Wykonanie w latach 2026-2027 prac utrzymaniowych koryt kanałów i wybranych obiektów gospodarki wodnej w granicach Warszawy

Miasto Stołeczne Warszawa w ramach którego działa Zarząd Zieleni m.st. Warszawy

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie w latach 2026-2027 prac utrzymaniowych koryt kanałów i wybranych obiektów gospodarki wodnej w granicach Warszawy. Zostało podzielone na 12 części: 1. część nr 1: Wał Średnicowy, Fosa Morszyńska, Fosa Bernardyńska Woda. 2. część nr 2: Kanał Zaborowski, kanał Lipkowski oraz Stawy Brustmana. 3. część nr 3: Kanał Grabowski, Kanał Imieliński i Kanał Bokserski. 4. część nr 4: Kanał Jeziorki, Kolektor B-4 i Kolektor B-2. 5. część nr 5: Kanał „W” i kanał Sielecki. 6. część nr 6: Kanał Rembertowski (I i II) i Kanał w ul. Strażackiej. 7. część nr 7: Kanał Główny „A” i Kanał Siekierkowski. 8. część nr 8: rów Piaseczyński i Kanał Piaseczyński. 9. część nr 9: Kanał Bródnowski i Kanał nr 26. 10. część nr 10: Kanał Nowa Ulga i Kanał Nowe Ujście. 11. część nr 11: Kanał Gocławski i Kanał Kawęczyński. 12. część nr 12: Kanał Wystawowy. 2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany dla każdej z części w Opisie przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowiącymi załączniki nr 1.1 - 1.12 do SWZ wraz z załącznikami.

Termin

Deadline 2026-09-15

Kto? Co? Gdzie?
Historia zamówień
Data Dokument
2026-08-28 Ogłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-08-28)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Wykonanie w latach 2026-2027 prac utrzymaniowych koryt kanałów i wybranych obiektów gospodarki wodnej w granicach Warszawy
Numer referencyjny: 50/PN/2026
Krótki opis:
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie w latach 2026-2027 prac utrzymaniowych koryt kanałów i wybranych obiektów gospodarki wodnej w granicach Warszawy. Zostało podzielone na 12 części: 1. część nr 1: Wał Średnicowy, Fosa Morszyńska, Fosa Bernardyńska Woda. 2. część nr 2: Kanał Zaborowski, kanał Lipkowski oraz Stawy Brustmana. 3. część nr 3: Kanał Grabowski, Kanał Imieliński i Kanał Bokserski. 4. część nr 4: Kanał Jeziorki, Kolektor B-4 i Kolektor B-2. 5. część nr 5: Kanał „W” i kanał Sielecki. 6. część nr 6: Kanał Rembertowski (I i II) i Kanał w ul. Strażackiej. 7. część nr 7: Kanał Główny „A” i Kanał Siekierkowski. 8. część nr 8: rów Piaseczyński i Kanał Piaseczyński. 9. część nr 9: Kanał Bródnowski i Kanał nr 26. 10. część nr 10: Kanał Nowa Ulga i Kanał Nowe Ujście. 11. część nr 11: Kanał Gocławski i Kanał Kawęczyński. 12. część nr 12: Kanał Wystawowy. 2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany dla każdej z części w Opisie przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowiącymi załączniki nr 1.1 - 1.12 do SWZ wraz z załącznikami.
Pokaż więcej
Rodzaj umowy: Usługi
Produkty/usługi: Ochrona środowiska 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części
Maksymalna liczba partii, która może zostać przyznana jednemu oferentowi: 5
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 5
Oferty mogą być składane na wszystkie części

1️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Części 1
Tytuł: Część 1 Wykonanie w latach 2026-2027 prac utrzymaniowych koryt kanałów i wybranych obiektów gospodarki wodnej w granicach Warszawy
Opis zamówienia:
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie w latach 2026-2027 prac utrzymaniowych koryt kanałów i wybranych obiektów gospodarki wodnej w granicach Warszawy. Zostało podzielone na 12 części: 1. część nr 1: Wał Średnicowy, Fosa Morszyńska, Fosa Bernardyńska Woda. 2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany dla każdej z części w Opisie przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowiącymi załączniki nr 1.1 do SWZ wraz z załącznikami.
Pokaż więcej
Informacje dodatkowe:
6. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp, do wartości 93,83% zamówienia podstawowego. Zamówienia zostaną udzielone w razie zaistnienia takiej konieczności pod warunkiem zapewnienia odpowiednich środków w budżecie Zamawiającego a ich przedmiotem będą usługi polegające na wykonaniu prac utrzymaniowych koryt kanałów i wybranych obiektów gospodarki wodnej w granicach Warszawy. W takim przypadku zamówienia zostanie udzielone na warunkach analogicznych jak zamówienie podstawowe z zastrzeżeniem, że: 1) Wynagrodzenie wykonawcy wskazane w ofercie dotyczącej zamówienia podobnego – będzie podlegało negocjacjom, 2) Wysokość zabezpieczenia należytego wykonania umowy – nie będzie podlegała negocjacjom, 3) Wysokość kar umownych – nie będzie podlegała negocjacjom, 4) Zamawiający zastrzega, że postanowienia umowy dotyczącej zamówienia podobnego mogą zostać dostosowane do aktualnie obowiązujących wzorów umów Zamawiającego dotyczących ogłaszanych postępowań oraz, że postanowienia umowy będą dostosowane do obowiązujących przepisów prawa. 5) Zamawiający zastrzega, że lokalizacja prac w ramach zamówienia podobnego może dotyczyć innych dzielnic niż wskazana w zamówieniu podstawowym, z zastrzeżeniem, że będzie dotyczyć obszaru m.st. Warszawy.
Pokaż więcej
Dodatkowe produkty/usługi: Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Miasto Warszawa 🏙️
Czas trwania: 16 miesięcy
Kryteria przyznawania nagród
Cena
Kryterium jakości (nazwa): Minimalny termin realizacji prac – 45 dni, Maksymalny termin realizacji prac – 60 dni, Deklarowane skrócenie terminu realizacji prac o 0 dni – 0 pkt, Deklarowane skrócenie terminu realizacji prac o 5 dni – 10 punktów, Deklarowane skrócenie terminu realizacji prac o 10 dni – 20 punktów, Deklarowane skrócenie terminu realizacji prac o 15 dni – 40 punktów.
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0001

2️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Części 2
Tytuł: Części 2 Wykonanie w latach 2026-2027 prac utrzymaniowych koryt kanałów i wybranych obiektów gospodarki wodnej w granicach Warszawy
Opis zamówienia:
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie w latach 2026-2027 prac utrzymaniowych koryt kanałów i wybranych obiektów gospodarki wodnej w granicach Warszawy. Zostało podzielone na 12 części: 2) Część 2 – Kanał Zaborowski, Kanał Lipkowski oraz Stawy Brustmana, 2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany dla każdej z części w Opisie przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowiącymi załączniki nr 1.2 do SWZ wraz z załącznikami.
Pokaż więcej
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0002

3️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Części 3
Tytuł: Części 3 Wykonanie w latach 2026-2027 prac utrzymaniowych koryt kanałów i wybranych obiektów gospodarki wodnej w granicach Warszawy
Opis zamówienia:
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie w latach 2026-2027 prac utrzymaniowych koryt kanałów i wybranych obiektów gospodarki wodnej w granicach Warszawy. Zostało podzielone na 12 części: 3) Część 3 – Kanał Grabowski, Kanał Imieliński i Kanał Bokserski 2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany dla każdej z części w Opisie przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowiącymi załączniki nr 1.3 do SWZ wraz z załącznikami.
Pokaż więcej
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0003

4️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Części 4
Tytuł: Części 4 Wykonanie w latach 2026-2027 prac utrzymaniowych koryt kanałów i wybranych obiektów gospodarki wodnej w granicach Warszawy
Opis zamówienia:
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie w latach 2026-2027 prac utrzymaniowych koryt kanałów i wybranych obiektów gospodarki wodnej w granicach Warszawy. Zostało podzielone na 12 części: 4) Część 4 - Kanał Jeziorki, Kolektor B-4 i Kolektor B-2. 2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany dla każdej z części w Opisie przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowiącymi załączniki nr 1.4 do SWZ wraz z załącznikami.
Pokaż więcej
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0004

5️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Części 5
Tytuł: Części 5 Wykonanie w latach 2026-2027 prac utrzymaniowych koryt kanałów i wybranych obiektów gospodarki wodnej w granicach Warszawy
Opis zamówienia:
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie w latach 2026-2027 prac utrzymaniowych koryt kanałów i wybranych obiektów gospodarki wodnej w granicach Warszawy. Zostało podzielone na 12 części: 5) Część 5 - Kanał „W” i kanał Sielecki. 2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany dla każdej z części w Opisie przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowiącymi załączniki nr 1.5 do SWZ wraz z załącznikami.
Pokaż więcej
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0005

6️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Części 6
Tytuł: Części 6 Wykonanie w latach 2026-2027 prac utrzymaniowych koryt kanałów i wybranych obiektów gospodarki wodnej w granicach Warszawy
Opis zamówienia:
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie w latach 2026-2027 prac utrzymaniowych koryt kanałów i wybranych obiektów gospodarki wodnej w granicach Warszawy. Zostało podzielone na 12 części: 6) Część 6 - Kanał Rembertowski (I i II) i Kanał w ul. Strażackiej. 2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany dla każdej z części w Opisie przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowiącymi załączniki nr 1.6 do SWZ wraz z załącznikami.
Pokaż więcej
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0006

7️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Części 7
Tytuł: Części 7 Wykonanie w latach 2026-2027 prac utrzymaniowych koryt kanałów i wybranych obiektów gospodarki wodnej w granicach Warszawy
Opis zamówienia:
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie w latach 2026-2027 prac utrzymaniowych koryt kanałów i wybranych obiektów gospodarki wodnej w granicach Warszawy. Zostało podzielone na 12 części: 7) Część 7 - Kanał Główny „A” i Kanał Siekierkowski. 2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany dla każdej z części w Opisie przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowiącymi załączniki nr 1.7 do SWZ wraz z załącznikami.
Pokaż więcej
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0007

8️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Części 8
Tytuł: Części 8 Wykonanie w latach 2026-2027 prac utrzymaniowych koryt kanałów i wybranych obiektów gospodarki wodnej w granicach Warszawy
Opis zamówienia:
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie w latach 2026-2027 prac utrzymaniowych koryt kanałów i wybranych obiektów gospodarki wodnej w granicach Warszawy. Zostało podzielone na 12 części: 8) Część 8 - rów Piaseczyński i Kanał Piaseczyński. 2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany dla każdej z części w Opisie przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowiącymi załączniki nr 1.8 do SWZ wraz z załącznikami.
Pokaż więcej
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0008

9️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Części 9
Tytuł: Części 9 Wykonanie w latach 2026-2027 prac utrzymaniowych koryt kanałów i wybranych obiektów gospodarki wodnej w granicach Warszawy
Opis zamówienia:
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie w latach 2026-2027 prac utrzymaniowych koryt kanałów i wybranych obiektów gospodarki wodnej w granicach Warszawy. Zostało podzielone na 12 części: 9) Część 9 - Kanał Bródnowski i Kanał nr 26. 2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany dla każdej z części w Opisie przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowiącymi załączniki nr 1.9 do SWZ wraz z załącznikami.
Pokaż więcej
Kryteria przyznawania nagród
Kryterium jakości (nazwa): Minimalny termin realizacji prac – 55 dni, Maksymalny termin realizacji prac – 70 dni, Deklarowane skrócenie terminu realizacji prac o 0 dni – 0 pkt, Deklarowane skrócenie terminu realizacji prac o 5 dni – 10 punktów, Deklarowane skrócenie terminu realizacji prac o 10 dni – 20 punktów, Deklarowane skrócenie terminu realizacji prac o 15 dni – 40 punktów.
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0009

1️⃣0️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Części 10
Tytuł: Części 10 Wykonanie w latach 2026-2027 prac utrzymaniowych koryt kanałów i wybranych obiektów gospodarki wodnej w granicach Warszawy
Opis zamówienia:
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie w latach 2026-2027 prac utrzymaniowych koryt kanałów i wybranych obiektów gospodarki wodnej w granicach Warszawy. Zostało podzielone na 12 części: 10) Część 10 - Kanał Nowa Ulga i Kanał Nowe Ujście. 2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany dla każdej z części w Opisie przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowiącymi załączniki nr 1.10 do SWZ wraz z załącznikami.
Pokaż więcej
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0010

1️⃣1️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Części 11
Tytuł: Części 11 Wykonanie w latach 2026-2027 prac utrzymaniowych koryt kanałów i wybranych obiektów gospodarki wodnej w granicach Warszawy
Opis zamówienia:
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie w latach 2026-2027 prac utrzymaniowych koryt kanałów i wybranych obiektów gospodarki wodnej w granicach Warszawy. Zostało podzielone na 12 części: 11) Część 11 - Kanał Gocławski i Kanał Kawęczyński. 2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany dla każdej z części w Opisie przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowiącymi załączniki nr 1.11 do SWZ wraz z załącznikami.
Pokaż więcej
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0011

1️⃣2️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Części 12
Tytuł: Części 12 Wykonanie w latach 2026-2027 prac utrzymaniowych koryt kanałów i wybranych obiektów gospodarki wodnej w granicach Warszawy
Opis zamówienia:
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie w latach 2026-2027 prac utrzymaniowych koryt kanałów i wybranych obiektów gospodarki wodnej w granicach Warszawy. Zostało podzielone na 12 części: 12) Część 12 - Kanał Wystawowy 2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany dla każdej z części w Opisie przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowiącymi załączniki nr 1.12 do SWZ wraz z załącznikami.
Pokaż więcej
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0012
Opis
Główne miejsce lub miejsce wykonywania działalności:
6. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp, do wartości 93,83% zamówienia podstawowego. Zamówienia zostaną udzielone w razie zaistnienia takiej konieczności pod warunkiem zapewnienia odpowiednich środków w budżecie Zamawiającego a ich przedmiotem będą usługi polegające na wykonaniu prac utrzymaniowych koryt kanałów i wybranych obiektów gospodarki wodnej w granicach Warszawy. W takim przypadku zamówienia zostanie udzielone na warunkach analogicznych jak zamówienie podstawowe z zastrzeżeniem, że: 1) Wynagrodzenie wykonawcy wskazane w ofercie dotyczącej zamówienia podobnego – będzie podlegało negocjacjom, 2) Wysokość zabezpieczenia należytego wykonania umowy – nie będzie podlegała negocjacjom, 3) Wysokość kar umownych – nie będzie podlegała negocjacjom, 4) Zamawiający zastrzega, że postanowienia umowy dotyczącej zamówienia podobnego mogą zostać dostosowane do aktualnie obowiązujących wzorów umów Zamawiającego dotyczących ogłaszanych postępowań oraz, że postanowienia umowy będą dostosowane do obowiązujących przepisów prawa. 5) Zamawiający zastrzega, że lokalizacja prac w ramach zamówienia podobnego może dotyczyć innych dzielnic niż wskazana w zamówieniu podstawowym, z zastrzeżeniem, że będzie dotyczyć obszaru m.st. Warszawy. 7. Zamawiający nie przewiduje możliwości skorzystania w trakcie realizacji Umowy z opcji, o której mowa w art. 441 ust. 1 ustawy Pzp.
Pokaż więcej
Adres pocztowy: ul. Hoża 13A
Kod pocztowy: 00-528
Miejscowość: Warszawa

Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Procedura przyspieszona:
Uzasadnienie zastosowanie przepisu art. 138 ust. 2 pkt 2) PZP tj. skrócenia terminu składania ofert: Zgodnie z art. 138 ust. 2 pkt 2 ustawy Prawo zamówień publicznych Zamawiający może wyznaczyć termin składania ofert krótszy niż termin określony w art. 137 ust. 1, nie krótszy jednak niż 15 dni od dnia przekazania ogłoszenia o zamówieniu Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej, w przypadku, jeżeli zachodzi pilna potrzeba udzielenia zamówienia i skrócenie terminu składania ofert jest uzasadnione. Prace utrzymaniowe koryt kanałów winny być prowadzone dwa razy do roku. Corocznie I etap prac utrzymaniowych był wykonany do końca sierpnia a II etap prac w zależności warunków pogodowych do końca listopada lub 15 grudnia. Roślinność porastająca koryta ostatni raz była wykoszona w IV kwartale 2025 r. Obecne warunki atmosferyczne sprzyjają rozrostowi roślinności na skarpach i w dnie kanału. Rozrost roślinności spowalnia i utrudnia spływ ze zlewni co przy nawalnych deszczach grozi wystąpieniem wód z koryta. W celu zapewnienia bezpieczeństwa powodziowego i niedopuszczenia do wystąpienia lokalnych potopień terenów zabudowy mieszkaniowej i infrastruktury drogowej konieczne jest w trybie pilnym wyłonienie wykonawców prac utrzymaniowych poszczególnych obiektów i przystąpienie bez zbędnej zwłoki do prac utrzymaniowych. Procedura udzielania zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego jest procedurą czasochłonną. Oprócz podstawowych czynności związanych z badaniem ofert należy liczyć się z koniecznością wzywania Oferentów do wyjaśnień, co znacznie wydłuży procedurę przetargową. Dlatego zasadne jest skrócenie terminu składania ofert z 35 dni do 15 dni od dnia przekazania ogłoszenia o zamówieniu Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej, bo w zasadniczy sposób przyspieszy to procedurę wyłonienia wykonawców i pozwoli na realizację w IV kwartale prac utrzymaniowych, gwarantujących bezpieczny odpływ wód ze zlewni. Rozpoczęcie prac utrzymaniowych na początku listopada nie będzie gwarantowało w okresie jesiennym bezpiecznego odpływu wód w przypadku długotrwałych lub nawalnych opadów deszczy co skutkować będzie potopieniami i odszkodowaniami. Całe postępowanie przetargowe będzie prowadzone przy użyciu środków komunikacji elektronicznej wobec powyższego od dnia opublikowania postępowania przetargowego potencjalni Oferenci będą mieli dostęp do materiałów stanowiących podstawę do oszacowania wartości zamówienia dla poszczególnych części zamówienia i przygotowania ofert. Skrócenie terminu składania ofert do 15 dni od dnia przekazania ogłoszenia o zamówieniu Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej nie będzie rodziło niekorzystnych skutków dla potencjalnych Oferentów oraz zapewni konkurencyjność.
Pokaż więcej
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-15 11:30:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-09-15 12:00:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Data otwarcia: 2026-09-15 12:00:00 📅
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowana będzie płatność elektroniczna

Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Miasto Stołeczne Warszawa w ramach którego działa Zarząd Zieleni m.st. Warszawy
Krajowy numer rejestracyjny: 5252248481
Adres pocztowy: ul. Hoża 13 a
Kod pocztowy: 00-528
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Miasto Stołeczne Warszawa w ramach którego działa Zarząd Zieleni m.st. Warszawy
E-mail: dzp@zzw.waw.pl 📧
Telefon: 48222774200 📞
Fax: 48222774201 📠
URL: https://ezamowienia.gov.pl/pl/ 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://ezamowienia.gov.pl 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Środowisko
Komunikacja
Dokumenty URL: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-a78e5a45-8637-4e50-b219-c4682ab59c28 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-a78e5a45-8637-4e50-b219-c4682ab59c28 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane

Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny: 5262239325
Adres pocztowy: ul. Postępu 17a
Kod pocztowy: 02-767
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Krajowa Izba Odwoławcza
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: 48224587722 📞
Fax: 48224587700 📠
URL: www.uzp.gov.pl 🌏
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych: Określone w PZP Dział IX Rozdział 2 ustawy PZP
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 167-598619 (2026-08-28)