Dostawa specjalistycznych wyrobów medycznych dla Kliniki Anestezjologii i Intensywnej Terapii
Uniwersytecki Szpital Kliniczny Nr 1 w Lublinie
Dostawa specjalistycznych wyrobów medycznych dla Kliniki Anestezjologii i Intensywnej Terapii
TerminTermin składania ofert wynosił 2026-05-20. Zamówienie zostało opublikowane na stronie 2026-04-14.
DostawcyNastępujący dostawcy są wymienieni w decyzjach o przyznaniu zamówienia lub innych dokumentach dotyczących zamówień:
- • Becton Dickinson Polska Sp. z o.o.
- • Full-Med Jakub Sidorowicz
- • GETINGE POLSKA SP. Z O.O.
- • Pajunk Medical Produkte GmbH
- • Solventum Poland Sp. z o.o.
Historia zamówień
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-04-14 | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 2026-05-18 | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 2026-05-21 | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 2026-08-17 | Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia |
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-04-14)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Dostawa specjalistycznych wyrobów medycznych dla Kliniki Anestezjologii i Intensywnej Terapii
Krótki opis:
Produkty/usługi: Materiały medyczne 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części ✅
Maksymalna liczba partii, która może zostać przyznana jednemu oferentowi: 11
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 11
1️⃣
Tytuł: Zadanie 1
Opis zamówienia:
Miejsce wykonania: Lubelski 🏙️
Maksymalna liczba wznowień: 0
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Cena (waga): 100
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
2️⃣
Tytuł: Zadanie 2
Główne miejsce lub miejsce wykonywania działalności:
Numer identyfikacyjny działki:
3️⃣
Tytuł: Zadanie 3
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
4️⃣
Tytuł: Zadanie 4
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
5️⃣
Tytuł: Zadanie 5
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
6️⃣
Tytuł: Zadanie 6
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
7️⃣
Tytuł: Zadanie 7
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
8️⃣
Tytuł: Zadanie 8
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
9️⃣
Tytuł: Zadanie 9
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
1️⃣0️⃣
Tytuł: Zadanie 10
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
1️⃣1️⃣
Tytuł: Zadanie 11
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-05-20 08:00:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Fakturowanie elektroniczne: Wymagane
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość procentowa, dokładna)
Warunki przetargu
Umowa zawiera warunki realizacji ✅
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Uniwersytecki Szpital Kliniczny Nr 1 w Lublinie
Krajowy numer rejestracyjny:
Kod pocztowy: 20-081
Miasto pocztowe: Lublin
Region: Lubelski 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: zamowienia@spsk1.lublin.pl 📧
Telefon: 815344611 📞
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Zdrowie
Komunikacja
Dokumenty URL: https://spsk1.ezamawiajacy.pl/pn/USK1/demand/281522/notice/public/details 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://spsk1.ezamawiajacy.pl/pn/USK1/demand/281522/notice/public/details 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Informacje dodatkowe
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +48 224587801 📞
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 073-256018 (2026-04-14)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Dostawa specjalistycznych wyrobów medycznych dla Kliniki Anestezjologii i Intensywnej Terapii
Krótki opis:
Dostawa specjalistycznych wyrobów medycznych dla Kliniki Anestezjologii i Intensywnej Terapii
Rodzaj umowy: Dostawy
Produkty/usługi: Materiały medyczne 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części ✅
Maksymalna liczba partii, która może zostać przyznana jednemu oferentowi: 11
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 11
1️⃣
Tytuł: Zadanie 1
Opis zamówienia:
dostawa specjalistycznych wyrobów medycznych dla Kliniki Anestezjologii i Intensywnej Terapii
Główne miejsce lub miejsce wykonywania działalności:
USK 1 w Lublinie
Magazyn Medyczny
ul. Staszica 14a
Lublin
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Lubelski 🏙️
Maksymalna liczba wznowień: 0
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Cena (waga): 100
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
2️⃣
Tytuł: Zadanie 2
Główne miejsce lub miejsce wykonywania działalności:
SK 1 w Lublinie
Magazyn Medyczny
ul. Staszica 14a
Lublin
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0002
3️⃣
Tytuł: Zadanie 3
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0003
4️⃣
Tytuł: Zadanie 4
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0004
5️⃣
Tytuł: Zadanie 5
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0005
6️⃣
Tytuł: Zadanie 6
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0006
7️⃣
Tytuł: Zadanie 7
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0007
8️⃣
Tytuł: Zadanie 8
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0008
9️⃣
Tytuł: Zadanie 9
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0009
1️⃣0️⃣
Tytuł: Zadanie 10
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0010
1️⃣1️⃣
Tytuł: Zadanie 11
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0011
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-05-20 08:00:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Fakturowanie elektroniczne: Wymagane
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość procentowa, dokładna)
Warunki przetargu
Umowa zawiera warunki realizacji ✅
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Uniwersytecki Szpital Kliniczny Nr 1 w Lublinie
Krajowy numer rejestracyjny:
7122429274
Kod pocztowy: 20-081
Miasto pocztowe: Lublin
Region: Lubelski 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: zamowienia@spsk1.lublin.pl 📧
Telefon: 815344611 📞
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Zdrowie
Komunikacja
Dokumenty URL: https://spsk1.ezamawiajacy.pl/pn/USK1/demand/281522/notice/public/details 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://spsk1.ezamawiajacy.pl/pn/USK1/demand/281522/notice/public/details 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Informacje dodatkowe
1. Do oferty Wykonawca zobowiązany jest dołączyć aktualne na dzień składania ofert:
a) oświadczenie, że nie podlega wykluczeniu oraz spełnia warunki udziału w postępowaniu. Przedmiotowe oświadczenie Wykonawca składa w formie Jednolitego Europejskiego Dokumentu Zamówienia (JEDZ), stanowiącego Załącznik nr 2 do Rozporządzenia Wykonawczego Komisji (EU) 2016/7 z dnia 5 stycznia 2016 r. ustanawiającego standardowy formularz jednolitego europejskiego dokumentu zamówienia. Informacje zawarte w JEDZ stanowią wstępne potwierdzenie, że Wykonawca nie podlega wykluczeniu oraz spełnia warunki udziału w postępowaniu - Załącznik nr 12 do SWZ.
• w Części II Sekcji D ESPD (Informacje dotyczące podwykonawców, na których zdolności Wykonawca nie polega) Wykonawca oświadcza czy zamierza zlecić osobom trzecim podwykonawstwo jakiejkolwiek części zamówienia (w przypadku twierdzącej odpowiedzi podaje ponadto, o ile jest to wiadome, wykaz proponowanych podwykonawców), natomiast Wykonawca nie jest zobowiązany do przedstawienia w odniesieniu do tych podwykonawców odrębnych ESPD, zawierających informacje wymagane w Części II Sekcja A i B oraz w Części III,
• w Części IV Zamawiający żąda jedynie ogólnego oświadczenia dotyczącego wszystkich kryteriów kwalifikacji (sekcja α), bez wypełniania poszczególnych Sekcji A, B, C i D,
• Część V (Ograniczenie liczby kwalifikujących się kandydatów) należy pozostawić niewypełnioną.
b) oświadczenie, na podstawie art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (Dz.U. 2022 poz. 835) oraz na podstawie art. 5k rozporządzenia 833/2014 w brzmieniu nadanym rozporządzeniem 2022/576
z postępowania o udzielenie zamówienia publicznego prowadzonego na podstawie ustawy Pzp - Załącznik nr 12a do SWZ.
2. Zamawiający przed wyborem najkorzystniejszej oferty wezwie Wykonawcę, którego oferta została najwyżej oceniona, do złożenia w wyznaczonym terminie, nie krótszym niż 10 dni, aktualnych na dzień złożenia następujących podmiotowych środków dowodowych:
a) Oświadczenie wykonawcy w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 5 p.z.p., o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej, w rozumieniu ustawy z dnia 16.02.2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów (Dz.U. 2023 poz.1689), z innym wykonawcą, który złożył odrębną ofertę, ofertę częściową lub wniosek o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, albo oświadczenia o przynależności do tej samej grupy kapitałowej wraz z dokumentami lub informacjami potwierdzającymi przygotowanie oferty, oferty częściowej lub wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu niezależnie od innego wykonawcy należącego do tej samej grupy kapitałowej - Załącznik nr 13 do SWZ,
b) Odpis lub informację z Krajowego Rejestru Sądowego lub z Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, w zakresie art. 109 ust. 1 pkt 4 p.z.p., sporządzonych nie wcześniej niż 3 miesiące przed jej złożeniem, jeżeli odrębne przepisy wymagają wpisu do rejestru lub ewidencji,
c) Informacja z Krajowego Rejestru Karnego w zakresie dotyczącym podstaw wykluczenia wskazanych w art. 108 ust. 1 pkt 1, 2 i 4 p.z.p. sporządzona nie wcześniej niż 6 miesięcy przed jej złożeniem,
d) Oświadczenie wykonawcy o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu, o którym mowa w art. 125 ust. 1 p.z.p. w zakresie odnoszącym się do podstaw wykluczenia wskazanych w art. 108 ust. 1 pkt 3 - 6 p.z.p. oraz w zakresie podstaw wykluczenia wskazanych w art. 109 ust. 1 pkt 5, 7 p.z.p.,
e) Oświadczenie wykonawcy o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu składanym na podstawie art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (Dz.U. 2023 poz. 1497), oraz na podstawie art. 5k rozporządzenia 833/2014 w brzmieniu nadanym rozporządzeniem 2022/576 z postępowania o udzielenie zamówienia publicznego prowadzonego na podstawie ustawy Pzp, w zakresie podstaw wykluczenia w nich wskazanych.
1. Zamawiający wymaga dołączenia do oferty następujących przedmiotowych środków dowodowych:
a) Katalogi, oryginale (ulotki od producenta zawierające opisy oferowanego asortymentu w języku polskim,
z zaznaczeniem, którego zadania i pozycji opisy dotyczą, jeżeli katalog /ulotka jest w języku obcym wymagane jest tłumaczenie na język polski), w celu potwierdzenia zgodności oferowanych dostaw z wymaganymi cechami lub kryteriami określonymi w opisie przedmiotu zamówienia oraz w celu potwierdzenia zgodności oferowanych dostaw z cechami lub kryteriami określonymi w opisie kryteriów oceny ofert
Należy je złożyć wraz z ofertą w postaci dokumentu elektronicznego opatrzonego kwalifikowanym podpisem elektronicznym (zgodnie z zasadami przygotowania oferty opisanymi w Części XIV SWZ).
b) Odnośnie Zadania 1 poz. 13, 14, 16 - oświadczenie producenta pulsoksymetrów, że zaoferowane przez dystrybutora czujniki są oryginalne, zgodne z prawem patentowym i kompatybilne z urządzeniami z technologią Masimo SET,
c) Odnośnie Zadania 9 poz. 1-3 - dokumentacja w postaci wyników badania producenta strzykawek potwierdzająca zerowy refluks,
d) Odnośnie Zadania 9 poz. 1-3 - dokument producenta potwierdzający klasę wyrobu medycznego,
e) Odnośnie Zadania 9 poz. 4 - dokument z wynikami testu potwierdzający redukcję Acinetobacter baumannii o 99,99%.
Pokaż więcej
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
5261656132
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +48 224587801 📞
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Odwołanie wnosi się w przypadku zamówień, których wartość jest równa albo przekracza progi unijne, w terminie: a) 10 dni od dnia przekazania informacji o czynności zamawiającego stanowiącej podstawę jego wniesienia, jeżeli informacja została przekazana przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, b) 15 dni od dnia przekazania informacji o czynności zamawiającego stanowiącej podstawę jego wniesienia, jeżeli informacja została przekazana w sposób inny niż określony w lit. a).
Pokaż więcej
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 073-256018 (2026-04-14)
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-05-18)
Procedura
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-05-27 08:00:00 📅
Zmiany
Inne informacje dodatkowe
Główny powód zmiany: Aktualizacja informacji
Informacje o modyfikacjach
Poprzednia wersja ogłoszenia, która jest zmieniana: 256018-2026
Źródło: OJS 2026/S 095-341789 (2026-05-18)
Procedura
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-05-27 08:00:00 📅
Zmiany
Inne informacje dodatkowe
Główny powód zmiany: Aktualizacja informacji
Informacje o modyfikacjach
Poprzednia wersja ogłoszenia, która jest zmieniana: 256018-2026
Źródło: OJS 2026/S 095-341789 (2026-05-18)
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-05-21)
Procedura
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-06-02 08:00:00 📅
Zmiany
Inne informacje dodatkowe
Główny powód zmiany: Aktualizacja informacji
Informacje o modyfikacjach
Poprzednia wersja ogłoszenia, która jest zmieniana: 341789-2026
Źródło: OJS 2026/S 099-357362 (2026-05-21)
Procedura
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-06-02 08:00:00 📅
Zmiany
Inne informacje dodatkowe
Główny powód zmiany: Aktualizacja informacji
Informacje o modyfikacjach
Poprzednia wersja ogłoszenia, która jest zmieniana: 341789-2026
Źródło: OJS 2026/S 099-357362 (2026-05-21)
Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia (2026-08-17)
Obiekt
Zakres zamówienia
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT): 870471.61 PLN 💰
Opis
Czas trwania: 24 miesięcy
Udzielenie zamówienia
1️⃣
Informacja o nie przyznaniu dotacji
Nie otrzymano żadnych ofert ani wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu lub wszystkie zostały odrzucone
Powód, dla którego nie wyłoniono zwycięzcy: Wszystkie oferty, wnioski o dopuszczenie do udziału lub projekty zostały wycofane lub uznane za niedopuszczalne
Numer identyfikacyjny działki:
Numer umowy:
Data zawarcia umowy: 2026-07-30 📅
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 2
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 2
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 2
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z państw spoza UE: 0
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z innych państw członkowskich UE: 0
2️⃣
Informacja o nie przyznaniu dotacji
Powód, dla którego nie wyłoniono zwycięzcy: Nie otrzymano żadnych ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału lub projektów
Numer identyfikacyjny działki:
3️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
4️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
5️⃣
Powód, dla którego nie wyłoniono zwycięzcy: Decyzja nabywcy z powodu niewystarczających środków
Numer identyfikacyjny działki:
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 1
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 1
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 1
6️⃣
7️⃣
Udzielono zamówienia/części zamówienia ✅
Numer identyfikacyjny działki:
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 109441.62 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Full-Med Jakub Sidorowicz
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Full-med jakub sidorowicz
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: ul. Bursaki 6
Kod pocztowy: 20-150
Miasto pocztowe: Lublin
Region: Lubelski 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: biuro@full-med.com.pl 📧
Telefon: 81 444 12 21 📞
Wielkość podmiotu gospodarczego: Małe
8️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 55 944 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Solventum
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Solventum Poland Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: ul. Kwidzyńska 6
Kod pocztowy: 51-416
Miasto pocztowe: Wrocław
Region: Wrocławski 🏙️
9️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 6574.39 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
1️⃣0️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
Całkowita wartość umowy/działki: 76474.8 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Becton Dickinson
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Becton Dickinson Polska Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: ul. Osmańska 14
Kod pocztowy: 02-823
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
E-mail: przetargi@bd.com 📧
Telefon: 223771100 📞
Wielkość podmiotu gospodarczego: Duże
1️⃣1️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 608 040 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Getnige
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Getinge Polska Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: ul. Żwirki i Wigury 18
Kod pocztowy: 02-092
E-mail: przetargi.pl@getinge.com 📧
Telefon: 228820644 📞
Wielkość podmiotu gospodarczego: Średnie
1️⃣2️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 3
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 3
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 13996.8 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Pajunk
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Pajunk Medical Produkte GmbH
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: Pajunkstrasse 2
Kod pocztowy: 78187
Miasto pocztowe: Geisingen
Region: Tuttlingen 🏙️
Kraj: Niemcy 🇩🇪
E-mail: m.sitarska@pajunk-medipro.com 📧
Telefon: 538538988 📞
Źródło: OJS 2026/S 158-571523 (2026-08-17)
Obiekt
Zakres zamówienia
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT): 870471.61 PLN 💰
Opis
Czas trwania: 24 miesięcy
Udzielenie zamówienia
1️⃣
Informacja o nie przyznaniu dotacji
Nie otrzymano żadnych ofert ani wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu lub wszystkie zostały odrzucone
Powód, dla którego nie wyłoniono zwycięzcy: Wszystkie oferty, wnioski o dopuszczenie do udziału lub projekty zostały wycofane lub uznane za niedopuszczalne
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Numer umowy:
Umowa do Zadania 3
Data zawarcia umowy: 2026-07-30 📅
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 2
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 2
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 2
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z państw spoza UE: 0
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z innych państw członkowskich UE: 0
2️⃣
Informacja o nie przyznaniu dotacji
Powód, dla którego nie wyłoniono zwycięzcy: Nie otrzymano żadnych ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału lub projektów
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0002
3️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0005
4️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0007
5️⃣
Powód, dla którego nie wyłoniono zwycięzcy: Decyzja nabywcy z powodu niewystarczających środków
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0004
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 1
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 1
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 1
6️⃣
7️⃣
Udzielono zamówienia/części zamówienia ✅
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0003
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 109441.62 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Oferta do Zadania 3
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0003
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Full-Med Jakub Sidorowicz
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Full-med jakub sidorowicz
Krajowy numer rejestracyjny:
712-215-06-26
Adres pocztowy: ul. Bursaki 6
Kod pocztowy: 20-150
Miasto pocztowe: Lublin
Region: Lubelski 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: biuro@full-med.com.pl 📧
Telefon: 81 444 12 21 📞
Wielkość podmiotu gospodarczego: Małe
8️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0006
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 55 944 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Oferta do Zadania 6
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0006
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Solventum
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Solventum Poland Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
5252914245
Adres pocztowy: ul. Kwidzyńska 6
Kod pocztowy: 51-416
Miasto pocztowe: Wrocław
Region: Wrocławski 🏙️
9️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0008
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 6574.39 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Oferta do Zadania 8
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0008
1️⃣0️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0009
Całkowita wartość umowy/działki: 76474.8 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Oferta do Zadania 9
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0009
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Becton Dickinson
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Becton Dickinson Polska Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
5271055984
Adres pocztowy: ul. Osmańska 14
Kod pocztowy: 02-823
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
E-mail: przetargi@bd.com 📧
Telefon: 223771100 📞
Wielkość podmiotu gospodarczego: Duże
1️⃣1️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0010
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 608 040 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Oferta do Zadania 10
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0010
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Getnige
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Getinge Polska Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
1131080431
Adres pocztowy: ul. Żwirki i Wigury 18
Kod pocztowy: 02-092
E-mail: przetargi.pl@getinge.com 📧
Telefon: 228820644 📞
Wielkość podmiotu gospodarczego: Średnie
1️⃣2️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0011
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 3
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 3
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 13996.8 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Oferta do Zadania 11
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0011
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Pajunk
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Pajunk Medical Produkte GmbH
Krajowy numer rejestracyjny:
DE189345740
Adres pocztowy: Pajunkstrasse 2
Kod pocztowy: 78187
Miasto pocztowe: Geisingen
Region: Tuttlingen 🏙️
Kraj: Niemcy 🇩🇪
E-mail: m.sitarska@pajunk-medipro.com 📧
Telefon: 538538988 📞
Źródło: OJS 2026/S 158-571523 (2026-08-17)
Nowe zamówienia w powiązanych kategoriach 🆕
- Urządzenia medyczne, farmaceutyki i produkty do pielęgnacji ciała (>20 nowe zamówienia)