Dostawy produktów leczniczych,wyrobów medycznych oraz usługa przetwarzania mikrobioty
Szpital Specjalistyczny w Brzozowie Podkarpacki Ośrodek Onkologiczny im.Ks. B.Markiewicza
Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego według 6części: -część nr 1 -część nr 2 -część nr 3 -część nr 4 -część nr 5 -część nr 6 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w załączniku nr 1 do SWZ. Wykaz wymaganych dokumentów podmiotowych i przedmiotowych zawarty jest w specyfikacji warunków zamówienia. Przedmiotowe środki dowodowe podlegają uzupełnieniu. W postępowaniu ma zastosowanie procedura, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp.
TerminDeadline 2026-09-29
Kto? Co?- • Urządzenia medyczne › Materiały medyczne
- • Urządzenia medyczne, farmaceutyki i produkty do pielęgnacji ciała › Produkty farmaceutyczne
- • Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej
- • Luxembourg › Luxembourg
- • Podkarpackie › Krośnieński
- • Warszawski stołeczny › Miasto Warszawa
Historia zamówień
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-08-27 | Ogłoszenie o zamówieniu |
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-08-27)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Dostawy produktów leczniczych,wyrobów medycznych oraz usługa przetwarzania mikrobioty
Numer referencyjny:
Krótki opis:
Rodzaj umowy: Dostawy
Produkty/usługi: Produkty farmaceutyczne 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części ✅
Maksymalna liczba partii, która może zostać przyznana jednemu oferentowi: 6
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 6
1️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Część nr 1
Opis zamówienia:
Główne miejsce lub miejsce wykonywania działalności: Apteka Szpitalna
Adres pocztowy: ul. Ks. j. Bielawskiego 18
Kod pocztowy: 36-200
Miejscowość: Brzozów
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Krośnieński 🏙️
Czas trwania: 6 miesięcy
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Cena (waga): 100
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
2️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Część nr 2
Opis zamówienia:
Produkty/usługi: Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej 📦
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
3️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Część nr 3
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
4️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Część nr 4
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
5️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Część nr 5
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
6️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Część nr 6
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
Zakres zamówienia
Dodatkowe produkty/usługi: Opis
Adres pocztowy: ul. Ks. J. Bielawskiego 18
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-29 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-09-29 10:05:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 3 miesięcy
Warunki przetargu
Oferenci mogą złożyć więcej niż jedną ofertę
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Data otwarcia: 2026-09-29 10:05:00 📅
Fakturowanie elektroniczne: Wymagane
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość punktowa, dokładna)
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Szpital Specjalistyczny w Brzozowie Podkarpacki Ośrodek Onkologiczny im.Ks. B.Markiewicza
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: ul. ks. J. Bielawskiego 18
Kod pocztowy: 36-200
Miasto pocztowe: Brzozów
Region: Krośnieński 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Sekcja Zamówień Publicznych
E-mail: tomasz.telesz@szpital-brzozow.pl 📧
Telefon: 13 43 09 587 📞
URL: www.szpital-brzozow.pl 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://tomasz.telesz@szpital-brzozow.pl 📧
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Zdrowie
Komunikacja
Dokumenty URL: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/tenders/ocds-148610-f32c454f-ff80-4e5b-b484-f7bd037c15e5 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/tenders/ocds-148610-f32c454f-ff80-4e5b-b484-f7bd037c15e5 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Informacje dodatkowe
Nazwa: Urząd Zamówień Publicznych -Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: 22 4587801 📞
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 166-595780 (2026-08-27)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Dostawy produktów leczniczych,wyrobów medycznych oraz usługa przetwarzania mikrobioty
Numer referencyjny:
SZSPOO.SZP 3810.58.2026
Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego według 6części:
-część nr 1
-część nr 2
-część nr 3
-część nr 4
-część nr 5
-część nr 6
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w załączniku nr 1 do SWZ.
Wykaz wymaganych dokumentów podmiotowych i przedmiotowych zawarty jest w specyfikacji warunków zamówienia.
Przedmiotowe środki dowodowe podlegają uzupełnieniu.
W postępowaniu ma zastosowanie procedura, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp.
Pokaż więcej
Produkty/usługi: Produkty farmaceutyczne 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części ✅
Maksymalna liczba partii, która może zostać przyznana jednemu oferentowi: 6
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 6
1️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Część 1
Tytuł: Część nr 1
Opis zamówienia:
Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy roztworu blokującego do centralnych dostępów żylnych o statusie wyrobu medycznego
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ.
Produkty/usługi: Materiały medyczne
📦
Główne miejsce lub miejsce wykonywania działalności: Apteka Szpitalna
Adres pocztowy: ul. Ks. j. Bielawskiego 18
Kod pocztowy: 36-200
Miejscowość: Brzozów
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Krośnieński 🏙️
Czas trwania: 6 miesięcy
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Cena (waga): 100
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
2️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Część 2
Tytuł: Część nr 2
Opis zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest usługa przetwarzania mikrobioty
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ.
Rodzaj umowy: Usługi
Produkty/usługi: Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej 📦
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0002
3️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Część 3
Tytuł: Część nr 3
Opis zamówienia:
Przedmiotem zamówienia są dostawy produktów leczniczych
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ.
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0003
4️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Część 4
Tytuł: Część nr 4
Opis zamówienia:
Przedmiotem zamówienia są dostawy produktów leczniczych.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ.
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0004
5️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Część 5
Tytuł: Część nr 5
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0005
6️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Część 6
Tytuł: Część nr 6
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0006
Zakres zamówienia
Dodatkowe produkty/usługi: Opis
Adres pocztowy: ul. Ks. J. Bielawskiego 18
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-29 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-09-29 10:05:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 3 miesięcy
Warunki przetargu
Oferenci mogą złożyć więcej niż jedną ofertę
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Data otwarcia: 2026-09-29 10:05:00 📅
Fakturowanie elektroniczne: Wymagane
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość punktowa, dokładna)
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Szpital Specjalistyczny w Brzozowie Podkarpacki Ośrodek Onkologiczny im.Ks. B.Markiewicza
Krajowy numer rejestracyjny:
0000007954
Adres pocztowy: ul. ks. J. Bielawskiego 18
Kod pocztowy: 36-200
Miasto pocztowe: Brzozów
Region: Krośnieński 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Sekcja Zamówień Publicznych
E-mail: tomasz.telesz@szpital-brzozow.pl 📧
Telefon: 13 43 09 587 📞
URL: www.szpital-brzozow.pl 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://tomasz.telesz@szpital-brzozow.pl 📧
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Zdrowie
Komunikacja
Dokumenty URL: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/tenders/ocds-148610-f32c454f-ff80-4e5b-b484-f7bd037c15e5 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/tenders/ocds-148610-f32c454f-ff80-4e5b-b484-f7bd037c15e5 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Informacje dodatkowe
Wykaz wymaganych przedmiotowych i podmiotowych środków dowodowych zawiera specyfikacja warunków zamówienia.
Organ kontrolny
Nazwa: Urząd Zamówień Publicznych -Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
5262239325
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: 22 4587801 📞
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
1. Środki ochrony prawnej przysługują Wykonawcy, jeżeli ma lub miał interes w uzyskaniu zamówienia oraz poniósł lub może ponieść szkodę w wyniku naruszenia przez Zamawiającego przepisów ustawy Pzp.
2. Odwołanie przysługuje na:
1) niezgodną z przepisami ustawy czynność Zamawiającego, podjętą w postępowa¬niu o udzielenie zamówienia, w tym na projektowane postanowienie umowy;
2) zaniechanie czynności w postępowaniu o udzielenie zamówienia, do której Zamawiający był obowiązany na podstawie ustawy.
3. Odwołanie wnosi się do Prezesa Krajowej Izby Odwoławczej w formie pisemnej albo w formie elektronicznej albo w postaci elektronicznej opatrzone podpisem zaufanym.
4. Na orzeczenie Krajowej Izby Odwoławczej oraz postanowienie Prezesa Krajowej Izby Odwoławczej, o którym mowa w art. 519 ust. 1 ustawy Pzp, stronom oraz uczestnikom postępowania odwoławczego przysługuje skarga do sądu. Skargę wnosi się do Sądu Okręgowego w Warszawie za pośrednictwem Prezesa Krajowej Izby Odwoławczej.
5. Szczegółowe informacje dotyczące środków ochrony prawnej określone są w Dziale IX „Środki ochrony prawnej” ustawy Pzp.
Pokaż więcej
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 166-595780 (2026-08-27)
Nowe zamówienia w powiązanych kategoriach 🆕
- Urządzenia medyczne, farmaceutyki i produkty do pielęgnacji ciała (>20 nowe zamówienia)
- Produkty farmaceutyczne (>20)
- Ogólne środki przeciwinfekcyjne do użytku ogólnoustrojowego, szczepionki, środki przeciwnowotworowe oraz immunomodulacyjne (>20)
- Produkty lecznicze dla dermatologii oraz układu mięśniowo-szkieletowego (20)
- Produkty lecznicze dla krwi, organów krwiotwórczych oraz układu krążenia (11)
- Produkty lecznicze dla przewodu pokarmowego i metabolizmu (8)
- Produkty lecznicze dla układu moczowo-płciowego oraz hormonów (4)
- Produkty lecznicze dla układu nerwowego i organów zmysłów (14)
- Różne produkty lecznicze (>20)
- Wyroby farmaceutyczne (6)
- Środki lecznicze dla układu oddechowego (6)