Zakup wyposażenia specjalistycznego oraz pierwszego wyposażenia dla Zespołu Oddziałów Chorób Wewnętrznych i Gastroenterologii w ramach zadania inwestycyjnego pn.: „Przebudowa pomieszczeń VI piętra budynku "C" dla potrzeb Zespołu Oddziałów Chorób Wewnętrznych i Gastroenterologii w Mazowieckim Szpitalu Bródnowskim Sp. z o.o. - etap II”
Mazowiecki Szpital Bródnowski Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Zakup wyposażenia specjalistycznego oraz pierwszego wyposażenia dla Zespołu Oddziałów Chorób Wewnętrznych i Gastroenterologii w ramach zadania inwestycyjnego pn.: „Przebudowa pomieszczeń VI piętra budynku "C" dla potrzeb Zespołu Oddziałów Chorób Wewnętrznych i Gastroenterologii w Mazowieckim Szpitalu Bródnowskim Sp. z o.o. - etap II”, MSB/PN/28/04/2026, których szczegółowy zakres i przedmiot został określony w specyfikacji asortymentowo-cenowej stanowiącej załącznik nr 5 do SWZ, parametry techniczne stanowiące załącznik 6 do SWZ.
TerminTermin składania ofert wynosił 2026-06-08. Zamówienie zostało opublikowane na stronie 2026-05-06.
DostawcyNastępujący dostawcy są wymienieni w decyzjach o przyznaniu zamówienia lub innych dokumentach dotyczących zamówień:
- • Intelimedical Poland Sp. z o.o.
- • Konkret Sp. z o.o. Sp.k.
- • Olympus Polska Sp. z o.o.
- • ZPiZI UNIPOL Serwik D.K.
- • Maszyny biurowe i liczące, sprzęt i materiały, z wyjątkiem mebli i pakietów oprogramowania › Urządzenia komputerowe
- • Meble (włącznie z biurowymi), wyposażenie, urządzenia domowe (z wyłączeniem oświetlenia) i środki czyszczące
- • Urządzenia medyczne, farmaceutyki i produkty do pielęgnacji ciała › Urządzenia medyczne
- • Luxembourg › Luxembourg
- • Warszawski stołeczny › Miasto Warszawa
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-05-06 | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 2026-05-29 | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 2026-08-28 | Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia |
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Zakup wyposażenia specjalistycznego oraz pierwszego wyposażenia dla Zespołu Oddziałów Chorób Wewnętrznych i Gastroenterologii w ramach zadania inwestycyjnego pn.: „Przebudowa pomieszczeń VI piętra budynku "C" dla potrzeb Zespołu Oddziałów Chorób Wewnętrznych i Gastroenterologii w Mazowieckim Szpitalu Bródnowskim Sp. z o.o. - etap II”
Numer referencyjny:
MSB/PN/28/04/2026
Krótki opis:
Produkty/usługi: Urządzenia medyczne 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części ✅
Maksymalna liczba partii, która może zostać przyznana jednemu oferentowi: 5
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 5
1️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Część nr 1
Tytuł: Część nr 1 - Wyposażenie specjalistyczne I
Opis zamówienia: Wyposażenie specjalistyczne I
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Miasto Warszawa 🏙️
Czas trwania
Data końcowa: 2026-11-20 📅
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Cena (waga): 60
Kryterium jakości (nazwa): Parametry techniczne
Kryterium jakości (waga): 40
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
2️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Część nr 2
Tytuł: Część nr 2 - Wyposażenie specjalistyczne II
Opis zamówienia: Wyposażenie specjalistyczne II
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0002
3️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Część nr 3
Tytuł: Część nr 3 - Pierwsze wyposażenie I
Opis zamówienia: Pierwsze wyposażenie I
Dodatkowe produkty/usługi: Meble (włącznie z biurowymi), wyposażenie, urządzenia domowe (z wyłączeniem oświetlenia) i środki czyszczące 📦
Kryteria przyznawania nagród
Cena (waga): 100
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0003
4️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Część nr 4
Tytuł: Część nr 4 - Wyposażenie specjalistyczne - EUS
Opis zamówienia: Wyposażenie specjalistyczne - EUS
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0004
5️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Część nr 5
Tytuł: Część nr 5 - Pierwsze wyposażenie II
Opis zamówienia: Pierwsze wyposażenie II
Dodatkowe produkty/usługi: Urządzenia komputerowe 📦
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0005
Zakres zamówienia
Dodatkowe produkty/usługi:
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-06-08 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-06-08 11:00:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Oferenci mogą złożyć więcej niż jedną ofertę
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Wymagane jest zabezpieczenie ✅
Data otwarcia: 2026-06-08 11:00:00 📅
Fakturowanie elektroniczne: Wymagane
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość procentowa, dokładna)
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Wymagane depozyty i gwarancje:
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Mazowiecki Szpital Bródnowski Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Krajowy numer rejestracyjny:
5242688913
Adres pocztowy: ul. Kondratowicza 8
Kod pocztowy: 03-242
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Michał Jagiełło
E-mail: dzial.zamowien.publicznych@brodnowski.pl 📧
Telefon: +48 22 326 52 31 📞
Fax: +48 22 326 55 64 📠
URL: http://bip.brodnowski.pl 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://platforma.eb2b.com.pl 🌏
Adres profilu nabywcy: https://brodnowski.pl/index.php/bip 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Zdrowie
Komunikacja
Dokumenty URL: https://brodnowski.eb2b.com.pl 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://brodnowski.eb2b.com.pl 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Informacje dodatkowe
Patrz pkt 8 i 11 SWZ. Przewidziane zmiany umowy określone w pkt 29.5 SWZ.
Organ odpowiedzialny za procedury mediacyjne
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
5262239325
Adres pocztowy: ul. Postępu 17a
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: uzp@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +48 224587777 📞
Fax: +48 224587777 📠
URL: http://www.uzp.gov.pl 🌏
Organ kontrolny
Tak samo jak: Organ odpowiedzialny za procedury mediacyjne
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 088-313895 (2026-05-06)
Procedura
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-06-19 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-06-19 11:00:00 📅
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-06-19 11:00:00 📅
Zmiany
Tekst, który należy poprawić w pierwotnym ogłoszeniu
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Nowa wartość
Tekst:
Główny powód zmiany: Aktualizacja informacji
Informacje o modyfikacjach
Poprzednia wersja ogłoszenia, która jest zmieniana: 313895-2026
Źródło: OJS 2026/S 103-374121 (2026-05-29)
Obiekt
Zakres zamówienia
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT): 7944236.7 PLN 💰
Udzielenie zamówienia
1️⃣
Udzielono zamówienia/części zamówienia ✅
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Numer umowy:
Umowa 242/2026 - część nr 1
Data zawarcia umowy: 2026-07-22 📅
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 1
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 1
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 0
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z państw spoza UE: 0
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z innych państw członkowskich UE: 0
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 2 158 701 PLN 💰
Oferta została sklasyfikowana
Identyfikator oferty:
Część nr 1 - Konkret - oferta nr 2
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0001
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Konkret Sp. z o.o. Sp.k.
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Konkret Sp. z o.o. Sp.k.
Krajowy numer rejestracyjny:
8751524191
Adres pocztowy: ul. Budowlana 7
Kod pocztowy: 86-200
Miasto pocztowe: Chełmno
Region: Chełmsko-zamojski 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: zamowienia@konkret.net.pl 📧
Telefon: 56 692 02 20 📞
URL: www.konkret.net.pl 🌏
Wielkość podmiotu gospodarczego: Duże
2️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0002
Informacje o przetargach
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 1
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 3 638 621 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Część nr 2 - Intelimedical Poland - oferta nr 4
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0002
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Intelimedical Poland Sp. z o.o.
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Intelimedical Poland Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
7393859182
Adres pocztowy: ul. Kasprowicza 4
Kod pocztowy: 10-220
Miasto pocztowe: Olsztyn
Region: Olsztyński 🏙️
E-mail: info@intelimedical.pl 📧
Telefon: +48 22 599 42 23 📞
Fax: +48 22 250 10 52 📠
URL: https://intelimedical.pl 🌏
Wielkość podmiotu gospodarczego: Małe
3️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0003
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 397 892 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Część nr 3 - Konkret - oferta nr 2
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0003
4️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0004
Całkowita wartość umowy/działki: 1433738.7 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Część nr 4 - Olympus Polska- oferta nr 1
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0004
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Olympus Polska Sp. z o.o.
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Olympus Polska Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
5221651738
Adres pocztowy: ul. Wynalazek 1
Kod pocztowy: 02-677
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
5️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0005
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 315 284 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Część nr 5 - ZPiZI UNIPOL SERWIKD.K.- oferta nr 3
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0005
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: ZPiZI UNIPOL SERWIK D.K.
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: ZPiZI UNIPOL SERWIK D.K.
Krajowy numer rejestracyjny:
96511668844
Adres pocztowy: ul. Żytnia 73 lok 4
Kod pocztowy: 01-149
Wielkość podmiotu gospodarczego: Mikro-
Źródło: OJS 2026/S 167-598461 (2026-08-28)
- Urządzenia medyczne, farmaceutyki i produkty do pielęgnacji ciała (>20 nowe zamówienia)
- Urządzenia medyczne (>20)
- Aparatura do anestezji i resuscytacji (13)
- Instrumenty i urządzenia stomatologiczne i specjalistyczne (2)
- Materiały medyczne (>20)
- Różne urządzenia i produkty medyczne (>20)
- Sprzęt obrazujący do użytku medycznego, stomatologicznego i weterynaryjnego (>20)
- Systemy rejestrujące i urządzenia badawcze (>20)
- Techniki operacyjne (>20)
- Urządzenia do radioterapii, mechanoterapii, elektroterapii i fizykoterapii (>20)
- Wsparcie czynnościowe (>20)