2026-08-31   Deadline 2026-10-01   Dostawa środków dezynfekcyjnych (Narodowy Instytut Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie - Państwowy Instytut Badawczy)
Przedmiotem zamówienia jest dostawa środków dezynfekcyjnych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ. Wyświetlenie zamówienia »
2026-08-27   Deadline 2026-09-28   DOSTAWA PRODUKTÓW FARMACEUTYCZNYCH ORAZ ALBUMINY (Kujawsko – Pomorskie Centrum Pulmonologii w Bydgoszczy)
4.1 Przedmiotem zamówienia jest dostawa produktów farmaceutycznych oraz albuminy, tj.: a) leków, b) płynów infuzyjnych, preparatów żywieniowych oraz produktów do terapii nerkozastępczej, c) substancji do receptury aptecznej, d) wyrobów medycznych, e) albuminy. 4.2 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z kodami CPV znajduje się w Formularzach cenowych/ Przedmiot zamówienia, stanowiących załączniki nr od 1-1 do 1-70 SWZ. Wyświetlenie zamówienia »
2026-08-27   Deadline 2026-09-28   Sukcesywna dostawa produktów leczniczych, wyrobów medycznych oraz żywności specjalnego przeznaczenia medycznego (Narodowy Instytut Kardiologii Stefana Kardynała Wyszyńskiego - Państwowy Instytut Badawczy)
Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych, wyrobów medycznych oraz żywności specjalnego przeznaczenia medycznego z podziałem na 10 części. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowią załączniki nr 2, 2a, 8, 8a, 8b do SWZ. Wyświetlenie zamówienia »
2026-08-24   Deadline 2026-09-24   Dostawa środków dezynfekcyjnych dla Szpitala Powiatowego w Chrzanowie - 95/2026 (Szpital Powiatowy w Chrzanowie)
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa środków dezynfekcyjnych dla Szpitala Powiatowego w Chrzanowie- 25 pakietów. 2. Wspólny Słownik Zamówień CPV: 33631600-8 – środki aseptyczne i dezynfekcyjne, 3. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych (oferta na dany pakiet). 4. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych oraz w postaci katalogów elektronicznych. 5. Zamawiający nie przewiduje udzielania zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 i 8. 6. Szczegółowy opis oraz sposób … Wyświetlenie zamówienia »
2026-08-17   Deadline 2026-09-17   Przetarg nieograniczony PN/56D/07/2026 na dostawę preparatów do dezynfekcji do Warszawskiego Szpitala Południowego sp. z o.o. (Warszawski Szpital Południowy spółka z ograniczoną odpowiedzialnością)
Przedmiotem zamówienia są dostawy preparatów do dezynfekcji do Warszawskiego Szpitala Południowego sp. z o.o. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 „Formularz asortymentowo-cenowy”. Wyświetlenie zamówienia »
2026-08-12   Deadline 2026-09-25   Dostawy środków antyseptycznych i dezynfekcyjnych (Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Cieszynie)
1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy środków antyseptycznych i dezynfekcyjnych do Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej w Cieszynie. Zamówienie składa się z 34 części, z których każda stanowi oddzielny przedmiot zamówienia. 2. Pełny opis przedmiotu zamówienia z podziałem na części wraz z przewidywanym zapotrzebowaniem w okresie obowiązywania umowy określono w Załączniku nr 2 do SWZ – Formularzu cenowym oraz w pkt III. SWZ. Wyświetlenie zamówienia »
2026-08-11   Deadline 2026-09-11   89/PN/ZP/D/2026 Dostawy materiałów zużywalnych na potrzeby Centralnej Sterylizatorni (Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Uniwersytecki Szpital Kliniczny nr 2 Uniwersytetu Medycznego w Łodzi)
Przedmiotem zamówienia niniejszego postępowania przetargowego są: Dostawy materiałów zużywalnych na potrzeby Centralnej Sterylizatorni zwanych dalej „towarem” zgodnie z rodzajem asortymentu i ilościami określonymi w „Formularzu asortymentowo-cenowym” stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ i zgodnie z „Formularzem Oferty”, stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ dla Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego nr 2 Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, ul. Żeromskiego 113, … Wyświetlenie zamówienia »
2026-08-10   Zakup i dostawa leków, płynów infuzyjnych, preparatów farmaceutycznych, preparatów do żywienia, płynów do terapii... (Samodzielny Publiczny Wielospecjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Bydgoszc)
1. Przedmiotem postępowania jest zakup i dostawa leków, płynów infuzyjnych, preparatów farmaceutycznych, preparatów do żywienia, płynów do terapii nerko zastępczej, preparatów do dezynfekcji, materiałów opatrunkowych i innych szczegółowo określonych w załączniku nr 2 do SWZ. 2. Przedmiot zamówienia obejmuje 32 niepodzielne pakiety, dla których Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych, z zastrzeżeniem, iż oferta w każdym z pakietów winna być pełna i powinna spełniać szczegółowe … Wyświetlenie zamówienia »
2026-08-10   Deadline 2026-09-11   Dostawa preparatów do dezynfekcji (Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Białymstoku)
Dostawa preparatów do dezynfekcji Wyświetlenie zamówienia »
2026-08-06   Deadline 2026-09-15   Zakup i sukcesywna dostawa wyrobów medycznych: opatrunki oraz wyroby medyczne wykorzystywane w pracowni leku cytostatycznego (Państwowy Instytut Medyczny Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji)
Zakup i sukcesywna dostawa wyrobów medycznych: opatrunki oraz wyroby medyczne wykorzystywane w pracowni leku cytostatycznego Wyświetlenie zamówienia »
2026-08-06   Deadline 2026-09-07   D-23/N/26 Sprzęt medyczny do wykonywania zabiegów koronografii i angioplastyki wieńcowej (Międzyleski Szpital Specjalistyczny w Warszawie)
D-23/N/26 Sprzęt medyczny do wykonywania zabiegów koronografii i angioplastyki wieńcowej Wyświetlenie zamówienia »
2026-08-05   Deadline 2026-09-08   dostawa preparatów do żywienia dojelitowego i pozajelitowego oraz mleka modyfikowane wraz z osprzętem (Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. J. Gromkowskiego)
Przedmiotem zamówienia jest dostawa środków do dezynfekcji, których Szczegółowe wymagania oraz ilości określone zostały w załączniku nr 2 do niniejszej SWZ Formularz asortymentowo – cenowy. 1) Zamówienie wykonywane będzie w okresie kolejnych 24 miesięcy. 2) Data ważności i numer serii musi być oznaczona na opakowaniu każdego środka do dezynfekcji. 3) Data ważności i numer serii muszą być naniesione na fakturę lub na dołączonym do faktu-ry dokumencie. 4) Zamawiający będzie składał zamówienie e-mailem. 5) … Wyświetlenie zamówienia »
2026-08-04   Deadline 2026-09-09   ZP/62/2026 Dostawy artykułów i środków do utrzymania czystości na potrzeby Centralnego Szpitala Klinicznego... (Centralny Szpital Kliniczny Uniwersytetu Medycznego w Łodzi)
Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn.: „Dostawy artykułów i środków do utrzymania czystości na potrzeby Centralnego Szpitala Klinicznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi” – 14 pakietów, zgodnie z asortymentem i ilościami określonymi w Formularzu asortymentowo - cenowym stanowiącym Załącznik Nr 2 do SWZ. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku Nr 2 do SWZ – Formularzu asortymentowo - cenowym. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych na poszczególne … Wyświetlenie zamówienia »
2026-08-03   Deadline 2026-09-11   Dostawa wyrobów medycznych jednorazowego użytku oraz produktów medycznych do prowadzenia zaawansowanych szkoleń z... (Wojskowy Instytut Medyczny - Państwowy Instytut Badawczy)
Przedmiotem zamówienia jest „Dostawa wyrobów medycznych jednorazowego użytku oraz produktów medycznych do prowadzenia zaawansowanych szkoleń z medycyny taktycznej do Wojskowego Instytutu Medycznego – Państwowego Instytut Badawczego”. Przedmiot zamówienia jest podzielony na 14 części, których szczegółowy opis zawiera dokumentacja zamówienia. Wyświetlenie zamówienia »
2026-08-03   Deadline 2026-09-04   DOSTAWY PREPARATÓW MYJĄCYCH ORAZ DEZYNFEKCYJNYCH DLA WOJEWÓDZKIEGO SZPITALA SPECJALISTYCZNEGO W LEGNICY (Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Legnicy)
NR CZĘŚCI OPIS CZĘŚCI PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA 1 Preparaty myjące i dezynfekujące do myjni endoskopowej OLYMPUS stanowiącej własność Zamawiającego 2 Chusty do mycia pacjentów 3 Chusteczki do dezynfekcji powierzchni 4 Preparaty do dezynfekcji i pielęgnacji rąk wraz z użyczeniem dozowników łokciowych 5 Preparaty do mycia i dezynfekcji narzędzi 6 Preparaty do dezynfekcji powierzchni 7 Preparaty do dezynfekcji powietrza/zamgławianie Wyświetlenie zamówienia »
2026-07-31   Zakup i dostawa produktów do dezynfekcji (Szpital Grochowski im. dr med. Rafała Masztaka spółka z ograniczoną odpowiedzialnością)
1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa produktów do dezynfekcji. 2. Krótki opis przedmiotu zamówienia: przedmiotem zamówienia obejmuje wykaz asortymentu znajdującego się w załączniku nr 2 do SWZ (formularz asortymentowo-cenowy). 3. Kod określający zamówienie według Wspólnego Słownika Zamówień CPV: 33631600-8 środki antyseptyczne i dezynfekcyjne, 39831240-0 preparaty czyszczące. 4. Miejsce realizacji zamówienia: ul. Grenadierów 51/59, 04-073 Warszawa. 5. Usługa wykonywana w siedzibie Zamawiającego … Wyświetlenie zamówienia »
2026-07-31   Deadline 2026-09-02   „Dostawa preparatów dezynfekcyjnych do SP ZOZ Szpitala Wielospecjalistycznego w Jaworznie” (SP ZOZ Szpital Wielospecjalistyczny w Jaworznie)
Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa preparatów dezynfekcyjnych do SP ZOZ Szpitala Wielospecjalistycznego w Jaworznie. Przedmiot zamówienia podzielony został na 17 Pakietów. Wyświetlenie zamówienia »
2026-07-28   DOSTAWA PRODUKTÓW LECZNICZYCH I INNYCH PREPARATÓW PRZEZ OKRES 24 MIESIĘCY (Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. błogosławionego księdza Jerzego Popiełuszki we Włocławku)
Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych i innych preparatów do Apteki szpitalnej Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. błogosławionego księdza Jerzego Popiełuszki we Włocławku przez okres 24 miesięcy licząc od dnia zawarcia umowy z podziałem na 67 części. Dokładny opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 2 niniejszej swz – formularz asortymentowo-cenowy dla danej części zamówienia. Wyświetlenie zamówienia »
2026-07-27   Deadline 2026-09-02   Dostawa wyrobów medycznych jednorazowego użytku, w tym opatrunki, strzykawki, produkty biobójcze oraz inne różne... (Wojskowy Instytut Medyczny - Państwowy Instytut Badawczy)
Dostawa wyrobów medycznych jednorazowego użytku, w tym opatrunki, strzykawki, produkty biobójcze oraz inne różne urządzenia i produkty medyczne dla Wojskowego Instytutu Medycznego - PIB. Przedmiot zamówienia jest podzielony na 97 części, których szczegółowy opis zawiera dokumentacja zamówienia. Wyświetlenie zamówienia »
2026-07-23   Dostawa środków dezynfekcyjnych na potrzeby Klinik USK-2 PUM w Szczecinie. (UNIWERSYTECKI SZPITAL KLINICZNY NR 2 PUM W SZCZECINIE)
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa środków dezynfekcyjnych na potrzeby Klinik USK-2 PUM. Opis przedmiotu zamówienia oraz szacowane ilości dotyczące wyrobów zostały zawarte w formularzu cen jednostkowych (zał. 2 do SWZ, dalej również jako FCJ). 2. Zamawiający wymaga zaoferowania: a) produktów leczniczych zgodnie z ustawą z dnia 6 września 2001 r. Prawo farmaceutyczne (Dz. U. 2001.126.1381 ze zm.), wprowadzonych do obrotu i używania na terytorium RP zgodnie z obowiązującymi przepisami w zakresie zadań: … Wyświetlenie zamówienia »
2026-07-22   Dostawa środków do dezynfekcji (Górnośląskie Centrum Medyczne im. prof. Leszka Gieca Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach)
Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa środków do dezynfekcji Zad.1- Preparaty do higienicznej i chirurgicznej dezynfekcji rąk Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik 2b do SWZ. Wyświetlenie zamówienia »
2026-07-21   DZP.242.320.2026-Dostawa środków dezynfekcyjnych (Uniwersytecki Szpital Kliniczny im. Jana Mikulicza-Radeckiego we Wrocławiu)
DZP.242.320.2026-Dostawa środków dezynfekcyjnych- 20 zadań (pakietów) szczegółowo opisana w Załączniku nr 2A do SWZ Wyświetlenie zamówienia »
2026-07-21   ŚRODKI DEZYNFEKCYJNE W PAKIETACH I – V DLA APTEKI SZPITALNEJ W ZESPOLE OPIEKI ZDROWOTNEJ W DĘBICY (Zespół Opieki Zdrowotnej w Dębicy)
ŚRODKI DEZYNFEKCYJNE W PAKIETACH I – V DLA APTEKI SZPITALNEJ W ZESPOLE OPIEKI ZDROWOTNEJ W DĘBICY Wyświetlenie zamówienia »
2026-07-21   JEDNORAZOWE ARTYKUŁY MEDYCZNE NA POTRZEBY ODDZIAŁÓW SZPITALNYCH (Kutnowski Szpital Samorządowy Sp. z o.o.)
Przedmiotem zamówienia jest dostawa: przyrządów do przetaczania, strzykawek, kaniul dożylnych i akcesoriów, kaniul dożylnych bez portu bocznego, sond żołądkowych, cewników i masek do podawania tlenu, nakłuwaczy do pobierania krwi, worków stomijnych, igieł do pobierania leków, igieł medycznych, przyrządów do pobierania leków typu spike, wzierników jednorazowych i szczotek cytologicznych, zestawów do cewnikowania, zgłębników do żywienia dojelitowego , jałowych zestawów dla noworodka, łącznika karbowanego … Wyświetlenie zamówienia »
2026-07-20   Sukcesywne dostawy środków dezynfekcyjnych dla SP ZOZ MSWiA w Krakowie (SP ZOZ MSWiA w Krakowie)
1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa środków dezynfekcyjnych dla SP ZOZ MSWiA w Krakowie. Zamówienie podzielone jest na 4 części w ramach 4 pakietów. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia obejmuje załącznik nr 2 do SWZ. Opis ten należy odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści specyfikacji, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców. Wyświetlenie zamówienia »
2026-07-15   Zakup i sukcesywne dostawy preparatów do mycia i dezynfekcji narzędzi chirurgicznych , inne preparaty i sprzęty... (Wojewódzki Szpital Zespolony im. Ludwika Perzyny w Kaliszu)
1) Przedmiot zamówienia: Zakup i sukcesywne dostawy preparatów do mycia i dezynfekcji narzędzi chirurgicznych manualnej i maszynowej, preparatów do maszynowej dekontaminacji endoskopów elastycznych, mycia i dezynfekcji powierzchni i sprzętu medycznego, higienicznej i chirurgicznej dezynfekcji rąk, dezynfekcji ran, skóry, błon śluzowych i mycia ciała. Zamawiający dopuszcza składanie ofert z podziałem na zadania: Zadanie nr 1 –- Preparaty do manualnego i maszynowego mycia, dezynfekcji, neutralizacji, … Wyświetlenie zamówienia »
2026-07-15   Dostawa leków trombolitycznych oraz immunoglobuliny ludzkiej normalnej do podawania dożylnego (Specjalistyczny Szpital Miejski im. M. Kopernika w Toruniu)
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków trombolitycznych oraz immunoglobuliny ludzkiej normalnej do podawania dożylnego dla Specjalistycznego Szpitala Miejskiego im. M. Kopernika w Toruniu. 2. Dokładny opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ, który stanowi również formularz asortymentowo-cenowy. Oferowane produkty lecznicze muszą posiadać pozwolenie na dopuszczenie do obrotu na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej lub pozwolenie wydane przez Radę lub Komisję Europejską. Wyświetlenie zamówienia »
2026-07-10   Dostawa środków dezynfekcyjnych oraz preparatów biobójczych (ZP-81/2026) (Szpital Bielański im. ks. Jerzego Popiełuszki Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej)
Dostawa środków dezynfekcyjnych oraz preparatów biobójczych dla Szpitala Bielańskiego w lokalizacji a) ul. Cegłowska 80 b) ul. Inflancka 6 - WIZK Wyświetlenie zamówienia »
2026-07-09   SUKCESYWNE DOSTAWY ASORTYMENTU DO STERYLIZACJI I ŚRODKÓW DEZYNFEKCYJNYCH DLA SZPITALI POMORSKICH SP. Z O.O. (Szpitale Pomorskie Sp. z o.o.)
1. Przedmiotem zamówienia są SUKCESYWNE DOSTAWY ASORTYMENTU DO STERYLIZACJI I ŚRODKÓW DEZYNFEKCYJNYCH DLA SZPITALI POMORSKICH SP. Z O.O. w 11 zadaniach. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, asortyment i szacunkowe ilości podano w załączniku nr 2 do SWZ. Wyświetlenie zamówienia »
2026-07-08   Dostawa środków antyseptycznych i dezynfekcyjnych dla SPWSZ w Szczecinie (Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Zespolony w Szczecinie)
Przedmiotem zamówienia jest dostawa środków antyseptycznych i dezynfekcyjnych dla SPWSZ w Szczecinie. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w projekcie umowy, stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ oraz w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ. Wyświetlenie zamówienia »
2026-07-08   DOSTAWA PRODUKTÓW LECZNICZYCH, DROBNEGO SPRZĘTU MEDYCZNEGO, MATERIAŁÓW OPATRUNKOWYCH I STOMATOLOGICZNYCH ORAZ... (Areszt Śledczy w Szczecinie)
Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy produktów leczniczych, środków do dezynfekcji, materiałów medycznych jednorazowego użytku, stomatologicznych i opatrunkowych do Apteki Zakładowej-Okręgowej Aresztu Śledczego w Szczecinie. Zamówienie podzielone jest na części: PAKIET 1 – PRODUKTY LECZNICZE; PAKIET 2 – ŚRODKI DO DEZYNFEKCJI RĄK, SKÓRY, RAN, BŁON ŚLUZOWYCH, POWIERZCHNI, NARZĘDZI; PAKIET 3 – MATERIAŁY MEDYCZNE JEDNORAZOWEGO UŻYTKU; PAKIET 4 – MATERIAŁY OPATRUNKOWE; PAKIET 5 – LEKI I MATERIAŁY … Wyświetlenie zamówienia »
2026-07-06   Zakup i dostawa wyrobów medycznych oraz produktów leczniczych; UCZKIN.ZP.09.2026.EU (Uniwersyteckim Centrum Zdrowia Kobiety i Noworodka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego Spółka z o.o.)
Sukcesywne dostawy wyrobów medycznych oraz produktów leczniczych, podzielonych na 39 części, do Uniwersyteckiego Centrum Zdrowia Kobiety i Noworodka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego Sp. z o.o. Wyświetlenie zamówienia »
2026-07-02   Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego na dostawę preparatów dezynfekcyjnych. (Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w Lublinie)
Przedmiotem zamówienia jest dostawa preparatów dezynfekcyjnych Przedmiot zamówienia obejmuje 7 zadań Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ), stanowiący załącznik nr 7 do SWZ. Wyświetlenie zamówienia »
2026-06-30   Zaopatrzenie działu farmacji Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Szczecinie (Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego w Szczecinie)
Przedmiotem zamówienia jest zaopatrzenie działu farmacji Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Szczecinie, w tym: Część I – leki Część II – płyny infuzyjne Część III – materiały opatrunkowe Część IV – materiały medyczne I Część V – materiały medyczne II Część VI – materiały specjalistyczne Część VII – materiały sanitarne jednorazowego użytku Część VIII – rękawice diagnostyczne i chirurgiczne Część IX – gaziki dezynfekujące Część X – dezynfekcja I Część XI – obwody oddechowe, elektrody i inne … Wyświetlenie zamówienia »
2026-06-29   Zakup i dostawa środków do myjek i maceratorów na bieżące potrzeby Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Opolu. (Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Opolu)
Zakup i dostawa środków do myjek i maceratorów na bieżące potrzeby Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Opolu. Wyświetlenie zamówienia »
2026-06-25   Sukcesywne dostawy środków czystości (Dzielnicowe Biuro Finansów Oświaty Ursynów m.st. Warszawy)
1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy środków czystości dla Dzielnicowego Biura Finansów Oświaty Ursynów m.st. Warszawy oraz placówek oświatowych w Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Formularzu cenowym, który stanowi Załącznik nr 2 do SWZ. 3. Zamawiający wymaga, aby produkty dostarczone do DBFO Ursynów i Placówek były dopuszczone do obrotu na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej oraz były zgodne z obowiązującymi normami jakościowymi i … Wyświetlenie zamówienia »
2026-06-19   Sukcesywna dostawa środków antyseptycznych oraz dezynfekcyjnych. (Centrum Leczenia Oparzeń im. dr Stanisława Sakiela w Siemianowicach Śląskich)
Sukcesywna dostawa środków antyseptycznych oraz dezynfekcyjnych. Przedmiot zamówienia został podzielony na 9 Pakietów. Wyświetlenie zamówienia »
2026-06-16   Zakup i dostawa środków do dezynfekcji na bieżące potrzeby Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Opolu. (Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Opolu)
Zakup i dostawa środków do dezynfekcji na bieżące potrzeby Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Opolu. Wyświetlenie zamówienia »
2026-06-12   Zakup i sukcesywna dostawa wyrobów medycznych w podziale na zadania na potrzeby Powiatowego Centrum Zdrowia w Otwocku (Powiatowe Centrum Zdrowia Sp. z o.o.)
Przedmiotem zamówienia jest Zakup i sukcesywna dostawa wyrobów medycznych w podziale na zadania na potrzeby Powiatowego Centrum Zdrowia w Otwocku. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Formularz asortymentowo-cenowy stanowiący Załącznik nr 2 do SWZ. Dokumentację postępowania stanowią w szczególności: załącznik nr 1 – formularz ofertowy, załącznik nr 2 – formularz asortymentowo - cenowy Wyświetlenie zamówienia »
2026-06-12   Środki dezynfekcyjne (Szpital Wojewódzki w Poznaniu)
Przedmiotem zamówienia jest dostawa asortymentu objętego zadaniem nr 1-5 - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zamieszczony odpowiednio w załączniku nr 2 do SWZ / załącznik nr 1 do umowy - formularzu asortymentowo - cenowym na zasadach określonych we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ. Wyświetlenie zamówienia »
2026-06-12   Sukcesywna dostawa środków antyseptycznych i dezynfekcyjnych dla Powiatowego Zespołu Szpitali (Powiatowy Zespół Szpitali)
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowią załączniki nr 5 do SWZ tj. Formularze asortymentowo-cenowe Wyświetlenie zamówienia »
2026-06-08   DOSTAWA ŚRODKÓW DEZYNFEKCYJNYCH (Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 1 im. prof. S. Szyszko SUM w Katowicach)
Przedmiotem zamówienia jest DOSTAWA ŚRODKÓW DEZYNFEKCYJNYCH, zgodnie z opisem znajdującym się w części III SWZ, formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1 i szczegółowym formularzu ofertowym stanowiącym załącznik 1a do SWZ oraz we wzorze umowy stanowiącym część IV SWZ. Wyświetlenie zamówienia »
2026-06-02   Dostawa preparatów do mycia i dezynfekcji endoskopów (Szpital Powiatowy w Zawierciu)
Przedmiotem zamówienia jest dostawa preparatów do mycia i dezynfekcji endoskopów, zgodnie z zapisami zawartymi w formularzu asortymentowo cenowym – załącznik nr 2 do SWZ. Wyświetlenie zamówienia »
2026-06-02   Sukcesywne dostawy sprzętu jednokrotnego użytku (Szpital Uniwersytecki im. K.Marcinkowskiego w Zielonej Górze Sp. z o.o.)
Przedmiotem zamówienia są Sukcesywne dostawy sprzętu jednokrotnego użytku. Zamówienie obejmuje 5 części. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, jego zakres i wielkość zostały opisane w SWZ i jej załącznikach. Wyświetlenie zamówienia »
2026-05-29   DFP.271.99.2026.JB Dostawa produktów leczniczych, wyrobów medycznych, suplementów diety, produktów biobójczych (Szpital Uniwersytecki w Krakowie)
Przedmiotem zamówienia jest dostawa produktów leczniczych, wyrobów medycznych, suplementów diety, produktów biobójczych. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Zamówienie zostało podzielone na 10 części. Oferty można składać w odniesieniu do wszystkich części zamówienia. Pełna oferta częściowa musi zawierać wypełnione wszystkie pozycje (w zakresie części, której/ których realizację wykonawca oferuje) wymienione w załączniku nr 1a do SWZ. Wyświetlenie zamówienia »