„Modernizacja i wyposażenie pomieszczeń dziennej opieki długoterminowej w Powiatowym Centrum Zdrowia Sp. z o.o. w Otwocku w ramach projektu „Blisko domu, w ciągu dnia – dzienna opieka długoterminowa w Powiatowym Centrum Zdrowia Sp. z o.o. w Otwocku””
Powiatowe Centrum Zdrowia Sp. z o.o.
Przedmiotem zamówienia jest dostawa, montaż, instalacja i uruchomienie wyposażenia medycznego, niemedycznego oraz infrastruktury teleinformatycznej przeznaczonych do pomieszczeń dziennej opieki długoterminowej w Powiatowym Centrum Zdrowia Sp. z o.o. w Otwocku, wraz z wykonaniem towarzyszących prac modernizacyjnych niezbędnych do prawidłowego montażu, uruchomienia i użytkowania dostarczonego wyposażenia. 2. Zamówienie jest realizowane w ramach projektu pn. „Blisko domu, w ciągu dnia – dzienna opieka długoterminowa w Powiatowym Centrum Zdrowia Sp. z o.o. w Otwocku”, współfinansowanego ze środków programu Fundusze Europejskie dla Mazowsza 2021–2027, Priorytet V „Fundusze Europejskie dla wyższej jakości życia na Mazowszu”, Działanie 5.6 „Ochrona zdrowia”, nr projektu FEMA.05.06-IP.01-0BEL/25.
TerminDeadline 2026-09-21
Kto? Co?- • Maszyny biurowe i liczące, sprzęt i materiały, z wyjątkiem mebli i pakietów oprogramowania › Urządzenia komputerowe
- • Meble › Różne meble i wyposażenie
- • Roboty budowlane
- • Sieci › Urządzenia sieciowe
- • Urządzenia medyczne, farmaceutyki i produkty do pielęgnacji ciała › Urządzenia medyczne
- • Luxembourg › Luxembourg
- • Warszawski stołeczny › Miasto Warszawa
- • Warszawski stołeczny › Warszawski wschodni
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-08-19 | Ogłoszenie o zamówieniu |
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: „Modernizacja i wyposażenie pomieszczeń dziennej opieki długoterminowej w Powiatowym Centrum Zdrowia Sp. z o.o. w Otwocku w ramach projektu „Blisko domu, w ciągu dnia – dzienna opieka długoterminowa w Powiatowym Centrum Zdrowia Sp. z o.o. w Otwocku””
Numer referencyjny:
19/PN/2026/BK
Krótki opis:
Produkty/usługi: Urządzenia medyczne 📦
Opis
Wewnętrzny identyfikator:
Modernizacja i wyposażenie pomieszczeń dziennej opieki długoterminowej w Powiatowym Centrum Zdrowia Sp. z o.o. w Otwocku w ramach projektu „Blisko domu, w ciągu dnia – dzienna opieka długoterminowa w Powiatowym Centrum Zdrowia Sp. z o.o. w Otwocku
Tytuł: Modernizacja i wyposażenie pomieszczeń dziennej opieki długoterminowej w Powiatowym Centrum Zdrowia Sp. z o.o. w Otwocku w ramach projektu „Blisko domu, w ciągu dnia – dzienna opieka długoterminowa w Powiatowym Centrum Zdrowia Sp. z o.o. w Otwocku
Przedmiotowe zamówienie jest odpowiednie również dla małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP) ✅
Opis zamówienia:
Kod pocztowy: 05-400
Miejscowość: Otwock
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Warszawski wschodni 🏙️
Czas trwania
Data rozpoczęcia: 2026-10-01 📅
Data końcowa: 2026-12-15 📅
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Opis
Główne miejsce lub miejsce wykonywania działalności: Zgodnie z SWZ
Adres pocztowy: Powiatowe Centrum Zdrowia sp. z o.o.
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Główne aspekty procedury:
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-21 08:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-09-21 08:30:00 📅
Warunki otwarcia ofert (miejsce): https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-da134bfe-2347-45c9-840a-69d8c7926ffe
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Data otwarcia: 2026-09-21 08:30:00 📅
Miejsce: Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Umowa zawiera warunki realizacji ✅
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Główne warunki finansowania i ustalenia dotyczące płatności i/lub odniesienie do odpowiednich przepisów regulujących je: Zgodnie z projektem umowy
Warunki związane z umową
Warunki realizacji zamówienia: Zgodnie z załącznikiem 5 do SWZ dostępnym na stronie prowadzonego postępowania
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Powiatowe Centrum Zdrowia sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
NIP: 5322044744, REGON 146378640
Adres pocztowy: ul. Batorego 44
Kod pocztowy: 05-400
Miasto pocztowe: Otwock
Region: Warszawski wschodni 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: b.kalinowska@pcz-otwock.pl 📧
Telefon: 22 778 26 00 📞
Fax: 22 779 09 99 📠
Adres profilu nabywcy: https:///ezamowienia.gov.pl/pl/ 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Organ władzy regionalnej lub lokalnej
Główna działalność
Ogólne usługi publiczne
Komunikacja
Dokumenty URL: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-da134bfe-2347-45c9-840a-69d8c7926ffe 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-da134bfe-2347-45c9-840a-69d8c7926ffe 🌏
Identyfikator funduszy UE: Działanie 5.6 „Ochrona zdrowia”, nr projektu FEMA.05.06-IP.01-0BEL/25.
Więcej informacji na temat funduszy UE:
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Informacje dodatkowe
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
5262239325
Adres pocztowy: ul. Postępu 17a
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +48224587801 📞
Fax: +48224587801 📠
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-08-21Z 📅
Źródło: OJS 2026/S 161-580593 (2026-08-19)
- Urządzenia medyczne, farmaceutyki i produkty do pielęgnacji ciała (>20 nowe zamówienia)
- Urządzenia medyczne (>20)
- Aparatura do anestezji i resuscytacji (13)
- Instrumenty i urządzenia stomatologiczne i specjalistyczne (2)
- Materiały medyczne (>20)
- Różne urządzenia i produkty medyczne (>20)
- Sprzęt obrazujący do użytku medycznego, stomatologicznego i weterynaryjnego (>20)
- Systemy rejestrujące i urządzenia badawcze (>20)
- Techniki operacyjne (>20)
- Urządzenia do radioterapii, mechanoterapii, elektroterapii i fizykoterapii (>20)
- Wsparcie czynnościowe (>20)