Dostawy wyrobów medycznych

Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Cieszynie

Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy wyrobów medycznych do Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej w Cieszynie. Zamówienie składa się z 137 części, z których każda stanowi oddzielny przedmiot zamówienia. W Formularzu cenowym - Załączniku nr 2 do SWZ podano szczegółowy opis asortymentu oraz przewidywane zapotrzebowanie w okresie obowiązywania umowy. Pełen opis przedmiotu zamówienia w tym zakres rodzaj, przewidywane zapotrzebowanie w okresie obowiązywania umowy określono pkt III. SWZ oraz w Formularzu cenowym - Załączniku nr 2 do SWZ.

Termin

Deadline 2026-10-09

Kto? Co? Gdzie?
Historia zamówień
Data Dokument
2026-09-01 Ogłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-09-01)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Dostawy wyrobów medycznych
Numer referencyjny: ZP 1481/26
Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy wyrobów medycznych do Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej w Cieszynie. Zamówienie składa się z 137 części, z których każda stanowi oddzielny przedmiot zamówienia. W Formularzu cenowym - Załączniku nr 2 do SWZ podano szczegółowy opis asortymentu oraz przewidywane zapotrzebowanie w okresie obowiązywania umowy. Pełen opis przedmiotu zamówienia w tym zakres rodzaj, przewidywane zapotrzebowanie w okresie obowiązywania umowy określono pkt III. SWZ oraz w Formularzu cenowym - Załączniku nr 2 do SWZ.
Pokaż więcej
Rodzaj umowy: Dostawy
Produkty/usługi: Materiały medyczne 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części
Maksymalna liczba partii, która może zostać przyznana jednemu oferentowi: 137
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 137

1️⃣
Tytuł: Część nr 1
Opis zamówienia:
Pełen opis przedmiotu zamówienia w ramach danej części, w tym zakres, rodzaj, przewidywane zapotrzebowanie w okresie obowiązywania umowy, określono w pkt III. SWZ oraz w Formularzu cenowym - Załączniku nr 2 do SWZ dotyczącym danej części.
Produkty/usługi: Strzykawki 📦
Dodatkowe produkty/usługi: Igły medyczne 📦
Adres pocztowy: ul. Bielska 4
Kod pocztowy: 43-400
Miejscowość: Cieszyn
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Bielski 🏙️
Czas trwania: 24 miesięcy
Kryteria przyznawania nagród
Cena
Cena (waga): 100
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0001

2️⃣
Tytuł: Część nr 2
Produkty/usługi: Igły medyczne 📦
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0002

3️⃣
Tytuł: Część nr 3
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0003

4️⃣
Tytuł: Część nr 4
Produkty/usługi: Urządzenia do nakłuwania żył, pobierania krwi 📦
Dodatkowe produkty/usługi: Różne urządzenia i produkty medyczne 📦
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0004

5️⃣
Tytuł: Część nr 5
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0005

6️⃣
Tytuł: Część nr 6
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0006

7️⃣
Tytuł: Część nr 7
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0007

8️⃣
Tytuł: Część nr 8
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0008

9️⃣
Tytuł: Część nr 9
Produkty/usługi: Dreny 📦
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0009

1️⃣0️⃣
Tytuł: Część nr 10
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0010

1️⃣1️⃣
Tytuł: Część nr 11
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0011

1️⃣2️⃣
Tytuł: Część nr 12
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0012

1️⃣3️⃣
Tytuł: Część nr 13
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0013

1️⃣4️⃣
Tytuł: Część nr 14
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0014

1️⃣5️⃣
Tytuł: Część nr 15
Produkty/usługi: Różne urządzenia i produkty medyczne 📦
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0015

1️⃣6️⃣
Tytuł: Część nr 16
Produkty/usługi: Sondy 📦
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0016

1️⃣7️⃣
Tytuł: Część nr 17
Produkty/usługi: Cewniki 📦
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0017

1️⃣8️⃣
Tytuł: Część nr 18
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0018

1️⃣9️⃣
Tytuł: Część nr 19
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0019

2️⃣0️⃣
Tytuł: Część nr 20
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0020

2️⃣1️⃣
Tytuł: Część nr 21
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0021

2️⃣2️⃣
Tytuł: Część nr 22
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0022

2️⃣3️⃣
Tytuł: Część nr 23
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0023

2️⃣4️⃣
Tytuł: Część nr 24
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0024

2️⃣5️⃣
Tytuł: Część nr 25
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0025

2️⃣6️⃣
Tytuł: Część nr 26
Produkty/usługi: Urządzenia do terapii gazowej i oddechowej 📦
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0026

2️⃣7️⃣
Tytuł: Część nr 27
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0027

2️⃣8️⃣
Tytuł: Część nr 28
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0028

2️⃣9️⃣
Tytuł: Część nr 29
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0029

3️⃣0️⃣
Tytuł: Część nr 30
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0030

3️⃣1️⃣
Tytuł: Część nr 31
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0031

3️⃣2️⃣
Tytuł: Część nr 32
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0032

3️⃣3️⃣
Tytuł: Część nr 33
Produkty/usługi: Szczotki 📦
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0033

3️⃣4️⃣
Tytuł: Część nr 34
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0034

3️⃣5️⃣
Tytuł: Część nr 35
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0035

3️⃣6️⃣
Tytuł: Część nr 36
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0036

3️⃣7️⃣
Tytuł: Część nr 37
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0037

3️⃣8️⃣
Tytuł: Część nr 38
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0038

3️⃣9️⃣
Tytuł: Część nr 39
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0039

4️⃣0️⃣
Tytuł: Część nr 40
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0040

4️⃣1️⃣
Tytuł: Część nr 41
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0041

4️⃣2️⃣
Tytuł: Część nr 42
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0042

4️⃣3️⃣
Tytuł: Część nr 43
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0043

4️⃣4️⃣
Tytuł: Część nr 44
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0044

4️⃣5️⃣
Tytuł: Część nr 45
Produkty/usługi: Filtry do dializy 📦
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0045

4️⃣6️⃣
Tytuł: Część nr 46
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0046

4️⃣7️⃣
Tytuł: Część nr 47
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0047

4️⃣8️⃣
Tytuł: Część nr 48
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0048

4️⃣9️⃣
Tytuł: Część nr 49
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0049

5️⃣0️⃣
Tytuł: Część nr 50
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0050

5️⃣1️⃣
Tytuł: Część nr 51
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0051

5️⃣2️⃣
Tytuł: Część nr 52
Dodatkowe produkty/usługi: Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0052

5️⃣3️⃣
Tytuł: Część nr 53
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0053

5️⃣4️⃣
Tytuł: Część nr 54
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0054

5️⃣5️⃣
Tytuł: Część nr 55
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0055

5️⃣6️⃣
Tytuł: Część nr 56
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0056

5️⃣7️⃣
Tytuł: Część nr 57
Produkty/usługi: Papier do drukowania 📦
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0057

5️⃣8️⃣
Tytuł: Część nr 58
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0058

5️⃣9️⃣
Tytuł: Część nr 59
Produkty/usługi: Igły do biopsji 📦
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0059

6️⃣0️⃣
Tytuł: Część nr 60
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0060

6️⃣1️⃣
Tytuł: Część nr 61
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0061

6️⃣2️⃣
Tytuł: Część nr 62
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0062

6️⃣3️⃣
Tytuł: Część nr 63
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0063

6️⃣4️⃣
Tytuł: Część nr 64
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0064

6️⃣5️⃣
Tytuł: Część nr 65
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0065

6️⃣6️⃣
Tytuł: Część nr 66
Produkty/usługi: Zbiorniki i torby do gromadzenia płynów ustrojowych, dreny i zestawy 📦
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0066

6️⃣7️⃣
Tytuł: Część nr 67
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0067

6️⃣8️⃣
Tytuł: Część nr 68
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0068

6️⃣9️⃣
Tytuł: Część nr 69
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0069

7️⃣0️⃣
Tytuł: Część nr 70
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0070

7️⃣1️⃣
Tytuł: Część nr 71
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0071

7️⃣2️⃣
Tytuł: Część nr 72
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0072

7️⃣3️⃣
Tytuł: Część nr 73
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0073

7️⃣4️⃣
Tytuł: Część nr 74
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0074

7️⃣5️⃣
Tytuł: Część nr 75
Produkty/usługi: Zestawy diagnostyczne 📦
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0075

7️⃣6️⃣
Tytuł: Część nr 76
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0076

7️⃣7️⃣
Tytuł: Część nr 77
Produkty/usługi: Prześcieradła używane na salach operacyjnych 📦
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0077

7️⃣8️⃣
Tytuł: Część nr 78
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0078

7️⃣9️⃣
Tytuł: Część nr 79
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0079

8️⃣0️⃣
Tytuł: Część nr 80
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0080

8️⃣1️⃣
Tytuł: Część nr 81
Produkty/usługi: Wyroby ortopedyczne 📦
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0081

8️⃣2️⃣
Tytuł: Część nr 82
Produkty/usługi: Jednorazowe, niechemiczne artykuły medyczne i hematologiczne 📦
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0082

8️⃣3️⃣
Tytuł: Część nr 83
Produkty/usługi: Ciśnieniomierze 📦
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0083

8️⃣4️⃣
Tytuł: Część nr 84
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0084

8️⃣5️⃣
Tytuł: Część nr 85
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0085

8️⃣6️⃣
Tytuł: Część nr 86
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0086

8️⃣7️⃣
Tytuł: Część nr 87
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0087

8️⃣8️⃣
Tytuł: Część nr 88
Produkty/usługi: Skalpele i noże chirurgiczne 📦
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0088

8️⃣9️⃣
Tytuł: Część nr 89
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0089

9️⃣0️⃣
Tytuł: Część nr 90
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0090

9️⃣1️⃣
Tytuł: Część nr 91
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0091

9️⃣2️⃣
Tytuł: Część nr 92
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0092

9️⃣3️⃣
Tytuł: Część nr 93
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0093

9️⃣4️⃣
Tytuł: Część nr 94
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0094

9️⃣5️⃣
Tytuł: Część nr 95
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0095

9️⃣6️⃣
Tytuł: Część nr 96
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0096

9️⃣7️⃣
Tytuł: Część nr 97
Produkty/usługi: Rękawice chirurgiczne 📦
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0097

9️⃣8️⃣
Tytuł: Część nr 98
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0098

9️⃣9️⃣
Tytuł: Część nr 99
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0099

1️⃣0️⃣0️⃣
Tytuł: Część nr 100
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0100

1️⃣0️⃣1️⃣
Tytuł: Część nr 101
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0101

1️⃣0️⃣2️⃣
Tytuł: Część nr 102
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0102

1️⃣0️⃣3️⃣
Tytuł: Część nr 103
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0103

1️⃣0️⃣4️⃣
Tytuł: Część nr 104
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0104

1️⃣0️⃣5️⃣
Tytuł: Część nr 105
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0105

1️⃣0️⃣6️⃣
Tytuł: Część nr 106
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0106

1️⃣0️⃣7️⃣
Tytuł: Część nr 107
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0107

1️⃣0️⃣8️⃣
Tytuł: Część nr 108
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0108

1️⃣0️⃣9️⃣
Tytuł: Część nr 109
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0109

1️⃣1️⃣0️⃣
Tytuł: Część nr 110
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0110

1️⃣1️⃣1️⃣
Tytuł: Część nr 111
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0111

1️⃣1️⃣2️⃣
Tytuł: Część nr 112
Produkty/usługi: Zaciski, szwy, podwiązki naczyniowe 📦
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0112

1️⃣1️⃣3️⃣
Tytuł: Część nr 113
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0113

1️⃣1️⃣4️⃣
Tytuł: Część nr 114
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0114

1️⃣1️⃣5️⃣
Tytuł: Część nr 115
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0115

1️⃣1️⃣6️⃣
Tytuł: Część nr 116
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0116

1️⃣1️⃣7️⃣
Tytuł: Część nr 117
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0117

1️⃣1️⃣8️⃣
Tytuł: Część nr 118
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0118

1️⃣1️⃣9️⃣
Tytuł: Część nr 119
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0119

1️⃣2️⃣0️⃣
Tytuł: Część nr 120
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0120

1️⃣2️⃣1️⃣
Tytuł: Część nr 121
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0121

1️⃣2️⃣2️⃣
Tytuł: Część nr 122
Produkty/usługi: Hemostatyki wchłanialne 📦
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0122

1️⃣2️⃣3️⃣
Tytuł: Część nr 123
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0123

1️⃣2️⃣4️⃣
Tytuł: Część nr 124
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0124

1️⃣2️⃣5️⃣
Tytuł: Część nr 125
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0125

1️⃣2️⃣6️⃣
Tytuł: Część nr 126
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0126

1️⃣2️⃣7️⃣
Tytuł: Część nr 127
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0127

1️⃣2️⃣8️⃣
Tytuł: Część nr 128
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0128

1️⃣2️⃣9️⃣
Tytuł: Część nr 129
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0129

1️⃣3️⃣0️⃣
Tytuł: Część nr 130
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0130

1️⃣3️⃣1️⃣
Tytuł: Część nr 131
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0131

1️⃣3️⃣2️⃣
Tytuł: Część nr 132
Produkty/usługi: Implanty chirurgiczne 📦
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0132

1️⃣3️⃣3️⃣
Tytuł: Część nr 133
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0133

1️⃣3️⃣4️⃣
Tytuł: Część nr 134
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0134

1️⃣3️⃣5️⃣
Tytuł: Część nr 135
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0135

1️⃣3️⃣6️⃣
Tytuł: Część nr 136
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0136

1️⃣3️⃣7️⃣
Tytuł: Część nr 137
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0137
Zakres zamówienia
Dodatkowe produkty/usługi:
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-10-09 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-10-09 11:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert (miejsce): https://ezamowienia.gov.pl/
Warunki otwarcia ofert (Informacje o osobach upoważnionych i procedurze otwarcia):
Otwarcie ofert następuje za pomocą Portalu e­Zamówienia. W przypadku awarii systemu służącego do otwarcia ofert, powodującej brak możliwości otwarcia ofert w określonym terminie, wtedy otwarcie ofert następuje niezwłocznie po usunięciu tej awarii. Informacje o zmianie terminu otwarcia ofert Zamawiający zamieści na stronie internetowej postępowania.
Pokaż więcej
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Oferenci mogą złożyć więcej niż jedną ofertę
Określona forma prawna musi zostać przyjęta przez grupę oferentów, której udzielono zamówienia
Data otwarcia: 2026-10-09 11:00:00 📅
Miejsce: https://ezamowienia.gov.pl/
Informacje dodatkowe:
Otwarcie ofert następuje za pomocą Portalu e­Zamówienia. W przypadku awarii systemu służącego do otwarcia ofert, powodującej brak możliwości otwarcia ofert w określonym terminie, wtedy otwarcie ofert następuje niezwłocznie po usunięciu tej awarii. Informacje o zmianie terminu otwarcia ofert Zamawiający zamieści na stronie internetowej postępowania.
Pokaż więcej
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne
Stosowana będzie płatność elektroniczna
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość procentowa, dokładna)
Warunki przetargu
Umowa zawiera warunki realizacji

Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Forma prawna, jaką musi przyjąć grupa wykonawców, którym zostanie udzielone zamówienie:
Wykonawcy mogą wspólnie ubiegać się o zamówienie ustanawiając pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo reprezentowania w postępowaniu i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego. Przepisy dotyczące Wykonawcy stosuje się odpowiednio do Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia.
Pokaż więcej
Główne warunki finansowania i ustalenia dotyczące płatności i/lub odniesienie do odpowiednich przepisów regulujących je:
Termin płatności - 60 dni, licząc od dnia otrzymania prawidłowo wystawionej faktury.
Warunki związane z umową
Warunki realizacji zamówienia:
Szczegółowe warunki wykonania zamówienia zawarte zostały w Projekcie umowy - Załączniku nr 4_1 do SWZ.
Warunki uczestnictwa
Podstawa wykluczenia:
Bezpośrednie lub pośrednie zaangażowanie w przygotowanie przedmiotowego postępowania o udzielenie zamówienia
Korupcja
Nadużycia
+ jeszcze 9
Naruszenie obowiązku opłacenia składek na ubezpieczenie społeczne
Naruszenie obowiązku płatności podatków
Naruszenie obowiązków określonych w podstawach wykluczenia o charakterze wyłącznie krajowym
Naruszenie obowiązków w dziedzinie prawa pracy
Porozumienia z innymi wykonawcami mające na celu zakłócenie konkurencji
Praca dzieci i inne formy handlu ludźmi
Pranie pieniędzy lub finansowanie terroryzmu
Przestępstwa terrorystyczne lub przestępstwa związane z działalnością terrorystyczną
Udział w organizacji przestępczej
Opis przesłanek wykluczenia:
Na podstawie art. 108 ust. 1 pkt 6) ustawy Prawo Zamówień Publicznych.
Na podstawie art. 108 ust. 1 pkt 1) lit. c) i art. 108 ust. 1 pkt 2) ustawy Prawo Zamówień Publicznych, w odniesieniu do przestępstw wymienionych w art. 228­-230a, art. 250a Kodeksu karnego lub w art. 46-48 ustawy z dnia 25 czerwca 2010 r. o sporcie (Dz.U. z 2024 r. poz. 1488 z późn. zm.) lub w art. 54 ust. 1-­4 ustawy z dnia 12 maja 2011 r. o refundacji leków, środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego oraz wyrobów medycznych (Dz.U. z 2025 r. poz. 907).
Pokaż więcej
Na podstawie art. 108 ust. 1 pkt 1) lit. g) i art. 108 ust. 1 pkt 2) ustawy Prawo Zamówień Publicznych, w odniesieniu do przestępstwa oszustwa, o którym mowa w art. 286 Kodeksu karnego lub przestępstw skarbowe.
Na podstawie art. 108 ust. 1 pkt 1) lit. h) i art. 108 ust. 1 pkt 2) ustawy Prawo Zamówień Publicznych.
Na podstawie art. 108 ust. 1 pkt 3) ustawy Prawo Zamówień Publicznych), w zakresie
opłat lub składek na ubezpieczenie społeczne lub zdrowotne.
podatków i opłat.
Na podstawie: 1) art. 108 ust. 1 pkt 1) lit. c) i art. 108 ust. 1 pkt 2) ustawy Prawo Zamówień Publicznych, w odniesieniu do przestępstwa z art. 47 ustawy z dnia 25 czerwca 2010 r. o sporcie (Dz.U. z 2024 r. poz. 1488 z późn. zm.); 2) art. 108 ust. 1 pkt 1) lit. g) i art. 108 ust. 1 pkt 2) ustawy Prawo Zamówień Publicznych, w przypadku skazania za przestępstwa przeciwko wiarygodności dokumentów i przestępstwa przeciwko obrotowi gospodarczemu tj. za przestępstwa, o których mowa w art. 270- 277d Kodeksu karnego [przestępstwa wiarygodności dokumentów] i przestępstwa, o których mowa w art. 296-307 Kodeksu karnego (przestępstwa przeciwko obrotowi gospodarczemu), z wyjątkiem przestępstwa udaremniania lub utrudniania stwierdzenia przestępnego pochodzenia pieniędzy lub ukrywania ich pochodzenia, o którym mowa w art. 299 Kodeksu karnego. 3) art. 108 ust. 1 pkt 4) ustawy Prawo Zamówień Publicznych; 4) okoliczności wskazanych w art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (Dz. U. 2025 poz. 514).
Pokaż więcej
Na podstawie art. 108 ust. 1 pkt 5) ustawy Prawo Zamówień Publicznych.
Na podstawie art. 108 ust. 1 pkt 1) lit. b), art. 108 ust. 1 pkt 1) lit. f) i art. 108 ust. 1 pkt 2) ustawy Prawo Zamówień Publicznych.
Na podstawie art. 108 ust. 1 pkt 1) lit. d); art. 108 ust. 1 pkt 2) ustawy Prawo Zamówień Publicznych.
Na podstawie art. 108 ust. 1 pkt 1) lit. e) i art. 108 ust. 1 pkt 2) ustawy Prawo Zamówień Publicznych.
Na podstawie art. 108 ust. 1 pkt 1) lit. a) i art. 108 ust. 1 pkt 2) ustawy Prawo Zamówień Publicznych. --------------------------------------------------------------------------- Wykazanie braku podstaw wykluczenia: 1. W celu wstępnego wykazania braku podstawy do wykluczenia, o których mowa w pkt 2.1.6 niniejszego ogłoszenia, Wykonawca zobowiązany jest złożyć wraz z ofertą aktualne na dzień składania ofert: a) oświadczenie, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy Pzp, na formularzu Jednolitego Europejskiego Dokumentu Zamówienia (dalej „JEDZ”) - zgodnie ze wzorem standardowego formularza określonego w rozporządzeniu wykonawczym Komisji Europejskiej wydanym na podstawie art. 59 ust. 2 dyrektywy 2014/24/UE (wzór oświadczenia JEDZ stanowi Załącznik nr 3 do SWZ – wypełnić tylko pola niewykreślone). Wstępnie przygotowany przez Zamawiającego formularz JEDZ w wersji .xml (Załącznik nr 3a do SWZ) zawiera tylko pola wskazane przez Zamawiającego. W przypadku gdy Wykonawca korzysta z możliwości samodzielnego utworzenia nowego formularza, aktywne są wszystkie pola formularza. Należy je wypełnić w zakresie stosownym do wymagań określonych przez Zamawiającego w postępowaniu. Przy wszystkich podstawach wykluczenia domyślnie zaznaczona jest odpowiedź przecząca. Po zaznaczeniu odpowiedzi twierdzącej Wykonawca ma możliwość podania szczegółów, a także opisania ewentualnych środków zaradczych podjętych w ramach tzw. samooczyszczenia. Wykonawca może również wykorzystać jednolity dokument złożony w odrębnym postępowaniu o udzielenie zamówienia, jeżeli potwierdzi, że informacje w nim zawarte pozostają prawidłowe. W przypadku gdy Wykonawca w celu wykazania się brakiem podstaw do wykluczenia z postępowania zamierza posługiwać się Certyfikatem Wykonawcy Zamówień Publicznych, w rozumieniu ustawy z dnia 5 sierpnia 2025 r. o certyfikacji wykonawców zamówień publicznych (Dz. U. 2026, poz. 1235) w JEDZ w Części II Sekcji A w pkt dotyczącym wpisu do urzędowego wykazu zatwierdzonych wykonawców lub posiadania równoważnych zaświadczenie (np. w ramach krajowego systemu (wstępnego) kwalifikowania) zaznacza „Tak” oraz udziela odpowiedzi, wypełniając JEDZ, zgodnie ze wskazówkami zawartymi w jego treści. b) oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu w zakresie przesłanek, o których mowa w pkt V.4. i V.5. SWZ (wzór oświadczenia stanowi Załącznik nr 5 do SWZ). W przypadku wspólnego ubiegania się o zamówienie przez Wykonawców, w/w oświadczenia składa każdy z Wykonawców. Oświadczenia te potwierdzają brak podstaw wykluczenia oraz w przypadku oświadczenia, o którym mowa w pkt a) spełnianie warunków udziału w postępowaniu (jeżeli zostały określone) w zakresie, w jakim każdy z Wykonawców wykazuje spełnianie warunków udziału w postępowaniu. 2. Zamawiający wezwie Wykonawcę, którego oferta w danej części zamówienia zostanie najwyżej oceniona do złożenia w wyznaczonym terminie, nie krótszym niż 10 dni, aktualnych na dzień złożenia następujących podmiotowych środków dowodowych: a) informacji z Krajowego Rejestru Karnego w zakresie określonym w art. 108 ust. 1 pkt 1), 2) i 4) ustawy Pzp, wystawionej nie wcześniej niż 6 miesięcy przed dniem ich złożenia; b) oświadczenia Wykonawcy w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 5) ustawy Pzp, o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów (Dz. U. z 2024 r. poz. 594), z innym Wykonawcą, który złożył odrębną ofertę, ofertę częściową, albo oświadczenia o przynależności do tej samej grupy kapitałowej wraz z dokumentami lub informacjami potwierdzającymi przygotowanie oferty, oferty częściowej niezależnie od innego Wykonawcy należącego do tej samej grupy kapitałowej; c) oświadczenie Wykonawcy o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu z art. 125 ust. 1 ustawy Pzp (JEDZ-u), w zakresie podstaw wykluczenia z postępowania, o których mowa w : • art. 108 ust. 1 pkt 3) ustawy Pzp, • art. 108 ust. 1 pkt 4) ustawy Pzp, dotyczących orzeczenia zakazu ubiegania się o zamówienie publiczne tytułem środka zapobiegawczego, • art. 108 ust. 1 pkt 5) ustawy Pzp, dotyczących zawarcia z innymi wykonawcami porozumienia mającego na celu zakłócenie konkurencji, • art. 108 ust. 1 pkt 6) ustawy Pzp, d) oświadczenia o niepodleganiu wykluczeniu w zakresie przesłanek, o których mowa w pkt V.4. i V.5. SWZ (wzór oświadczenia stanowi załącznik nr 5 do SWZ). W przypadku wspólnego ubiegania się o zamówienie przez Wykonawców, dokumenty i oświadczenia, o których mowa w pkt 2) a)-d) składa każdy z Wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie. 3. W przypadku podmiotów zagranicznych, dokumenty, o których mowa w pkt 2 a), składa się zgodnie z pkt VI.1.3)-­4) SWZ.
Pokaż więcej

Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Cieszynie
Krajowy numer rejestracyjny: NIP: 5482001181
Adres pocztowy: ul. Bielska 4
Kod pocztowy: 43-400
Miasto pocztowe: Cieszyn
Region: Bielski 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Sylwia Blažek, Adam Ślęczka
E-mail: zampubl@szpitalslaski.pl 📧
Telefon: +48 338549252 📞
URL: http://www.szpitalslaski.pl/ 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Zdrowie
Komunikacja
Dokumenty URL: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-6825f158-af42-4617-8daf-c08846d3b464 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-6825f158-af42-4617-8daf-c08846d3b464 🌏
Nazwa: https://ezamowienia.gov.pl
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane

Informacje uzupełniające
Informacje dodatkowe
1. Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego zgodnie z art. 132 ustawy Pzp. 2 .Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert wariantowych. 3. Zamawiający nie zastrzega możliwości ubiegania się o udzielenie zamówienia wyłącznie przez wykonawców, o których mowa w art. 94 ustawy Pzp. 4. Zamawiający nie przewiduje udzielania zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1. pkt 8) ustawy Pzp. 5. Zamawiający nie przewiduje przeprowadzenia przez Wykonawcę wizji lokalnej oraz sprawdzenia przez niego dokumentów niezbędnych do realizacji zamówienia, o których mowa w art. 131 ust. 2. ustawy Pzp. 6. Zamawiający nie dopuszcza rozliczeń między Zamawiającym, a Wykonawcą w walutach obcych. 7. Zamawiający nie przewiduje zwrotu kosztów udziału w postępowaniu. 8. Zamawiający nie przewiduje zawarcia umowy ramowej. 9. Zamawiający nie przewiduje wyboru najkorzystniejszej oferty z zastosowaniem aukcji elektronicznej. 10. Zamawiający nie wymaga złożenia ofert w postaci katalogów elektronicznych ani dołączenia katalogów elektronicznych. 11. Termin płatności - 60 dni, licząc od dnia otrzymania prawidłowo wystawionej faktury za: - dostarczoną partię wyrobów, - wyroby zużyte w procedurach medycznych. Podstawą do wystawienia faktury przez Wykonawcę jest otrzymanie „Protokołu zużycia implantu” - dotyczy asortymentu będącego w banku implantów, tj. Część 11 i 15. Fakturę należy dostarczyć do Zamawiającego w terminie do 5 dni od daty otrzymania „Protokołu zużycia implantu” lub dostarczenia wyrobu. 12. Zamawiający nie określa wymagań o których mowa w art. 96 ust. 2. pkt. 2 ustawy Pzp. 13. Informacje o środkach komunikacji elektronicznej oraz wymaganiach technicznych i organizacyjnych sporządzania, wysyłania korespondencji zawarto w pkt VII. SWZ. 14. Informacje o sposobie przygotowania oraz sposobie i terminie złożenia ofert zawarto w pkt XI. SWZ. 15. Wykonawca wraz z ofertą zobowiązany jest złożyć: 1) wypełniony Formularz cenowy, stanowiący Załącznik nr 2 do SWZ, w zakresie części, na którą składana jest oferta, 2) przedmiotowe środki dowodowe, o których mowa w pkt VI. 2. SWZ, 3) wypełniony Formularz JEDZ, stanowiący Załącznik nr 3 lub 3a do SWZ, 4) oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu, w zakresie przesłanek, o których mowa w pkt V.4. i V.5. SWZ, stanowiące Załącznik nr 5 do SWZ, 5) odpis lub informację z Krajowego Rejestru Sądowego, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej lub innego rejestru - w celu potwierdzenia, że osoba działająca w imieniu Wykonawcy, podmiotu udostępniającego zasoby, jest umocowana do jego reprezentowania. Wykonawca nie jest zobowiązany do złożenia do tych dokumentów, jeżeli Zamawiający może je uzyskać za pomocą bezpłatnych i ogólnodostępnych baz danych, a Wykonawca w Formularzu ofertowym wskazał dane umożliwiające dostęp do tych dokumentów, 6) pełnomocnictwo lub inny dokument potwierdzający umocowanie do reprezentacji Wykonawcy, podmiotu udostępniającego zasoby, jeżeli w jego imieniu działa osoba, której umocowanie nie wynika z dokumentów, o których mowa w pkt 5), 7) inne dokumenty i oświadczenia Wykonawcy (np. stanowiące tajemnicę przedsiębiorstwa, itp.). 16. Wszelkie wymagania, warunki i informacje dotyczące przedmiotowego zamówienia, zawarto w dokumentach zamówienia - Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Pokaż więcej
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny: NIP: 5262239325
Adres pocztowy: ul. Postępu 17a
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +48 224587801 📞
Fax: +48 224587800 📠
URL: https://www.gov.pl/web/uzp/krajowa-izba-odwolawcza 🌏
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Terminy na wniesienie odwołania określone zostały w art. 515 ustawy Prawo zamówień publicznych.
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 169-603479 (2026-09-01)