Dostawa sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego oraz wyposażenia

Narodowy Instytut Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie - Państwowy Instytut Badawczy Oddział w Krakowie

Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego oraz wyposażenia - szczegółowo opisana w załączniku nr 1, 1a oraz 6 - 11 do SWZ

Termin

Termin składania ofert wynosił 2026-07-02. Zamówienie zostało opublikowane na stronie 2026-06-16.

Dostawcy

Następujący dostawcy są wymienieni w decyzjach o przyznaniu zamówienia lub innych dokumentach dotyczących zamówień:

Kto? Co? Gdzie?
Historia zamówień
Data Dokument
2026-06-16 Ogłoszenie o zamówieniu
2026-08-11 Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-06-16)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Dostawa sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego oraz wyposażenia
Numer referencyjny: ZP.261.41.2026
Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego oraz wyposażenia - szczegółowo opisana w załączniku nr 1, 1a oraz 6 - 11 do SWZ
Rodzaj umowy: Dostawy
Produkty/usługi: Urządzenia medyczne 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części
Maksymalna liczba partii, która może zostać przyznana jednemu oferentowi: 15
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 15

1️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 1
Tytuł: Aparatura do fizykoterapii
Opis zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa aparatury do fizykoterapii - szczegółowo opisana w załączniku nr 1, 1a i 6 do SWZ
Dodatkowe produkty/usługi: Adres pocztowy: ul. Garncarska 11
Kod pocztowy: 31-115
Miejscowość: Kraków
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Miasto Kraków 🏙️
Czas trwania
Data końcowa: 2026-08-24 📅
Kryteria przyznawania nagród
Cena
Cena (waga): 60
Kryterium jakości (nazwa): Jakość
Kryterium jakości (waga): 20
Kryterium jakości (nazwa): Gwarancja
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0001

2️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 2
Tytuł: Sprzęt do kinezyterapii i rehabilitacji ruchowej
Opis zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu do kinezyterapii i rehabilitacji ruchowej - szczegółowo opisana w załączniku nr 1, 1a i 7 do SWZ
Dodatkowe produkty/usługi: Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0002

3️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 3
Tytuł: Sprzęt zabiegowy i oświetlenie zabiegowe
Opis zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu zabiegowego i oświetlenia zabiegowego - szczegółowo opisana w załączniku nr 1, 1a i 8 do SWZ
Dodatkowe produkty/usługi: Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0003

4️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 4
Tytuł: Centrala monitorująca z 2 kardiomonitorami
Opis zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa centrali monitorującej z 2 kardiomonitorami - szczegółowo opisana w załączniku nr 1, 1a i 9 do SWZ
Dodatkowe produkty/usługi: System monitorowania pacjentów 📦
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0004

5️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 5
Tytuł: Pompy infuzyjne
Opis zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa pomp infuzyjnych - szczegółowo opisana w załączniku nr 1, 1a i 10 do SWZ
Dodatkowe produkty/usługi: Pompy infuzyjne 📦
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0005

6️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 6
Tytuł: Ssak chirurgiczny
Opis zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa ssaka chirurgicznego- szczegółowo opisana w załączniku nr 1, 1a i 11 do SWZ
Dodatkowe produkty/usługi: Różne urządzenia i produkty medyczne 📦
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0006

7️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 7
Tytuł: Metalowa szafka medyczna z przeszkleniem
Opis zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa metalowej szafki medycznej z przeszkleniem - szczegółowo opisana w załączniku nr 1, 1a do SWZ
Produkty/usługi: Meble medyczne 📦
Kryteria przyznawania nagród
Cena (waga): 100
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0007

8️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 8
Tytuł: Wózek inwalidzki
Opis zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa wózka inwalidzkiego - szczegółowo opisana w załączniku nr 1, 1a do SWZ
Produkty/usługi: Wózki inwalidzkie 📦
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0008

9️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 9
Tytuł: Wózek-wanna
Opis zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa wózka-wanna - szczegółowo opisana w załączniku nr 1, 1a do SWZ
Produkty/usługi: Różne urządzenia i produkty medyczne 📦
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0009

1️⃣0️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 10
Tytuł: Leżanka medyczna
Opis zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa leżanki medycznej - szczegółowo opisana w załączniku nr 1, 1a do SWZ
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0010

1️⃣1️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 11
Tytuł: Krzesło medyczne
Opis zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa krzesła medycznego - szczegółowo opisana w załączniku nr 1, 1a do SWZ
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0011

1️⃣2️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 12
Tytuł: Taboret medyczny
Opis zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa taboretu medycznego - szczegółowo opisana w załączniku nr 1, 1a do SWZ
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0012

1️⃣3️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 13
Tytuł: Szafa medyczna
Opis zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa szafy medycznej - szczegółowo opisana w załączniku nr 1, 1a do SWZ
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0013

1️⃣4️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 14
Tytuł: Leżanki medyczne z otworem
Opis zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa leżanki medycznej z otworem - szczegółowo opisana w załączniku nr 1, 1a do SWZ
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0014

1️⃣5️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 15
Tytuł: Leżanka medyczna na kółkach
Opis zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa leżanki medycznej na kółkach - szczegółowo opisana w załączniku nr 1, 1a do SWZ
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0015
Opis
Główne miejsce lub miejsce wykonywania działalności:
Zamawiający zastrzega sobie prawo do tego, aby najpierw dokonać badania i oceny ofert, a następnie dokonać kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia udziału w postępowaniu
Zakres zamówienia
Dodatkowe produkty/usługi:
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
przetarg nieograniczony
Procedura przyspieszona:
Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę i instalację sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego. W ramach projektu realizowane są równolegle zaawansowane prace budowlano-remontowe. Dostawa, montaż oraz uruchomienie urządzeń ujętych w poszczególnych częściach zamówienia są ściśle uzależnione od postępu prac budowlanych. Dostawa, montaż i uruchomienie urządzeń są możliwe wyłącznie po zakończeniu określonych etapów robót budowlanych i dostosowaniu pomieszczeń do wymagań technicznych instalowanego sprzętu. Jednocześnie na rynku obserwuje się wydłużone terminy realizacji dostaw sprzętu medycznego. Sytuacja ta wynika z kumulacji projektów inwestycyjnych realizowanych przez podmioty lecznicze w ramach programów finansowanych ze środków unijnych. Wydłużone terminy produkcji, dostaw oraz instalacji urządzeń stanowią okoliczność obiektywną i niezależną od Zamawiającego, istotnie wpływającą na ryzyko niedotrzymania terminu realizacji projektu. Opisane powyżej okoliczności wykreowały obiektywną i niezależną od Zamawiającego pilną potrzebę udzielenia zamówienia, uniemożliwiając zastosowanie standardowych terminów składania ofert. Skrócenie terminu jest konieczne, aby umożliwić sprawne przeprowadzenie postępowania i wybór wykonawcy w czasie pozwalającym na terminową realizację projektu.
Pokaż więcej
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-07-02 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-07-02 10:30:00 📅
Warunki otwarcia ofert (miejsce): Ofertę wraz z wymaganymi dokumentami należy złożyć za pośrednictwem platformy, działającej pod adresem: https://e-propublico.pl zgodnie z instrukcją określoną w pkt 19 treści SWZ.
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Data otwarcia: 2026-07-02 10:30:00 📅
Miejsce:
Ofertę wraz z wymaganymi dokumentami należy złożyć za pośrednictwem platformy, działającej pod adresem: https://e-propublico.pl zgodnie z instrukcją określoną w pkt 19 treści SWZ.
Fakturowanie elektroniczne: Wymagane
Stosowane będą zamówienia elektroniczne
Stosowana będzie płatność elektroniczna
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość procentowa, dokładna)

Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Kryterium kwalifikacji: Inne wymagania ekonomiczne lub finansowe
Wykaz i krótki opis zasad i kryteriów:
1. Zamawiający wykluczy z postępowania o udzielenie zamówienia Wykonawcę, wobec którego zachodzą podstawy wykluczenia, o których mowa w art. 108 ustawy Pzp oraz w art. 109 ust. 1 pkt 1 ustawy Pzp. 2. Zamawiający wykluczy z postępowania o udzielenie zamówienia Wykonawcę, wobec którego zachodzą podstawy wykluczenia, o których mowa w art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (Dz. U. z 2025 r. poz. 514). 3. Zamawiający wykluczy z postępowania o udzielenie zamówienia Wykonawcę, wobec którego zachodzą podstawy wykluczenia, o których mowa w art. 5k rozporządzenia Rady (UE) 2025/2033 z dnia 23 października 2025 r. w sprawie zmiany rozporządzenia (UE) nr 833/2014 dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie. Do oferty należy dołączyć: 1. Jednolity europejski dokument zamówienia – załącznik nr 2 do SWZ; 2.Pełnomocnictwo – jeśli dotyczy. 3. Przedmiotowe środki dowodowe określone w pkt 11.1 treści SWZ. 4. Opis przedmiotu zamówienia (Parametry techniczno- użytkowe) – załącznik nr 6 do 11 do SWZ. Podmiotowe środki dowodowe składane na wezwanie Zamawiającego: 1. Informacja z Krajowego Rejestru Karnego. 2. Zaświadczenie właściwego naczelnika urzędu skarbowego. 3. Zaświadczenie z ZUS lub KRUS. 4. Oświadczenie o aktualności informacji – załącznik nr 4 do SWZ. 5. Oświadczenie Wykonawcy o przynależności albo braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej – załącznik nr 5 do SWZ. Dotyczy podmiotów zagranicznych: 1. Informacja z odpowiedniego rejestru lub inny równoważny dokument. 2.Dokument potwierdzający niezaleganie z opłacaniem podatków, opłat lub składek na ubezpieczenie społeczne lub zdrowotne.
Pokaż więcej
Podstawa wykluczenia:
Bezpośrednie lub pośrednie zaangażowanie w przygotowanie przedmiotowego postępowania o udzielenie zamówienia
Korupcja
Nadużycia
+ jeszcze 8
Naruszenie obowiązku płatności podatków
Podstawy wykluczenia o charakterze wyłącznie krajowym
Podstawy związane z płatnością podatków lub składek na ubezpieczenie społeczne
Porozumienia z innymi wykonawcami mające na celu zakłócenie konkurencji
Praca dzieci i inne formy handlu ludźmi
Pranie pieniędzy lub finansowanie terroryzmu
Przestępstwa terrorystyczne lub przestępstwa związane z działalnością terrorystyczną
Udział w organizacji przestępczej

Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Narodowy Instytut Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie - Państwowy Instytut Badawczy Oddział w Krakowie
Krajowy numer rejestracyjny: 5250008057
Adres pocztowy: ul. Garncarska 11
Kod pocztowy: 31-115
Miasto pocztowe: Kraków
Region: Miasto Kraków 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: zamowienia.publiczne@krakow.nio.gov.pl 📧
Telefon: +48 126348282 📞
URL: www.krakow.nio.gov.pl 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): www.e-propublico.pl 🌏
Adres profilu nabywcy: https://krakow.nio.gov.pl/ 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Zdrowie
Komunikacja
Dokumenty URL: https://e-propublico.pl 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://e-propublico.pl 🌏
Identyfikator funduszy UE: FEMP.05.11-IZ.00-0244/24 pn. „Modernizacja Przychodni Przyklinicznej NIO PIB Kraków udzielającej świadczeń AOS wraz z niezbędnym wyposażeniem” w ramach programu „Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021-2027”
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane

Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza, Biuro Odwołań
Krajowy numer rejestracyjny: 5262239325
Adres pocztowy: ul. Postępu 17A
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +48 22 458 78 01 📞
URL: https://www.gov.pl/web/uzp/ 🌏
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ kontrolny
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Informacje o terminach odwołania: Wykonawcom, a także innemu podmiotowi, jeżeli ma lub miał interes w uzyskaniu zamówienia oraz poniósł lub może ponieść szkodę w wyniku naruszenia przez zamawiającego przepisów ustawy Pzp, przysługują środki ochrony prawnej na zasadach przewidzianych w art. 505 – 590 ustawy Pzp.
Pokaż więcej
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 116-420802 (2026-06-16)
Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia (2026-08-11)
Obiekt
Zakres zamówienia
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT): 597383.89 PLN 💰
Identyfikator funduszy UE: Projekt nr FEMP.05.11-IZ.00-0244/24 pn. „Modernizacja Przychodni Przyklinicznej NIO-PIB Kraków udzielającej świadczeń AOS wraz z niezbędnym wyposażeniem” w ramach programu Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021-2027.
Czas trwania
Data rozpoczęcia: 2026-07-15 📅
2026-07-16 📅
2026-07-30 📅
2026-07-21 📅
2026-08-04 📅
2026-07-23 📅

Udzielenie zamówienia

1️⃣
Udzielono zamówienia/części zamówienia
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0001
Numer umowy: SZP.262.279.2026
Data zawarcia umowy: 2026-07-15 📅
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 1
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 1
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 1
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z państw spoza UE: 0
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z innych państw członkowskich UE: 0
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 170701.41 PLN 💰
Oferta została sklasyfikowana
Miejsce na liście zwycięzców: 1
Identyfikator oferty: Część nr 1
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0001
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: BTL Polska Sp. z o.o. cz. 1
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: BTL Polska Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny: 5222626984
Adres pocztowy: ul. Leonidasa 49
Kod pocztowy: 02-239
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Wielkość podmiotu gospodarczego: Średnie

2️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0002
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 138147.48 PLN 💰
Identyfikator oferty: Część nr 2
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0002
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: BTL Polska Sp. z o.o. cz. 2

3️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0003
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 112 375 PLN 💰
Identyfikator oferty: Część nr 3
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0003
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Wolfmed Sp. z o.o. Sp. k. cz. 3
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: WOLFMED Sp. z o.o. Sp. K.
Krajowy numer rejestracyjny: 6772437757
Adres pocztowy: ul. Władysława Żeleńskiego 99
Kod pocztowy: 31-353
Miasto pocztowe: Kraków
Region: Miasto Kraków 🏙️
Wielkość podmiotu gospodarczego: Małe

4️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0004
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 53 975 PLN 💰
Identyfikator oferty: Część nr 4
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0004
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Cirro Sp. z o.o. cz. 4
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: CIRRO Sp. z o. o.
Krajowy numer rejestracyjny: 5420201357
Adres pocztowy: ul. Elewatorska 58
Kod pocztowy: 15-620
Miasto pocztowe: Białystok
Region: Białostocki 🏙️

5️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0005
Informacje o przetargach
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 0
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 35 185 PLN 💰
Identyfikator oferty: Część nr 5
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0005
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Aesculap Chifa Sp. z o.o. 5
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Aesculap Chifa Sp. z o. o.
Krajowy numer rejestracyjny: 7880008829
Adres pocztowy: ul. Tysiąclecia 14
Kod pocztowy: 64-300
Miasto pocztowe: Nowy Tomyśl
Region: Leszczyński 🏙️
Wielkość podmiotu gospodarczego: Duże

6️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0006
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 2
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 2
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 2
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 9 500 PLN 💰
Identyfikator oferty: Część nr 6
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0006
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Walmed Sp. z o.o. cz. 6
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Walmed Sp. z o. o.
Krajowy numer rejestracyjny: 9512023210
Adres pocztowy: ul. Ptaków Leśnych 73
Kod pocztowy: 05-500
Miasto pocztowe: Jastrzębie
Region: Warszawski zachodni 🏙️

7️⃣
Informacja o nie przyznaniu dotacji
Nie otrzymano żadnych ofert ani wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu lub wszystkie zostały odrzucone
Powód, dla którego nie wyłoniono zwycięzcy: Wszystkie oferty, wnioski o dopuszczenie do udziału lub projekty zostały wycofane lub uznane za niedopuszczalne
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0007

8️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0008
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 10 500 PLN 💰
Identyfikator oferty: Część nr 8
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0008
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Medium Pharma Maria Ostrowska cz. 8
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: MEDIUM PHARMA Maria Ostrowska
Krajowy numer rejestracyjny: 8971062516
Adres pocztowy: ul. Cypriana Kamila Norwida 16
Kod pocztowy: 55-002
Miasto pocztowe: Kamieniec Wrocławski
Region: Wrocławski 🏙️
Wielkość podmiotu gospodarczego: Mikro-

9️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0009
Informacje o przetargach
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z innych państw członkowskich UE: 1

1️⃣0️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0010
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 16 200 PLN 💰
Identyfikator oferty: Część nr 10
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0010
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Warda Sp. z o.o. cz. 10
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: WARDA Sp. z o. o
Krajowy numer rejestracyjny: 5542923324
Adres pocztowy: ul. Korzenna 5
Kod pocztowy: 86-005
Miasto pocztowe: Białe Błota
Region: Bydgosko-toruński 🏙️

1️⃣1️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0011

1️⃣2️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0012

1️⃣3️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0013

1️⃣4️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0014
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 49 800 PLN 💰
Identyfikator oferty: Część nr 14
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0014
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Warda Sp. z o.o. cz. 14

1️⃣5️⃣
Informacja o nie przyznaniu dotacji
Powód, dla którego nie wyłoniono zwycięzcy: Nie otrzymano żadnych ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału lub projektów
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0015
Źródło: OJS 2026/S 154-557889 (2026-08-11)