najwyższa oferta: 65028.31 💰
Najniższa oferta: 65028.31 💰
Całkowita wartość umowy/działki: 65028.31 PLN 💰
Identyfikator oferty: TZMO, p. 18
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0018
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Toruńskie Zakłady Materiałów Opatrunkowych S.A.
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Toruńskie Zakłady Materiałów Opatrunkowych S.A.
Krajowy numer rejestracyjny: 8790166790
Adres pocztowy: ul. Żółkiewskiego 20/26
Kod pocztowy: 87-100
Miasto pocztowe: Toruń
Region: Bydgosko-toruński 🏙️
E-mail: joanna.wieczynska@tzmo-global.com 📧
Telefon: 56 612 32 39 📞

1️⃣0️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0015
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Najwyższa oferta: 125236.8 💰
Najniższa oferta: 125236.8 💰
Całkowita wartość umowy/działki: 125236.8 PLN 💰
Identyfikator oferty: Bertz, p. 15
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0015
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Bertz Medical Sp. z o.o. Sp.k.
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Bertz Medical Sp. z o.o. Sp. K.
Krajowy numer rejestracyjny: 7831719298
Adres pocztowy: Fabianowska 131
Kod pocztowy: 62-052
Miasto pocztowe: Komorniki
E-mail: zamowienia.publiczne@bertzmedical.pl 📧
Telefon: 618750743 📞

1️⃣1️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0017
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Najwyższa oferta: 19 143 💰
Najniższa oferta: 19 143 💰
Całkowita wartość umowy/działki: 19 143 PLN 💰
Identyfikator oferty: Baxter, p. 17
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0017
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Baxter Polska Sp. z o.o.
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Baxter Polska Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny: 8271818828
Adres pocztowy: ul. Kruczkowskiego 8
Kod pocztowy: 00-380
E-mail: lidia_szymanska@baxter.com 📧
Telefon: 222019515 📞

1️⃣2️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0005
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Najwyższa oferta: 267445.8 💰
Najniższa oferta: 267445.8 💰
Całkowita wartość umowy/działki: 2687445.8 PLN 💰
Identyfikator oferty: Varimed, p. 5
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0005
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: VARIMED Sp. z o.o.
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: VARIMED Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny: 8990202964
Adres pocztowy: Tadeusza Kościuszki 115/4U
Kod pocztowy: 50-442
Miasto pocztowe: Wrocław
Region: Miasto Wrocław 🏙️
E-mail: varimed@varimed.pl 📧
Telefon: 65 529 36 89 📞
Wielkość podmiotu gospodarczego: Średnie

1️⃣3️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0003
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Najwyższa oferta: 39401.64 💰
Najniższa oferta: 39401.64 💰
Całkowita wartość umowy/działki: 39401.64 PLN 💰
Identyfikator oferty: Balton, p. 3
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0003
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Balton Sp. z o.o.
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Balton Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny: 5360015638
Adres pocztowy: Nowy Świat 7/14
Kod pocztowy: 02-546
E-mail: balton@balton.pl 📧
Telefon: 22 621 58 14 📞

1️⃣4️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0001
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Najwyższa oferta: 252691.34 💰
Najniższa oferta: 252691.34 💰
Całkowita wartość umowy/działki: 252691.34 PLN 💰
Identyfikator oferty: Bialmed, p. 1
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0001
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Bialmed Sp. z o.o.
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Bialmed Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny: 849-00-00-039
Adres pocztowy: ul. Kazimierzowska 46/48/35
E-mail: dzp@bialmed.pl 📧
Telefon: 87 424 11 70 📞

1️⃣5️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0011
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Najwyższa oferta: 7 938 💰
Najniższa oferta: 7 938 💰
Całkowita wartość umowy/działki: 7 938 PLN 💰
Identyfikator oferty: Gin-Medical, p. 11
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0011
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: GIN-MEDICAL Sp. z o.o.
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: GIN-MEDICAL Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny: 676-25147-98
Adres pocztowy: ul. Warszawska 57
Kod pocztowy: 32-095
Miasto pocztowe: Iwanowice Dworskie
Region: Krakowski 🏙️
E-mail: k.kaniewska@ginmedical.pl 📧
Telefon: 570 630 835 📞
Źródło: OJS 2026/S 162-581197 (2026-08-21)
Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia (2026-08-24)
Udzielenie zamówienia
Informacja o nie przyznaniu dotacji
Nie otrzymano żadnych ofert ani wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu lub wszystkie zostały odrzucone
Powód, dla którego nie wyłoniono zwycięzcy: Nie otrzymano żadnych ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału lub projektów
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0002
LOT-0008
LOT-0019
Powód, dla którego nie wyłoniono zwycięzcy: Wszystkie oferty, wnioski o dopuszczenie do udziału lub projekty zostały wycofane lub uznane za niedopuszczalne
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0004
LOT-0012
LOT-0020
Źródło: OJS 2026/S 163-585725 (2026-08-24)