ZP/PN/2026/49-sprzęt III

Specjalistyczne Centrum Medyczne im. św. Jana Pawła II Spółka Akcyjna

Przedmiotem zamówienia jest zakup wraz z dostawą, rozładunkiem i montażem sprzętu medycznego dla potrzeb Specjalistycznego Centrum Medycznego im. św. Jana Pawła II S.A. w Polanicy-Zdroju.

Termin

Deadline 2026-09-24

Kto? Co? Gdzie?
Historia zamówień
Data Dokument
2026-08-24 Ogłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-08-24)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: ZP/PN/2026/49-sprzęt III
Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest zakup wraz z dostawą, rozładunkiem i montażem sprzętu medycznego dla potrzeb Specjalistycznego Centrum Medycznego im. św. Jana Pawła II S.A. w Polanicy-Zdroju.
Rodzaj umowy: Dostawy
Produkty/usługi: Urządzenia medyczne 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części
Maksymalna liczba partii, która może zostać przyznana jednemu oferentowi: 2
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 2

1️⃣
Wewnętrzny identyfikator: pakiet nr 1
Adres pocztowy: ul. Jana Pawła II 2
Kod pocztowy: 57-320
Miejscowość: Polanica-Zdrój
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Wałbrzyski 🏙️
Czas trwania: 8 tygodni
Informacje o katalogach elektronicznych
Oferty muszą być przedstawione w formie katalogów elektronicznych lub zawierać katalog elektroniczny
Kryteria przyznawania nagród
Cena
Cena (waga): 100
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0001

2️⃣
Wewnętrzny identyfikator: pakiet nr 2
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0002

Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-24 09:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-09-24 10:00:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-09-24 10:00:00 📅
Katalog elektroniczny: Dozwolone
Fakturowanie elektroniczne: Wymagane
Stosowane będą zamówienia elektroniczne
Stosowana będzie płatność elektroniczna
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość punktowa, dokładna)

Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Specjalistyczne Centrum Medyczne im. św. Jana Pawła II Spółka Akcyjna
Krajowy numer rejestracyjny: NIP: 8831788549
Adres pocztowy: ul. ul. Jana Pawła II 2
Kod pocztowy: 57-320
Miasto pocztowe: Polanica-Zdrój
Region: Wałbrzyski 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: zp@scm.pl 📧
Telefon: 48748621103 📞
URL: https://bip.scm.pl 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Zdrowie
Komunikacja
Dokumenty URL: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-dec148d4-0488-4760-a596-ba23cd2560ff 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-dec148d4-0488-4760-a596-ba23cd2560ff 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane

Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny: NIP 5262239325
Adres pocztowy: ul. Postępu 17a
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: iod.kio@uzp.gov.pl 📧
Telefon: 48 (22) 458 78 40 📞
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Wykonawcom, a także innemu podmiotowi, jeżeli ma lub miał interes w uzyskaniu zamówienia oraz poniósł lub może ponieść szkodę w wyniku naruszenia przez zamawiającego przepisów ustawy, przysługują środki ochrony prawnej na zasadach przewidzianych w dziale IX ustawy Pzp.( art. 505-590).
Pokaż więcej
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-08-24+02:00 📅
Źródło: OJS 2026/S 163-585154 (2026-08-24)