Przebudowa, modernizacja budynków szpitalnych oraz doposażenie infrastruktury technicznej i medycznej w celu poprawy jakości i dostępności do kompleksowej opieki psychiatrycznej w Wielospecjalistycznym Szpitalu Wojewódzkim w Gorzowie Wielkopolskim spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Wielospecjalistyczny Szpital Wojewódzki w Gorzowie Wlkp. Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Przedmiot zamówienia obejmuje zaprojektowanie i wykonanie przebudowy, modernizacji i adaptacji pawilonów nr 3, 4, 5, 9, 10 i 17, wraz z instalacjami, zagospodarowaniem terenu oraz przygotowaniem obiektów do montażu wyposażenia stałego niezbędnego do funkcjonowania komórek organizacyjnych. Realizacja inwestycji, przy jednoczesnym zachowaniu wartości historycznych i architektonicznych pawilonów wpisanych do rejestru zabytków oraz wartości historyczno-przestrzennych całego założenia szpitalnego ma umożliwić poprawę stanu technicznego i funkcjonalności obiektów, zwiększenie dostępności świadczeń psychiatrycznych oraz osiągnięcie minimalnych, mierzalnych efektów rzeczowych wskazanych w PFU. Realizację przedsięwzięcia należy przewidzieć w sposób sekwencyjny, zapewniający zachowanie ciągłości działalności jednostek organizacyjnych w możliwie najszerszym zakresie. Wykonawca zobowiązany jest do opracowania wstępnej koncepcji etapowania robót wraz z określeniem niezbędnych rozwiązań buforowych umożliwiających czasowe przeniesienie funkcji medycznych, przy zachowaniu bezpieczeństwa pacjentów i personelu. Zakres zamówienia obejmuje: 1) opracowanie wielobranżowej koncepcji programowo-przestrzennej; 2) opracowanie kompletnej dokumentacji projektowej, w tym programu prac konserwatorskich, 3) uzyskanie wymaganych uzgodnień, opinii, postanowień i decyzji administracyjnych, w tym decyzji o pozwoleniu na budowę, pozwolenia Lubuskiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków oraz innych wymaganych przepisami prawa, 4) wykonanie robót budowlanych wraz z instalacjami, 5) wykonanie robót konserwatorskich, jeśli będą wynikać z decyzji Lubuskiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków, 6) wykonanie zagospodarowania terenu, w tym wykonanie wszystkich niezbędnych przyłączy i przebudowy infrastruktury technicznej, 7) dostawę, montaż oraz uruchomienie wyłącznie wyposażenia stałego, wbudowanego, instalacyjnego, technologicznego oraz urządzeń niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania obiektów, o ile zostały one wskazane w PFU albo wynikają z zatwierdzonej dokumentacji projektowej (zakup wyposażenia ruchomego, mebli ruchomych, aparatury medycznej i sprzętu medycznego nie stanowi przedmiotu zamówienia), 8) przeprowadzenie prób, pomiarów, rozruchów i szkoleń personelu, 9) przygotowanie dokumentacji powykonawczej, 10) zawiadomienie właściwych organów o zakończeniu robót budowlanych i uzyskanie pozwolenia na użytkowanie. Zamawiający przewiduje zamówienia, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt. 7 ustawy PZP. Zamawiający przewiduje w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego, możliwość udzielenia zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych usług lub robót budowlanych, zgodnych z przedmiotem zamówienia podstawowego i stanowiących nie więcej niż 30 000 000,00 zł netto (słownie: trzydzieści milionów złotych). Warunkiem udzielenia zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych zamówień jest okoliczność, że: - dotychczasowy wykonawca zapewni nie gorszy standard wykonywania nowego zamówienia niż zamówienia podstawowego, - dotychczasowy wykonawca zaakceptuje istotne warunki dotychczasowej umowy, - Zamawiający przeprowadzi z dotychczasowym wykonawcą negocjacje w trybie udzielenia zamówienia, określonym w art. 213 i nast. Ustawy PZP, w wyniku których zostanie w szczególności uzgodnione wynagrodzenie oraz termin wykonania takiego zamówienia. Postępowanie prowadzone jest z poszanowaniem zasady „Nie czyń poważnych szkód” (Do No Significant Harm – DNSH), o której mowa w art. 17 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2020/852 oraz zgodnie z art. 5 ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2021/241 ustanawiającego Instrument na rzecz Odbudowy i Zwiększania Odporności. Wykonawca zobowiązany jest do opracowania dokumentacji projektowej oraz realizacji robót budowlanych w sposób zapewniający brak znaczącego negatywnego oddziaływania inwestycji na cele środowiskowe określone w art. 9 Rozporządzenia (UE) 2020/852. Skarb Państwa-Minister Zdrowia udzielił dotacji na przedmiot zamówienia na podstawie umowy nr DOI/FM/SIS/PSYCH/2026/823/8 na udzielenie dotacji celowych na dofinansowanie realizacji programu inwestycyjnego pn. „Przebudowa, modernizacja budynków szpitalnych oraz doposażenie infrastruktury technicznej i medycznej w celu poprawy jakości i dostępności do kompleksowej opieki psychiatrycznej w Wielospecjalistycznym Szpitalu Wojewódzkim w Gorzowie Wielkopolskim spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.

Termin

Deadline 2026-09-15

Kto? Co? Gdzie?
Historia zamówień
Data Dokument
2026-08-14 Ogłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-08-14)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Przebudowa, modernizacja budynków szpitalnych oraz doposażenie infrastruktury technicznej i medycznej w celu poprawy jakości i dostępności do kompleksowej opieki psychiatrycznej w Wielospecjalistycznym Szpitalu Wojewódzkim w Gorzowie Wielkopolskim spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Numer referencyjny: DZPU.2632.39.2026
Krótki opis:
Przedmiot zamówienia obejmuje zaprojektowanie i wykonanie przebudowy, modernizacji i adaptacji pawilonów nr 3, 4, 5, 9, 10 i 17, wraz z instalacjami, zagospodarowaniem terenu oraz przygotowaniem obiektów do montażu wyposażenia stałego niezbędnego do funkcjonowania komórek organizacyjnych. Realizacja inwestycji, przy jednoczesnym zachowaniu wartości historycznych i architektonicznych pawilonów wpisanych do rejestru zabytków oraz wartości historyczno-przestrzennych całego założenia szpitalnego ma umożliwić poprawę stanu technicznego i funkcjonalności obiektów, zwiększenie dostępności świadczeń psychiatrycznych oraz osiągnięcie minimalnych, mierzalnych efektów rzeczowych wskazanych w PFU. Realizację przedsięwzięcia należy przewidzieć w sposób sekwencyjny, zapewniający zachowanie ciągłości działalności jednostek organizacyjnych w możliwie najszerszym zakresie. Wykonawca zobowiązany jest do opracowania wstępnej koncepcji etapowania robót wraz z określeniem niezbędnych rozwiązań buforowych umożliwiających czasowe przeniesienie funkcji medycznych, przy zachowaniu bezpieczeństwa pacjentów i personelu. Zakres zamówienia obejmuje: 1) opracowanie wielobranżowej koncepcji programowo-przestrzennej; 2) opracowanie kompletnej dokumentacji projektowej, w tym programu prac konserwatorskich, 3) uzyskanie wymaganych uzgodnień, opinii, postanowień i decyzji administracyjnych, w tym decyzji o pozwoleniu na budowę, pozwolenia Lubuskiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków oraz innych wymaganych przepisami prawa, 4) wykonanie robót budowlanych wraz z instalacjami, 5) wykonanie robót konserwatorskich, jeśli będą wynikać z decyzji Lubuskiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków, 6) wykonanie zagospodarowania terenu, w tym wykonanie wszystkich niezbędnych przyłączy i przebudowy infrastruktury technicznej, 7) dostawę, montaż oraz uruchomienie wyłącznie wyposażenia stałego, wbudowanego, instalacyjnego, technologicznego oraz urządzeń niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania obiektów, o ile zostały one wskazane w PFU albo wynikają z zatwierdzonej dokumentacji projektowej (zakup wyposażenia ruchomego, mebli ruchomych, aparatury medycznej i sprzętu medycznego nie stanowi przedmiotu zamówienia), 8) przeprowadzenie prób, pomiarów, rozruchów i szkoleń personelu, 9) przygotowanie dokumentacji powykonawczej, 10) zawiadomienie właściwych organów o zakończeniu robót budowlanych i uzyskanie pozwolenia na użytkowanie. Zamawiający przewiduje zamówienia, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt. 7 ustawy PZP. Zamawiający przewiduje w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego, możliwość udzielenia zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych usług lub robót budowlanych, zgodnych z przedmiotem zamówienia podstawowego i stanowiących nie więcej niż 30 000 000,00 zł netto (słownie: trzydzieści milionów złotych). Warunkiem udzielenia zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych zamówień jest okoliczność, że: - dotychczasowy wykonawca zapewni nie gorszy standard wykonywania nowego zamówienia niż zamówienia podstawowego, - dotychczasowy wykonawca zaakceptuje istotne warunki dotychczasowej umowy, - Zamawiający przeprowadzi z dotychczasowym wykonawcą negocjacje w trybie udzielenia zamówienia, określonym w art. 213 i nast. Ustawy PZP, w wyniku których zostanie w szczególności uzgodnione wynagrodzenie oraz termin wykonania takiego zamówienia. Postępowanie prowadzone jest z poszanowaniem zasady „Nie czyń poważnych szkód” (Do No Significant Harm – DNSH), o której mowa w art. 17 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2020/852 oraz zgodnie z art. 5 ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2021/241 ustanawiającego Instrument na rzecz Odbudowy i Zwiększania Odporności. Wykonawca zobowiązany jest do opracowania dokumentacji projektowej oraz realizacji robót budowlanych w sposób zapewniający brak znaczącego negatywnego oddziaływania inwestycji na cele środowiskowe określone w art. 9 Rozporządzenia (UE) 2020/852. Skarb Państwa-Minister Zdrowia udzielił dotacji na przedmiot zamówienia na podstawie umowy nr DOI/FM/SIS/PSYCH/2026/823/8 na udzielenie dotacji celowych na dofinansowanie realizacji programu inwestycyjnego pn. „Przebudowa, modernizacja budynków szpitalnych oraz doposażenie infrastruktury technicznej i medycznej w celu poprawy jakości i dostępności do kompleksowej opieki psychiatrycznej w Wielospecjalistycznym Szpitalu Wojewódzkim w Gorzowie Wielkopolskim spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.
Pokaż więcej
Rodzaj umowy: Roboty budowlane
Produkty/usługi: Roboty budowlane w zakresie obiektów szpitalnych 📦
Dodatkowy charakter zamówienia: Usługi
Opis
Wewnętrzny identyfikator: DZPU.2632.39.2026
Opis zamówienia:
Przedmiot zamówienia obejmuje zaprojektowanie i wykonanie przebudowy, modernizacji i adaptacji pawilonów nr 3, 4, 5, 9, 10 i 17, wraz z instalacjami, zagospodarowaniem terenu oraz przygotowaniem obiektów do montażu wyposażenia stałego niezbędnego do funkcjonowania komórek organizacyjnych. Realizacja inwestycji, przy jednoczesnym zachowaniu wartości historycznych i architektonicznych pawilonów wpisanych do rejestru zabytków oraz wartości historyczno-przestrzennych całego założenia szpitalnego ma umożliwić poprawę stanu technicznego i funkcjonalności obiektów, zwiększenie dostępności świadczeń psychiatrycznych oraz osiągnięcie minimalnych, mierzalnych efektów rzeczowych wskazanych w PFU. Realizację przedsięwzięcia należy przewidzieć w sposób sekwencyjny, zapewniający zachowanie ciągłości działalności jednostek organizacyjnych w możliwie najszerszym zakresie. Wykonawca zobowiązany jest do opracowania wstępnej koncepcji etapowania robót wraz z określeniem niezbędnych rozwiązań buforowych umożliwiających czasowe przeniesienie funkcji medycznych, przy zachowaniu bezpieczeństwa pacjentów i personelu. Zakres zamówienia obejmuje: 1) opracowanie wielobranżowej koncepcji programowo-przestrzennej; 2) opracowanie kompletnej dokumentacji projektowej, w tym programu prac konserwatorskich, 3) uzyskanie wymaganych uzgodnień, opinii, postanowień i decyzji administracyjnych, w tym decyzji o pozwoleniu na budowę, pozwolenia Lubuskiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków oraz innych wymaganych przepisami prawa, 4) wykonanie robót budowlanych wraz z instalacjami, 5) wykonanie robót konserwatorskich, jeśli będą wynikać z decyzji Lubuskiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków, 6) wykonanie zagospodarowania terenu, w tym wykonanie wszystkich niezbędnych przyłączy i przebudowy infrastruktury technicznej, 7) dostawę, montaż oraz uruchomienie wyłącznie wyposażenia stałego, wbudowanego, instalacyjnego, technologicznego oraz urządzeń niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania obiektów, o ile zostały one wskazane w PFU albo wynikają z zatwierdzonej dokumentacji projektowej (zakup wyposażenia ruchomego, mebli ruchomych, aparatury medycznej i sprzętu medycznego nie stanowi przedmiotu zamówienia), 8) przeprowadzenie prób, pomiarów, rozruchów i szkoleń personelu, 9) przygotowanie dokumentacji powykonawczej, 10) zawiadomienie właściwych organów o zakończeniu robót budowlanych i uzyskanie pozwolenia na użytkowanie.
Pokaż więcej
Informacje dodatkowe:
Wskazana w ogłoszeniu data początkowa obowiązywania umowy jest planowaną datą zawarcia umowy (wskazaną tylko na potrzeby niniejszego ogłoszenia o zamówieniu), która może ulec zmianie. Wykonawców obowiązuje termin realizacji przedmiotu zamówienia: do 31.05.2029 r.,
Pokaż więcej
Dodatkowe produkty/usługi: Promowany cel społeczny: Dostępność dla wszystkich
Zastosowanie kryteriów dostępności dla osób niepełnosprawnych w specyfikacjach technicznych: Kryteria dostępności dla osób niepełnosprawnych zostały uwzględnione
Adres pocztowy: ul. Walczaka 42
Kod pocztowy: 66 - 400
Miejscowość: Gorzów Wlkp.
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Gorzowski 🏙️
Czas trwania
Data rozpoczęcia: 2026-12-15 📅
Data końcowa: 2029-05-31 📅
Kryteria przyznawania nagród
Cena
Cena (waga): 100
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0001
Opis
Kod pocztowy: 66-400
Miejscowość: Gorzów Wielkopolski

Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-15 12:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-09-15 12:30:00 📅
Warunki otwarcia ofert (miejsce): https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-361deb7b-1ef6-42fc-975c-99f6a8f486c8
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 120 dni
Warunki przetargu
Oferenci mogą złożyć więcej niż jedną ofertę
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Wymagane jest zabezpieczenie
Data otwarcia: 2026-09-15 12:30:00 📅
Miejsce: Fakturowanie elektroniczne: Wymagane
Stosowane będą zamówienia elektroniczne
Stosowana będzie płatność elektroniczna
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość procentowa, dokładna)
Warunki przetargu
Umowa zawiera warunki realizacji

Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Wymagane depozyty i gwarancje:
1. Zamawiający wymaga wniesienia wadium w wysokości: 3 000 000,00 zł (słownie: trzy miliony złotych 00/100). 2. Wadium może być wnoszone według wyboru Wykonawcy w jednej lub kilku następujących formach: - pieniądzu, - gwarancjach bankowych, - gwarancjach ubezpieczeniowych - poręczeniach udzielanych przez podmioty, o których mowa w art. 6b ust. 5 pkt 2 ustawy z 9 listopada 2000 r. o utworzeniu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości (Dz. U. z 2024 r. poz. 419). 3. Zasady zwrotu oraz okoliczności zatrzymania wadium określa art. 98 ustawy Prawo zamówień publicznych.
Pokaż więcej
Warunki związane z umową
Warunki realizacji zamówienia:
Warunki realizacji umowy zostały określone w Załączniku nr 3 do SWZ – Projekt umowy. Przed zawarciem umowy Wykonawca zobowiązany będzie do wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy w wysokości 3 % ceny całkowitej brutto podanej w ofercie.
Pokaż więcej

Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Wielospecjalistyczny Szpital Wojewódzki w Gorzowie Wlkp. Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Krajowy numer rejestracyjny: REGON 211228381
Adres pocztowy: ul. Dekerta 1
Kod pocztowy: 66-400
Miasto pocztowe: Gorzów Wielkopolski
Region: Gorzowski 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Dział Zamówień Publicznych
E-mail: zamowienia@szpital.gorzow.pl 📧
Telefon: +48 957827101 📞
URL: https://szpital.gorzow.pl 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://ezamowienia.gov.pl/ 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Zdrowie
Komunikacja
Dokumenty URL: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-361deb7b-1ef6-42fc-975c-99f6a8f486c8 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-361deb7b-1ef6-42fc-975c-99f6a8f486c8 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane

Informacje uzupełniające
Informacje dodatkowe
1. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z przepisów art. 139 ust. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych, dalej PZP, i przeprowadzenia postępowania w procedurze odwróconej. 2. Przepisy dotyczące Wykonawcy stosuje się odpowiednio do Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia. 3. Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których Zamawiający będzie komunikował się z Wykonawcami zawarte zostały w pkt 8 Specyfikacji Warunków Zamówienia zamieszczonej na stronie prowadzonego postępowania: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-361deb7b-1ef6-42fc-975c-99f6a8f486c8. 4. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy: a) nie podlegają wykluczeniu z postępowania na podstawie art. 108 ust. 1 i ust. 2 ustawy PZP; b) nie podlegają wykluczeniu z postępowania na podstawie art. 109 ust. 1 pkt 4, 8, 9, 10 ustawy PZP; c) nie podlegają wykluczeniu z postępowania na podstawie przesłanek z art. 7 ust. 1 ustawy o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego oraz art. 5k rozporządzenia (UE) nr 833/2014 dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie; d) spełniają warunki udziału w postępowaniu w zakresie sytuacji ekonomicznej lub finansowej: Zamawiający uzna warunek za spełniony, jeżeli Wykonawca wykaże, że posiada środki finansowe lub zdolność kredytową w wysokości co najmniej 15 000 000,00 zł (piętnaście milionów złotych); w zakresie zdolności technicznej lub zawodowej: o udzielenie zamówienia może ubiegać się Wykonawca, który wykonał w okresie ostatnich 10 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie co najmniej: - jedną robotę budowlaną obejmującą budowę lub przebudowę lub remont budynku o kubaturze min. 10 000 m3 lub zespołu budynków o łącznej kubaturze min. 10 000 m3, - jedną robotę budowlaną obejmującą przebudowę lub remont budynku wpisanego do rejestru zabytków. (warunek zostanie również spełniony, jeżeli w ramach jednej roboty budowlanej był zrealizowany zakres obejmujący budowę lub przebudowę lub remont budynku o kubaturze min. 10 000 m3 lub zespołu budynków o łącznej kubaturze min. 10 000 m3 w tym jeden budynek wpisany do rejestru zabytków). W przypadku wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, warunki udziału w postępowaniu zostaną spełnione, jeżeli wykonawcy spełnią je łącznie.
Pokaż więcej
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny: REGON: 211228381
Adres pocztowy: ul. Postępu 17A
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +48 224587801 📞
Fax: +48 224587800 📠
URL: https://www.uzp.gov.pl/kio 🌏
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Krajowy numer rejestracyjny: NIP 5262239325
Adres pocztowy: ul. Postępu 17a
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Dokładne informacje na temat terminów składania odwołań: 1. Środki ochrony prawnej określone zostały w dziale IX ustawy Prawo zamówień publicznych. 2. Odwołanie wnosi się w następujących terminach: 1) 10 dni od dnia przekazania informacji o czynności Zamawiającego stanowiącej podstawę jego wniesienia, jeżeli informacja została przekazana przy użyciu środków komunikacji elektronicznej; 15 dni, jeżeli informacja została przekazana w sposób inny niż określony w zdaniu poprzednim; 2) wobec treści ogłoszenia wszczynającego postępowanie lub wobec treści dokumentów zamówienia – w terminie 10 dni od dnia publikacji ogłoszenia w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej lub zamieszczenia dokumentów zamówienia na stronie internetowej; 3) W przypadkach innych niż określone powyżej – 10 dni od dnia, w którym powzięto lub przy zachowaniu należytej staranności można było powziąć wiadomość o okolicznościach stanowiących podstawę jego wniesienia; 4) jeżeli Zamawiający, mimo takiego obowiązku nie przesłał Wykonawcy zawiadomienia o wyborze najkorzystniejszej oferty, odwołanie wnosi się nie później niż w terminie: a) 30 dni od dnia publikacji ogłoszenia w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej ogłoszenia o udzieleniu zamówienia; b) 6 miesięcy od dnia zawarcia umowy, jeżeli Zamawiający nie opublikował ogłoszenia w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej ogłoszenia o udzieleniu zamówienia.
Pokaż więcej
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-08-18Z 📅
Źródło: OJS 2026/S 158-571852 (2026-08-14)