PNE.D.BO.40.26
Szpital Wojewódzki w Opolu Sp. z o. o.
Zakup wraz z dostawą komponentów do zabiegów dla Bloku Operacyjnego. Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia określony został we Wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ oraz w Załączniku nr 2 do SWZ - Formularz cenowy, które stanowić będzie załącznik do zawartej umowy.
TerminDeadline 2026-09-21
Kto? Co? Gdzie?
Historia zamówień
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-08-18 | Ogłoszenie o zamówieniu |
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-08-18)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: PNE.D.BO.40.26
Krótki opis:
Rodzaj umowy: Dostawy
Produkty/usługi: Implanty ortopedyczne 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części ✅
Maksymalna liczba partii, która może zostać przyznana jednemu oferentowi: 19
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 19
1️⃣
Tytuł: Zadanie nr 1
Opis zamówienia: Zakup wraz z dostawą komponentów do zabiegów dla Bloku Operacyjnego
Informacje dodatkowe:
Dodatkowe produkty/usługi: Materiały medyczne
📦
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Opolski 🏙️
Czas trwania: 24 miesięcy
Maksymalna liczba wznowień: 0
Informacje o opcjach
Opcje ✅
Opis opcji: Nie dotyczy
Informacje o katalogach elektronicznych
Oferty muszą być przedstawione w formie katalogów elektronicznych lub zawierać katalog elektroniczny
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Cena (waga): 100
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
2️⃣
Tytuł: Zadanie nr 2
Informacje dodatkowe:
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
3️⃣
Tytuł: Zadanie nr 3
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
4️⃣
Tytuł: Zadanie nr 4
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
5️⃣
Tytuł: Zadanie nr 5
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
6️⃣
Tytuł: Zadanie nr 6
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
7️⃣
Tytuł: Zadanie nr 7
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
8️⃣
Tytuł: Zadanie nr 8
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
9️⃣
Tytuł: Zadanie nr 9
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
1️⃣0️⃣
Tytuł: Zadanie nr 10
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
1️⃣1️⃣
Tytuł: Zadanie nr 11
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
1️⃣2️⃣
Tytuł: Zadanie nr 12
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
1️⃣3️⃣
Tytuł: Zadanie nr 13
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
1️⃣4️⃣
Tytuł: Zadanie nr 14
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
1️⃣5️⃣
Tytuł: Zadanie nr 15
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
1️⃣6️⃣
Tytuł: Zadanie nr 16
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
1️⃣7️⃣
Tytuł: Zadanie nr 17
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
1️⃣8️⃣
Tytuł: Zadanie nr 18
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
1️⃣9️⃣
Tytuł: Zadanie nr 19
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-21 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-09-21 10:30:00 📅
Warunki otwarcia ofert (Informacje o osobach upoważnionych i procedurze otwarcia): Termin związania ofertą określony datą: 2026-12-19
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-09-21 10:30:00 📅
Informacje dodatkowe: Termin związania ofertą określony datą: 2026-12-19
Katalog elektroniczny: Dozwolone
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość procentowa, dokładna)
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Szpital Wojewódzki w Opolu Sp. z o. o.
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: Augustyna Kośnego 53
Kod pocztowy: 45-372
Miasto pocztowe: Opole
Region: Opolski 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: przetargidlg@szpital.opole.pl 📧
Telefon: +48774433015 📞
URL: https://szpital.opole.pl/ 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://platformazakupowa.pl/pn/szpital_opole 🌏
Adres profilu nabywcy: https://platformazakupowa.pl/pn/szpital_opole 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Zdrowie
Komunikacja
Dokumenty URL: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1354111 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1354111 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Informacje dodatkowe
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: ul. Postępu 17a
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: 224587840 📞
URL: https://www.gov.pl/web/uzp/krajowa-izba-odwolawcza 🌏
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ kontrolny
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 160-577365 (2026-08-18)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: PNE.D.BO.40.26
Krótki opis:
Zakup wraz z dostawą komponentów do zabiegów dla Bloku Operacyjnego.
Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia określony został we Wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ oraz w Załączniku nr 2 do SWZ - Formularz cenowy, które stanowić będzie załącznik do zawartej umowy.
Pokaż więcej
Produkty/usługi: Implanty ortopedyczne 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części ✅
Maksymalna liczba partii, która może zostać przyznana jednemu oferentowi: 19
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 19
1️⃣
Tytuł: Zadanie nr 1
Opis zamówienia: Zakup wraz z dostawą komponentów do zabiegów dla Bloku Operacyjnego
Informacje dodatkowe:
O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wykonawcy, którzy:
1) nie podlegają wykluczeniu z postępowania o udzielenie zamówienia na podstawie art. 108 ust. 1 oraz art. 109 ust. 1 pkt 4,
2) nie podlegają wykluczeniu z postępowania o udzielenie zamówienia na podstawie art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego.
3) nie podlegają wykluczeniu z postępowania o udzielenie zamówienia na podstawie art. 5k rozporządzenia (UE) 833/2014 w brzmieniu nadanym rozporządzeniem 2022/576.
Pokaż więcej
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Opolski 🏙️
Czas trwania: 24 miesięcy
Maksymalna liczba wznowień: 0
Informacje o opcjach
Opcje ✅
Opis opcji: Nie dotyczy
Informacje o katalogach elektronicznych
Oferty muszą być przedstawione w formie katalogów elektronicznych lub zawierać katalog elektroniczny
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Cena (waga): 100
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
2️⃣
Tytuł: Zadanie nr 2
Informacje dodatkowe:
O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wykonawcy, którzy:
1) nie podlegają wykluczeniu z postępowania o udzielenie zamówienia na podstawie art. 108 ust. 1 oraz art. 109 ust. 1 pkt 4,
2) nie podlegają wykluczeniu z postępowania o udzielenie zamówienia na podstawie art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego.
3) nie podlegają wykluczeniu z postępowania o udzielenie zamówienia na podstawie art. 5k rozporządzenia (UE) 833/2014 w brzmieniu nadanym rozporządzeniem 2022/576.
W terminie składania ofert Wykonawca dostarczy nw. przedmiotowe środki dowodowe:
1) Dokumenty potwierdzający skuteczność membrany kolagenowej do rekonstrukcji chrząstki stawowej- dokument potwierdzający min 9 lat badań klinicznych- dotyczy Zadnia nr 2
Zamawiający dopuszcza uzupełnienia przedmiotowych środków dowodowych w odniesieniu do dokumentów stanowiących potwierdzenie spełnienia wymogów (określonych w SWZ (pkt 8.3.pkt 1)
Pokaż więcej
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0002
3️⃣
Tytuł: Zadanie nr 3
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0003
4️⃣
Tytuł: Zadanie nr 4
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0004
5️⃣
Tytuł: Zadanie nr 5
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0005
6️⃣
Tytuł: Zadanie nr 6
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0006
7️⃣
Tytuł: Zadanie nr 7
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0007
8️⃣
Tytuł: Zadanie nr 8
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0008
9️⃣
Tytuł: Zadanie nr 9
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0009
1️⃣0️⃣
Tytuł: Zadanie nr 10
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0010
1️⃣1️⃣
Tytuł: Zadanie nr 11
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0011
1️⃣2️⃣
Tytuł: Zadanie nr 12
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0012
1️⃣3️⃣
Tytuł: Zadanie nr 13
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0013
1️⃣4️⃣
Tytuł: Zadanie nr 14
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0014
1️⃣5️⃣
Tytuł: Zadanie nr 15
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0015
1️⃣6️⃣
Tytuł: Zadanie nr 16
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0016
1️⃣7️⃣
Tytuł: Zadanie nr 17
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0017
1️⃣8️⃣
Tytuł: Zadanie nr 18
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0018
1️⃣9️⃣
Tytuł: Zadanie nr 19
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0019
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-21 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-09-21 10:30:00 📅
Warunki otwarcia ofert (Informacje o osobach upoważnionych i procedurze otwarcia): Termin związania ofertą określony datą: 2026-12-19
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-09-21 10:30:00 📅
Informacje dodatkowe: Termin związania ofertą określony datą: 2026-12-19
Katalog elektroniczny: Dozwolone
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość procentowa, dokładna)
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Szpital Wojewódzki w Opolu Sp. z o. o.
Krajowy numer rejestracyjny:
7543106048
Adres pocztowy: Augustyna Kośnego 53
Kod pocztowy: 45-372
Miasto pocztowe: Opole
Region: Opolski 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: przetargidlg@szpital.opole.pl 📧
Telefon: +48774433015 📞
URL: https://szpital.opole.pl/ 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://platformazakupowa.pl/pn/szpital_opole 🌏
Adres profilu nabywcy: https://platformazakupowa.pl/pn/szpital_opole 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Zdrowie
Komunikacja
Dokumenty URL: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1354111 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1354111 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Informacje dodatkowe
7.1. Z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się, z zastrzeżeniem postanowień pkt 7.2, wykonawcę:
1) będącego osobą fizyczną, którego prawomocnie skazano za przestępstwo:
a) udziału w zorganizowanej grupie przestępczej albo związku mającym na celu popełnienie przestępstwa lub przestępstwa skarbowego, o którym mowa w art. 258 Kodeksu karnego,
b) handlu ludźmi, o którym mowa w art. 189a Kodeksu karnego,
c) o którym mowa w art. 228–230a, art. 250a Kodeksu karnego lub w art. 46 lub art. 48 ustawy z dnia 25 czerwca 2010 r. o sporcie,
d) finansowania przestępstwa o charakterze terrorystycznym, o którym mowa w art. 165a Kodeksu karnego, lub przestępstwo udaremniania lub utrudniania stwierdzenia przestępnego pochodzenia pieniędzy lub ukrywania ich pochodzenia, o którym mowa w art. 299 Kodeksu karnego,
e) o charakterze terrorystycznym, o którym mowa w art. 115 § 20 Kodeksu karnego, lub mające na celu popełnienie tego przestępstwa,
f) powierzenia wykonywania pracy małoletniemu cudzoziemcowi, o którym mowa w art. 9 ust. 2 ustawy
z dnia 15 czerwca 2012 r. o skutkach powierzania wykonywania pracy cudzoziemcom przebywającym wbrew przepisom na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej,
g) przeciwko obrotowi gospodarczemu, o których mowa w art. 296–307 Kodeksu karnego, przestępstwo oszustwa, o którym mowa w art. 286 Kodeksu karnego, przestępstwo przeciwko wiarygodności dokumentów, o których mowa w art. 270–277d Kodeksu karnego, lub przestępstwo skarbowe,
h) o którym mowa w art. 9 ust. 1 i 3 lub art. 10 ustawy z dnia 15 czerwca 2012 r. o skutkach powierzania wykonywania pracy cudzoziemcom przebywającym wbrew przepisom na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej
– lub za odpowiedni czyn zabroniony określony w przepisach prawa obcego;
2) jeżeli urzędującego członka jego organu zarządzającego lub nadzorczego, wspólnika spółki współce jawnej lub partnerskiej albo komplementariusza współce komandytowej lub komandytowo-akcyjnej lub prokurenta prawomocnie skazano za przestępstwo, o którym mowa w pkt 1;
3) wobec którego wydano prawomocny wyrok sądu lub ostateczną decyzję administracyjną o zaleganiu
z uiszczeniem podatków, opłat lub składek na ubezpieczenie społeczne lub zdrowotne, chyba że wykonawca odpowiednio przed upływem terminu do składania wniosków o dopuszczenie do udziału
w postępowaniu albo przed upływem terminu składania ofert dokonał płatności należnych podatków, opłat lub składek na ubezpieczenie społeczne lub zdrowotne wraz z odsetkami lub grzywnami lub zawarł wiążące porozumienie w sprawie spłaty tych należności;
4) wobec którego prawomocnie orzeczono zakaz ubiegania się o zamówienia publiczne;
5) jeżeli zamawiający może stwierdzić, na podstawie wiarygodnych przesłanek, że wykonawca zawarł z innymi wykonawcami porozumienie mające na celu zakłócenie konkurencji, w szczególności jeżeli należąc do tej samej grupy kapitałowej w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji
i konsumentów, złożyli odrębne oferty, oferty częściowe lub wnioski o dopuszczenie do udziału
w postępowaniu, chyba że wykażą, że przygotowali te oferty lub wnioski niezależnie od siebie;
6) jeżeli, w przypadkach, o których mowa w art. 85 ust. 1 i 2 Pzp, doszło do zakłócenia konkurencji wynikającego z wcześniejszego zaangażowania tego wykonawcy lub podmiotu, który należy z wykonawcą do tej samej grupy kapitałowej w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji
i konsumentów, chyba że spowodowane tym zakłócenie konkurencji może być wyeliminowane w inny sposób niż przez wykluczenie wykonawcy z udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia,
7) w stosunku do którego otwarto likwidację, ogłoszono upadłość, którego aktywami zarządza likwidator lub sąd, zawarł układ z wierzycielami, którego działalność gospodarcza jest zawieszona albo znajduje się on winnej tego rodzaju sytuacji wynikającej z podobnej procedury przewidzianej w przepisach miejsca wszczęcia tej procedury,
8) który, z przyczyn leżących po jego stronie, w znacznym stopniu lub zakresie nie wykonał lub nienależycie wykonał albo długotrwale nienależycie wykonywał istotne zobowiązanie wynikające z wcześniejszej umowy w sprawie zamówienia publicznego lub umowy koncesji, co doprowadziło do wypowiedzenia lub odstąpienia od umowy, odszkodowania, wykonania zastępczego lub realizacji uprawnień z tytułu rękojmi za wady,
9) który w wyniku lekkomyślności lub niedbalstwa przedstawił informacje wprowadzające w błąd, co mogło mieć istotny wpływ na decyzje podejmowane przez zamawiającego w postępowaniu o udzielenie zamówienia
W celu wykazania braku podstaw do wykluczenia z postępowania i spełniania warunków udziału
w postępowaniu Zamawiający żąda dołączenia do składanego Formularza ofertowego (Załącznik nr 3 do SWZ):
1) Formularz cenowy stanowiący Załącznik nr 2 do SWZ
2) Aktualnego na dzień składania ofert oświadczenie, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy pzp - Jednolity Europejski Dokument Zamówienia (JEDZ), stanowiący Załącznik nr 4 do SWZ. W przypadku wspólnego ubiegania się o zamówienie przez Wykonawców, oświadczenie JEDZ składa każdy z Wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie. Oświadczenie to musi potwierdzać spełnianie warunków udziału w postępowaniu oraz brak podstaw wykluczenia w zakresie, w którym każdy z Wykonawców wykazuje spełnianie warunków udziału w postępowaniu oraz brak podstaw wykluczenia. Wykonawca, który powołuje się na zasoby innych podmiotów, w celu wykazania braku istnienia wobec nich podstaw wykluczenia oraz odpowiednio spełnienia warunków udziału w postępowaniu, w zakresie, w jakim powołuje się na ich zasoby, składa także oświadczenie JEDZ dotyczące tych podmiotów, podpisane przez osoby uprawnione do reprezentacji tych podmiotów,
3) Oświadczenie dotyczące przesłanek wskazanych w art. 5k ust. 1 rozporządzenia 833/2014 oraz art. 7 ust. 1 ustawy o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego składane na podst. art. 125 ust. 1 ustawy Pzp zgodnie z wzorem stanowiącym Załącznik nr 5 do SWZ,
4) OŚWIADCZENIA PODMIOTU UDOSTĘPNIAJĄCEGO ZASOBY zgodnie z wzorem stanowiącym Załącznik nr 6 do SWZ oraz Załącznik nr 4 do SWZ (jeżeli dotyczy). Wykonawca, który powołuje się na zasoby innych podmiotów, w celu wykazania braku istnienia podstaw wykluczenia oraz odpowiednio spełnienia warunków udziału w postępowaniu, w zakresie, w jakim powołuje się na ich zasoby, składa także oświadczenie Podmiotu/-ów udostępniającego/-ych zasoby, podpisane przez osoby uprawnione do reprezentacji tego/tych podmiotów.
5) ZASTRZEŻENIE nieudostępniania informacji stanowiących tajemnicę przedsiębiorstwa zgodnie
z wzorem stanowiącym Załącznik nr 7 do SWZ (jeżeli dotyczy). Jeżeli Wykonawca zastrzega niejawność informacji przekazywanych Zamawiającemu w toku postępowania, na podstawie art. 18 ust. 3 ustawy Pzp zobowiązany jest, wraz z przekazaniem takich informacji wykazać, iż zastrzeżone informacje stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa w rozumieniu ustawy o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji. Niedochowanie należytej staranności poprzez niepodjęcie niezbędnych działań w celu zachowania poufności informacji mających stanowić tajemnicę przedsiębiorstwa oraz brak wykazania, iż zastrzeżone informacje stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa skutkuje jawnością informacji,
6) Pełnomocnictwo (jeżeli dotyczy). Również Wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia ustalają pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo do reprezentowania w postępowaniu i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego, składając stosowne pełnomocnictwo wraz z ofertą
Pokaż więcej
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
5262239325
Adres pocztowy: ul. Postępu 17a
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: 224587840 📞
URL: https://www.gov.pl/web/uzp/krajowa-izba-odwolawcza 🌏
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ kontrolny
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
1. Odwołanie wnosi się w terminie 10 dni od dnia przekazania informacji o czynności zamawiającego stanowiącej podstawę jego wniesienia, jeżeli informacja została przekazana przy użyciu środków komunikacji elektronicznej 2. Odwołanie wobec treści ogłoszenia wszczynającego postępowanie o udzielenie zamówienia lub wobec treści dokumentów zamówienia, wnosi się w terminie 10 dni od dnia publikacji ogłoszenia w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej lub zamieszczenia dokumentów zamówienia na stronie internetowej. 3. Odwołanie w przypadkach innych niż określone w pkt. 6 i 7 wnosi się w terminie 10 dni od dnia, w którym powzięto lub przy zachowaniu należytej staranności można było powziąć wiadomość o okolicznościach stanowiących podstawę jego wniesienia, 4. Szczegółowe informacje dotyczące środków ochrony prawnej określone są w Dziale IX „Środki ochrony prawnej” ustawy Pzp.
Pokaż więcej
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 160-577365 (2026-08-18)
Nowe zamówienia w powiązanych kategoriach 🆕
- Urządzenia medyczne, farmaceutyki i produkty do pielęgnacji ciała (>20 nowe zamówienia)