Zakup tomografu komputerowego z oprogramowaniem kardiologicznym wraz z dostosowaniem infrastruktury
Samodzielny Publiczny ZOZ Wojewódzki Szpital Zespolony im. Jędrzeja Śniadeckiego w Białymstoku
1. Przedmiotem zamówienia jest zakup, dostawa, instalacja, montaż i uruchomienie tomografu komputerowego z oprogramowaniem kardiologicznym wraz z dostosowaniem infrastruktury na potrzeby Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. Jędrzeja Śniadeckiego w Białymstoku oraz świadczenie usług serwisowych w okresie gwarancji na zrealizowane zadanie. 2. Szczegółowy opis i parametry techniczne przedmiotu zamówienia oraz zakres i rozmiar prac niezbędnych do instalacji i uruchomienia tomografu komputerowego zostały określone w Załączniku nr 2 do SWZ - Formularzu asortymentowo-cenowym. Parametry pomieszczeń i budynku oraz pomiary wentylacji zostały wyszczególnione w Załączniku nr 2a do SWZ – Dokumenty dotyczące adaptacji pomieszczeń. Informacje w zakresie zasad realizacji dostawy, gwarancji oraz wynagrodzenia zawiera Załącznik nr 8 do SWZ – projektowane postanowienia umowy.
TerminTermin składania ofert wynosił 2026-08-31. Zamówienie zostało opublikowane na stronie 2026-08-13.
Kto? Co?- • Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe › Roboty remontowe i renowacyjne
- • Sprzęt obrazujący do użytku medycznego, stomatologicznego i weterynaryjnego › Urządzenia do tomografii
- • Usługi architektoniczne i podobne › Usługi projektowania architektonicznego
- • Luxembourg › Luxembourg
- • Podlaskie › Białostocki
- • Warszawski stołeczny › Miasto Warszawa
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-08-13 | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 2026-08-18 | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 2026-08-28 | Ogłoszenie o zamówieniu |
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Zakup tomografu komputerowego z oprogramowaniem kardiologicznym wraz z dostosowaniem infrastruktury
Numer referencyjny:
DA.ZP.242.44.2026
Krótki opis:
Produkty/usługi: Urządzenia do tomografii 📦
Opis
Dodatkowe produkty/usługi: Adres pocztowy: ul. M. Skłodowskiej – Curie 25
Kod pocztowy: 15-950
Miejscowość: Białystok
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Białostocki 🏙️
Czas trwania
Data końcowa: 2026-11-30 📅
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Cena (waga): 60
Kryterium jakości (nazwa): Parametry techniczno - jakościowe
Kryterium jakości (waga): 30
Kryterium jakości (nazwa): Okres gwarancji
Kryterium jakości (waga): 10
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Opis
Główne miejsce lub miejsce wykonywania działalności:
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Procedura przyspieszona:
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-08-31 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-08-31 10:05:00 📅
Warunki otwarcia ofert (Informacje o osobach upoważnionych i procedurze otwarcia): Otwarcie ofert następuje poprzez platformazakupowa.pl
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-08-31 10:05:00 📅
Informacje dodatkowe: Otwarcie ofert następuje poprzez platformazakupowa.pl
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość punktowa, dokładna)
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Samodzielny Publiczny ZOZ Wojewódzki Szpital Zespolony im. Jędrzeja Śniadeckiego w Białymstoku
Krajowy numer rejestracyjny:
5422529292
Adres pocztowy: ul. M. Skłodowskiej-Curie 26
Kod pocztowy: 15-950
Miasto pocztowe: Białystok
Region: Białostocki 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: zamowienia.publiczne@sniadecja.pl 📧
Telefon: +48 857488592 📞
URL: https://sniadecja.pl 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://platformazakupowa.pl/pn/sniadecja 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Zdrowie
Komunikacja
Dokumenty URL: https://platformazakupowa.pl/pn/sniadecja 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://platformazakupowa.pl/pn/sniadecja 🌏
Identyfikator funduszy UE: Zamówienie realizowane jest w ramach projektu PLUA.02.01-IP.01-0048/23 "Zapewnienie dostępności świadczeń zdrowotnych dla pacjentów z chorobami układu krążenia na pograniczu polsko-ukraińskim poprzez modernizację infrastruktury i sprzętu medycznego", realizowany w ramach Programu Interreg NEXT Polska-Ukraina 2021-2027.
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Informacje dodatkowe
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
5262239325
Adres pocztowy: ul. Postępu 17A
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: (22) 458 78 01 📞
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-08-17Z 📅
Źródło: OJS 2026/S 157-567077 (2026-08-13)
Procedura
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-02 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-09-02 10:05:00 📅
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-09-02 10:05:00 📅
Informacje uzupełniające
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-08-19Z 📅
Zmiany
Inne informacje dodatkowe
Główny powód zmiany: Aktualizacja informacji
Informacje o modyfikacjach
Poprzednia wersja ogłoszenia, która jest zmieniana: 567077-2026
Źródło: OJS 2026/S 159-575287 (2026-08-18)
Procedura
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-09 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-09-09 10:05:00 📅
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-09-09 10:05:00 📅
Informacje uzupełniające
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-08-31Z 📅
Zmiany
Inne informacje dodatkowe
Zmiana terminu składania i otwarcia ofert
Główny powód zmiany: Aktualizacja informacji
Informacje o modyfikacjach
Poprzednia wersja ogłoszenia, która jest zmieniana: 575287-2026
Źródło: OJS 2026/S 167-597906 (2026-08-28)
- Urządzenia medyczne, farmaceutyki i produkty do pielęgnacji ciała (>20 nowe zamówienia)